Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Tomasovia 1 : 1 (1:0)

STAL - Tomasovia 1 : 1 (1:0)

Stalówka remisuje z Tomasovią 1:1 po bramce Drozda strzelonej w 30 minucie meczu.
w pierwszej połowie nasi piłkarze mieli jeszcz dogodne sytuacje, których niestety nie wykorzystali.
Druga połowa - to bardzo słaba gra naszych piłkarzy, a tym samym stracili w niej bramkę.

Komentarze (58)

~:( | 2004-04-28 15:13

napewno bedzie mało ludzi bo :
1) nikt nic nie wiedział
2) jest mecz w tv Polska - Eire
3) za drogie bilety .
:-(

~qba | 2004-04-28 16:40

po ile są bilety ?
czy na tą lige nie powinny byc tańsze ?? :/
wole sobie posiedziec przed tv i popatrzec na Polske niz placic 8 czy tam 5 zł za taki mecz chociaz bardzi lubie Stalówke
za drogo jest!!!

~wojkos | 2004-04-28 16:57

do przerwy 0:0

~gusia | 2004-04-28 19:04

podaj wynik meczu z tomasovią

~Stalowiec | 2004-04-28 19:14

1:1

~* STAL * | 2004-04-28 19:47

Co wy pierdolicie... co to jest 5zł, to jest nic. Huj że mecz mało interesujący, ale zawsze można pójść niż siedzieć przed telewizorem. Pozdro dla prawdziwych fanów naszej ukochanej STALÓWKI... oraz dla RAKOWA I RESOVII

~likier | 2004-04-28 19:51

ty wojkos nie pierdol jaki wynik do przerwy jak nie wiesz kurwa!!

~Robert | 2004-04-28 19:59

Co to za gra!! Stalówka!! Żeby grać jak na podwórku tam gdzie piłka to gracze. Albo kopanina i to niecelnie z boku do boku! Nawet sędzia się nudził! Brawo dla Tomka Wietechy za wyjazd! Tak Stalowa to sie gra na podwórku! Zawodnik ucieka to zamiast jeden zeby został przy nim to 3 do piłki! Co to za gra!? Brawo dla Marka Drozda za strzał główką! Popatrzcie w tabele, która jest Tomasovia! Zobaczymy co pokażą w Proszowicach!

~kibic3 | 2004-04-28 20:02

juz w pierwszej polowie bylo 1:1. macie jakies zle info

~kibic :[ | 2004-04-28 20:19

Ja uważam że ten mecz był sprzednany ! Dlaczego ? No bo jak można wygrać ze Staszowem i Zamościem a zremisować u siebie z jakąs Tomoasovią:| Poprostu ja wychodze z jednegoi założenia... Stalówce potrzebna jest kasa i sprzedaja mecze bo są w 80% pewni że już nie spadną no a Tomasovia zagrożona spoadkiem. Palik przyszedł i sie zaczeło od nowa sprzedawanie meczy !Przeciez tu chodzi o zasady Fair Play i o kibiców którzy śa wierni STALÓWCE ! Jeszcze raz powtarzam jak tak MOŻNA !!!!!!

~poprawka z kibic :[ | 2004-04-28 20:23

Ja uważam że ten mecz był sprzednany ! Dlaczego ? No bo jak można wygrać ze Staszowem(12 miejsce w tabeli) i Zamościem(7 miejsce w tabeli) a zremisować u siebie z jakąs Tomoasovią(15(przedostatnie)miejsce w tabeli):| Poprostu ja wychodze z jednegoi założenia... Stalówce potrzebna jest kasa i sprzedaja mecze bo są w 80% pewni że już nie spadną no a Tomasovia zagrożona spoadkiem. Palik przyszedł i sie zaczeło od nowa sprzedawanie meczy !Przeciez tu chodzi o zasady Fair Play i o kibiców którzy śa wierni STALÓWCE ! Jeszcze raz powtarzam jak tak MOŻNA !!!!!!

