Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Łukasz Stręciwilk wraca do Stalówki !

Łukasz Stręciwilk wraca do Stalówki !

Roczny kontrakt ze Stalą Stalowa Wola podpisał wczoraj 22-letni napastnik Łukasz Stręciwilk.

W ubiegłym sezonie zawodnik bronił barw II-ligowej Stali Poniatowa, rozgrywając 25 spotkań, w których zdobył trzy bramki.

 

Przypominamy o jutrzejszym sparingu z Hetmanem Zamość o godzinie 17:00

Komentarze (37)

Alleluja | 2009-07-15 10:51

po co nam ten cfaniak w druzynie? on byl dobrym pilarzem ale pare dobry lat temu! duzo lepiej bylo zakontraktowac myszke ! mlodszy i bardziej perspektywiczny!

Aleksander | 2009-07-15 11:22

zupelnie nie potrzebny wydatek pieniazkow na takiego zawodnika,ktory moze strzeli 1 bramke w calym sezonie a moze nawet i tego nie,niby w klubie pieniazkow brak a tu takie marnotractwo..dodam ze ten gracz jest napastnikiem ,jesli nie bedzie strzelal regularnie bramek to moze chociaz bedzie absorbowal obrone przeciwnika he he .nawet ja w to nie wierze

Magic | 2009-07-15 12:21

Łukasz może grać i w przodzie i na bokach co pokazał niejednokrotnie za czasów gdy jeszcze grał w Stali.kilka sezonów temu.Wcale nie szło mu najgorzej.
Obcy - źle... wychowanek - jeszcze gorzej.Zastanówcie sie w koncu kogo chcecie.
Chłopak ma ambicje jakiej na pewno nie posiada Myszka.Streciwilk gwiazda? to co powiedziec o Myszce którego juz nie raz widzialem na boisku, mialem okazje nawet grac przeciwko niemu... nie zachwycił mnie ;] nie zaczwycił równiez trenera wiec widocznie lepszy Streciwilk.Na oceny zawodników poczekajcie do konca sezonu ;]

P!otrek | 2009-07-15 12:35

Za graczem przemawiają wyniki. Jeśli strzela w 25 meczach 3 bramki, w trzeciej lidze, to czego chce szukać tutaj ? Jabłoński strzelił tam 5 bramek, a z całej ligi nazbierałoby się znacznie więcej młodych, którzy strzelili więcej bramek i mogliby tu przejść, za takie same pieniądze.

Ramzes | 2009-07-15 12:51

mogli by pozyskac Lebiode z Sokoła Nisko,ale pewnie Chyła sie z nim nie lubi:D a zawodnik z niego dobry;)

Geno | 2009-07-15 13:52

Fajne maja pilkarze te stroje wyjsciowe :)

Geno | 2009-07-15 13:53

Krakus | 2009-07-15 15:53

Dajcie spokoj, juz lepiej bylo by wziac tego 10-latka co go Milan wzial, przynajniej kazdy by mu dopingowal. Ten pozor nic nie umie, juz wiecej pozytku bedzie z Drozda, mowie wam...

Piorko | 2009-07-15 16:19

25 spotkań, w których zdobył trzy bramki.

Nie no dajcie spokój na cholerę nam taki napastnik!!!!

Cycu123 | 2009-07-15 18:14

I jaki wynik sparingu?

Lubelak | 2009-07-15 19:02

Niestety dzisiaj nie dostaliśmy licencji do grania w 1 lidze koszykówki.
cytat:
licencję dostały: Asseco Prokom Gdynia, PGE Turów Zgorzelec, Anwil Włocławek, Energa Czarni Słupsk, Kotwica Kołobrzeg, Polpharma Starogard Gdański, AZS Koszalin, Sportino Inowrocław, PBG Basket Poznań i Trefl Sopot, który wykupił dziką kartę.
Nie dostały:
Atlas Stal Ostrów Wlkp., Banki BPS Basket Kwidzyn, Polonia Warszawa, Polonia 2011 Warszawa, Stal Stalowa Wola i Sokołów Znicz Jarosław.

Stalofka | 2009-07-15 19:09

a skad ten cytat????

Mateusz_ns | 2009-07-15 19:21

Slim1938 | 2009-07-15 19:25

Mystery69 | 2009-07-15 19:42

Ramzes to sie skompromitowałeś chłopczyku

Cycu123 | 2009-07-15 19:45

JAKI WYNIK SPARINGU???

