Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź - historia spotkań.

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź - historia spotkań.

Stal Stalowa Wola z Widzewem Łódź mierzyła się w ciągu ostatnich kilkunastu lat aż dwunastokrotnie. Zdecydowanie lepiej do tej pory wypadali łodzianie. Stal z Widzewem nie wygrała jeszcze ani razu.

 

Stal Stalowa Wola w ostatniej serii gier zremisowała bezbramkowo w Łęcznej z miejscowym Górnikiem. Widzew natomiast dostał z urzędu walkower, a co się z tym wiąże trzy punkty za nierozegraną potyczkę z wycofanym z rozgrywek zabierzowskim Kmitą.


22 sierpnia 1987 r.:
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 1:3

26 marca 1988 r.:
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 4:0

runda jesienna 1990/1991

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 2:2

runda wiosenna 1990/1991
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 2:0

5 października 1991 r.:
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 0:0

24 mają 1992 r.:
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 1:0

25 sierpnia 1993 r.:

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 1:2

30 kwietnia 1994 r.:
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 0:0

22 października 1994 r.:
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 1:0
1:0 - Podolski (k.) 68'

13 mają 1995 r.:
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 0:2
0:1 - Kowalczyk 52'
0:2 - Mielcarski 83'

22 listopada 1995 r.:

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 0:1
0:1 - Miąszkiewicz 42'

Ostatnia ligowa potyczka pomiędzy Widzewem a Stalą została rozegrana 14 września 2008 roku w Łodzi. Ten pojedynek wygrał faworyzowany Widzew 2:1. Bramki dla łodzian zdobyli Przemysław Oziębała i Ugochukwu Ukah. Dla Stali honorowe trafienie zaliczył Jaromir Wieprzęć, który wykorzystał rzut karny. Ten mecz zapamiętają na długo fani Stalówki, którzy w blisko 800-osobowej grupie zjawili się w Łodzi, ale nie było im dane oglądnąć konfrontacji. W geście protestu kibice Widzewa zeszli z trybun.

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)
1:0 - Oziębała 6'
2:0 - Ukah 69'
2:1 - Wieprzęć (k.) 84'

Składy:

Widzew Łódź: Mielcarz - Budka, Ukah, Stawarczyk, Lisowski - Napoleoni, Juszkiewicz, Panka (67' Bednar), Masłowski (63' Mierzejewski) - Oziębała (88' Jarmuż), Robak.

Stal Stalowa Wola:
Wietecha - Wieprzęć, Lebioda, Uwakwe, Ławecki - Bartkowiak (75' Karcz), Piszczek, Krawiec, Jeżewski (77' Sałek) - Adamczyk (60' Walat), Ławecki.


Ogółem rozegrano 12 spotkań z czego:
- zwycięstwa Stali: 0
- remisy: 3
- zwycięstwa Widzewa: 9

Stosunek bramek: 20:5 dla Widzewa.

źrodło ; sportowefakty.pl

Miejmy nadzieję, ze po jutrzejszym spotkaniu drużyna Stalówki w końcu wygra!

WSZYSCY W BARWACH NA HUTNICZĄ 15!!

Komentarze (55)

Omistw | 2009-04-24 20:01

i jak proba naglosnienia wypadla?

Koko | 2009-04-24 20:08

próba wypadła zajebiście nowe nagłośnienie też jest super było nas ok 100 do 200 osób na próbie a więc jutro jazda :)

Krytyk | 2009-04-24 20:10

Nagłośnienie całkiem OK, jak prowadzący skakał to trochę przerywało. Tylko boję się, że jak dojdą kibice gości to na krzesełkach nie będzie tego słychać, dlatego ten 3 głośnik trzeba dać bliżej i bardziej na środek.

DO JUTRA !

Krytyk | 2009-04-24 20:11

Koko osób było przynajmniej 300, było więcej niż na Gorzowie czy w Łęcznej.