~js | 2004-04-28 20:37

dla was wszyyyystkie mecze sa sprzedane. to pewnie jak wygraja to sa kupione tak? pomyslcie cioly zanim cos napiszecie

~fafik | 2004-04-28 21:16

co to qurwa było ??
palik ty kutasie jeszcze nie skonczyłes budowac domu ??
malo sie juz jebany huju nachapałes jebany sprzedawczyku
by cie huj zastrzelil
jeszcze raz takie cos i dostaniesz huju na miescie

~alko | 2004-04-28 21:27

a ja tak liczylem na stalowke juz myslalem ze tomasovia wyjedzie z kwitkiem i bede mogl spac spokojnie a tu nic zblizyla sie do sovi

~kibic Stali | 2004-04-28 21:34

W drugiej polowie bylo widac ze Stal gra na remis bo jak Radawiec cofnal sie do obrony a Palik zmienia pomocnika na obronce to nic innego byc nie moglo.Jedynie Wietecha Drabik i Drozd cos jeszcze grali a reszta to nic.. zero zaangazowania.Niewiem o co dizalaczom chodzilo odnosnie tego remisu z Tomasovia.Przyjdzie grac z Korona z Heko na wyjezdzie i co wtedy? Teraz rzad meczy na wyjazdach z gora tabeli i kolejne punkty stracone.. ehh dzialacze co wy robicie..

~maniek | 2004-04-28 21:41

Ja bym polowe tych grajkow z tamtad wywalil z Rogala i Jakobiakiem na czele.Ci panowie nic nie graja a utalentowani mlodziezowcy ze Stalii grzeja lawe.Narobiliscie zakupow i narazie to tylko Ciesliwkoski i moze Wrobel jakos graja a reszta nowych do niczego.Nawet Kanarski nic nie pokazuje specjalego..

~CHzNS | 2004-04-28 22:03

Panowie nie róbcie sobie jaj z pogrzebu do chuja!!!! wy to nazywacie piłką?? u nas na osiedlu jest wyzyszy poziom niz wy prezentujecie! i zgadzam sie ze na co komu te zakupy tego dziadostwa??? wiadmo ze jak przyjdzie grac jakiemus frajerowi co mu na stalowej nie zalezy byle płacili to on ma w dupie! wyjdzie na boisko pokopie 90 minut troszke pobiega i zadowolony jak w ECHO dostanie note 4!! jezlei juz mozna zapomniec o awansie do 2 ligi to wpuszczaj młodych chłopaków, przeciez wszyscy wiedzą ze mamy bbogate zaplecze!! Widac na meczu ze tylko nasi grają! i chwała im za to!!!!! a reszta to sie nie nadaje do robienia mi loda!!! banda frajerów z Palikiem na czele!!!! pozdro''

~ktos zupełnie inny | 2004-04-28 23:44

chłopaki komentujacy mecz po 1. bilety czy 8zł to tak drogo to jest raptem trzy piwka wasze które sobie spijacie ja bym dał nawet i 15 pln bo kto ma przyjsc ten przyjdzie i nawet za taka sume a kto chce tylko kryrtkowac to i za darmo nie przyjdzie po 2. przeczytajcie sobie wasze komentarze z innych meczów jak wygrywaj to oni sa boscy i padaja słowa nawet typu jest szansa jeszcze dogonic czołówke jak wtopia to sa najgorsze sprzedawczyki i chuje i co oni wogóle robia i ze tylko kase biora i nic nie robia wiecej Pany to jest 3 liga tym druzyna moga zdarzac sie mecze zajebiste jak i bardzo słabe ale oceńmy ich za całokształt czyli na koniec sezonu bo jak widze niektóre komentarze to zachowujecie sie jak te stare dziadki pod kryta trybuma tylko narzekaja i nic wiecej . atak wogule to jak jestrscie taki wielkimi fanami to czego dzis młynku nie było i nie jebcie mnie bo ja jestem na kazdym meczu STALÓWKI i podejrzewam ze mam wiecej wyjazdów niz chyba wiekszosc z Was ale nie o to mi chodzi tutaj ale o to zebysmy troche bardziej realnie spojrzeli na naszych skóro kopaczy ze oni az tak wspaniali nie sa i ze kazdy mecz moze im inaczej wyjsc . ja jestem ciekaw tylko Waszych komentarzy jak by było np.Stalówka przegrywa z Proszowicami (podejrzewam ze jebiecie ich na maxa) a nastepnie wygrywaja z Heko i z Korona (wtedy oni sa znowu boscy tylko ze pewnie nie trafili z forma w sezon) jakos fani Sovii nie sa wkurwieni strasznie po wtopie z Heko a przypomne ze wczesniej wyjebali Siarke na wyjezdzie poprostu oni wiedza na co stac ich zespół i my tez to sobie uswiadomy w koncu ze Realem Madryt to my niejestesmy pozdrwiam Was

