Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piotrek Gilar jednak w Lechu ?

Piotrek Gilar jednak w Lechu ?

Lech Poznań szuka wzmocnień. Pilnie poszukiwani są także młodzi i perspektywiczni zawodnicy. Jednym z takich graczy jest na pewno 18-letni Piotr Gilar występujący do tej pory w pierwszoligowej Stali Stalowa Wola.


 

Piotr Gilar kilka tygodni temu był już testowany przez poznańską lokomotywę. Wypadł w nich bardzo dobrze i zachwycił tym samy sztab szkoleniowy Kolejorza. Działacze postanowili sprawdzić młodego pomocnika, który ma za sobą występu w juniorskiej reprezentacji, po raz kolejny. - Po Poznania miałem jechać na piątkowy trening, ale w poniedziałek zdawałem egzamin na prawo jazdy i trener zgodził się, żebym dojechał na środowe zajęcia. Zacznę treningi z drużyną Lecha występującą w Młodej Ekstraklasie. Trenować będziemy we Wronkach i jadę tam na tydzień albo dwa, ponieważ muszę do końca przekonać włodarzy klubu - powiedział portalowi SportoweFakty.pl pomocnik zielono-czarnych.


Zawodnik do transferu przechodzi ze spokojem. - Sprawa przejścia będzie pewniejsze po kilku dniach treningów w Lechu - dodaje Gilar. Młody piłkarz jest zadowolony z możliwości gry w Kolejorzu, bowiem będzie to dla niego możliwość rozwoju sportowego. - To dużo szansa przede mną. Ciężko będę musiał trenować, ale to jest okazja na rozwój w lepszych warunkach - kontynuuje.


Popularny Gilu w Stalówce uważany był za talent. W klubie z ulicy Hutniczej nie dawano mu jednak zbyt wielu szans na grę, mimo że od dawna mówiono, że trzeba stawiać na młodych graczy ze Stalowej Woli. W tym sezonie jest podobnie. - Dochodzą mnie słuchy, że chcą stawiać co roku na wychowanków. Plany zmieniają się jednak diametralnie. Mnie zależy teraz na rozwoju i grze, dlatego myślę że jeśli uda mi się dostać do Lecha, to będzie to ruch w dobrym kierunku - mówi Piotr Gilar.


Jak każdy młody piłkarz, tak i Gilar chciałby zagrać w ekstraklasie. Teraz pojawiła się szansa na spełnienie tego marzenia. - Wiadomo, każdy ma wielkie marzenia. Chciałem grać w dobrym klubie. Jeśli transfer dojdzie do skutku to będzie szansa na spełnienie się tego marzenia - twierdzi 18-latek, który był także sprawdzany w Widzewie Łódź. - W Łodzi było nas ponad 30. Prawdopodobnie nie pasował im mój styl gry z ich stylu, dlatego pewnie żadnych sygnałów od niech już nie dostałem - dodaje.


Jeżeli Piotr Gilar trafi do Poznania, to Stal Stalowa Wola nie zarobi na tym transferze zbyt wiele. - Stal za mnie dostanie jedynie za wyszkolenie. Umowa ze Stalą wygasła mi 30 czerwca. Nie wiem dlaczego w Stalowej Woli nie podpisuje się długoterminowych umów. To jest jednak ich koncepcja prowadzenia zespołu - kończy Gilu.


sportowefakty.pl

Komentarze (10)

Zkstal | 2009-07-7 00:03

Uciekaj stąd kolego póki możesz, nie jednego zniszczył ten klub i nie jednego jeszcze zniszczy.

Marco | 2009-07-7 02:12

... ... lecz tez nie jednego wypromował np. Piechniak , Nalepa , Piekutowski :D Co nie zmienia faktu że nawet zawodnicy widzą problem jakim jest to że klub nie podpisuje kontraktów długoterminowych, wszyscy go widzą tylko nie nasz kochany nierząd:[[[ a to właśnie klub traci na tym najwięcej bo zawodnicy odchodzą za darmo ;/ a później płaczą że nie ma sponsorów że nie ma kasy... a skąd wezmą tą kasę jak odpier*** taką amatorkę :[[[

Majki | 2009-07-7 05:08

HAHAHAHA gilui Lech to jest smieszne ... jak by byl taka gwiazda to bygral w seniorach a on w juiorkch strzela 5 bramek na sezon przeciesz to smieszne... sa lepzi od nie np.Horajecki chlopak naprawde gra duzolepiej od Gilara... zmarnuje sie tylko w tej ME...

Karolek | 2009-07-7 12:33

śmieszna to jest Twoja ortografia .

Bingz | 2009-07-7 21:20

Majki, daruj sobie takie komentarze, ciesz się, że chłopakowi za Stalówki dobrze idzie, a nie pierd... głupoty..

Mystery69 | 2009-07-8 12:25

Piotrek fajny chłopak z Ciebie jest ale raczej Lech Poznań, a przede wszystkim ME Lech Poznań to raczej zbyt wygórowany kierunek. Najpierw proponowałbym nabrać trochę ciała. Zresztą z takim warunkami to tylko chyba niestety np w Sokole Nisko. Pzdr

Marco | 2009-07-8 13:43

„Mystery69R 21; a słyszałeś kiedyś o kimś takim jak Leszek Pisz ?? dla ułatwienia dodam że grał on w legi warszawa , albo o ile pamiętasz takiego piłkarza jak Zegarek który grał w Stalówce to doskonale wiesz że oni jakoś też byli szczupłej postury a do tego niskiego wzrostu a mimo to doskonale sobie radzili na boisku , dlatego nie czepiaj się chłopaka że nie wygląda jak połowa sterydów bujających się po Planecie , tylko doceń że mimo tak tragicznych warunków jakie są w naszym klubie , ktoś był w stanie na tyle się wyszkolić że został zauważony przez kluby z tzw. wyższej półki czyli po prostu o wiele lepiej prosperującym niż nasz. No chyba że mu zazdrościsz bo sam swoje ambicje piłkarskie spełniasz w pobliskiej miejscowości :D No i nie obrażaj chłopaków grających w Nisku :)

Mystery69 | 2009-07-8 17:11

Marco hehe. Nie porównuj Leszka Pisza czy chociażby Zegarka do P.Gilara hehe. bo to troszkę inne światy

Bingz | 2009-07-8 21:58

Pisz i Zegarek też nie od razu byli dobrymi zawodnikami...

Marco | 2009-07-8 23:33

Mystery69 mi nie chodziło o umiejętności piłkarskie tylko o to że wspomniani piłkarze mają tak samo szczupłą posturę , a co do umiejętności to kto wie może z czasem im dorówna albo nawet ich przewyższy :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (789) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 046 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 277 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 13 485 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 47 400 razy
Osób Online: 70 / Czas gen. strony: 0.01619