Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing: STALÓWKA - Spartakus Szarowola (sobota, godz.11:00)

Sparing: STALÓWKA - Spartakus Szarowola (sobota, godz.11:00)

Już jutro (tj. sobota 11.07 b.r.) Stalówka zagra sparing ze Spartakusem Szarowola (III liga) na głównej płycie stadionu w Stalowej Woli o godzinie 11:00.

 

Przypominamy, że podpisane zostały kontrakty z 12 zawodnikami grającymi do tej pory w zespole ze Stalowej Woli.

Na jutrzejszym meczu mają się pojawić ponownie piłkarze testowani od jakiegośczasu w naszym zespole (Drozd, Migalewski, Łagiewka, Szymiczek, Olszewski nie zagra ze względu na swój ślub).

Z nowych twarzy w naszym zespole pojawią się Stachowiak (Tur Turek), Czpak (Radomiak Radom) i prawdopodobnie Mychalczuk - najskuteczniejszy zawodnik naszego jutrzejszego przeciwnika z Szarowoli.

Trener Cecherz zapewnia, że pojawią się również inni zawodnicy z przeszłością ekstraklasową ale ich nazwiska to obecnie "tajemnica".

 

Wszystkich zainteresowanych formą i sytuacją kadrową Stalówki zapraszamy jutro na godz. 11:00 -Stadion przu ul. Hutniczej 15.

 

 

Źródło: własne

Komentarze (20)

Kibic1996 | 2009-07-10 16:22

Stal Zks Południa panem jest;) Jedziecie z nimi:))

Sabas | 2009-07-10 23:59

poczekamy, zobaczymy. Faktycznie w zimie tez się źle zapowiadało. Bedzie brakować jedynego naprawdę oddanego Stalówce człowieka. Pawła Pająka...Zostali albo ochlapusy, albo dusigrosze. No i My kibice.........Ciezk i sezona siezapowiada, ale teraz sie okaze, dla kogo Stalówka jest tradycja, a dla kogo moda, AVE Stalówka!!! pzdr Daro

Ramzes | 2009-07-11 08:15

Nie ma co trafil nam sie przeciwnik na sparing:D
do Sabas, nie ma kolego co pisac ,kto bedzie za stalowka i kto jest najwiekszym kibicem bo kto ma jezdzic ten bedzie jezdzil i faktycznie jest chyba tak ze jak druzyna odnosi same porazki to najwierniejszego kibica czasem bierze zwatpienie.

Stal Stalowa Wola niepokonana armia serc!!!!!!!!!

Tomasz | 2009-07-11 09:12

wie ktos co z licencja dla koszykarzy ?? ... do wczoraj mieli zlozyc papiery do PLK

Stalówka\'38 | 2009-07-11 10:32

Ramzes, mylisz się. Przez tyle kolejek bez zwycięstw na jesień, przez chwile nie pomyślałem 'nie idę,szkoda czasu i pieniędzy' tylko miałem nadzieję jak kilkaset innych osób na stadionie. Albo czasy pana 'Mikulskiego' czy 'Palika'.
Do zobaczenia ! H15

Geno | 2009-07-11 12:49

Stalowka wygrala 1:0 bramke strzelil jakos w 85 minucie Salami;]

Zkstal | 2009-07-11 13:29

Wstyd , haha 2 liga 2 liga Stalówka...

Ryszard1938 | 2009-07-11 13:29

jeden jeden
słabo grali troszkę lepiej w 2

Stalovy | 2009-07-11 13:52

Ciekawe czy to prawda co odała jedna z gazet że w 1. kolejce Stalówka gra z Dolcanem u siebie.

Przeciwnik mało porywający , osobiście wolałbym innego rywala na inauguracje, no ale zobaczymy
bo już nie raz pseudopismaki z SN mieli info nie wiem skąd.

