Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Motor Lublin 0 : 2 (0:0)

STAL - Motor Lublin  0 : 2 (0:0)

Niestety nasi piłkarze nie zdołali pokonać drużyny z Lublina przegrywając z nimi na własnym boisku 0 : 2.
Do żadnych ekscesów chuligańskich nie doszło.
W Stalowej zjawiło się około 230 kibiców z Lublina (przyjechali pociągiem). Nas na meczu około 380-400 w tym 30 kibiców Rakowa.
Zdjęcia z tego meczu można zobaczyć tutaj >>

Komentarze (54)

~Stal | 2004-04-3 16:33

a u nas w młynie ile było osob a na stadionie wogole tez ile było osob i kiedy beda fotki z meczu ???????

~Blejk | 2004-04-3 16:40

Co to była ja niewiem miał być wjazd z szalami a tu lipaaaaaaa ja juz niewiem co mam myśleć ale tak dalej już niemoże być ja pier..dole niewiem noooo !!!!!!!!!!

~ja | 2004-04-3 16:41

piłkarze dali dupy i kibice dali dupy. Chociarz psów było dużo to były dobre momenty na dym. pozdro

~ | 2004-04-3 16:42

kwiatek i jego gwiazdy zmontują nam derby z turbią

~Blejk | 2004-04-3 16:50

Czas ucieka a my coraz niżej :((((((((((

~kibic | 2004-04-3 16:50

fotki będąa czy jakies filmiki tez:. bo widziełem kolesia co kamerką operował jak będą filmiki to spoko aha czy jest cos jutro na ku...z mielca o eszcze jedno na tym młynie dzic to sporo osób nie sipewało tak byc nie moze jak kots przychodzi to ma spiewac i juz !!!!!

~adamicho | 2004-04-3 17:01

Powiem Tak: Tradycyjnie kurwa do sezonu przygotowali się kibice i jest to widoczne....Dlaczego kurwa osoby które zasiadają tam pod "krytą" w tej pseudo loży nie widzą co siękurwa dzieje , czy to tak ma wyglądać gra,no kurwa ocknijcie się bo NIE BĘDZIE 4-tej.LIGI,prędzej was kurwa nie będzie...
Gdzie jest ten Palik ???? kurwa 2 razy dziennie trening,co oni tam robią ??? Przecież ta gra to kpiny z kibiców, już nie ma usprawiedliwień, że są za młodzi ,że to ,że tamto
Apeluje ten Palik NIC tych chłopaków nie nauczył i NIE nauczy !!!!!!!!! kurwa wypierdolcie go raz na zawsze zapewnieniem że już go nikt tu nie zobaczy.....Co ten Kwieciński w nim widzi ??? A jeśli chodzi o piłkarzy to bezładna bieganina,ani składu ,ani ladu bezmuzgowie i wybijanki na pałę....No i pytam się was,bo też jesteście na meczach i to widzicie Czy potrzebne jest nam takie dziadostwo ??? do takiej gry to karzdy z nas mógłby ich trenować......
Dobrze że jest nas coraz więcej, na Motorze zajebiście a ta "marsylia" to przegięcie pały ale na zajebisty plus,warto było przyjść i to zobaczyć.....
Pozdrawiam.

~erkaes | 2004-04-3 17:14

viva , viva , viva rks!!!

~Robert S. | 2004-04-3 17:16

Stalowa miała 2 dogodne sytuacje. Pierwsza to rzut wolny, piłka odbiła sie od poprzeczki, zaś druga to jeden z zawodników Stali zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie piłke wybili obrońcy Motora! Potem Motor zaatkował i Stalowa w końcówce meczu straciła 2 bramki.
Jednym słowem tragedia!

~Cyc_u | 2004-04-3 17:41

co z tego ze Nas w młynie prawie 400 jak spiewała moze połowa ? Lepiej stawiac na jakosc a nie ilosc...
A mecz tragiczny bezładna kopanina w wykonaniu obu drużyn ale mimo wszystko motor wypadł chyba lepiej

~kibic | 2004-04-3 17:55

Motoru na oko jakieś 260-270 a Stalówki do 450 osób.

