Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zamówienia na koszulki piłkarskie

Zamówienia na koszulki piłkarskie
1. Koszulki takie jak na prezentacji mieli zawodnicy z napisem "KANTOR KWIECINSKI" z przodu i "KLUB SYMPATYKA STALI" z tyłu plus logo ZKS STAL z przodu, kazda z dowolnym numerem i dowolnym nazwiskiem lub ksywą - koszt około 80 PLN.
2. Koszulki takie jak na prezentacji mieli zawodnicy z samym tylko logo ZKS STAL z przodu, kazda z dowolnym numerem i dowolnym nazwiskiem lub ksywą - koszt okolo 75 PLN.
Termin zamówień do 21.04. Płatne z góry.

Komentarze (57)

~zks | 2004-04-19 09:23

to juz lepiej jakby byly t-shirty Stalowki gdzies po 35, 40 zl z przoduz godlo Stalowki na piersi a z tylu jakis napis

~Tpmek | 2004-04-19 14:16

czemu stalówka nie gra w strojach ktore dostała....?

~kibic | 2004-04-19 15:35

a moze jakies zdięcie by ktos zamiescił jak to wygląda??

~kibic again | 2004-04-19 15:36

a rozmiary jakie są ??

~Blejk | 2004-04-19 16:07

A KIEDY BĘDA JAKIES DLA KIBICÓW STALÓWKI NAPRZYKŁAD ULTRAS STALÓWKA I TAKIE FAJNE A NIE KLUBOWE :/

~faral | 2004-04-19 16:46

niby spoko ale z cena to na serio przesadziliscie!!

~kibic | 2004-04-19 17:03

fajnie, ale mnie na nie nie stac :(

~CHzNS | 2004-04-19 20:50

Bardzo chetnie kupie taką koszulke klubową ale nie za takie pieniądze! wydaje mi sie ze skoro pisze na nich KANTOR KWIECIŃSKI, czyli chcąc nie chcąc rekalmowac bedziemy p. Tadka' to powinien troche kasy naa to wyłożyc! ale to juz wsza w tym głowa! ja jestem w stanie zapłacic za taka koszulke max 50- 60!!! pozdrawiam!!!!

~top... | 2004-04-20 00:02

witam Was no niestety takie sa ceny poprostu i nic nie poradzisz na to a jesli chodzi o reklame to wcale jej nie musisz miec na koszulce i to jest troche taniej dzis rozmawialem z gosciem który je robi no i ustalilismy ze cena bedzie po 70pln z nazwiskiem lub ksywka jakos chcecie bez reklam wiec zamówienia skladajcie na meila admina stronki aha pamietajcie podac rozmiar no i ksywke lub nazwisko no i plate jest z góry

~Stalowka38 | 2004-04-20 00:45

w sobote wyjazd do przemysla nie zapominamy o wyjezdzie moze byc ciekawie koszt wyjazdu okolo 15 zl zapraszamy wszytskich nakrecac jak najwiecej osob

~top... | 2004-04-20 07:25

jeszcze raz przypominam ze nie ma wyjazdu do Przemysla jest on przelozony na inny termin

~CHzNS | 2004-04-20 08:02

Prosze o zamieszczenie dokładnych informacji na temat wyjazdu do przemysla! bo naprawde nie mam czasu teraz i nie widze sie z nikim kto mógłby cos wiedziec! prosze o podanie dokładnej godziny i ceny!!!!! pozdro STAL&RACOVIA

~Robi | 2004-04-20 09:45

Wiecie że mecz z Polonią Przemyśl jest przełożony chyba na 1 maja ale dokładnie niewiem czyli najblirzszy mecz Stalówka gra u siebie z Tomaszowem Lubelskim w środe 28 kwietnia i tza kolejne trzy punkciki zdobyc i juz bedzie spoko !!!!

~ptak | 2004-04-20 11:05

koszulki zdecydowanie za drogie !!! nie stac mnie na takie, ceny powinny byc zdecydowanie nizsze, postrajcie sie to zrobic jakims tanszym kosztem napewno bedziecie mieli wiecej chetnych .pozdrowienia dla stalówki :] ZKS !!!

