Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stilon Gorzów 0:0 Stal Stalowa Wola

Stilon Gorzów 0:0 Stal Stalowa Wola

Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali bezbramkowo wyjazdowe spotkanie ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. Mecz stał na niskim poziomie a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Mimo tego, trzeba się cieszyć z wywalczonego punktu w wyjazdowym meczu. Stalówka po 6 kolejkach zdobyła 2 punkty i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Ostatni jest Górnik Łęczna, ale mają rozegrane o jedno spotkanie mniej niż Stalowcy.

 

Składy :

Stilon Gorzów Wielkopolski : Sławomir Janicki - Maciej Truszczyński, Paweł Wojciechowski, Grzegorz Jakosz, David Topolski - Artur Andruszczak, Adrian Łuszkiewicz (57, Michał Ilków-Gołąb), Brain Marcellinus Obem, Paweł Kaczorowski (76, Krzysztof Kaczmarczyk) - Mateusz Piątkowski, Łukasz Maliszewski (83' Sebastian Janusiński).

Stal Stalowa Wola: Tomasz Wietecha - Jaromir Wieprzęć, Bartłomiej Piszczek, Jacek Maciorowski, Piotr Szymiczek (49, Jurij Mychalczuk) - Longinus Ifeanyi Uwakwe, Tadeusz Krawiec, Krzysztof Trela, Krystian Lebioda - Ihor Mihałewskyj (46, Dariusz Stachowiak), Paweł Wasilewski (79, Cezary Czpak).

żółte kartki: Krawiec, Stachowiak.

sędziował: Tomasz Cwalina (Gdańsk).

Komentarze (20)

Bartekstw | 2009-09-2 19:15

no nic 1 pkt tez dobry, Cecherz poki co utrzymal posade........a kto jest zainteresowany, to na tvp sport jest transmisja meczu naszego najblizszego rywala Podebeskidzia z Gornikiem Leczna.....

Edek38 | 2009-09-2 19:31

Czas na popisowe komentarze naszych internetowych "wrozek",ktore skazywaly grajkow na baty 3:0.Znawcy taktyki tez maja pole do popisu, wszak sportowe fakty dostarczyly wielu niezbednych do komentarza informacji.

Jak pokazuja wyniki, ta liga jest w miare wyrownana.Kazdy moze wygrac lub "zwyciesko zremisowac" z kazdym.Dzis mielismy szczescie zdobywajac punkt,jedyne co pozostaje to zyc nadzieja,ze w weekend beda nastepne 3.
I bez smiesznego pisania ,ze -po tak slabym meczu z Gorzowem,Podbeskidzi e pojedzie z nami 0:2 ,np.

Hutnicza | 2009-09-2 19:51

Ale czym Wy się podniecacie bo ja nie wiem,remisem??W Naszej tragicznej sytuacji tylko zwycięstwo z rywalem który był w Naszym zasięgu wydostawało Nas z bagna w ktore wdepnęlismy.Nie było zwycięstwa a remis Nam gów..daje,takze Cecherz i spółka nic tak naprawdę nie osiągnęli.Wiec krótko mowiąc nadal po 6 kolejkch zostaliśmy jedynie My bez zwycięstwa,Cecherz kolejny raz nie wygrał ,więc Jego czas w Stalówce dobiegl końca,zresztą tak sam mówił.Tylko niech ma trochę honoru i jaja i niech sam opuści Nasz pokład,na Jego miejsce będzie konkretny trener zobaczycie.

Bartekstw | 2009-09-2 19:52

no fakt, ale watpie zeby podal sie teraz do dymisji.....a Leczna prowadzi na wyjezdzie z Podbeskidziem 1-0...

Suawek | 2009-09-2 19:57

Przypominam tylko, że to był mecz wyjazdowy, a sami doskonale wiecie jak wspaniale nasz zespół się na obcym terenie spisywał w minionych sezonach. Remis to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę to kryterium.

Edek38 | 2009-09-2 20:19

Koles, ten Gorzow wygral u siebie z Pogonia i Gornikiem.My wywiezlismy punkt.Skoncz marudzic.Gdyby przegrali [czego pewnie chciales "wielki"kibicu] to dopiero bys wypracowanie wyklikal,nom ale zdobyli punkt, nie stracili bramki wiec nie za bardzo jest na kogo najezdzac.

Skoro to ostatni mecz trenejra,to zbieraj znawcow pilki z tej strony[ Twojego pokroju] i biegnijcie zaniesc do klubu podania o prace.Jak ktos z decyzyjnych czyta Wasze posty to napewno ktorys sie zalapie na nastepce.POWODZONKA! !!
Najlepiej odrazu skarbnika ogarnijcie i na wiosne bedzie budzet jak Wisle,np.
A JESZCZE LEPIEJ TO ZACZNIJ PISAC DO "PRZYJACIOLKI "O SWOICH PROBLEMACH.

