Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z GKS-em Katowice na bank wywalczymy trzy punkty - rozmowa z Igorem Mig...

Z GKS-em Katowice na bank wywalczymy trzy punkty - rozmowa z Igorem Migalewskim, piłkarzem Stali Stalowa Wola

Migalewski swoją karierę rozpoczynał w Spartakusie Szarowola. Później grał między innymi w PGE GKS-ie Bełchatów, a obecnie broni barw Stali Stalowa Wola i jest jednym z jej najważniejszych ogniw. Jest typem zawodnika, który nie odstawia nogi. Migalewski nie wyobraża sobie, aby jego nowy klub nie pokonał GKS-u Katowice w najbliższej ligowej kolejce. Sam chciałby wpisać się na listę strzelców w tym pojedynku.

Artur Długosz: Igor Migalewski wywalczył już sobie chyba na stałe miejsce w podstawowej jedenastce Stali Stalowa Wola?

Igor Migalewski: Nie, nie, no jak? Na treningach staram się pokazywać z jak najlepszej strony, a w meczach daję z siebie wszystko. Będę się starał, aby dzięki mojej grze Stal wygrywała każde spotkanie, a ja żebym się pojawiał w podstawowej jedenastce. Każdy ma jednak swój styl gry, każdy może trafić do podstawowej jedenastki. Każdy ma na to szanse.

więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/28/z-gks-em-katowice-na-bank-wywalczymy-trzy-punkty-rozmowa-z-i/ 

Komentarze (13)

Sineva | 2009-08-29 08:44

Witam. Mam prośbę, mógłby ktoś aktualizować tabelę ? Dużo roboty nie będzie, a wszystko będzie jak na dłoni i nie trzeba bedzie szukać po innych stronach. Do 17. Pzdr.

Heniekmotyka | 2009-08-29 09:30

a gdzie nalepa a gdzie dymanowski pytam sie korwa gdzie!!!!

Stalowiak1938 | 2009-08-29 11:15

co ten szlage gada jakie niewłasciwe zachowanie kibiców? niewłasciwym zachowaniem nazywa pare bluzgów i moze ze 2 razy jakas pirotechnika? i za to takie wielkie kary płaci? Przeciez u nas na stadionie nie było zadnych awantur a juz z 5 lat!!! i jeszcze nazeka. a z tymi Spotersami to niezłe jaja? powinno na sektorze wisiec zdjęcie tego spotersa zeby kazdy widział z kim nie gadac;):P

Adam | 2009-08-29 11:31

Widzew jest drugi. Cofnęli im kare.

Kazo | 2009-08-29 12:22

mam nadzieje ze pan Cecherz ma chcociaz odrobine honoru i jezeli dzisiaj nie bedzie 3punktow poda sie do dymisji, w przeciwnym razie bedzie to znaczylo ze ma Nas wszystkich gdzies i wszystko co robi robi to tylko dla kasy-czyli jak kazda ku...

Johnyy | 2009-08-29 13:01

Stalowiak38 z choinki sie urwales? tu niema mow o zadnych awanturach kary sa za pirotechnike i bluzgi i kazdy ogarnienty czlowiek o tym wie i nie pisz co ten szlage gada bo dobrze wie co gada w przeciwienstwie do ciebie baranie

Sprawiedliwy | 2009-08-29 15:34

Jak czytam takie chamskie durnoty wypisywane przez niejakiego KAZO to pi prostu zygac mi sie chce.Idioto zbacz ze zespol gra coraz lepiej a ty chamie namawiasz do dymisji bo jak nie to znaczy ,ze nie ma honoru i chodzi o kase.Debilu jaka kase ,sam jestes k.... mowiac tak o kms kompromitujesz sie i ujawniasz swoje chamskie oblicze a na marginesie to zespol dzis pokona katowice i juz ruszy w gore tabeli bo naprawde zaczyna dobrze grac!

Kazo | 2009-08-29 16:12

Sluchaj SPRAWIEDLIWY mam nadzieje ze Twoje proroctwa sie spelnia i dzisiaj beda 3 punkty, ale gdy tak sie nie stanie moim zdaniem powinien podac sie do dymisji. Kazdy szanujacy sie czlowiek tak wlasnie powinien postapic ,jezeli nie to znaczy ze nie ma szacunku dla Nas , ale przedewszystkim dla siebie, i niewazne czy zarabia 1000 czy 100000 miesiecznie- poprostu nie sprawdza sie.

Sprawiedliwy | 2009-08-29 16:41

PRZEDE WSZYSTKIM PO MPROSTU to tak na przyszlosc dla ciebie kazo jak bedziesz dalej swoje madrosci pisal to z SZACUNKU DLA SIEBE NIE KOMPROMITUJ SIE PISOWNIA!!! Na szkole nigdy nie jest za pozno ,teraz nawet debile w wieku 50 lat mature robia!!

Kazo | 2009-08-29 17:56

jak wolisz sprawiedliwy moze byc PO MPROSTU, a jak twoja wizja lepszej gry i dzisiejszego zwyciestwa???

Boczeks | 2009-08-29 18:42

Ty Igor to jaki bank postawiałeś ?? bo coś czuję że go przegrasz jak ja kolejny kupon w sts. Zmiana trenera!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1879) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1184) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 703 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 689 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 18 078 razy
RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 116 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01944