Stalker1337 | 2009-04-24 20:13

Naglosnienie zajebiste tylko w przypadku gdy O. stał na boisku mial jakies opoznienie przynajmniej taki byl efekt i lepiej zeby z nami nie spiewal bo robil to inaczej niz my (na mlynie) i troche to wybijalo z rytmu. Moze od czasu do czasu jak doping bedzie opadal pociagnac ale nie caly czas. I jeszcze odnosnie pipi i rownego skakania nawet jak za bary sie lapiemy. Najlepiej jest odliczyc tak jak w przypadku np. "kto wygra mecz" czyli trzy-czte-ry. i kazdy wie kiedy sie ma odbic. Na znak O. wszyscy sie odbijamy i skaczemy rytmicznie i powinno wyjsc cacy.
Dopiero sie uczymy wiec i tak jest zayebiscie.
Widzimy sie wszyscy jutro na sektorze.

PS. dalo sie zauwazyc ze sporo osob nie bylo na lecznej i lalalal- stalowka gol spiewaja za szybko, a to trzeba wieksze przerwy i z ladna pizdą :)
pozdro

Bad boy | 2009-04-24 20:20

jak jest prawidlowo


lalalala oooooooooo staloweczka czy
lalalala oooooooooo staloweczko lala

??????????

Wilku14 | 2009-04-24 20:20

zgadzam sie z Stalker1337 ze na trzy-cztery lepiej by było ale i tak jak na pierwszy raz było dobrze i nawet głośno:D:D:D

Stachu | 2009-04-24 20:24

Mam nadzieję, że jutro wygramy. To narazie tyle.

Stalker1337 | 2009-04-24 20:29

Dla tych co nie bylo w Łęcznej

» http://www.youtube.com/watch?v=2uhB6_AMd2A

Hej Staloweczka

Dead | 2009-04-24 20:46

mam pytanie cyz moj mlodszy 13 letni brat moze isc na mlyn?

Jacek1449 | 2009-04-24 20:50

deat zalezy czy bedzie w szalu i i czy bedzie ryj darł na 100 % wiem ze to dziecko ale trzeba wymagac wiec pytaj sie dalwj WSZYSCY NA WIDZEW
PS:spotkamy sie na sektorze "B"

Bad boy | 2009-04-24 21:02

moze ktos podac jakies info o wyjezdzie na derby do rzeszowa bo duzo osob jest chetnych

Operator | 2009-04-24 21:13

#################### ###########
Jutro na Mły przychodzimy wszyscy w "ZIELONYCH" koszulkach, bedzie nas bardzo dobrze widać !!!



Tylko STAL

################## #############

Scotty | 2009-04-24 21:47

Bad boy | 2009-04-24 22:04

podajcie tytul piosenki co jest w zapowiedzi plx

Scotty | 2009-04-24 22:18

Bad boy podaj maila to ci wyśle... bo raczej tej piosenki nie znajdziesz nigdzie bez kombinowania ;)

Marlo | 2009-04-24 22:53

Jutro cały stadion śpiewa,wszyscy włączaja się do dopingu.Jeden z głośników jest mniej więcej w połowie krzeselek,takze wykorzystac to i dajcie z siebie wszystko.Nie spieszymy się z rytmem i wszyscy śpiewamy,nie ma ciula ,zeby nie wyszło równo.Stwórzmy taką atmosferę na estadio de la Hutnicza,jakiej dotąd nie było.A chłopaki poniesieni dopingiem sprawią kolejną sensacje i pokonają widzewiaków.Na trybunach My tez musimy ich zmiażdżyć,nie maja prawa przebić się ze śpiewem,cały stadion jutro pieknie ,rowno śpiewa,jutro wszyscy dajemy z siebie wszystko na maxa!Nikt się nie oszczędza.Sluchajcie uważnie prowadzącego i spiewajcie w ten sam rytm.