~tomeks | 2004-04-3 18:04

Kurva jak tak mają grać to ja pier..le takie mecze !! nie wiem czy wiecie ale "STALÓWKA" nie wygrała od 8 spotkań !! a od 270 minut nie potrafią strzelić chociaż jednej bramki !! Nie rozumiem tego przeciez z Motorem w sparingu wygrali 4-0 !! tak dalej być niemoże jeszcze pare meczy takich pod wodzą Palika i koleś niech spier..la i zapomni o Stalowej Woli !! Oprawa była troche lipna ... momentami głośniej było słychać Motor :| a ich było dużo mniej niż nas !! i mam pytanie ... będzie wyjazd do Krakowa ??

Mecz Resovii :
Resovia 1-1 Hetman Zamość

~Lobos | 2004-04-3 18:09

Był Będzie Jest MOTOR RKS

~tomeks | 2004-04-3 18:13

Była Bedzie Jest STAL ZKS !!

STAL STALOWA WOLA WŁADCY PODKARPACIA !!

ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS !!

ZAWSZE I WSZĘDZIE CH.W.D.P ISTNIAŁ BĘDZIE !!

~motor | 2004-04-3 18:23

napinaliście się chłopaki na necie a tu taaaaka blaga. na 4 ligę się nastawiajcie bo jak tak dalej będzie...Aha, was NIGDY nie było w Lublinie powyżej 100 więc bez komentarza. MOTOR _ NA WSCHÓD OD WISŁY_JEST TYLKO MOTOR

~MOTOR 1950 LUBLIN HOOLS | 2004-04-3 19:10

Mocni byliście tylko na necie a na stadionie taka lipa ze aż wstyd wy nawet kurwa dopingu nie prowadziliście taki doping jak był z waszej strony to chuj wie, co mięliście tez cos wykminic HOOLS tu następna lipa i jeszcze każecie nam zorganizować zasadzkę wiecie, co umiecie robić rzucać kamieniami w pociąg jak dzieci i tyle jeden wielki wstyd BYŁ BĘDZIE JEST MOTOR RKS

~Jaco | 2004-04-3 19:45

Do MOTOR 1950 LUBLIN HOOLS :
"wstyd wy nawet kurwa dopingu nie prowadziliście taki doping jak był z waszej strony to chuj wie" - To w koncu prowadzilismy ten doping czy nie... ;-) Wedlug mnie byl doping a Ty podajesz dwie rozne wersje w jednym zdaniu ;-)
Pozdro !

~Stalowiec | 2004-04-3 20:20

Qr wa kto sie napinał ten się napinał :/ Kto sie wpisywa ze wjedziecie na nasz sektor z trzech stron?? Jusch zapomnieliscie ?? Jakos napinania z naszej strony było o wiele mniej niż z Waszej, więc z całym szacunkiem teraz powinniście zamilknąc i nic niepisać !! A po drugie nikt z naszych kibiców niepisał że będzie wyjebiście i w ogole... za to Wy umacnialiście swoje zdanie do końca

