Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing: Stal - Resovia 1:0

Sparing: Stal - Resovia 1:0

STAL - RESOVIA 1:0

'70 - Wasilewski (asysta Mychalczuka)

Czerwona kartka: '45 - Ihor Mihajewskyj (STAL)

STAL:Wietecha - Lebioda, Krawiec, Drozd, Szymiczek - Olszewski, Uwakwe, Łagiewka, Trela - Mihajewskyj, Salami Grali także: Wierzgacz, Wasilewski, Hreszta, Mychalczuk, Czpak

 

Widzów: 500

Komentarze (23)

Kibic18 | 2009-07-18 13:26

Brawo Stalówka!!!!
gratulacje dla strzelca bramki:)

Bartek9412 | 2009-07-18 13:31

» http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t.....



Lech daje za nakoulme 1mln zł

Klocek | 2009-07-18 14:06

to ja jako kibic wiedziałem ze o niego bedą zabiegac lepsze kluby a unas sie go oddało bez walki.

Cycu123 | 2009-07-18 14:11

będą jeszcze jakieś sparingi??
jeszcze 2 tygodnie do startu ligi

Adam | 2009-07-18 14:27

Co do Lecha i innych polskich drużyn dają milion złotych za zawodnika co strzelił 7 bramek czy nie wiem ile pod koniec sezonu . Teraz mamy przykład jak mało profesjonalne są kluby w Polsce , Legia testowała zawodnika i stwierdziła, że sie nie nadaje, a teraz Wiśle gola strzelił w europejskich pucharach.

Felipe77 | 2009-07-18 14:39

mam pytanko czy wie ktos moze jak sprawa ze Stachowiakiem wiem ze ma jakies kłopoty z turkiem i widze ze znowu nie grał w sparingu.

Aloo | 2009-07-18 14:44

widze ze nasz Abel szuka szczescia w Dolcanie znudziło mu sie w stalowce chyba

Felipe77 | 2009-07-18 14:50

to napewno Salami? moze ktos sie pomylil i zamiast Imeha wpisał salamiego? bo przeciez kontrakt dopiero co podpisal

Felipe77 | 2009-07-18 14:53

to na 100% pomyłka dwa mecze w ciagu dnia i 200 km podroz to nie wiem czy Abel by nie umarł:)chociaz moze w upale czuje sie dobrze:)

Daro | 2009-07-18 15:07

Z Mychalczukiem trzeba podpisać dłuższy kontrakt niż na rok, bo potem możemy tego żałować :D

Krakus | 2009-07-18 15:18

z takim poziomem jak na meczu dzis i z hetmanem to 2 liga i nie chce byc zlym prorokiem ale stawiam ostatnie miejsce w tabeli, jak ktos sie nie zgadza, niech przedstawi choc jeden argument.

Daro | 2009-07-18 15:29

Ostatnie miejsce jest raczej zarezerwowane dla Jastrzębia / Motoru.

...a ja twierdzę, że będziemy wyżej niż w tamtym roku.


O szansach na utrzymanie itp. będzie można zacząć gadać po kilku kolejkach - bo sparingi o niczym nie świadczą

Old fan | 2009-07-18 16:06

Kolejnym argumentem jest godzina w jakich były rozgrywane sparingi

Adm.t. | 2009-07-18 16:11

Krakus - argument? jesteś idiotą. Bo jak można nazwać osobę która przed sezonem prorokuje ostatnie miejsce dla swojej drużyny? 10 miejsce jest realne. Jastrzębie/Motor, Sandecja, Katowice, Kluczbork, Flota, Stilon, Dolcan, Warta mogą być w tym sezonie za Nami.

Tommy_lee | 2009-07-18 16:14

Stachowiak nie grał dzisiaj w sparingu bo jest w rodzinnych stronach gdzie będzie świętował soje urodziny....

Piotrek | 2009-07-18 16:26

Sprzedam koszulkę Stalówki Regio, zielona, sprzed roku, rozmiar M. Stan bardzo dobry.
Cena - 50 zł.