~ktos zupełnie inny | 2004-04-28 23:49

co do fanów Sovii to chodziło mi naturalnie o Proszowiece :) sorrki za pomyłke

~stalowaik* | 2004-04-29 00:36

ktos zupelnie inny przyznaje Ci racje i tylko chylic glowe przed Toba.Bo widze z tego ze tylko Ty jedyny dales normalny wpis w tych komebtarzach po meczu z Tomasovia i masz w 100% racje z tym ze jak nasi wygrywaja to wszyscy sa zadowoleni a jak przegraja mecz to sa jakimis cieniasami ktorzy nie potrafia grac w pilke.Do tych co tak krytykuja gre Stalówki to czego nie postaraliscie sie zeby grac w pilke profesjonalnie??ciekawy jestem czy jakbyscie wy grali to czy by Stalowa wygrywal.Osobiscie watpie bo potraficie tyklko narzekac jak dostaja baty a jak wygrywaja to stajecie sie najwierniejszymi kibicami heheh.Poprostu jestescie zalosni i myslicie ze pilkarze beda wygrywac wszystkie mecze.to ze wygrali z Staszowem i Hetmanem to nie znaczy ze z wszystkimi beda wygrywac.Jak sie mowi mecz meczowi nie jest rowny moze poprostu z Tomasovia im nie wyszlo nie potraficie tego zrozumiec??Bede konczyl bo nie chce mi sie rzczulac nad wami ktorzy sadza ze kazdy mecz przegrany jest sprzedany.Pozdrowienia dla prawdziwych fanow Stalówki.Mam nadzieje ze Stalowa jeszcze pokaze na co ich stac i ze pokaza ze potrafi kopac w pilke .

~* STAL * | 2004-04-29 07:26

i tak stal przejebie w proszowicach, nasi kopacze huja potrafią no i taka jest niestety prawda. Ale ja słyszałem że meczu w proszowicach nie będzie, że jest przełożony, wie ktoś może coś na ten temat?

~cc | 2004-04-29 07:52

Palik WYPIERDALAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprzedawczyku!!!!!!!!!!!!

~kibic2 | 2004-04-29 08:19

Święta prawda Tomasovia potrzebuje punktów jak ryba woda a nam kasa potrzebna !!!!

~CHzNS | 2004-04-29 09:41

do KTOS ZUPEŁNIE INNY!! nie bron ich bo od lat wiadomo ze jak stalówka ma praktycznie pewny byt w danej klasie rozgrywek to sprzedają mecze!!!! Nie oszukuj sie sam bo wiadmomo ze pieniedzy w satlowej potrzeba bardzo!!!! Które zostana wydane na pachołów Palika!!!!! pozdro'

~miro | 2004-04-29 11:13

do przerwy było 1:1

~ktos zupełnie inny | 2004-04-29 11:59

do CHzNS:a w jakim klubie one sa nie potrzebne mowa cały czas o pieniadzach ja wiem jakie były tu przekrety i jak były chandlowane mecze podejrzewam ze nawet Ci sie nie sniło jakie tutaj były jazdy z meczami ale podkreslam były pewni ludzie juz odeszli i jak narazie nie słyszałem o zadneym podejrzanym meczu. a cc. co Ty masz do Czeska co oni takiego zrobił złapałes go z renke jak brał kase jak juz pisałem wczesniej nie jestesmy Realem ani MU.UTD i za trenera nie mamy Alexa Fergusona p.s ich nie bronie bo ja wiem ze oni tez sa dobrzy ale jeszcze nie sa tak zepsuci jak starzy którzy odeszli .

~zks | 2004-04-29 14:35

mecz byl na 100% sprzedany nie oklamujmy sie !! i tak zaraz beda wpisy ze nie itp itd pilkarzy mamy srednich ale napewno bylo ich stac na zwyciestwo !! palik PIERWSZY raz odkad pamietam nie wyszedl z budy tyko w niej siedzial !! zawsze wychodzil a w tym meczu nawet nie widzialem zeby sie wychylil !! mecz sprzedany ale kurwa szkoda bo kibice przychodza (niektorzi zwolnili sie z pracy,szkoly) przychodza na mecz a tam takie chujstwo !!?? tomasovii zalezy na utrzymaniu Stalowa bie awansuje ale powinni grac nie dla ligowego miejsca w tabeli ale dla nas KIBICOW !!