Felipe77 | 2009-07-15 19:46

wygrali 1:0 kto strzelil nie wiem

Ramzes | 2009-07-15 19:59

Mystery 69 proponuje odszukac w słowniku słowa ironia i jego znaczenia;)

Kibic18 | 2009-07-15 20:09

Strzelił Jurij Mychalczuk 35 minucie

Quick1986 | 2009-07-15 20:24

Co do Stręciwilka to marnie to widzę...3 bramki w 25 II-ligowych meczach,jak na napastnika to chyba kiepski bilans.Ciekawe co brali pod uwagę biorąc tego zawodnika:/

Okulickiego | 2009-07-15 20:31

Informacja oraz komentarz .....dlaczego ? " O NIE PRZYZNANIU LICENCJI " na grę koszykarzy w PLK jest bardzo trafny........ Bardzo dobrze że KTOŚ w centrali wkońcu połapał się o co tak naprawdę chodzi !!!!!
Przecież to dobitnie wskazuje na FAKT iż cały ten pseudo-zarząd nic nie zrobił konkretnego .... Wszystko co jakimś cudem uszło do mediów (czyt. PISMAKÓW) TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA !!! i bardzo dobrze !!!!
Jeszcze raz powtarzam TEN KLUB NASZ TO JEDNA WIELKA PROWIZORKA !!!!!!!
Po raz ...nie wiem już który.... mówię " czy jest ktoś wśród ludzi ze STALOWEJ WOLI kto mógłby (mając kasę lub mając za plecami INWESTORA ) zmienić władzę w tym klubie !!!!!! ???? czy to tylko moje pobożne życzenia ?
Panowie i Panie na prawdę DOŚĆ ustawiania ludzi z pseudo-zarządu przez Nas kibiców .!!!!!!!! Ich po prostu trzeba wygonić raz na zawsze !!!!!!!!

Cycu123 | 2009-07-15 20:34

fajnie by było jak by strzelec bramki został w klubie :]

Kibic18 | 2009-07-15 20:47

Fajnie fajnie
A wie ktoś może co dzieje sie z Kmiecikiem???

Sisieq | 2009-07-15 21:34

Obaj Ukraińcy, którzy dzisiaj się pojawili, będą grali w Stalowej Woli. Tak dzisiaj mówił Cecherz

Fako | 2009-07-15 21:41

Daro | 2009-07-15 21:45

Po dzisiejszym sparingu śmiem twierdzić, że Jurij Mychalczuk i Mykoła Hreszta to mogą być wzmocnienia.

Hreszta zagrał naprawdę bardzo dobrze

Zkstal | 2009-07-15 22:09

Kto grał z 10 i 20 ?

Adam | 2009-07-15 22:33

Egipcjanin Mohammed Eid Wahab z Narwi Ostrołęka oraz Litwin Paulius Paknys ze Stali Stalowa Wola zagrają w przyszłym sezonie w Koronie Kielce. Obaj zawodnicy przebywali z drużyną z Kielc na zgrupowaniu w Dzierżoniowie i ich gra przypadła do gustu trenerowi Markowi Motyce. W czwartek, tuż po powrocie z obozu piłkarze podpiszą umowy z kieleckim klubem.

Obaj zawodnicy są obrońcami. W Kielcach mają zastąpić Roberta Bednarka i Marka Szyndrowskiego, którzy nie przedłużyli wygasających z końcem czerwca

Lubelak | 2009-07-15 22:37

Zapadły pierwsze decyzje...
ŁKS będzie jednak grał w ekstraklasie a spada Cracovia.
w sprawie Widzewa nic nie wiadomo. jeszcze:)

Magic | 2009-07-15 22:52

Jeden z najlepszych napastników w historii Stalówki czyli Grzesiu Kmiecik jest testowany przez Resovie ;)

Adam | 2009-07-15 23:13

Widzew raczej zagra w Ekstraklasie . Wszystko zależy od decyzji TA.

Piorko | 2009-07-15 23:46

No i Litwin tez nam uciekł :/

Omen | 2009-07-16 00:26

Łukasz do Stali brawo.Rozumiem ,że od przyszłego sezonu do rozgrywek przystępują rezerwy ?

Ugabuga | 2009-07-16 07:09

oby tylko jego bilans bramkowy sie zmienil...

Cris-cros | 2009-07-16 11:05

a może sięgnąć po Kamila Gęślę-chłopak tam się marnuje-dać mu szanse w Stalowce

Muszkin | 2009-07-16 11:15

Powodzenia Strecik w nowym sezonie!!! Wal na brame jak nigdy!!! ZKS!!! :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2240) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1179)
» Filip kacper k. (1084) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (755) » Kamil (687)
» Kamilosss (545) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 856 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 19 576 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 445 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 388 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.01617