~Pawel | 2004-04-20 11:36

Powiem tak:
koszulki nie sa moze najtansze, ale znowu nie wiadomo jak dorgie to nie sa.
Moglby byc tansze jakby byly gorsze jakosciwo - ale znow po co kupowac koszylke za 40 zl jak sie ona rozsypie po 2-3 praniach.

~mk | 2004-04-20 12:06

a może koszulki sprzedawałby z samym herbem bez reklam ????

~sir flex | 2004-04-20 12:11

ej a gdzie można zamówić taką koszulke??

~za 80 zł ??? | 2004-04-20 13:33

za 80 zł to ja mam 4 koszulki ewerplast z hali i jestem kumatym hoolsem

~Fuck | 2004-04-20 14:37

Ale sie stracie. Przeciez ta kasa i tak pojdzie na Stowarzyszenie a, nie do kieszeni jakiegos sklepu !!!!!!
Z tego co slyszalem to mozna je zamowic w Maratonie.

~CHzNS | 2004-04-20 15:12

Nikt sie nie sra tylko moze dla ciebie drogi fucku te 70 złotych to nie wiele! ale dla wiekszosci to sporo! zgadzam sie ze lepiej zrobic koszulki z lepszego materiału ale czemu nie pogadacie z Tadkiem i zeby wyłożył troche kasy! wkoncu to dla niego super reklama! Chetnie kupie koszulke ale moze w przyszłym miesiącu! pozdro! dlaczego mecz został przełożony??????????

~dodać | 2004-04-20 17:10

a kiedy zrobice koszuli dodtyczące kibiców stalówki a nie piłkarzy i klubu

~Klub Sympatyków Stali | 2004-04-20 17:58

1.Koszulki w takiej cenie bo sa naprawde b. dobre gatunkowo i napis jest robiony tak zeby nie zszedl po pierwszym praniu.
To i tak nie wysoka cena i dzieki uprzejmosci p. Sowy z maratonu, ktory zalatwia to praktycznie nic nie zarabiajac na tym
Jezeli udaloby sie wam zebrac przynajmniej 30 chetnych to cena moglaby byc nawet 60 PLN.
Zamowienia u Admina lub Toporka.
2. Koszulki w których byli zawodnicy na prezentacji sa sprzedawane w Maratonie ale sprzedaz bedzie wstrzymana w zwiazku z tym ze bedzie najpradopodobniej nowy sponsor na koszulkach i moze juz z Tarnowia nasi beda w nich grac.

~KSS | 2004-04-20 18:00

:))) Oczywiscie chodzilo mi o Tomasowie.
Sorki

~;(:( | 2004-04-20 21:19

jak na to miasto to koszulki sa zdecydowanie zadrogie :(:( 50 zl mozna za nie dac ale nie 75 czy 80 no i w dodtaku jeszcze z logiem sponsora ro on tez powinien nam placic za noszenie tych koszulek i reklamowaniu jego kantorow
:(((((((((((((((

~:D | 2004-04-20 21:35

do ;(:( Myslisz ze kibicom z Krakowa chodzacym w koszulkach Wisly Era placi za sponsorowanie??!! :D Albo Królewski fanom Legii. Zreszta mysle ze tadzik kwiecinski ma w dupie reklame, przeciez to jedyny kantor w stalowej sprobuj wymienic cash gdzie indziej :))))))
a 60 dych za klubowa koszulka dobrej jakosci z wlasnym nickiem na backu to wcale nie tak znowu duzo

~CHzNS | 2004-04-20 22:26

Do :D!! człowieku ty chyba ne wiesz na czym polega relama! Piszesz ze w sralowej tylko on ma kantory! a moze i ma! ale te koszulki bedą nie tylko w stalowej ale bedziemy w nich jezdzic po polsce!!! po co mu rekalama? a po co na koszulkach piłkarzy rekalam? jak tylko o n ma kantory w stalowej???/ zastanów sie co to znaczy to słowo!!!! pozdrawiam wszystkich hool's!!!!!