Kontakt - gg: 9519398 (pisać nawet jak niedostępny, często jestem na niewidocznym).

Mystery69 | 2009-07-18 17:17

Adm.t. ciężko jest prorokować akurat w tym momencie kto będzie za nami. Ale mogę się z Tobą założyć, że Dolcan i Warta będą w tym sezonie wyżej od Stalówki. Jak dla mnie Warta może być czarnym koniem rozgrywek. Stilon mimo, że uratował się przed spadkiem dopiero w barażach, to w 2 rundzie poprzedniego sezonu grał fajną piłkę co pokazał m.in w STW. Beniaminków typu Sandecja i Kluczbork też bym nie skazywał od razu tak na pożarcie. Bo wiadomo jak to jest z takimi drużynami w 1 sezonie po wejściu. Gieksa pewnie będzie bronić się przed spadkiem, może środek tabeli. Podobnie Flota środeczek. Ciężki sezon się zapowiada i bardzo wyrównany.

Adrian | 2009-07-18 17:43

Krakus skoro stwierdzasz na podstawie sparingow ze zajmiemy ostatnie miejsce w tabeli to albo jestes kompletnym idiota albo nie masz zielonego pojecia o pilce tyle..

Powiem tyle wg mnie po jesieni bedziemy napewno wyzej niz w tamtym sezonie takie jest moje zdanie

Mlody | 2009-07-18 18:14

Vlepki os.Młodynie cena 6zł za 30sztuk
» http://img269.imageshack.us/img269/9639/pokazeop.jpg
Kontakt gg:9465641

Krakus | 2009-07-18 19:59

Nie na podstawie sparingow ale na podstawie umiejetnosci gry naszych pilkarzy. a ty dminie.t jestes jeszcze wiekszym idiota, bo prorokujesz pozycje innych druzyn, ktorych nawet nie widziales. Ja Stalowke widzialem, wiem kto i w jakich oklolicznosciach do nas przyszedl a kto na jakich warunkach zostal i ile pieniedzy za tamten sezon wisi pilkarzom zarzad.
To jest sport wiec wszystko jest mozliwe i uwazam (majac to prawo zagwarantowane w konstytucji) ze sportowo jestesmy na poziomie 3 lub 4 ligi. Stad moja opinia, zreszta jesli taki chyla zostaje 2 trenerem, to juz blizej okregowki lub A-klasy.

Omen | 2009-07-18 20:21

Cześć Krakus
Jak nie kibicujesz i nie wierzysz w lepsze miejsce Stali to po co tu prorokujesz.
Mi też się nie podoba ,że odchodzi Cebula i ten Litwin, a przychodzą Stręciwilk i Drozd, ale cóż wierzę że chłopaki będą nadrabiali ambicją.
Zadam Ci na koniec proste pytanie .Jeśli odrazu z góry zakładasz ze zajmiemy ostatnie miejsce to tak samo jak milion Polaków którzy grają w dużego lottka i mówią że nie wygrają.Ale w głębi duszy wierzą w wygraną i Ty zapewnie też wierzysz w dobre miejsce Stali.Tylko po h... wypisujesz tu takie bzdury i wku...kibiców?

Krakus | 2009-07-18 20:30

Kibicow nie wkurzam ja, tylko ojciec dyrektor, i jego "rzady" ja wyrazilem swoja opinie i przemyslenia po tym co dzieje sie w okresie przygotowawczym, a dzis tak naprawde 1;0 to wygrala Sovia, bo co sedzia im bramki nie uznal to mistrzostwo swiata ;)
Bez Pozdrowien i dla tych co nie wiedza- 2 pierwsze miejsca na turnieju kibicow dla Zatorakow, 3- Rakow ;)

Omen | 2009-07-18 20:33

to wyrażaj je na żal.pl

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 225 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 42 466 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 18 045 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 59 568 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.01931