Osiedlowy | 2009-04-24 23:19

Pipi śpiewamy z "o" ( hej Stalóweczko...)!

do prowadzącego żeby nie śpiewał razem z nami tylko zaczynał...
żeby nie wyszło tak jak zagłębie śpiewało, właściwie ten śmieszny komentator ich...

Sabas | 2009-04-24 23:22

3 puszki farby w tesco, pedzel i wałek,warto i zero dziwnych tekstow na murze, AVE Stalówka

:):) | 2009-04-25 06:38

DZIEWCZYNY PŁACA??????

Mariuszstalowa | 2009-04-25 06:41

jesli chodzi o doping to parukolesiniech idzie na krzesełka i tam tez tym kieruje ito samo pod kryta bo jak byłem ostatnio nakrzesełkach totam jest chetnychdo spiewu ale niema kto tym pokierowac

Daddy88 | 2009-04-25 08:37

Wszyscy w czarnych bądż zielonych koszulkach o szaliku chyba nie trzeba przypominać.Dajemy z siebie 100% przez 90minut.Do zobaczenia na sektorze.

Bad boy | 2009-04-25 08:47

» http://www.youtube.com/watch?v=mg67Tb0AgxY

to na poczatku stalowka tak mamy spiewac :D

Bad boy | 2009-04-25 08:52

sccoty wyslij mi tytul piosenki na emial m


stalowka@buziaczek .pl
dzieki z gory thx :P

Koko | 2009-04-25 08:56

Już czuć ciśnienie para godzin przed meczem a na samym meczu jazda na 100 % nie oszczędzać gardeł wszyscy na maxa:)

Michal | 2009-04-25 08:59

niech ktos nagrywa nasz doping potem bedzie wiadomo co poprawiac

Mariusz | 2009-04-25 09:08

do Michał

Każdy doping kibiców "Stalówki" jest nagrywany :) .... nie tylko mecz.

Bad boy | 2009-04-25 09:12

» http://www.youtube.com/watch?v=_gZ6_.....


u nas przydal by sie taki efekt bebna

jak slysze ten beben to az mi serce skacze hehe

Koko | 2009-04-25 09:51

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll..... to o dziesiejszym meczu koszykówki i piłki :)

Tomeks | 2009-04-25 10:00

zapowiada się piekny dzień, po meczu z Widzewm wszyscy na piwko uczcić zwyciestwo :) i przepłukać gardła a później na hale i dajemy z siebie 200%. Już mnie rozsadza :)

Bad boy | 2009-04-25 10:03

- Z Łodzi przyjadą jednak tylko trzy autokary z fanami tej drużyny, reszta, a więc ponad pół tysiąca osób, dotrze do naszego miasta samochodami osobowymi.

o kur***

Tomeks | 2009-04-25 10:06

aha i jeszcze jedno, kto wybiera się na kosza niech kupi sobie bilet w kasie na stadionie przed meczem z Widzewem. Podobno zainteresowanie jest tak duże że mimo dostawienia trybun za koszami są obawy że braknie biletów (dzwoniłem dzisiaj do klubu bo chciałem sobie kupić wcześniej i taką dostałem informację). Wydaje mi się że chyba trochę gośc przesadził ale kto wie :) może będzie jak kiedyś na meczach ze Śląskiem. Oby.

Jp1938 | 2009-04-25 10:15

bad boy ogarnij sie widzew ma w hu... wynajetych autokarow :) tyle w tym temacie

Adrian | 2009-04-25 10:21

jp1938 po co sie odzywasz jak nie masz zielonego pojecia prawda jest taka ze widzew ma wynajete tylko 3 autokary i reszta jedzie autami i innymi srodkami typu busy wnajete przez paru znajomych
wiec jak nie wiesz to nie odzywaj sie najlepiej
pozdro

Tomeks | 2009-04-25 10:23

- Wiadomo, Widzew to bardzo mocny rywal i czeka nas trudne spotkanie - mówi Konrad Cebula, pomocnik "Stalówki”. - Ale jesteśmy w stanie z każdym powalczyć. Liczymy na głośny doping naszych kibiców, chcielibyśmy, żeby atmosfera była taka, jak na Koronie Kielce, którą pokonaliśmy 3:0. Przy takim wsparciu widowni ona jest naszym 12 graczem.

