Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Artur Chyła: Wiadomo za co odpowiadamy

Artur Chyła: Wiadomo za co odpowiadamy

Kilkanaście dni temu z posady opiekuna Stalówki zrezygnował Władysław Łach. Szybko znaleziono jego następce, Przemysława Cecherza. Jego asystentem został Artur Chyła. Trener znany w regionie z pracy w Sokole Nisko był mocno stremowany podczas inauguracyjnych zajęć.

 

Marzeniem Artura Chyły od dawna była praca w Stali Stalowa Wola. W końcu to marzenie się ziściło. Od sezonu 2009/2010 Chyła będzie drugim trenerem Stalówki. - Wrażenia na pewno są pozytywne. Na tym poziomie rozgrywkowym pracuję po raz pierwszy i bardzo się z tego cieszę, że w końcu mam okazję trenować z dużą ilością osób, bo tak zawsze wiadomo, że w czwartej lidze czy w klasie okręgowej bywało różnie. Z taką ilością osób można już coś zrobić. A co do przyszłości - widać było na pierwszym treningu, że charakter pierwszego trenera i mój jest podobny. Myślę, że coś z tego wyjdzie. Wszystko zależy od tego, co będziemy mieli, jaki materiał ludzki. Wiadomo za co odpowiadamy - za wynik - powiedział portalowi SportoweFakty.pl Chyła.

 

Na pierwszych zajęciach byli w większości gracze z dawnego składu i wychowankowie, którzy byli wypożyczeni. Pojawił się też awizowany wcześniej zawodnik z Ukrainy Igor Mihałewskyj, który zrobił wrażenie na Chyle. Debiut nowego drugiego trenera był okraszony mocną tremą. - Większy stres był w szatni, niż na boisku. Na boisku mogłem być sobą, a w szatni nie bardzo. Ale powoli. Na treningu będzie Jabłoński i Damian Juda. Tych dwóch zawodników na razie. Igor Mihałewskyj zrobił na mnie wrażenie - dodaje.

 

Jak podkreśla Chyła wszyscy z piłkarzy zaczynają z czystym kontem. Asystent Przemysława Cecherza wie, na czym będą polegały jego obowiązki, a także deklaruje dużą pomoc dla nowego opiekuna jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze. - Każdy ma białą kartę. Przyjdą sparingi i pewni ludzie się dogadają, a inni nie. Coś tam będziemy próbowali budować. Zobaczymy w środę na treningu ilu będzie zawodników. Będę starał się pomagać we wszystkim, w prowadzeniu treningów, w doborze zawodników i w taktyce - kończy Chyła.

 

źródło:sportowefakty.pl
 

Komentarze (17)

19ssw38 | 2009-07-1 14:32

"Coś tam będziemy próbowali budować."

pozdro...

Suawek | 2009-07-1 15:29

Cebula w kadrze GieKSy na obóz w Rybniku-Kamieniu:
» http://www.90minut.pl/news/96/news96.....

Piorko | 2009-07-1 16:15

jak tak dalej pójdzie to uciekną nam wszyscy. Rozmowy miały byc w czwartek i co ?

no tak były,ale jakie tego efekty, większość piłkarzy twierdzi że nie bylo żadnych konkretów.
co oni qwa odpier dalają

Piorko | 2009-07-1 16:15

sorki rozmowy były we wtorek (pomyłka)

Piotrek | 2009-07-1 17:05

Sprzedam koszulkę Stalówki Regio, zielona, sprzed roku, rozmiar M.
Cena - 50 zł.
Kontakt - gg: 9519398 (pisać nawet jak niedostępny, często jestem na niewidocznym).

Magic | 2009-07-1 17:39

Rozmowy mialy być... lecz nasz najlepszy z najlepszych szlage wział sobie akurat teraz urlop... bez komentarza.

Heniekmotyka | 2009-07-1 18:55

ja tez sprzedam koszulke lekko znoszoną

Mystery69 | 2009-07-1 20:47

Artut Chyła Artur. Bardzo mi miło powitać tak wspianiałego trenera w naszym klubie. Na to czekałem ja jak i inni kibice. w końcu ktoś dobry w swoim fachu!!!!!!!

Demon87 | 2009-07-1 20:58

bardzo dobrze,że Chyła został trenerem.