~tomeks | 2004-04-21 09:01

Dlaczego tylko do dzisiaj jest zbierana kasa ?? Np. ja chciałbym taką koszulke ale narazie nie mam kasy. Dopiero będe miał pod koniec kwietnia. Moim zdaniem powinni zrobić do końca kwietnia a nie tylko do dziś !!

~Robu | 2004-04-21 17:43

Koszulki można zobaczyć na stronie:

www.stal.stw.pl/pilka/sklad_pilka.php

W celu powiększenia zdjęcia należy kliknąć na fotke.

~FS | 2004-04-21 20:58

~EWERPLAST | 2004-04-22 13:05

ja proponuje aby kazdy podał swoje nazwisko na koszulce tak aby policja wiedziała z kim ma do czynienia . pozdro hwdp / acab

~pojeba | 2004-04-22 15:00

ty jestes moądry z nazwiskami mopysl czowieku

~do tego wyzej | 2004-04-22 17:19

ironia

~CHzNS | 2004-04-22 20:07

Do pojeba!!! Nie wiem czy ty nie zrozumiałes czy tak zartowałes!!!! haha rozbawiłes mnie! ale racja dal ewer... pozdro dla hol's stalówki i rakowa!!!!!!

~www.echo-dnia.com.pl | 2004-04-22 23:54

Miasto pomoże, ale niewiele może


Spotkanie sympatyków Stali Stalowa Wola z prezydentem


Klub Sympatyków Stali Stalowa Wola wysłał swoją delegację do prezydenta miasta Andrzeja Szlęzaka z pytaniem, czy jest w stanie wesprzeć stalowowolski sport.


Jaką koncepcję ma prezydent co do sportu w mieście? Sympatycy, którzy przekazują pieniądze na zespół trzecioligowych piłkarzy, na spotkaniu w Urzędzie Miasta od razu przeszli do konkretów. A Andrzej Szlęzak wyjaśniał:
- Obecnie podstawą relacji między miastem i klubem jest umowa. Na jej podstawie klub otrzymuje 75 procent wpływów z placu targowego, z czego musi ponieść koszty jego utrzymania - mówił prezydent. - Te pieniądze z założenia mają być przeznaczone na sport młodzieżowy, choć wiadomo, że różnie z tym bywa. Na tę chwilę nie widzę w Radzie Miasta tendencji, by cokolwiek zmieniać. Nie wiem, w jaki sposób miasto mogłoby pomóc jeszcze klubowi, który jest przecież oddzielnym przedsiębiorstwem. Ma swoją osobowość prawną, to jego członkowie i zarząd odpowiadają za to, co się w nim dzieje. Jeżeli ktoś z członków klubu uważa, że włodarze Stali marnują publiczny grosz, to mogą próbować to zmienić. Ja jednak takich głosów nie słyszałem. Chcę działać zgodnie z prawem, dlatego nie mam możliwości, by wtrącać się w sprawy klubu. Owszem, zaproponowaliśmy raz, by Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przejął sekcję koszykówki wraz z placem targowym, ale prezes Stali Marek Jarecki nie wyraził zainteresowania. Uważam, że jak pojawia się taka okazja, to trzeba ją umieć chwytać. Zwłaszcza że przejęcie koszykówki wcale nie byłoby dla MOSiR takie dobre. Wpływy z placu targowego są bowiem coraz mniejsze. Klub twierdzi, że po opłaceniu wszystkich kosztów na sport zostaje już bardzo niewiele.