Bad boy | 2009-04-25 10:25

pamietacie mecz z motorem mowa tu do osiedli
srodmiescie poreby mlodynie plawo +skarpa
jak razem szlismy na mecz mnoze to powtorzymy :D zbiorka na swoich osiedlach a pozniej spotykamy sie kolo tego duzego bialego bloku kolo pizzeri dagrasso pozdro :D

Bad boy | 2009-04-25 10:36

» http://www.youtube.com/watch?v=eZVBOdPhr8c

podajcie tytul piosenki co leci w zapowiedzi

Scotty | 2009-04-25 11:32

Bad boy.. wysłałem ci już ją na maila

Gumis161 | 2009-04-25 11:48

Scotty mi tez wyslij ta piosenke

djmichal161@wp.pl

Znaczacy | 2009-04-25 11:53

Tylko pamiętać tak jak było gadane ostatnio! Zero napinki, nie ściągamy koszulek, nie ma kozaczenia, bo wiadomo jaką firmą jest Widzew. Szacunek się należy mimo że to kosa naszych zgód. Pamiętać mecz w Łodzi ?! Więc weźcie sobie to do serca i bez głupich scen, że jakiś dupek mały wyskoczy, żeby się ponapinać, pościągać koszulki, pobluzgać itd. I śpiewamy wszyscyyyyy !!

Zatorzak | 2009-04-25 11:57

pierwsze 10 aut i 2 busy juz stoi czerwonej hordy na zajezdni

Zatorzak | 2009-04-25 12:04

nie wiem na ile to prawda ale juz pierwsze starcie na zajezdni wygrane przez naszych!
Stalówka nigdy nie spadnie!!!!!

Dead | 2009-04-25 12:05

zatorzak nei napinaj sie tu na necie

Scotty | 2009-04-25 12:09

Gumiś... zrobione

Scotty | 2009-04-25 12:13

Takie pytanie z mojej strony odnośnie kosza. Kobiety mają wstęp za darmo?

Koko | 2009-04-25 12:15

Dziewczyny na kosza muszą płacić tyle samo co chłopaki czyli 15 zł :)

Bad boy | 2009-04-25 12:55

scotty dzieki

Marcin_prb | 2009-04-25 13:17

Scotty jakbys mogl tez podeslij mi ta piosenke
marcin_stwa@wp.pl z góry dzieki

Scotty | 2009-04-25 13:28

Marcin_prb Wysłane i do ciebie :)

Samo | 2009-04-25 13:30

Scotty jak bys mial czas to mi tez mozesz wyslac :)
kamil95pl@interia. pl

Klocek | 2009-04-25 13:39

jaa chce na mecz kur.......!!:(

Wyjechany | 2009-04-25 13:53

jest jakaś transmisja w tv albo w radiu dla tych co wyjechali???

Paweł | 2009-04-25 14:06

Radio Rzeszów: "Z powodu relacji z Bełchatowa z siatkarskiego finałowego meczu Plus Ligi, nie będzie żadnych innych relacji.
O przebiegu drugiej połowy meczu piłkarzy Stali (od godz. 17.00) będzie jednak informować na bierząco na antenie nasz reporter. Z meczu koszykarzy nie planujemy żadnych relacji (fatalna godzina rozpoczęcia tego spotkania).

Wyjechany | 2009-04-25 14:25

dzięki Paweł

Marcin_13565 | 2009-04-25 17:06

scotty mógłbyś wysłać ma ia piosenke.....????mar cin938@onet.eu z góry dzieki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (789) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 27 554 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 33 577 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 25 714 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 21 970 razy
Osób Online: 40 / Czas gen. strony: 0.01539