Klawisz | 2009-07-11 13:58

hej Zksstal jaki wstd? troche nie czaje o co ci chodzi i to chyba pomylka stal gra w 1 lidze niezorientowany jełopie ,ogarnij sie i popraw bo takie durne wpisy beda namierzane

Zkstal | 2009-07-11 14:07

No daj spokój , z 3 ligowcem tylko 1:0, ja rozumiem trzeba sprawdzić nowych ale właśnie Ci nowi z takim przeciętnym rywalem powinni zagrać dobrze, to co by było gdyby grali sparing z jakąś Koroną na przykład to nie wiem jak oni by się pokazali chyba pompki na boisku robiąc.

Sparingi każdy mówi że są do sprawdzenia, a z doświadczenia wiem że zazwyczaj jak w sparingach gra nie idzie to i później w meczach o stawke jest jeszcze gorzej.

Nic trzeba dać szansę trenerom ale to długo nie potrwa... pozdro

Daro | 2009-07-11 14:11

Widać, że mało wiesz o piłce.

Po 1 to tylko sparing, po drugie to nie Liga Mistrzów (niektórzy tak myślą :D ).

To co, że ta drużyna gra w III lidze. Mecz meczowi nierówny.
Przypomne tylko, że przed tamtym sezonem przegraliśmy z wtedy IV-ligową Siarką 2:1, a każdy pamięta jki mieliśmy początek (wygrana z Zagłębiem i Koroną)

ZksStal - odłóż fife, managera czy coś innego w co grasz i wróć do rzeczywistości :) i trochę więcej optymizmu w życiu nie zaszkodzi

P!otrek | 2009-07-11 14:16

Sparing sparingiem, ale to co dziś na boisku było, to dno.

Sisieq | 2009-07-11 14:34

Wiem, że to nie w temacie ale odpowiadam na pytanie Tomasz, który się pytał o koszykarzy. Na polskikosz.pl pisze, że wszystkie kluby oprócz Znicza Jarosław. Teraz trwa ich analiza

Adam | 2009-07-11 14:43

Ostatnio pisałem, że Cebula był w kadrze na obóz GieKSy, a dziś grał w sparingu Cracovii całą drugą połowe, a Karcz 23 minuty.

Stalówka\'38 | 2009-07-11 15:10

"Z pierwszoligową Stalą Stalowa Wola kontrakty podpisali kolejni zawodnicy. Wśród nich są: Piotr Szymiczek, Ihor Mihałewskyj, Paweł Olszewski, Adam Łagiewka."

Więcej: » http://www.90minut.pl/news/97/news97.....

Stachu | 2009-07-11 15:36

Ten Ukrainiec może być wzmocnieniem. Ciekawe czy tak jednak będzie. Ale brać tego Drozda to pomyłka. Ale widocznie ktoś bardzo chce tego gościa znowu wepchać nam. Tylko Szarowski był większym drewnem od niego. Ale jak już go wezmą, to będzie to kandydat numer 1 do grzania lawy, bo ja go nie widze, nawet jako zmiennika. Co do reszty się nie wypowiadam, bo nie wiem co z sobą reprezentują. Mam nadzieję, że uda się zatrzymać chociaż Kamila i Pawła, a jezeli zostałby jeszcze Konrad to było by już dobrze. Może ktos kto był na sparingu pisałby tak po krótce, jak grali ci nowi?

Adrian | 2009-07-11 19:28

Stalovy w jakiej to gazecie pisalo o tej pierwszej kolejce bo bardzo mnie to i interesuje?

Stalovy | 2009-07-11 19:48

Napisane bylo tak w Super Nowościach.

Ale nie była podana cała kolejka, tylko napisane że właśnie z Dolcanem zainaugurujemy nowy sezon.

Ale wg mnie info pewne 50/50 % więc nie brałbym tego tak do siebie.

Adrian | 2009-07-11 19:55

Dzieki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2026) » 1938fc (1331)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1054) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (652)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 34 996 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 11 901 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 44 939 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 20 477 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.01408