Żeby dać, trzeba zabrać...
Czy prezydent nie mógłby w tej sytuacji pomóc przynajmniej znaleźć dla klubu sponsora? - pytali sympatycy, wśród których znalazł się m.in. Lucjan Trela, były stalowowolski bokser, uczestnik olimpiady w Meksyku w 1968 roku.
- Moim zadaniem jest znaleźć inwestorów dla miasta, którzy stworzą nowe miejsca pracy - odpowiadał Andrzej Szlęzak. - A sponsora dla siebie ma szukać klub. Jeżeli sobie z tym nie radzi, to można próbować to zmienić. Dotacje dla klubu z miasta? Nie było takich, chyba że mówimy o sporcie młodzieżowym. Żeby cokolwiek zresztą dać trzeba najpierw komuś zabrać. Można było przeznaczyć jakąś kwotę na Stal, ale zabrać wtedy pieniądze szkołom czy na budowę drogi lub chodnika. Dopiero wtedy podniósłby się rwetes... Budżet miasta jest napięty, Huta Stalowa Wola zalega aż 20 milionów złotych. I tak miasto, przy wszystkich swoich kłopotach, utrzymuje ciągle niemal całość sportowej infrastruktury w mieście, tylko poza halą tenisową, która leży w gestii Miejskiego Klubu Tenisowego.

Gala w Stalowej Woli?
Uczestnicy spotkania zastanawiali się, skąd w takiej sytuacji można byłoby jednak znaleźć choć niewielkie pieniądze dla klubu. Padła propozycja, by pochodziły one z tak zwanych nawiązek zasądzanych dawniej przez kolegia, a obecnie sądy grodzkie. Istnieje także możliwość, by uzyskać dodatkowe 100 tysięcy złotych przez klub z racji statusu zakładu pracy chronionej.
- O te 100 tysięcy złotych, jeżeli rzeczywiście jest taka możliwość, na pewno warto się postarać. Zwłaszcza że z tego co wiem, to "Wodex", spółka, w której klub ma większość udziałów, nie przeznacza do Stali obecnie ani złotówki. A co do sądów, to w Polsce są one niezawisłe i trudno, abym ingerował w ich sprawy. Pieniądze z nawiązek przeznaczane są obecnie na domy dziecka czy ochronki i niełatwo byłoby przekonać niektórych, że część mogłaby zostać przeznaczona na sport. Ale można oczywiście pomysł oddać pod rozwagę opinii publicznej - uznał prezydent. - Ja na razie mogę zadeklarować pomoc w bardziej realnych sprawach, na przykład przy montowaniu nowych krzesełek na stadionie Stali. Myślę, że "zeskrobalibyśmy" nieco z budżetu MOSiR na ten cel.
Na koniec prezydent Stalowej Woli przyznał, że wielkim kibicem piłki nożnej nie jest. Za to boksu - jak najbardziej.
- Przymierzymy się już po raz drugi, by zorganizować Galę Boksu Zawodowego w Stalowej Woli. Mam nadzieję, że nam się uda...

~CHzNS | 2004-04-23 13:49

Skomentuje to krótko!!!!1 Ślęzak ty kurwo i prostytutko!!!!!! Masz kurwo fuksa ze mieszkasz na osiedlu gdzie wyremontowałes blok i kurwo cie ludzie szanują!!!! Ale nie my' frajerze jak mozesz mówic ze klub ma se sam szukac sponsora???? Ty imbecylu jebany' a co obiecywałes?????? "jezeli mnie wybierzecie to jedną z czynnosci za które sie wezme od razu to bedzie poprawa stanowiska sportu'! I co???? A gówno na obietnicach sie skonczyło!!! a ty tez bys pobiegał bo jak cie kiedys pogonią to 3 kroki i padniesz grubasie jebany!!!!!!1 CHWDŚ!!!!! POZDRO'

~do CHzNS | 2004-04-23 14:13

hehe dobre w chuj - masz racje - ten kutafon obiecywał nie tylko ze tym sie zajmnie ale i innymi sprawami ale jak można kurwie bolszewickiej zaufać ( SLD ) .

~flex | 2004-04-23 15:40

olac takiego kolesia... mogłby chociaz cos na stadionie zrobic... menda bezuzyteczna...

