Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zmiany w kadrze Stalówki !

Zmiany w kadrze Stalówki !

We wtorek pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola czekają pierwsze rozmowy w klubie dotyczące nowego sezonu. W składzie zespołu szykują się niespodzianki.

 

We wtorek pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola czekają pierwsze rozmowy w klubie dotyczące nowego sezonu. W składzie naszego zespołu szykują się niespodzianki.

W "Stalówce” chce grać brat nigeryjskiego pomocnika naszego zespołu, Longinusa Uwakwe - 17-letni Henry, z klubu z byłej stolicy Nigerii, Lagos. Odejść z drużyny ma Grzegorz Kmiecik, który szuka klubu na Słowacji, wszystko wskazuje też na to, że z zespołem pożegnają się Jonasz Jeżewski i Adrian Bartkowiak. Na testy do Lecha Poznań wyjechał Piotr Gilar.

Nie wiadomo, czy w Stali zostanie trener Władysław Łach. W stalowowolskim klubie w razie odejścia szkoleniowca myślano o Ryszardzie Kuźmie, który prowadził ostatnio Motor Lublin, ale ten niedawno został asystentem trenera Jacka Zielińskiego w Lechu Poznań. Nasi piłkarze trenować będą do środy, potem czekają ich urlopy do 29 czerwca.


Ze stalowowolskiego klubu napłynęły też ważne wieści, jeżeli chodzi o zespół koszykarzy, którzy w najbliższym sezonie mają grać w ekstraklasie. Zarząd postanowił o utworzeniu sportowej spółki akcyjnej, w skład której wejdą na razie klub i spółka Wodex, w której Stal ma większość udziałów.
 

źródło: Echo Dnia

Komentarze (13)

Mystery69 | 2009-06-8 19:00

Zgadzam się z Kloszardem. Dużo lepszym krokiem byłoby sprowadzić na nowy sezon kilku młodych wychowanków, którzy grają w okolicznych klubach. Niech popróbują swoich sił. Może nie będą grali całych meczy, ale te koncowe 20 moze 30 minut by mogli spokojnie zagrać. Wg mnie sprowadzanie brata Uwakwe to chyba jakiś żart. Niech jesczze Longinus sprowadzi następnych braciszków. Przesada lekka. Fajnym krokiem byłoby wprowadzenie takiego wymogu jaki jest w Ekstraklasie mężczyzn koszykarzy. Dajmy szansę naszym miejscowym zawodnikom!!! w newsie brakuje informacji, że Piotrek Gilar jedzie w najbliższych dniach na testach do Młodej drużyny Lecha Poznań. Widać Panowie Zieliński i Kuzma nie zapominają o swoim regionie.. Pzdr

Majkel | 2009-06-8 19:30

Ja tam nic nie mam przeciwko, żeby brat Uwakwe u nas grał, ale skoro ma 17 lat to nie jest przypadkiem za młody na I lige??? Po co go sprowadzać, pewnie rzuci taką forsą, że można by było następny jakiś talent z Cracovi ME ściągnąć. Teraz potrzebnych nam jest 2 środkowych pomocnikow i najlepiej jakby chociaż jeden z nich był takim porządnym rozgrywającym na miare Cebuli. Do tego lewy pomocnik bo coś nie wierze, żeby Jeżewski został. Tak samo Karcz - przed tym chłopakiem ekstraklasa stoi otworem. Reszta powinna zostać. I zgodze się, że bez Treli nie ma drużyny. Oni są oparci właśnie na nim. Może on nie gra jakoś tak wspaniale, ale on nie jest Ronaldo. Trela jest w czołówce asystentów I ligi! To na prawde o czymś świadczy.
Władek Łach musi zostać w Stalowej! To jest super trener. Najlepszy jaki był w XXI wieku. Jakby nam tu Kuźme z Murtry Lublin ściągneli to byśmy się dopiero bronili przed spadkiem.

Hutnicza | 2009-06-8 19:32

Njaważniejsza sprawa a zarazem prioryretowa jest to by został Władek Łach w klubie.Co tu ukrywać to dzięki Niemu mamy teraz dalej tę 1 ligę.Jeżeli On odejdzie to wszystko szlak trafio,posypie sie i niestety odejda tez zawodnicy.A odnośnoe gry zawodników z wiosek w lidze,ludzie to nie ten poziom,nie mamy rezerw,tu trzeba grać i zdobywać punkty,żeby nie było tak jak na jesień,a nie przez cała 1 runde ich sprawdzać na boisku.Tu muszą grać goście ograni prawdziwi ligowcy,tak jak to teraz wypaliło z graczami Kmity.Władek zostań nie odchodż ze Stalówki,zostań dla Nas kibicow,docaniamy Twoją prace w tym klubie i dlatego jetseśmy tu gdzie jesteśmy,dzięki Tobie!

