Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» SKSSW: Wybierz maskotkę klubu !

SKSSW: Wybierz maskotkę klubu !

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola wspólnie z Miejskim Domem Kultury realizuje projekt "Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży". Jednym z elementów projektu jest stworzenie pełnowymiarowej maskotki klubowej na podstawie projektów stworzonych przez dzieci biorące udział w warsztatach. Zostało wybranych 5 najciekawszych prac, które zostały obrobione graficznie przez Dawida Biernata - prowadzącego warsztaty.
Zapraszamy wszystkich do głosowania, który projekt powinien zostać maskotka klubu ZKS Stal Stalowa Wola. Głosowanie potrwa do końca miesiąca.

 

Głosowanie na www.skssw.pl - zapraszamy do udziału i dyskusji !

Komentarze (30)

Zielono-czarny | 2009-08-5 10:17

jak dla mnie to zdecydowanie ten demon, bo po co nam jakis szczur, jeszcze beda nas inne ekipy wysmiewac :D

Daro | 2009-08-5 10:19

Demon albo Gawron.

Ktoś kto jest w temacie wie, czy ta maskotka będzie tylko na kosza czy też na piłkę ??

Stalex | 2009-08-5 10:23

Deeeemon Staaaaaaal!! GŁosujcie na Demona na stronie SKSSW

Zielono-czarny | 2009-08-5 10:33

Stalówka Pany! Zielono-czarne SZATANY! mowi samo za siebie ;)

Stalowiak1938 | 2009-08-5 10:47

Witamy w piekle DEMON STAAAAL

Skssw | 2009-08-5 10:58

Maskotka, jak pisze w treści artykułu, będzie maskotką klubową, czyli będzie i na koszu i na piłce.

Mariusz | 2009-08-5 11:24

Dziś w nocy naszemu piłkarzowi Tomkowi Wietesze urodził się syn-Maksymilian .

TOMEK SZCZERE GRATULACJE !

Tomasz | 2009-08-5 11:51

a wedlug mnie to powinien byc :
Baden ;)
Heniek Motyka ;)
albo cos co nawiazuje do nazwy lub miasta

19stalowiak38 | 2009-08-5 12:20

' jak bedzie wiadomo jak jedziemy zostanie to napisane na forum. na ta chwile biletow jeszcze nie ma a czy dojda przed wyjazdem nie wiadomo bo to Polska, ale to nie ma znaczenia, do Stalowej jedziemy wszyscy i bijemy rekord z poprzedniego sezonu. tym razem nie podpalac toi toi bo za to wlasnie zakaz był do łęcznej w ostatniej kolejce....
a na wyjazd jedziemy wlasnym transportem, nie wiem czy bedzie zorganizowany jakis autobus bo na autokar do lecznej zapisalo sie tylko 7 osób. wiec widocznie wiara woli jezdzic wlasnym transportem....
czekajcie na info '

z Ewidzew.pl

Stalovy | 2009-08-5 15:01

Ja tam woalłbym aby każdy zajął się naszymi sprawami a nie wklejał tu info z forum widzewa dot. ich przyjazdu. Takie ionformacje są tutaj jak najbardziej zbędne.



Omade | 2009-08-5 15:22

ZBIÓRKA SRÓDMIESCIA O GODZINIE 15:30
POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO.....

Zatorze | 2009-08-5 15:29

mi to wystarczy ze Baden biega po sektorach ze swoim bębnem a Heniek to powinnien mieć darmowe wejście na stadion Stalówki ...

Mikaa | 2009-08-5 16:34

ja tam jestem za demonem .. bo jak mam wymachiwac pomponami przy jakims krokodylku na koszyu to wole przy demonie ;D

1bartek | 2009-08-5 18:52

BENDĄ RACE NA WIDZEW

Ramzes | 2009-08-5 19:13

co do cateringu to powinna organizowac go firma z zewnatrz a to dlatego ze jak ktos z nas bedzie zarabial na tym pieniadze niektorym ludziom bedzie to w oczach i znow beda krzyki ze BZC ma na wszystko monopol.

Puszkin | 2009-08-5 19:30

trenejro janaso to zwyczajny chamski sznurek, mam nadzieję że ten najbliższy mecz nauczy go trochę szacunku dla przeciwników...

