Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nasza gra nie jest do końca taka jaka powinna być - rozmowa z Krystia...

Nasza gra nie jest do końca taka jaka powinna być - rozmowa z Krystianem Lebiodą, piłkarzem Stali Stalowa Wola

Krystian Lebioda to jeden z filarów defensywy. Ten boczny obrońca bardzo często włącza się do gry ofensywnej Stalówki. W rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Lebioda opowiedział o sobotnim spotkaniu z KSZO, o tym czego zabrakło, a także podzielił się swoimi opiniami na temat kolejnych spotkań w lidze i Remes Pucharze Polski.

Kamil Górniak: Jak ocenisz spotykanie Stali z KSZO?

Krystian Lebioda: Zagraliśmy gorzej od KSZO. Mieli więcej sytuacji. My praktycznie mieliśmy 1-2 okazje. To zdecydowanie za mało. Gra jest za bardzo szarpana, nie potrafimy opanować piłki w przodzie i futbolówka wracała często do defensywy.


więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/18/nasza-gra-nie-jest-do-konca-taka-jaka-powinna-byc-rozmowa-z-/

Komentarze (11)

Skssw | 2009-08-18 21:00

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola informuje, że na cele kibicowskie został zakupiony kompresor do malowania flag. Sprzęt został ufundowany przez członków Stowarzyszenia.

Więcej informacji na » http://www.skssw.pl

Jack | 2009-08-18 21:12

BRAVO, BRAVO!!! to powinno być w newsie bo to ważne że ktoś wspiera naszych ultrasów. A oprawa była naprawdę pierwsza klasa. Prosimy o więcej i dziękujemy.
Mariusz takie informacje powinieneś podawać w newsach a nie komentarzach!!!

Malibu_bzc | 2009-08-18 21:43

Omen | 2009-08-18 21:46

Co to za wywiad Krystek?....nasza gra nie jest do końca taka jak powinna...?Przecież w 2 połowie nie było gry tylko wykopywanie piłek.
Przypominam że KSZO ma jeden z najsłabszych składów w lidze.
Nawet pokusił bym się o stwierdzenie ,że gorszy od naszego, tylko z jedną różnicą- im się chciało grać w piłkę, a w Stali widać było tylko tyle żeby odbębnić ten mecz i pójść do domu.
Czekam na odpowiedz dlaczego ten mecz piłkarze (oprócz Tomka) odpuścili?
Bo nie chce mi się wierzyć że zagrali na max mozliwośći

Misiek77 | 2009-08-18 22:44

gdzie są jakies filmiki z ostatniego meczu. Był dźwig i co??

Mystery69 | 2009-08-18 23:03

Omen daj spokój i nie gadaj takich głupot, że Kszo ma jeden z najsłabszych składów w lidze. Może i nie mają graczy o tzw ,,wielkich nazwiskach'' ale są zgraną paczką, bardzo dobrze rozumiejącą się na boisku. Stalówka też ma potencjał ale co zrobić skoro nie ma kto tego ułożyć wszystkiego. Panie Cecherz 3 mecze fatalne i to na własnym boisku. Na co pan i chyła jescze czekają??? Pakowac manatki i do Turbii. A nie wypowiadać się w prasie po meczu, że ciesze się że zdobylismy gola z akcji trenowanej na treningach. Tak naprawdę Kszo powinno wygrać tu 4-1 moze nawet 5-1. To jest normalnie wstyd jak przyjezdza beniaminek i rządzi przez cały mecz. Kolejny mecz w Płocku i tam mogą być dopiero baty jak z Dolcanem.

Mariusz | 2009-08-19 10:25

#################### #############W czwartek od godz.19.00 do 20.00 w KLUBIE KIBICA przy ul.Siedlanowskiego będą sprzedawane bilety na mecz wyjazdowy z Wisłą Płock ( kosz 15 zł ) każdy chętny może podejsc i kupic .
################## ###############

Zielono-czarny | 2009-08-19 11:12

a wiadomo juz ile napewno za autobus bulimy?

Edek38 | 2009-08-19 20:46

Pozostaje coraz mniej czasu do pierwszego wyjazdu w tej rundzie.Zapisujcie sie na liste i zachecajcie znajomych.Szykuje sie atrakcyjna wyprawa.

Na meczu z KSZO podawano wstepna cene wyjazdu- 30 pln.Na taka cene nalezy sie nastawic.

Cena moze znizyc sie do 25 pln ale zalezy to od negocjacji z przewoznikiem.Tak wiec ostateczny koszt bedize znany w czwartek [np.przy zakupie biletu na mecz] lub piatek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2037) » 1938fc (1344)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (652)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 46 399 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 18 616 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 39 505 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 382 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.02179