~STALOWIEC | 2004-04-3 20:23

DO PANOW Z MOTORU LUBLIN- JA MAM JEDNO PYTANIE-CO WY ZESCIE TAKIEGO POKAZALI ZE TAK SIE JARACIE NA NECIE.POTRAFILISCIE TYLKO NAPINAC SIE ZA PLOTU I PIEDOLIC FARMAZONY ZE MACIE PRZEPILOWANE KRATY ,Z TEGO CO OPCZAILEM TO NIE BYLY ONE SPILOWANE. AHA ODNOSNIE WASZEJ SIERPNIOWEJ WIZYTY W STALOWEJ TO CO TO KURWA MA BYC STARCIE BYLO NA REMIS I DARCIE SIE NA MECZU '' TAK SPIERDALALISCIE.... CZY COS TAKIEGO ZUPELNIE MIJA SIE Z SENSEM.LUDZIE HONORU JAK SAMI SIEBIE NAZYWACIE CZEGOS TAKIEGO NIE POWINNI WOGOLOE ROBIC ANI TOLEROWAC W SWOICH SZEREGACH.WEDLUG MNIE BOLALA WAS TA SYTUACJA I NIGDY NIE ZAPOMNIECIE TAMTEGO STARCIA.PIERDOLENIE NA INTERNECIE TAKICH GLUPOT DO NICZEGO NIE PROWADZI.AHA ZROBCIE PRZYNAJMNIEJ UZYTEK ZE SWOICH MOZGOW I NIE PISZCIE WIECEJ TAKICH TEKSTOW. NAPINANIE SIE ZA KLAWIATURY JEST DOBRE DLA MALOLATOW,AHA CHULIGANKA OD NAS NIE WYJEBYWALA WAM SZYB WYBILI JE LUB RZUCALI KAMIENIAMI MALOLACI-POZDRO DLA WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH CHULIGANOW TAKZE TYCH Z LUBLINA-HOOLIGANS STALOWKA

~STALOWIEC | 2004-04-3 20:26

DZIEKI ZA WSPARCIE NA TYM MECZU STALOWKA &RACOVIA '' BRACI SIE NIE TRACI-TE SLOWA MOWIA WSZYSTKO'' RAKOWA 22 OSOBY DZIEKI

~tomeks | 2004-04-3 20:27

Mecz Rakowa:

Raków Częstochowa 0-0 Czarni Sosnowiec

~tomeks | 2004-04-3 20:31

Jeszcze dodam że Raków Częstochowa jest na drugim miejscu w IV lidze i ma 2 pkt straty do pierwszego miejsca które zajmuje MKS Sławków i ma 2 pkt przewagi nad trzecim miejscem na którym plasuje się GKS 71 Tychy . Raków następny mecz zagra w Zabrzu z rezerwami Gornika :)

BYŁ BĘDZIE JEST RAKÓW RKS !!

~Mainz. | 2004-04-3 20:40

Mam pytanie do fanow motoru,czy byl ktos na stalowce z Wroclawia.

~KoZaK(M) | 2004-04-3 20:40

Do STALOWCA:
W sierpniu nas było 50 was ponad 100 na własnym terenie, cofacie sie cały czas i to ma być remis???Ale zapomnijmy juz o tym.Wiem, ze w pociąg rzucali malolaci ale od waszej chuliganki spodziewałem się wiecej, a okazje były.Do chłopaków z Motoru spasujcie troche i nie zniżajmy sie do poziomu malolatow ze Stalowej(tylko malolatow), którzy na naszej stronie i tu wypisuje brednie.Pozdro dla prawdziwych kibiców!
LUDZIE HONORU KIBICE (M)OTORU

~malolaci rządzą | 2004-04-3 21:00

Mnie nie było na meczu, ale z tego co slyszalem od kilku zupełnie różnych osób to Was kurwy eskortowały pod pociąg, więc jedyne co małolatom zostało to rzucanie kamieniami w pociąg...

~flex | 2004-04-3 21:04

jesli nas było w młynie ok. 400 to doping powinien byc głośniejszy !! chyba troche osób sie obijało... ;/;/

~Kris | 2004-04-3 21:08

Mowisz ze od naszej chuliganki spodziewales sie wiecej ????
A moze powiesz czego ??
Moze jakies przypalowej akcji ?? - ktora bardzo szybko by zakonczyly paly ??
- Taka wlasnie akcje mielismy tydzien temu w Tychach - jak to zaatakowali Rakow i nas - wtedy ta akcja trwala kikadziesiat sekund i zakonczyla sie ich szybka ewakuacja i napierdalalniem z kul gumowych przez paly do kazdego kto sie psom nie spodobal !!
Wiec jestem zdania ze takich pokazowek to nie ma co robic.

