Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Hetman Zamość 2 : 0 (1:0)

STAL - Hetman Zamość  2 : 0  (1:0)

Mecz z Hetmanem juz wcześniej nie zapowiadał wielkich emocji i tak właśnie było. My na tym meczu w ogóle nie organizujemy młyna.
Przyjezdnych z Zamościa było około 50, jednak w trakcie przerwy opuścili stadion i udali się w drogę powrotną (nie wiadomo co mogło ich aż tak wystraszyć ? Może brzydka pogoda ???
Ze strony kibicowskiej to był mecz bez historii. Nas na tym meczu wspierało 14 kibiców Resovii oraz 3 Rakowa.
Wielki dzięki im za przybycie.

Komentarze (42)

~Kibic | 2004-04-17 17:57

Kto strzelil ?

~xavery | 2004-04-17 17:59

cieślikowski i radawiec

~kibic | 2004-04-17 18:05

czy ktos wie dlaczego hetman uciekł z meczu://// bali sie czegos czy co ?? gdzies sie im spiszyło??:///

~Cinek | 2004-04-17 18:05

kurwa ta pala sendzie powina miec okulary ale mecz byl zajebisy

owczarki do budy zagzac bude na zime stalowka nie pokonana mecz byl zajebisty

~tomeks | 2004-04-17 18:06

No tak ma być. Wygrywając idziemy w góre aż na sam szczyt. No właśnie czemu nie. Jeżeli Stal wygrałaby wszystkie mecze do końca rozgrywek zapewniam że byłaby 2 liga :) . Co do meczu typowałem wynik 2-0 dla "STALÓWKI" no i się sprawdziło. Teraz typuje następny wynik meczu. Polonia Przemyśl 1-2 ZKS STAL Stalowa Wola .

STAL ZKS BYŁA BĘDZIE JEST !!

~Cinek | 2004-04-17 18:07

mecz byl zajebisty okulary sendzia

owczarki do budy zagzac na zime becz byl zajebisty na nastepny tez ide

~tomeks | 2004-04-17 18:10

Admin żle wpisał adres strony www. Ja podam przawidłową :

Tabela i inne wyniki z naszej grupy 3 ligi znajduja sie na stronie : www.90minut.pl />
POZDROWIENIA DLA RAKOWA&RESOVII&STALÓWKI

~tomeks | 2004-04-17 18:13

www.90minut.pl - ten jest na 100% dobry adres :P

Mecz Resovii :
Resovia 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski

~kibic | 2004-04-17 18:14

Brawo Stalówka !!! Bardzo dobry meczyk. I ta bramka Cieślikowskiego !!!!!!!!!!
Brawo !!!

~STLOWKA | 2004-04-17 18:25

MECZ BYL NAPRAWDE ZAJEBISTY SZKODA TEGO NIEWYKORZYSTANEGO KARNEGO ALE 2-0 TO TEZ BARDZO DOBRY WYNIK

~gripes | 2004-04-17 18:30

2:0 czy 3:0 to wszystko jedno, grunt ze mamy 3 pkt. wiecej.chociaz karnego mogli strzelic...

~Bowser | 2004-04-17 18:49

Mecz był zajebisty hetman chyba sie przestraszył buha i tak dalej trzymać brawa pozdrawiam!!!!!!!!!!!!??

~Robu | 2004-04-17 19:10

Mecz świetny, najlepiej było pod krytą trybuną. Najlepszym kibicem był Adaś !!
Adaś kręcił krytą trybuną a w 2 połowie przeiósł się z nami na krzesełka i udzielał wskazówek piłkarzom Stalówki!
No i widać efekty Stalowa zagrał lepiej w 2 połowie, poczuła się pewna siebie.
Wielkie brawa dla Tomka Wietechy, który pokazał klase juz w drugim meczu!
Brawo dla Stalowej! Myśle ze Palik w następnym meczu wpusci młodego, utalentowanego piłkarza Stali Łukasza Stręciwilka !!

~Robu | 2004-04-17 19:11

Znakimte 2 bramki!
Cieslikowski zdobył bramke swojego życia!

~ | 2004-04-17 19:20

dobry mecz stali, chodź wydaje mi się że kupiony ale to szczegół... oby wygrali z polonią przemyśl

~lodzer | 2004-04-17 19:21

świetny mecz, szkoda tylko, że bez dopingu

~zkssssss | 2004-04-17 19:47

kupiony ?? kupiony to byl sedzia przez hetman !!

~stalowiak | 2004-04-17 20:24

Mecz byl zjebisty...o tak ta bramka poprostu cudo, ale szkoda ze nie bylo zadnego mlynu bo by cos po dopingowal swa druzyna...............pozdrowienia dla wszystkich kibicow staloweczki & resovii I rakowa , adas tez byl spoko.....!!!!!!!!
Z-K-S/S-T-A-L/S-T-A-L-O-W-A/W-O-L-A

~Hetman | 2004-04-17 20:38

niczego sie nie balismy.a na nastepny raz nie robcie z mordy cholewy.pozdro.