~b~*#.(ona) | 2004-04-29 14:36

o boshe jak oni zagrali boshe jakby to byla jakas ne wiem boshe :[

~zks | 2004-04-29 14:39

o i jeszcze pamietacie jak Stalowka grala w 2 lidze ?? sezon 02/03 !! sprzedawail mecze nawet u siebie bo mysleli ze na bank spadna !! (byli jezeli spaalo 6 zespolow (sory nie pamieram ile bylo) to oni byli na 5miejscu i mogli walczyc bo o 1 miejsce przed nami byly tloki gorzyce !! ktore zostaly !! bo GRALI DO KONCA TAK DO KONCA !! chociaz bylismy dlugi czas przed Tlokami to nie potrafilismny utrzymac tej pozycji a bysmy nie spadli pamietacie ostatni mecz z switem (sory !! jezeli nie swit) i co w chuja do 0 3:0 dla switu ktory teraz w 1 lidze kupuje mecze !! tak taka prawda !!gdybysmy grali do konca UCZCIWIE to by nie bylo sprzedawania !!

~ | 2004-04-29 14:44

naprade czas sie zastanowic nad tym !! bo zal isc i patrzyc na taka gre !! nie przegapilem zadnego meczu Stalowki w 3lidze i pragne nie przegapic.Ale nie wiem czy przyjde na mecz "bez kibicow przyjezdnych" !!chcecie pieniedzy ?? oki sprzedawajcie ale tam gdzie nie ma ZADNEGO kibica Stalowki na meczu !! czy to dom czy wyjazd !!

~ bartes! | 2004-04-29 14:47

chcecie sprzedawac !!?? oki ale najlepiej Resovii !! oni musza wygrac i nikt nie bedzie zly !!

~Siwy | 2004-04-29 15:30

Co za komentarze ...z nie którymi sie mozna zgodzic ale ze sprzedawaniem meczu to bez przesady ...złapaliscie Palika za reke ze mówicie ze sprzedawczyk,*uj itd. .Nie sądze wiec nie piszcie niczego co by obrazało jego osobe.Pamietacie jak przyszedł do Stalowej ...kazdy sie cieszył ...a teraz ...po wygranych z Pogonia i Hetmanem był chwalony ze powoli robi to co do niego nalezy a teraz po remisie z Tomasovia jedziecie mu po reputacji jak nie wiem komu.
P.S.
A co do młodych chłopaków to naprawde powinien im dac grac po to aby zdobywali jakies tam doswiadczenie,zeby byli ograni ,np. Stręciwilk ...ten chłopak gra zajebiscie wiec nie wiem czemu go nie wpusci nawet na te ostatnie 10 minut,niech sie chłopak wykarze.

~CHzNS | 2004-04-29 16:52

Do KTOS ZUPEŁNIE INNY!! troche zle mnie zrozumiałes! Jedyne co sie moge z toba zgodzic to ze odejscie straych sprzedawczyków, którzy smiali sie nam w twarz sprzedając mecze, było posunieciem w 100% prawidłowym!!! A co do palika' to mam do niego pretensje o te jego głupie gadanie ze buduje młody zespół od podstaw, a jakos tego nie widac!?? Nakupił swoich starych podopiecznych i stara sie im zapewnic byt, a z nich jedzynie Cieślikowski zasługuje na słowa pochwały!! A co z reszta?? po co nam kanarski i spółka???? Ja nie powiedziałem ze palik wziął jakies pieniadze za remis z tomasovią!! Pozdro''

~kibic3 | 2004-04-29 18:17

do siwego. ja sie wcale nie cieszylem ze palik wrocil wiec nie mow ze kazdy sie cieszyl. a palik jezeli ma choc troszeczke honru powinien jak najszybciej odejsc i juz nigdy nie wracac.

~cc | 2004-04-29 18:53

Do Ktoś zupełnie inny. Gościu a złapałeś kiedyś Ożoga , rybaka i innych za rękę jak jebali mecze to nie pierdol człowieka nie zmi9enisz a Palika tym bardziej .Palik spierdalaj a trenerem powinien zostac ktoś ze stalowej wyłączając Adamusa i taxi szopa

~CHzNS | 2004-04-29 19:06

do CC!! zgadzam sie z toba co do zmiany terenera!! Dlaczego np Brzezinski został zwolniony po awansie do 2 ligi??? Dac mu jeszcze jedną szanse!!!! Palik spierdalaj do Ostrowca!!!!!!!!