~tomeks | 2004-04-3 21:09

Mam pytanie :-) Będzie wyjazd na mecz z Hutnikiem do Krakowa . Jak tak to po ile kasy :) POZDRAWIAM RESOVIE&RAKÓW&STALÓWKA

~xxx | 2004-04-3 21:23

nas nie bylo 300-400 tylko 200-300 wiem bo bylem :P

~Ave Stal | 2004-04-3 21:26

Odnośnie wyjazdu na Hutnik to info powinno wkrótce pojawić się na stronce.

~motor | 2004-04-3 23:27

dla Cyc_a i xxx słowa uznania za prawdę- może dla was gorzką - dziś byliście gorsi jako drużyna, wasz doping był kiepski, o zwarciu nie mówię. Do krisa: tak spodziewaliśmy sie więcej. a mecz w tychach nas j...ie, byliscie dzis u siebie, słabą ekipą ( słowa Cyc-a i xxx|) i bez ogródek : daliście d...y. O małolatach się nie wypowiadam. Aha, a napisy motoru na 'waszym' stadionie??? Bez komentarza. Chłopaki 3majcie się, dla was derby z Lipą blisko.

~kobi | 2004-04-3 23:57

ej wiecie co się dzieje na stadjonie w stalowej woli jedno wielkie nic coraz bardziej dajecie dupy może ci MAŁOLACI coś będom robić a do motoru to nie gadajcie głupot bo też daliście dupy

~GajO | 2004-04-4 03:19

Motor Lublin Motor Lublin RRKKSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~PekSiL | 2004-04-4 09:58

Qrwa mać starsi trudno maja już u pał przejebane to nie wjeżdzali ale my mlodsi, masz cos qrwa do nas ty motorze pierdolony??napierdalałem ci w pociąg qrwa a gdyby was te paly nie odprowadzily jak malych dzieciaczkow na pociag to bys my was dorwali i jak psow pojechali !!!!!!!Czaisz no to zamknij ryj !!

~ | 2004-04-4 10:33

smieszny jesteś koleszko mogli byscie nam naskoczyć napinacze.nasze 270 os rozjebało by was w drobny mak moim zdaniem a co do psów to faktycznie wpadliscie w zasadzke jak szczury bagienne

~Cyc_u | 2004-04-4 12:39

do kolegi z Motoru ja nie napisałem ze bylismy jacys strasznie słabi napisałem tylko że Stal na boisku zaprezentowała sie dosyc słabo a na trybunach no cuż prawde mówiac w pierwszej połowie doping był dosyc sredni :/ ruszyło sie cos dopiero po stracie pierwszej bramki.
A Motor tez nie zaprezentował sie jakos swietnie chociarz obiektywnie patrzac to doping prowadził przynajmniej w pierwszej połowie lepszy niz My ...szkoda ale mysle ze nastepny mecz i pod wzgledem sportowym i kibicowskim bedzie lepszy ...
szkoda też ze nie wszystkim na młynie chciało sie spiewac i wydaje mi sie ze na siłe nikogo do spiewu sie nie zmusi lepiej chyba by było (według mnie) zeby młyn liczył mniej osób ale był rozspiewany przez cały mecz ....
pozdrawiam

~Cyc_u | 2004-04-4 12:42

do kolegi z Motoru ja nie napisałem ze bylismy jacys strasznie słabi napisałem tylko że Stal na boisku zaprezentowała sie dosyc słabo a na trybunach no cuż prawde mówiac w pierwszej połowie doping był dosyc sredni :/ ruszyło sie cos dopiero po stracie pierwszej bramki.
A Motor tez nie zaprezentował sie jakos swietnie chociarz obiektywnie patrzac to doping prowadził przynajmniej w pierwszej połowie lepszy niz My ...szkoda ale mysle ze nastepny mecz i pod wzgledem sportowym i kibicowskim bedzie lepszy ...
szkoda też ze nie wszystkim na młynie chciało sie spiewac i wydaje mi sie ze na siłe nikogo do spiewu sie nie zmusi lepiej chyba by było (według mnie) zeby młyn liczył mniej osób ale był rozspiewany przez cały mecz ....
pozdrawiam

~dupa | 2004-04-4 13:36

stal wygrała

~Balder | 2004-04-4 14:39

A gdzie was bylo 270 osob?? bo ja w stalowce was tylu nie widzialem (patrz zdjecia z meczu)

~GKS-G.ŁĘCZNA | 2004-04-4 15:29

A Motor to Stalówkę może w DUPE pocałować............i to by było na tyle....
Do Stalówki : NIE prowokować tych ciot z Lublina czy z jakiegoś przydupia obok...