~zetkaes | 2004-04-23 22:44

jutro godz.17 hala mosir wspomuszmy druzyne

~Stalowka38 | 2004-04-23 23:10

Slezak naobiecywal a huja robi jedyne co zrobil to zajebiscie policyjne miasto jebana dziwka z PiS a o sporcie zapomnial juz nie pamieta jak przed wyborami wszedl ze skrzynka piwa dop szatni pilkarzy i powiedzial ze jak wygra wybory to sport w stalowej bedzie sie mial dobrze i co widac ze zrobil z geby pizde a moze by tak zebral potrzebna ilosc glosow by odwolac go ze stanowiska prezydenta tak chyba by bylo najlepiej bo tak dluzej byc nie moze teraz nawet spokojnie nie mozna sobie przyjebac w pluco bo za kazdym rogiem stoja psy a na zatorzy po godzinie 22 jak przejdziesz lub przejedziesz bez spisania to jest spoko ja bym znalazl pieniadze na sport wyjebal bym wszytskich z popieluszki i wszystkie pienidze przeznaczyl bym na Stalowke zrobmy wkolo tego wszytskiego troszke glosniej moze cos sioe zmieni a moze tak po jakims meczu zebrac sie i odwiedzic go w urzedzie hehe po drodze sa sklepy adidasa niezle by byly promocje hehe narazie Pozdro dla kumtych

~Stalowka38 | 2004-04-23 23:11

Slezak naobiecywal a huja robi jedyne co zrobil to zajebiscie policyjne miasto jebana dziwka z PiS a o sporcie zapomnial juz nie pamieta jak przed wyborami wszedl ze skrzynka piwa dop szatni pilkarzy i powiedzial ze jak wygra wybory to sport w stalowej bedzie sie mial dobrze i co widac ze zrobil z geby pizde a moze by tak zebral potrzebna ilosc glosow by odwolac go ze stanowiska prezydenta tak chyba by bylo najlepiej bo tak dluzej byc nie moze teraz nawet spokojnie nie mozna sobie przyjebac w pluco bo za kazdym rogiem stoja psy a na zatorzy po godzinie 22 jak przejdziesz lub przejedziesz bez spisania to jest spoko ja bym znalazl pieniadze na sport wyjebal bym wszytskich z popieluszki i wszystkie pienidze przeznaczyl bym na Stalowke zrobmy wkolo tego wszytskiego troszke glosniej moze cos sioe zmieni a moze tak po jakims meczu zebrac sie i odwiedzic go w urzedzie hehe po drodze sa sklepy adidasa niezle by byly promocje hehe narazie Pozdro dla kumtych

~Siwy | 2004-04-24 10:20

Do Stalówka 38:
W sumie dobrze mówisz ...jak by sie zrobiło głośno wokoło tej sprawy Ślęzak by troche wydygał no i by chyba zaczoł cos robic a nie tylko siedzi w tym swoim zasranym biurze.Dzisiaj mecz przełozony na 11 maja ...szkoda ...zapowadał sie ciekawy wyjazd !!

~TraxData` | 2004-04-24 10:22

No więc dziś z nikim nie gramy :(:(:(:(:((

~ktos | 2004-04-24 12:32

Co robić w tej sytuacji? Jebać tego ch[...] i ,choć to będzie trudne, zdać się tylko na siebie :/ Trzeba coś wymyślić, przede wszytskim chłopaki powinni w przyszłym sezonie wejść do drugiej ligi i walczyć. Przecież liczą się chęci - jak np Groclin - miasteczko kilka razy mniejsze od naszego i co? W pucharze UEFA grał i to całkiem nieźle. Gdyby udało się znaleźć jakiegoś pożądnego sponsora to było by dobrze, bo to wstyd, by drużyna z takiego dużego miasta grała w III lidze.
___________
Bójcie się chamy, do II ligi wracamy :D

~*stal* | 2004-04-24 14:24

Chłopaki racja... ten wieśniak na początku browary stawiał i obiecywał, a teraz tylko wyremontował swój blok i tyle. chuj w dupe takiemu prezydentowi.