Skobel88 | 2009-06-8 21:59

Obudzisz sie dzisz, obudzisz sie dzis, obudzisz sie dzis nad ranem...
hehe kiedys sie dzialo :)

Dari | 2009-06-8 22:22

Nie wiem kto usuwa te komentarze o afroamerykaninach, ale strona stalowka.pl ma to do siebie, ze nie usuwamy podobnych komentarzy Panowie!

Wiec przystopujcie. Wolnosc slowa jest w tym kraju.

Zatorze | 2009-06-9 00:41

Wolności słowa jako takiej formalnej to w tym kraju niema... Dopóty dopóki takie ch.jozy jak komuniści czy żydzi krecą kurkiem od mamony jesteśmy szarymi myszkami w systemie rządzącym zwanym sejmem a zarazem przypominającym partię za czasów Gomułki czy Bieruta którego sam nie darze sympatią za mord na Wielu wielkich Polakach nawet na przykładzie Generała Nila - Generał August Emil Fieldorf któremu taki buc odrzucił wniosek o ułaskawienie. Zresztą w tym kraju nawet dawano wyroki śmierci za ukradzione mięso. Starsi powinni pamiętać o kogo chodzi. Piłkarski Poker też ma podłoże polityczne, dobra pora dać wam spokój ale troche historii nie zaszkodzi Pozdro

Kanibal | 2009-06-9 00:47

Nie jestem ziomuś ograniczony, ale odnoszę wrażanie że nawet ty nie rozumiesz tego co napisaleś :)

Zatorze | 2009-06-9 00:55

Wiem co napisałem jeśli oczywiscie wiesz do czego naprawde chce sie odnieść. Jesteśmy marionetkami tych z góry o to mi chodzi i też o to że oni sterują wszystkim... tak jak na przykładzie tego portalu dasz komus władze to ja wykorzystuje na zasadzie kasowania postów :]

Ramzes | 2009-06-9 12:05

Kanibal nie wiem co tu niejasnego w tym co napisal zatorze.jest to jak najbardziej adekwatne do tego w jakim syfie znajduje sie nasz kraj i reszta europy,sterowana przez politycznie poprawny motloch!!! Nie jest w tym wszystkim najgorsze to ze to prawda tylkko to ze ludzie tacy jak wy wszystko co nowe i kosmopolityczne lykaja jak mlode pelikany.
Na pohybel!!
14

Ad_stalowka | 2009-06-9 12:36

Po co nam 17-latek z trzeciego swiata jak rownie dobrze moga grac nasi wychowankowie.Horaje cki czy Chamera powinni dostawac szanse gry, lepszy bylby pozytek niz z drewnianego Kmiecika.Zaciag krakowski oki niech bedzie, ale niektore odpady wspomniany Kmiecik czy Wasilewski niech nie blokuja miejsca.Ukraincy razem zagrali chyba 20 minut w sezonie bo Kmiecik gwiazda grac musial.O i strzelil jedna bramke tzn odbila sie od niego od glowy, a pozniej leczyl kontuzje 2 miesiace.Muzyczuk czy ten drugi nie mieli okazji sie wykazac.O juniorach nie wspomne.Łach powinien dawać wiecej im szans.O i w ogole powinna pwostac druga druzyna, niech tym sie w koncu dziady z zarzadu zainteresuja.Rezerwy musza byc.

Mystery69 | 2009-06-9 13:19

Prawda jest taka panowie, że niestety w przypadku spadku po barażach Cracovii Kraków do 1 ligi Władziu Łach niemal na 100% wraca do Krakowa. Byłoby to fatalne dla Stali, gdyż wg mnie tak dobrego trenera jak Pan Łach nasza drużyna nie miała od czasu ŚP. Gałka. Aż strach pomyśleć, kto mógłby przyjść na nowego trenera Stali.

Majkel | 2009-06-9 13:54

Panowie nie ma się co przejmować Ukraincami. Na prawde pożytku z nich żadnego, nawet się do kadry nie łapali. Muzyczuk to żyje w kompletnie innym świecie. I się nie dziwie bo Kmiecik lepszy niż oni dwaj pod każdym względem. Łach musi zostać, ale jakbym miał szukać jego następcy to sądze, że taki Białek by wystarczał, ale on przy Władku jest cieniem.

Przjp | 2009-06-9 20:26

panowie z tymi ukraincami to nie dokonca prawda ze sa slabi. przeciez muzyczuk w sparingach bramy strzelal. Ale prawda jest taka ze wladek jest dogadany z kmiecikiem i on musi grac. a wladek ma tez kase od tego ze kmiecik gra. info pewne

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1878) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1181) » Vielitz44 (1113)
» Filip kacper k. (993) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 900 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 583 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 241 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 54 425 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.02334