Helmut | 2009-09-2 20:39

Dokładnie - znawców piłki tu od czorta, fakt że Cecherz niepotrzebnie przyszedł..aż z łódzkiego chłop przyjechał a przecież u nas każdy, szczególnie siedzący przed kompem to trener doskonały i strateg wyborny! Widzę (podobnie jak mój przedmówca) że niektórzy żałują iż stalówka zremisowała z drużyną która dotychczas świetnie sobie radziła na własnym terenie.. więc odwracają kota ogonem że to niby powinny być 3 punkty a że to to a że to tamto... Bo najłatwiej rzucać w ku...mi i ch..ami oraz tekstami Cecherz wypier.... niż powiedzieć - ok, stalówka zremisowała i nie straciła gola co przy dotychczasowej mizerii dobrze rokuje na przyszłość - oooo nie , tak nie można powiedzieć bo widać taka polska tradycja by biadolić i rzucać mięsem

Helmut | 2009-09-2 20:43

Widać że odbyła się rozmowa bo do składu powrócili min Wieprzęć no i (choć to tylko opinie osób których się pytałem) obrona zagrała zdecydowanie lepiej. Być może wszelkie nieporozumienia zostały wyjaśnione i teraz będą mogli się chłopaki skupić na grze :)

Ssw1938 | 2009-09-2 20:47

Edek38 | 2009-09-2 21:17

Bardzo ciekawa koncowka wypowiedzi trenera:
-...przykre informacje...nie wszyscy graja do jednej bramki...nie mowie o zawodnikach bron Boze...
Koles bezpodstawnie do mediow by sie raczej nie wypowiadal w takim tonie, chyba ,ze chce zeby sami go wywalili.
Chyba czas na kolejna wizytacje gabinetow rzadzacych.

A dla "znawcow"-trenejro zly,pilkarze be. Uzywajcie sobie dalej, prawda jest taka ,ze sami nie macie pojecia o czym piszecie.

Helmut | 2009-09-2 21:21

Do Tom 435 - akurat w jednej kwestii nie masz racji: CECHERZ nie skłócił drużyny, zrobił to kto inny, aczkolwiek byłeś BLISKO

Edek38 | 2009-09-2 21:27

Slownictwa "won " i "wyp...alaj" uzywaj do nauczycielki w szkole lub do kogos w domu.
wielokrotnie proszono o tonowanie komentarzy i nie zanizanie poziomu tematu.Czesc osob ma chyba problemy z przyswajaniem tekstow.konsekwencja bedzie kasowanie ich wpisow.

Jack1938 | 2009-09-2 21:28

Do kolegi co na 90minut podpisuje się 1938 . Chłopie przestań już płakać za W.Łachem bo jest to nie do czytania . Ogarnij się i przeanalizuj jego pracę w Stalówce czy było tak rewelacyjnie . Wstawiał Kmiecika a on co grał totalne drewno i jeszcze przypomnij sobie jak się zachował gdy został dyrektorem w Cracovii . Czy obecny robi błędy - tak robi ale przypomnij sobie kto został w ubiegłym sezonie obrońcą nr1 w I lidze a teraz co gra o innych nie wspominam . Moim zdaniem można jeszcze 2-3 mecze zaczekać i wtedy osądzić .

Stachu | 2009-09-2 21:28

do Hutnicza. Remis na wyjeździe nie jest złym wynikiem. To prawda, że w naszej sytuacji ratują nas tylko wygrane. Z Podbeskidziem chciałbym abyśmy wygrali choć doświadczenia z tego sezonu pokazują, że z tym bywa na odwrót. Choć chciałbym aby było inaczej. Musi w końcu wygrywać mecze u siebie. Tu jest klucz do naszego utrzymania. Wygrywanie na H15 trzeba koniecznie zacząć od meczu z Podbeskidziem, niezależnie od wszelkich przeciwności losu.

Motomoto | 2009-09-2 22:00

Zamykamy tabelę. Przykra sprawa:(

Daro | 2009-09-2 22:39

Hutnicza - nie tylko my nie wygraliśmy jeszcze w tym sezonie :)

Podbeskidzie też nie wygrało i jesteśmy w takiej sytuacji, że jak wygramy to wyprzedzimy Podbeskidzie w tabeli (liczą się bezpośrednie potyczki, a nie bramki)

Twój tata | 2009-09-2 23:03

No to fakt My, Podbeskidzie i Górnik jeszcze nie wygralismy lecz co z tego skoro My remis traktujemy jako dobry wynik a oni remisy traktują jak porażki :) ale wierze ze bedzie dobrze!!!

Daro | 2009-09-2 23:18

Bop to są drużyny, którym bliżej do awansu niż spadku, a nie oszukujmy się my co roku walczymy o utrzymanie.

Dla nas środek tabeli to "obecnie" (z naciskiem na to słowo, bo mam nadzieję, że w przyszłości to się zmieni) to szczyt marzeń, a dla nich coś oczywistego.

Przy sprzyjających wynikach mamy szanse po meczu z Podbeskidziem wyjść ze strefy spadkowej.

Hutnicza | 2009-09-3 00:01

Wy naprawdę wierzycie,ze taktyka tego pseudotrenera gdzie u siebie gra 6 obrońcami ma przynieść Nam upragnione zwycięstwo z Podbeskidziem?Dajcie spokój z takimi słabiakami co po 6-0 na wyjazdach dostaja My sobie nie poradzilismy czy z ogorkami z Katowic lub Ząbek.Podbeskidzie to nie leszcze ,skład mają silny,teraz remisują ale nie zapominajcie,ze Oni graja o awans i też musza kiedyś zaskoczyć.Znając życie pewnie stanie się to w meczu z Nami.Bo co Nasz Tancerz niby wymysli jaką taktykę obierze,będziemy bronić remisu,z ktorego będzie niezmiernie szczęśliwy?My potrzebujmy zwycięstw i nieważne z kim,a moze te jego gwiazdy z Turka rzeczywiscie powinni dostawać więcej wolnego,lepiej wtedy gra się układa.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1882) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (997) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 043 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 28 857 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 946 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 22 860 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.0234