~Siwy | 2004-04-24 14:25

Mecz POLONIA PRZEMYŚL - STAL STALOWA WOLA przełozony jest na 11 maja !!!!!! Dzisiaj stal nie gra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~kibic stali | 2004-04-24 20:29

przegrana w kosza 70 bodajze do 54 slaby doping brak prawdziwych kibicow
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

~Stalowka N.Z. | 2004-04-24 21:45

MOZE BY ZROBIC JAKAS PETYCJE ZEBY BYLO COS KASY OD "PREZYDENTA" (JEGO NAZWSKO MI PRZEZ KLAWIARURE NIE PRZECHODZI ! ! !). BOKSU MU SIE CHCE ALE JAKIM KOSZTEM!!!! BOKS W STALOWEJ WOLI BYL ALE WIELKIE CZASY BOKSU W NASZYM MIESCIE RACZEJ SIE SKONCZYLY!!!
PILKA NOZNA BEDZIE WIECZNA DZIEKI WIERNYM KIBICOM KTORZY ZA KLUB ZROBIA WSZYSTKO!!!!!

...ZA STAL!!! ZA ZKS!!! POJDZIEMY AZ PO ZYCIA KRES!!!...

~CHzNS | 2004-04-27 19:39

Tu jakies petycje nic nie dadzą! trzeba tej kurwie jebanej poprostu rozdac kilka klapsów i bedzie spokój! bo on sie narazie nie boi nikogo!! jezdzi autobusami bezkarnie! lae to sie chyba skobczy! bo co za duzo to niezdrowo!! Jak alfred był prezydentem to nie bał sie prejsc przez młyn!!! Starał sie cos tam robic i ma szacunek! a ten kurwa gruby pozer jebany tylko obiecywał i chujj nam z tego! lae ja mam sumienie czyst nie głosowałem na frajera!!!! Nie ma coo na niego liczyc, jak z resztą na nikogo z politków stalowowolskich!!! banda frajerów i nic wiecej!!!! pozdro''

~* STAL * | 2004-04-28 06:42

O której dzisiaj jest mecz z Tomasovią?

~Qlimax | 2004-04-28 06:43

o 17:00..

~do CHzNS | 2004-04-28 09:57

masz racje popieram Cie ja tez nie glosowałem na niego i mam czyste sumienie jebac frajerow dziś mamy byc na stadione pozdro dla kumatych choc na mlynu niebedzie to dziadki doping prowadza heheh:)

~kibic stali | 2004-04-28 10:06

dzisiaj gramy o 16.00 i mam nadzieje,ze wygramy!!!!stalowka do boju!!!

~flex | 2004-04-28 13:47

chyba o 17 a nie o 16 ??

~b~*#.(ona) | 2004-04-29 14:21

:D:D jusz nie macie sie o co klucic tylko o cene koszulki moim zdaniem jak ktos nie ma kasy no to niech nie kupuje kosdzulki albo niech sobie innym razem kupi ja was nie rozumiem:P no ale cuz ja zrobie ja jestem tylko taka mala grzeczna dziewczynka ktura chodzi na mecze i kibicuje stowce heeh bede tu czasmi odwiedzala ta stronke heh ale niom wiecie ja wam tak radze i sie jusz nie kluccie o te koszulki niech kupuje kto chce i ma kase okijm :P:P:P pozdro i papatki:****~~****

~b~*#.(ona) | 2004-04-29 14:26

niom choc to z tymi koszulkami bylo dawno ale ja to skomentowalam ja jestem gupia wiem ale to co ten mecz byl nafet nafet ale szkoda ze bylo tak malo ludzi

~mumino$ | 2004-04-29 21:39

too bardzo dobry pomysl

~kondi usa | 2004-04-30 22:11

chcialbym sobie zamowic taka koszulke
zbliza sie mecz z USA W CHICAGO ICHCIALBYM SIE JAKOS POKAZAC W JAKI SPOSOB MOGE JA DOSTAC BO JESTEM W USA MOJ MAIL KONJADEK@WP.PL

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2037) » 1938fc (1346)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (653)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 30 218 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 557 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 814 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 607 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01901