~ | 2004-04-29 19:22

ostrowiec juz zniszczyl ja bym dal Brzezinskiego !! on wywalczyl awans do 2 ligi a z palikiem spadlismy do 3 !!

~D | 2004-04-29 19:26

soryy ale co sie dzieje z forum ????????????????????????????? juz nie dziala mi dobre 2msc a wam dziala ??? czekam na odpowiedz !!

~mk | 2004-04-29 22:39

STAL – TOMASOVIA 1:1 (1:1)
1-0 Drozd (31), 1-1 Droździel (40)
STAL: Wietecha – Wróbel, Drabik, Warczachowski – Rogala (57 Kochańczyk), Drozd, Jakóbiak, Skiba, Dziuba (62 Oczkowski) – Kanarski, Radawiec.
TOMASOVIA: Waśkiewicz – Bielewicz, Pieniążek, Anioł, Korzeń – Droździe (65 Żurawski), Głuszko (88 Gęśla), Wachowicz, Paszkiewicz (69 Cisek) – Świderek, Tyrkało (46 Dunin).
Sędziował: Sebastian Jarząbek (Katowice).
żółte kartki: Tyrkało, Dunin.
Widzów 700.

31. minuta: Daniel Radawiec dośrodkował z rzutu rożnego, do piłki wyskoczył najwyżej Marek Drozd i z 7 metrów strzelił głową w środek bramki. Obrona Tomasovi oraz bramkarz stali w tym czasie jak zamurowani. 1:0.
40. minut Błąd Rogali przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Piłka powędrowała na lewą stronę boiska do Świderka, do którego wystartowała trójka obrońców Stali, zostawiając po prawej stronie bez opieki Dróździela. Świderek dostrzegł swojego kolegę z drużyny, podał mu piłkę po ziemi, a ten przymierzył precyzyjnie z około 18 metrów. Piłka skozłowała po drodze przed interweniującym Wietechą i wpadła tuż przy słupki do bramki Stali. 1:1

W drugiej połowie na bramkę strzelali jedynie goście – bze efektu zresztą…. Stal w trzech kwadransach II połowy nie oddała na bramkę Waśkiewicza ani jednego strzału…

~Czy wygrywasz czy nie... | 2004-04-30 09:22

Wreszcie skonczcie narzekać i weżcie sie za frekwenkcje na Hutniczej i na wyjazdach.

~feniks | 2004-04-30 17:02

czy wygrywasz czy nie badz ze stala na dobre i zle !!!!

~Stalowka N.Z. | 2004-04-30 22:42

KURWA MAC PRAWDZIWI KIBIBICE POWINNI ZROZUMIEC ZE KASA W KLUBIE JEST POTRZEBNA (NAWET NASZYM KOSZTEM) A JEZELI TO NIE BYL SPRZEDANY MECZ TO SERDECZNIE PIERDOLE PALIKA I CALA EKIPE JEGO!!!
BO NA TO CO POKAZALI TO NIE CHCIALO MI SIE PATRZC PO
1 NIE PODAWALI DO SIEBIE
2 NAWET DO PRZECIWNIKOW NIE MOGLI CELNIE PODAC
3 JEDYNA (BRAWO) BRAMKA ZOSTALA STRZELONA W LADNYM STYLU ALE SZKODA ZE NIE Z JAKIEJS AKCJI!!!
AKCJE NAWET LADNE ALE BRAK WYKONCZENIA!!!!

~max | 2004-05-1 09:39

PALIK spierdalaj ze Stalówki ale to już !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~kibic | 2004-05-1 12:51

prawdziwi kibice to powinni byc ze swoja druzyna czy jest dobrze czy zle!!!a nie jak slabo zagrali to doszukiwac sie winnych i oskarzac o sprzedanie meczu!!!to jakis absurd!!!to sa mlodzi chlopcy i oni dopiero sie ogrywaja i nie zawsze wszystko super wychodzi,ale daja z siebie wszystko.a trener to juz inna sprawa!!!