~Stalowka38 | 2004-04-4 17:05

Ten koles z Rzeszowa zyje i wyjebcie ten temat dzwonil do mnie kolega z resovi i mowil ze zyje jest podlaczony do respiratora i ma zmiazdzona czaszke

~kibic Motoru | 2004-04-4 17:08

do GKS:weź Górniku spadaj do kopalni bo tam twoje miejsce. W ogóle nie wpieprzaj się w temat bo to wcale nie twoja brocha, łaź sobie po innych stronach np.www.xlaski.pl i daj sobie spokój z komentowaniem. a z dziury koło Lublina to TY jestes nie my, wielka mi 'łyncna', mniejsza niż jedna z dzielnic Lublina.
do stali: chłopaki, któs wam stadion pomalował hahaha, i to dzień wcześniej

~ | 2004-04-4 17:30

rylu z łecznej twoj gornik to moze naskoczc nie tylko Motorowi , Stalówce alei huliganom z puszczy kampinowskiej .Wiec niewypowiadaj sie bo sam zes człek z wsi durniu bez szkoły.Wy reprezentujecie poziom babci spiewających w kościele

~U'38 SSW. | 2004-04-4 17:48

Lublin nic tylko na necie siedzi. nie przejdzie żaden komentarz,.......Już zapomnieliście ?????? niedawno z ligi pszenno-buraczanej wyszliście.!!!!!!
no ale tak tu macie racje to chyba wasza przyśpiewka "na wschodzie tylko motor" jak się postaracie to was Łukaszenka przygarnie buachchchchchchaaaaaa......
Łęczna gra w ekstraklasie a Lublin po 3-cich ligach się szwęda....i chuj że Łęczna taka mała....
No ponapierdalajcie sobie na Łęczną ....na co czekacie albo nie na Stalówkę

~Mainz. | 2004-04-4 18:23

Lublin sie napina,ale nie zapominajcie ze Lublin ma ponad 350 tys. mieszkancow,a Stalowa 75,a to jest roznica.W porownaniu do tego i tak Stalowa jest lepsza.Samo to ze oni maja zgode z Chelmianka ha ha ha...

~Mainz. | 2004-04-4 18:28

Niedlugo zgoda z Dynamem Minsk wielkomiejscy z POLSKI D.

~CHzNJ | 2004-04-5 09:15

mAM NADZIEJE ZE W NAJBLIZSZYM CZASIE POJAWI SIE WIECEJ FOTEK Z MECZU Z MOTOREM??????? POZDRO''''''

~MotorL | 2004-04-5 12:16

heh z Dynamem Mińsk słyszałem że majo niezłych chuliganów Zagraniczna zgoda spiritu jeszcze wiecej mozna sie ochlac niz w Chełmie.Tanie wszystko chciał bym by była taka zgoda lub np z Karpaty Lwów heh

~motorek | 2004-04-5 14:05

Z tego co mi mowil ziomek od was (kolezka ze starych czasow) rakowa bylo 22 osoby a do atrakcji chuliganskich nie doszla tylko dzieki wam- gdyz my mielismy okazjie zajebista gdyz mielismy otwarta bramke na murawe!!