Krakus | 2009-08-5 19:37

Wg mnie niekoniecznie firma z zewnatrz moglaby prowadzic catering. Mysle ze Stowarzyszenie Kibicow spokojnie mogloby sie tym zajac, sa jedyni ktorzy ewentualny przychod w calosci wykorzystaliby dla dobra Stalowki...

Misiek77 | 2009-08-5 22:26

jezeli kazdy ma miec barwy do proponuje tez zeby nie brać na mecz szali łączonych z Rakowem i Resovią.

Stalówka\'38 | 2009-08-5 22:29

Bez przesady : < . Nie popadajmy w paranoje . Jeszcze zabrońmy przychodzić w spodenkach innego koloru niż czarny. Misiek, przesadziłeś ; ))).

DO SOBOTY !

Johny | 2009-08-5 22:34

A co się tyczy maskotki, to ja bym widział maskotkę w postaci stalówki od pióra..... No w końcu jesteśmy Stalówką a nie jakimś gawronem.....

Kriters | 2009-08-5 22:44

to moze rower??? jako maskotka ??

Stalker1337 | 2009-08-5 23:25

Johny swietny pomysl, mnie sie bardzo podoba ;)

Adrian | 2009-08-6 00:42

Macie do wyboru 4 modele i nie bedzie innych wiec pomysly typu rower sa juz poza konkursem.
Z reszta jak mial by wygladac ten kostium?
jak by mial sie przebrac wynajety czlowiek w rower ... bez jaj

pomysl niezly bo kojarzy sie ze Stalowka ale nie do zrobienia

Stalowka nj | 2009-08-6 03:09

NA 100% trafiony jest pomysl z stalowka od piora..ludzik musi byc troche bardziej jak maskotka, bardziej milszy. Po co nam diably czy gawrony i tak cala Polska wie ze my to Stalowka a to sie kojarzy z jednym ...mysle ze wlasnie taka maskotka bedzie ok

Wie-300 | 2009-08-6 08:21

Stalówka-najlepsza maskotka. Jaki związek z klubem ma demon czy gawron?? Jak piernik do wiatraka.

Volzerex | 2009-08-6 09:30

Ze Stalówką to dobre ale z tym, co ma piernik do wiatraka to się nie zgodze, bo po pierwsze:

- wiatrak może się spierniczyć
- w wiatraku jest mąka a z niej robią pierniki
- mają tyle samo liter ;)

Pozdro i do soboty H15 ! ;)

Johny | 2009-08-6 10:16

Hej Bracia!
Wczoraj rzuciłem hasło w sprawie maskotki i moim zdaniem stalówka od pióra byłaby najlepsza. Sami pomyślcie, gdyby fajnie opracować graficznie projekt to wyszedłby świetny kostium. Dawniej drużyna Bobrów z Bytomia miała świtną maskotkę Bobra. Uważam, że jak już była/jest taka akcja z wyborem maskotki to powinnien być taki wymóg, że maskotka ma się kojarzyć z Klubem, z jego nazwą, a nie ma być czymś zupełnie nie pasującym do klubu i jego historii, no bo czym wytłumaczyć gawrona, czy krokodyla???? Równie dobrze mógłby to być krasnal....
Jedyną alternatywą dla stalówki od pióra byłby Shrek ubrany w zielono-czarne spodenki i koszulkę, bo to właśnie Shrek ostatnio zawsze kojarzy mi się z moim ukochanym klubem....niekoniecz nie dobrze.....
A teraz poważne pytanie: Czy rzeczywiście nie jest za późno, żeby zmienić ten projekt maskotki? W końcu to ma być "nasza'' maskotka - "naszego"klubu /?

Heniekmotyka | 2009-08-6 11:44

Ja se moge jeździc na roweze do kola boiska i tez bedzie

Zielono-czarny | 2009-08-6 12:49

Johny- a co ma wspolnego Harnas z Widzewem, oprocz tego ze jest sponsorem łodzkeij druzyny?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 785 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 618 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 040 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 26 334 razy
Osób Online: 70 / Czas gen. strony: 0.0137