Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wielki mecz Stalówka - Widzew już w sobotę! 8.08.

Wielki mecz Stalówka - Widzew już w sobotę! 8.08.

Mecz z Dolcanem to juz historia przed nami ciekawy pojedynek Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź.

Początek spotkania godzina 17:00 stadion przy ul. H15.

Osoby które zajmują się projektami graficznymi niech wrzucają swoje projekty w tym temacie.

Komentarze (17)

Omen | 2009-08-2 17:11

Czy będzie można wnieść picie na stadion czy będę musiał wejść na płot,żeby mnie armatka wodna polała jak będzie gorąco?

Daro | 2009-08-2 18:13

==================== =================

Można wnosić napoje NIENAPOCZĘTE DO 0.6l (oprócz alkoholu, który jest zabroniony).

Musi być nowe, ponieważ ochrona nie będzie sprawdzać każdego czy czegoś nie dolał itp.

Napoje tylko w plastikowej butelce !

Takie informacje otrzymałem od ochrony, więc raczej z pewnego źródła.


Nie można wychodzić w trakcie meczu - kto wyjdzie może już nie wejść !

================== =================

Projekty podajemy nie tutaj w komentarzach, tylko na FORUM w odpowiednim dziale !

ps Może nie każdy był na meczu ekstraklasy, LE itp. ale ochrona właśnie tak działa, to co było do tej pory to była prowizorka.

Trzeba też zauważyć, że już zapewne nie będziemy mieli "najlepszego sektora gości" gdzie wpuszczano każdego i ze wszystkim, bo już nawet chodziły opowiadania (od ekip przyjeżdżających), że można wnieść nawet samochód w częściach i go złożyć na sektorze.

Stalex | 2009-08-2 18:18

Bravo Daro! Rzeczowe informacje dotyczące meczu i wytłumaczenie dla niewtajemniczonych. Szczera prawda. Chcieliśmy normalnej ochrony, właśnie ją mamy!

Stalówek | 2009-08-2 19:30

jedynym minusem zarzadu bylo niepoinformowanie kibicow o zasadach ktorymi sie kieruje nowa ochrona,zreszta dobrych i jesli ktos chce wyjsc w trakcie meczu,wnosi napoj napoczety o poj. powyzej tej ustaloenej przez ochrone,chce wejsc za darmo i za to pozneij ida slowa wyp....alać to ja tu czegos nie rozumie.na wiosne od strony lasku szły grupki kibicow bez biletu przez plot.teraz tego nie ma.to ze jeszcze moze nie znaja twarzy chlopakow ktorzy wieszaja flagi itp. to normalne ale mozna podejsc i powiedziec a nie sie napinac.to jest ochrona ich miejsce pracy i albo klub i kibice sie podporzadkuja albo beda zwarcia a pozniej moze i zerwanie umowy.chcielismy porzadku to mamy.mnie gosc z kulturalnie poprosil na bok,przeszukal i dziekuje,kulturka.za raz bedzie napinka ze mnie po bulach macal.ja jestem za porzadkiem na meczu.ma byc widowisko a nie samowolka i w przerwie do wendrycha po bro a pozniej darcie na swoich.i co teraz Widzew.ci co wyszli nie liczac moze mlyna powinni nie isc na tem mecz.

Cyc-u | 2009-08-2 20:10

Skoro bilet zawiera dane o meczu, to jest nazwę i herb drużyny z która gramy to wyjście w trakcie meczu (czyt. w przerwie do sklepu) nie powinno stanowić żadnego problemu bo skoro posiadamy bilet i istnieje możliwość sprawdzenia jego aktualności to w czym problem?
Masz bilet, wychodzisz idziesz do sklepu, wracasz pokazujesz go ochronie, ta sprawdza bilet, przeszukuje i wchodzisz na stadion z powrotem. Proste prawda?

Krakus | 2009-08-2 20:15

Dosc proste, ale zwroc uwage na fakt ze idac tym tokiem myslenia powstaje jeden malutki problem: wychodzi jeden, idzie do sklepu, wraca, pokazuje bilet, wchodzi... idzie podac przez ogrodzenie bilet koledze itd... w ten sposob na jednym bilecie moze wejsc 100 tys ludzi... i mysle ze tu jest pies pogrzebany...

Adm.t. | 2009-08-2 20:17

jedynym rozwiązaniem jest otwarcie sklepiku gdzie każdy mógłby kupić coś do jedzenia lub do picia. Byłaby dodatkowa kasa w budżecie! Swego czasu tak było :)

Heja | 2009-08-2 20:45

» http://korona-kielce.pl/index.php?menu=24&xmenu=4

patrzcie na paknysa co gosc sie zmienił ;-)

Stalówek | 2009-08-2 21:20

nie to zeby sie pocieszac ale Zaglebie z Legia 0-4.Gieksa badz co badz z beniaminkiem 0-3.to sa pierwsze mecze i treba podejsc do nich z dystansem.mialracje ze Salami czy Wasyl zamiast grac to sie kladli na murawie probujac wymusic faul.niech wiedza ze jak sie nie wezma do roboty to w przerwie zimowej beda zmiany konkretne.wczoraj ambitny Uwakwe i w 2 polowie Mychalczuk.reszta sama wie jak zagrala.do Balona nie mozna miec tez pretensji.Krystek tez ma troche racji.jesli srodek pomocy odpuszcza przy kontrze to obrona nie ma czasu sie pozbierac.

Old fan | 2009-08-2 23:11

» » http://korona-kielce.pl/index.php?menu=24&xmenu=4

patrzcie na paknysa co gosc sie zmienił ;-)


W swietny sposób autor tej strony przedstawił drużyne Korony. Moze mogłby ktoś zrobić coś takiego i zaprezentować naszych kopaczy.

Gargamel1293 | 2009-08-3 07:53

kuzwa szkoda ze ten mecz Stal rozgrywa u siebie a nie na wyjezdzie. Wielka szkoda ze mnie nie bedzie bo jade na wesele. Ale coz. 3 pkt. w Stalowej. Pozdro z Nowej Dęby

Majki | 2009-08-3 07:56

Co sie dzieje z Gilarem gra on gdzie czy nie..??

Majki | 2009-08-3 13:52

to gdzie Gilar bedzie gral w juniorach??nic o nim nie slysze jusz.podobno mial grac dla Lecha cos czytalem.nie jestem w temacie w Angli nie mam dobrego info.. pozdro

Suawek | 2009-08-3 14:25

Prawdopodobnie w Unii NS. Takie informacje jeszcze niedawno chodziły, ale w tym klubie wszystko się zmienia z dnia na dzień :)

Bzc1938 | 2009-08-3 20:19

Każdy niech założy czarną koszulkę żeby odróżniać się od KOMUNISTÓW z sektora gości! Przekażcie to wszystkim. Będzie na ten mecz przedsprzedaż biletów.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 30 577 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 632 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 779 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 309 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.01286