Hutnicza | 2009-07-1 21:24

Chyba nie mówicie poważnie,tylko się nabijacie.Bo jak chcecie wiedziec całe to szambo i burdel w klubie zaczał się jak zwykle znów od wielkiego biznesa Tadka,ktory dał pewne warunki.Giermek jego na asystenta,pierwszym ma byc tani i młody,a Władek out.Takie były jedne z jego warunków i na razie mu sie to udało wszystko rozpieprzyć.Zobaczym y tylko na jak długo znów będzie chciał pobawic się tymi zabawkami.Znając życie i jego słomiany zapał,to w zimie będziemy szukac nowych trenerów i zawodników,zobaczyci e.Ale wtedy moze być już za pózno.Szczęscie moze się od Nas odwrócić.

Demon87 | 2009-07-1 22:00

ciekawe czy można dowiedziec sie IP kolesia o nicku "Hutnicza"?

Maxtor84 | 2009-07-1 22:37

no ale jak mają nasi piłkarze nie szukać sobie innych klubów skoro sami nie wiedzą na czym stoją a tera jest najgorętszy okres transferów a nasz dyrektorek wziął sobie urlop ,,,,, jaja

Stachu | 2009-07-2 00:11

Ja bym się wstrzymał z pochwałami, czy krytyką jeszcze. Poprowadzili raptem może ze 2 treningi i trudno jest ocenić to, jak będzie wyglądała przyszłość. Poczekajmy. A co do Kwiecińskiego, to słyszałem plotki, że znowu zainteresował się Stalówką, ale to już będzie z 5 czy 6 raz, i za każdym razem nic z tego nie wychodziło. A co do dyrektorka, to nie dziwcie się, że pojechał sobie. Tak się spracował biedaczysko w ostatnim sezonie, że urlopik ma zasłużony. Żal. A podpisywanie umów zostawil Kaczmarskiemu, który nie ma o tym pojęcia, więc chyba poczeka sobie, aż wróci nasz cudotwórca i podpisze umowy. Ale to tylko u nas takie rzeczy. Okres transferowy w pełni, wszystkie kluby podpisują umowy z nowymi, czy starymi graczami, ale nie u nas. U nas ważniejszy jest urlop. Tylko, że urlop mógł sobie wziąść w sierpniu, po tym jak załatwi się najważniejsze sprawy kadrowe w klubie. Wakacje nie trwają 1 miesiąc. Ale u nas zawsze jest na odrwót, ale może jakoś to będzie, choć na szczęscie już też liczyć w przyszłym sezonie nie możemy. Nie ma już raczej takich drużyn, które mogą wylecieć za kupczenie (ale kto to może wiedzieć), czy nie dociągną do końca sezonu. Trzeba nam wzmocnień, a nie kopaczy z 5 ligi, których wciska nam Chyła. W tej kwestii tak przeczuwałem, że zamiast jakiś poważnych graczy, będziemy mieli kandydatów do gry, którzy w poprzednim sezonie grali 3 ligi niżej. już w ostatnim sezonie, to przerabaliśmy w rundzie jesiennej. I jak to wyglądało to chyba nie muszę przypominać.

Kibic | 2009-07-2 00:28

Strona zmodyfikowana niezle:PPPPP

Frytkownic | 2009-07-2 09:34

Artur Chyła wlasciwy człowiek na własciwym miejscu.Bardzo sie ucieszyłem ze w Stali trenują utalentowani Juda,Sałek,Myszka i mam nadzieje ze dojdzie Marek Drozd i Łukasz Stręciwilk, to jest przyszłosc naszego klubu,wychowankowie co wiedzą honor i ojczyzna?? mają grać bo tu sie wychowali i chwalmy co nasze,

Adm.t. | 2009-07-2 09:39

Frytkownic - tak brawo. I dostawać po 10-0 od każdego zespołu. Nic nikomu nie ujmując oni nie dadzą rady w I lidze. A z Drozdem to sie uśmiałem, że hej! :| Zresztą pisałem już o tym, że potrzebna jest II drużyna.. miała być fuzja z Retmanem i cisza od roku..

Stalofka | 2009-07-2 16:14

a ja wam powiem - CHYŁA TO BARDZO DOBRY TRENER, 100 LEPSZY OD KIJAKA

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (789) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 32 343 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 13 648 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 58 034 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 20 046 razy
Osób Online: 85 / Czas gen. strony: 0.01461