~Kibic | 2004-04-5 14:20

Motorek jak juz cos to dla wyjaśnienia my tez mielismy otawrta bramke ...i mozna bylo wjechac na boisko i na was ...ale po co ...klar teraz daja zajebiste za burdy na trybunach ...nasz klub zdeka kasy niema zeby płacic tak wysokie kary ...wiec czemu wy nie wjechaliscie,jesrescie przeciez tacy mocni i tacy mądrzy (hahahaha) ...wiec mogliscie wy zaczac ...a co do pozostałych napinaczy ...wescie sie ludzie nie gascie ...przeciez wiadomo ze jak by cos bylo to jestescie pierwsi do sp....dalania ,mówie do tych z Lublina jak i do tych ze Stalowej ...POZDRO dla Rakowa,Resovii, STALÓWKI !!

~mlode dynie | 2004-04-5 14:22

nieciekawie duzo psiarni ale mlodzi chuligani obrzucili pociag kolo centrum jeden nawet dostal kaminiem (oczywiscue kibic motora)lepszy doping ze stony naszej powinien byc leprzy ale no coz

~kibic motoru | 2004-04-5 21:55

chodze na motor od 88 roku pamietam mecze miedzy nami w 1 lub 2 lidze i bylo one spektajklami wartymi ogladani jak tak dalej pojdzie to takie kluby beda sie dalej tlukly w 3 czy 4 lidze a wyzej bedzie heko polkowice rtadomska jaworzna i inne wsi
co do komentarzy po meczowych to nie ma sie co bluzgac bo to i tak do niczego nieprowadzi mam nadzieje ze zarowno motor jak i stalowka sie narazie utrzymaja i moze przyjda lepsze czasy dla nas tyle w temacie

~lol | 2004-04-5 22:15

kibic motoru dobrze mówi. Poczekajmy na następny sezon. Może będzie lepiej grała stalówka. A jak będzie grała jak do tej pory to stracą wielu niewiernych kibiców.

~JAK BYLO -MOTOREK | 2004-04-6 08:30

KURWA TU NIKT OD NAS SIE NIE NAPINA!KRAT IE MIELISMY PRZEPILOWANYCH ALE OBCZAJ SOBIE ZIOMEK NAOWA NASZA KLUDKE PRZY BRAMIE WYJAZDOWEJ NA MURAWE Z NASZEGO SEKTORA!DZWONIONE BYLO DO WAS Z PROPOZYCJA AWATURY NA MURAWIE A WY CO -ZE 6 OD WAS SIEDZI A CZESC MA WYROKI W ZAWIASACH!POWIEDZIELISCIE (MOWIE O WASZEJ BOJOWCE A NIE NAPINACZY INTERNETOWYCH) ZE NAWET NIE ODPOWICIE NA NASZA PROWOKACJE - TO JAKI BYL SESNS WYJEZDZAC NA MURAWE JAK Z WASZEJ STONY NIE BYLOBY ZADNEJ REAKCJI!
KTO JEST Z WASZEGO SRODOWISKA KUMATY TEN WIE NAPRAWDE JAK BYLO!
NAS NA WYJEZDZIE 236KIBICOW!
DZEIN WCZESNIJ 3 AUTA-12 OSOB CHASALO SOBIE PO WASZYM STADIONIE LECZ NIESTETY POJAWILY SIE WARIATKI W SILE 6 KABARYN I ZAZELO SIE BIEGANIE PO LESIE-9 ZAWINIETYH I WYPOSZCZENI O 6 RANO
NIE CHODZILO NAM O WYMALOWANIE WASZEGO STADIONU TO BYL TYLKO PODSTEP PRAWDZIWYM POWODEM BYLA NASZA KLUDKA KTORA BYLA OTWARTA PRZE CALY MECZ AZ DO 85 MIN!
POZDROWKI DLA HONOROWYCH PRAWDZIWYCH KIBICOW
JESZCZE JEDNO NIE WIEM KTO U WAS JEST MODERATOREM ALE TAKIE GLUPIE WPISY NIEKTORYCH OSOB POWINNY BYC BANOWANE BO POWSTAJIE JEDEN WIELKI SMIETNIK
ZROBCIE COS Z TYM!POZDR

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 899 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 464 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 853 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 74 266 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.02332