~gripes | 2004-04-17 21:55

moze troche dziwacznie wyglądały niektóre akcje hetmana (bezsensowne strzały z dystanu wysoko nad poprzeczką), ale o kupionym meczu nie moze byc raczej mowy. nasi wygrali zasłuzenie. i jeszcze takie ładne brameczki. oby tak dalej

~Wiater | 2004-04-17 22:12

a kto karnego nie strzelił???

~Tomek | 2004-04-17 22:30

Myśle żeby sie przydały podzienkowania dla kibiców z Resovii i Rakowa :)

~Stal | 2004-04-17 23:06

Racja... Pozdro dla kibiców Rakowa i Resovii...

~stalowiec | 2004-04-17 23:58

podziekowania dla Racovii i Resovii STAL ZKS POLUDNIA PANEM JEST!!!!!!!!

~chlopak z pysznicy | 2004-04-18 06:16

i tak Stalowa Wola jest miastem rowerow
huj wam w dupe i kawalek szkla na dofdatek luib tatarskie wioslo

~bilon_kHs | 2004-04-18 10:22

Uciekliśmy bo niebyło sensu siedzieć przecierz i tak by się nic ciekawego nie działo!! chłopcy robicie z mordy dupę!!

~Blejk | 2004-04-18 10:58

a ty pysznica morda i wara myslisz ze jestes z pysznicy to jestes dobry :) hahaha chyba kibicujesz kolegą z wioski ::P:P

~Stalowka N.Z. | 2004-04-18 11:54

JAK JUZ KIDYS PISALEM NA PILKARZY STALOWKI ZLE DZIALA DOPIG ;-)
MECZ BEZ MLYNU I JUZ 2 BRAMECZKI ;-)

~stalowka | 2004-04-18 11:59

pysznica jeszcze jedno slowko na Stalowke i Ci dopierdole bo ja akurat wiem ktory to Ty ........ serio kurwa wiem (TAF)

~stalowka | 2004-04-18 12:00

nazwa sklepu .....

~ŻÓŁWIK | 2004-04-18 14:53

SPox ze stalówka wygrała

~kibic3 | 2004-04-18 15:53

czyzby ten z pysznicy to byl bajd.s??

~<:::> | 2004-04-18 18:20

HUJ wam w twarze

~KIBOL | 2004-04-18 19:57

JESCZE PRZYJEDZIECIE I JUŻ TAK SIE NIE BĘDZIECIE PODNIECAĆ.TYLKO HETMAN BRAWO MARCIN ZA wyciągnięcie karnego brawo hetman mimo porażki dobry mecz

~HETMAN | 2004-04-18 20:47

MY SIĘ NICZEGO NIE BALIŚMY . POJECHALIŚMY BO NIE BYŁO SENSU STAĆ NA DESZCZU I MOKNĄĆ. A WY SAMI ZDYGALIŚCIE DUPE ZEBY NA WŁASNYM STADIONIE NIE ZROBIĆ MŁYNA . NA TRASIE WAS TAKŻE 0.

~mota boy | 2004-04-18 22:09

mam pytanie czemu STALÓWKA nie gra w zielono-czrnych strojach ktore dostala?

~stal | 2004-04-18 23:49

Uzupełnijcie wreszcie tabele!!!!!!!!!!!!

~stal | 2004-04-18 23:56

ciesze sie że wygrali i brawo im za to , ale nie ma ich co za duzo chwalic bo wcześniej zjebali kilka meczy.muszą teraz sie zrechabilitować i przemyslu i w KIELCACH.POKAŻCIE CHLOPAKI KORONIE JAK SIE GRA.1

~CHzNS | 2004-04-20 08:10

Ludzie stalówka zagrała przepinie jak na ich mozliwosci! ale zeby potem nie było wiekliego buuum jak przegrają w przemyslu, albo w kielcach! moim zdaniem droga w tym sezonie do 2 ligi jest juz nierealna! wiec jezeli bedą grac tak dalej to ostrzymy sobie apetyty na przyszły sezon! a co do kibiców hetmana to smieszą mnie wypowiedzi typu nie chcielismy moknąć! jestescie frajerzy i tyle' piszecie ze na trasie nic! smieszne to jest bo daje se reke uciąć ze jak mijał was jakikolwiek wózek na stalowowolskich blachach to lezelisciecie na ziemi! typowe zachowanie dla chuligana z zamościa!!! pozdro' dla Racovii!!

~ | 2004-04-23 20:23

wy sie nazywacie kibicami co to za kibice ktorzy niedopinguja swojej ukochanej druzyny co to za mecz bez dopingu moim zdaniem niewarzne czy mecz ma buc ciekawy czy nie zawsze powinniscie organizowac doping na sektorze

~admin | 2004-04-24 13:39

brak mi michalaka

~Zmc | 2004-04-27 13:22

Kzady jest kozak gdy schowa sie za monitorem !!!!

jebac internetowych napinaczy!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1136)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 64 103 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 35 874 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 203 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 232 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01674