~Stal | 2004-05-1 19:06

Ej qrwa własnie pokazaliscie jacy z was kibice, po ostatnim zwycięstwie z Hetmanem to pisaliscie jaki palik jest wspaniały ze w koncu cos robi ze chłopaki są zjaebisci itd itp. a teraz ? ee szkoda słów na takich jak wy

~kibic | 2004-05-2 10:14

co to za mecz ,kiedy przez 90 minut druzyny maja po gora 2 lub 3 sytuacje podbramkowe.ale coz jest remis to tez wazne ,zostalo jescze pare kolejek, a narazie jakos gramy .STAL ZKS

~gripes | 2004-05-2 11:04

ej bez przesady z tym sprzedawaniem meczy... to troche nie fair wobec zawodników, bo chłopaki sie na prawde starają zeby wypasc jak najlepiej. po prostu czasem cos nie wychodzi i nie zawsze sie wygrywa

~kibic 20 | 2004-05-2 12:16

Do chłopaków chyba wiekszość nic nie ma tylko niech ten pierdolony palik odejdzie a niech trenuje ich jakiś młody trener z ambicjami i który ma nowe spojrzenie na piłkę palik już ich nic nie nauczy chyba ze przekrętów WYRWAĆ chwasta!!!!!!!!!!!!!

~Bukmacher | 2004-05-2 16:50

UWAGA UWAGA !! - 8 V 2004r.
Zks Stal - Resovia
Typ: x2 [100%!]
Oni nie grają dla własnej przyjemności - chodzi o to, by jak najwięcej zarobić. Przecież do IV ligi nie spadną. Resovia potrzebuje ptk a Stalówce jest to na rękę. To wstyd, żeby Zks grał w III lidze. My powinniśmy być w czołówce II ligi!

~xxx | 2004-05-2 16:57

Jest tu wiele opinii na temat prawdziwych kibiców. Prawdziwi kibicie powinni być na prawdziwych meczach na których padają prawdziwe wyniki. Mecz na emocjonować! Więc po co przychodzić znając z góry wynik? Nie lepiej zagrać w Sts-ie i też na tym zarobić? Nasi piłkarze powinni walczyć o jak najwyższe miejsce wlidze a nie TYLKO o to by zapewnić sobie w niej byt. Stalowa Wola - kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców - klub z tradycją - III liga... Wszytsko to oczywiście wina działaczy, którzy są ciągle łodni piniędzy. Cały czas chcą tylko więcej i więcej. Czy nie byłoby cudownie chodzić na mecze gdy Stalówka walczy o wejście do I ligi? I co z tego, że b nie weszła? Ważne jest to, że piłkarze podejmą inicjaywe a kibice będą mieli satysfacje!

~kibic | 2004-05-2 19:06

jaki wynik?

~kibic | 2004-05-2 19:36

stalowka przegrala 1:0 ( z karnego)

~ | 2004-05-2 19:46

pierdolicie... te kopacze ze stalowej to tylko grają po to żeby szmal z tego mieć, i oby resovia wygrała z nami ze 3:0 wtedy może wyjebią tego sprzedawczyka palika... pozdro dla Sovii i Rakowa

~kibic | 2004-05-2 19:56

to Ty pierdolisz glupoty,bo nie wiem kto ma z tego kase.napewno nie nasi mlodziezowcy-wychowankowie.

~I.....I.....I | 2004-05-2 20:01

Aby tylko "utrzymali" forme i przegrali z Resovia !!! Palik zrób wreszcie cos dla nas i przegraj z Sovią!!!!!

~Stalowka38 | 2004-05-2 20:44

wezcie sie otrzasnijcie palanty ci co mysla ze ktos w stalowej sprzedaje mecze co wy kurwa wymagacie od tych mlodych pilkarzy a co do palika to jak on moze sprzedac mecz?? bachus kasuj odrazu te zjebane wpisy sa one zalosne

~Stalowka38 | 2004-05-2 20:45

moze ktos napisac jaki wynik i wogole

~kibic2 | 2004-05-2 22:39

Po co było wygrywać ze Staszowem i Hetmanem skoro z Tomasovią i ta nędzną Proszowianką w plecy. Im nie zależy, oni grają na środek tabeli jak Janosiki odbierają dobrym, żeby oddać tym co potrzebują. Bezsens !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 31 753 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 27 339 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 932 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 25 655 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01678