Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Proszowianka - STAL 1 : 0

Proszowianka - STAL  1 : 0
Niestety - znowu porażka.
Chyba ich już za wiele w tym sezonie, i co najgorsze z drużyna zajmującą ostatnie miejsce w tabeli.

Komentarze (39)

~jajko | 2004-05-2 23:32

ja pierd***

~KuZi | 2004-05-3 00:05

Ja Pier**** kur** nie wierze !! z takimi lamami palik wypi******* ze stali !!

~Tomek | 2004-05-3 00:23

by go ch** spalił Qrwa

~piotrek | 2004-05-3 00:32

chce na RESOVI zeby spiker dał minute ciszy dla zmarłego kibica SOVI :(:(

~ | 2004-05-3 08:21

Ten kibic Sovii nie umarł, tylko jest w ciężkim stanie...

~stalowiec | 2004-05-3 09:46

palik ty kurwo wypierdalaj ze stalowej

~rado | 2004-05-3 09:52

PAlik Skórwysyine spierdalaj ze stalowej ale to już!!!!!!!!!!!!!!!! ty sprzedawczyku !!!!!

~ptak | 2004-05-3 10:08

I CO K***WA CO MOŻE MI TERAZ POWIECIE ZE TO NIE BYŁO SPRZEDANE ????? NO I NA TO POWIECIE. BO JA TYLKO JEDNO :
PALIK WY****DALAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Qlimax | 2004-05-3 10:24

Przestancie przeklinac w tych komentarzach bo sie posypia bany na stronke. I moze wygladac ona bedzie tak jak trzeba.

~zks | 2004-05-3 11:02

Hm a co z tym chlopacziem z Resovii ?? zyje czy nie bo juz troche sie to ciagnie .... odpowiedzcie prosze

~kibic | 2004-05-3 11:09

miejmy nadzieje ze zła passa naszych kopaczy bedzie widoczna na meczu z Resovia i oddadza 3 punkty broniacej sie przed spadkiem Sovii.

~siarkowiec | 2004-05-3 11:34

Jestem kibicem Siarki i chciałem się ustosunkować do wpisu ptaka
Po co Stal miałaby sprzedawać ten mecz?przecież Proszowianka już dawno spadła,a poza tym bieda aż tam piszczy.Takei dywagacje są bez sensu.Więcej rozsądku

~Stalowka38 | 2004-05-3 11:49

wy kurwa palanty przestancie wkoncu pisac o jakis sprzedawaniu meczy po to jest smieszne i to jesczze przez palika nie wiecie prawdziwki jak on moze sprzedac mecz?? on tylko wystawia sklad ale on nie gra bezmozgi pierdolone a czy przegramy z druzyna z gornej polki czy z dolnej to nie ma roznicy wazne jest to zeby sie utzrymac i jesczze jedna sprawa koles z resovi zyje i cieszmy sie a nie usmiercajmy go jak nie wiecie co sie dzieje to nie wypisujcie ze minuta ciszy narazie

~g1 | 2004-05-3 12:09

Jacy piłkarze taka gra. Z nich już się więcej nie wyciśnie.

~fanstal | 2004-05-3 12:59

Faktycznie Proszowianka juz nie kupuje bo nie ma po co ten co pisze ze Stal pogonila mecz to jakis niezly znawca musi byc :)). Nasi przegrywaja bo sa jeszcze mlodzi i kiepscy.A jak Palik siedzi caly tydzien w Krakowie a Szopie kaze trenowac ustawienie 4-4-2 a tak jak z Tomasovia wychodza 3-5-2 to coten czlowiek u nas jeszcze robi??!!

~gripes | 2004-05-3 13:04

rzeczywiscie mowienie o sprzedamym meczu nie ma co najmniej sensu. mam nadzieje ze nasi po prostu olali rywala (niech to będzie nauczka na przyszłosc)
bo gdyby grali z proszowianką max. swoich mozliwosci i przegraliby to byłoby już tragiczne :/ mam nadzieje ze powalczą teraz z Resovią i Polonią o komplet punktów bo pozniej czekają naszych ciezkie mecze

~Blejk | 2004-05-3 13:36

Skomentuje to tak 4 liga 4 liga zks !!!!!!!
nie ma mowy o sprzedaniu meczu przeciez pokazali jak graja z tomasovia polowa biega a polowa stoi i czeka na podanie jeszce tak dalej to 4 liga zks :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

~hm... | 2004-05-3 13:44

Jestem ciekaw co pokaza z resovia ???

~wuju 17 | 2004-05-3 14:17

mieli walczyć o 2 lige a walczą o utrzymanie .to dla takiego zaspołu jak stal to chańba

~szeryfo | 2004-05-3 15:06

Kurwa zeby wtopic taki mecz... przesada. Chlopaki brac sie kurwa do gry !!

~x | 2004-05-3 15:13

W tej chwili to już nie jest sprzedawanie komuś meczów tylko zabawa z bukmacherami

~hehe | 2004-05-3 16:40

w bukamcherce nie ma 3 ligi tym bardziej polskiej hehe

~kibic2 | 2004-05-3 16:53

Kto uważa, że trener nie może sprzedać meczu ten nic nie wie o naszej piłce. Jak Adamus sprzedawał to też nie mógł może ????

~ptak | 2004-05-3 17:55

FAKT TROCHE MNIE PONIOSŁO I POPISAŁEM GŁUPOT ALE SIE WKURZYŁEM JAK ZOBACZYŁEM WYNIK, ALE SAM JUZ NIE WIEM CO SĄDZIC, BO IM SZŁO CORAZ LEPIEJ

~kibic2 | 2004-05-3 18:34

Ale zadyma na Ruchu Chorzów. W 44 min. WYBIEGLI Z SEKTORA ruchu zamaskowani z pałkami na łks. Mecz przerwany ...

~^_^ | 2004-05-3 18:53

II liga: Skandal w Chorzowie!

Mecz 26. kolejki II ligi piłkarskiej Ruch Chorzów – ŁKS został przerwany po pierwszej połowie z powodu chuligańskich ekscesów na trybunach.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2:0 po golach Piotra Ćwielonga (9 min.) i Mariusza Śrutwy (19 min.).

W przerwie pseudokibice Ruchu i ŁKS wszczęli bijatykę z policją. Delegat PZPN zdecydował się przerwać mecz.

O jego wyniku zadecydują Wydział Dyscypliny i Wydział Gier PZPN.

~PAP | 2004-05-3 19:30

Powiem wam ze im sie juz nie chce grac moze powinno sie wywiesic jak kiedys transparent "Jeszcze jeden mecz przegrany...itd" moze to pomoze, ja zrozumiem jak oddadza mecz resovi ale nie jakims wiesniaką to jest paranoja oni sie nadaja karuzele pchac. strecwilk i inni zaloze sie zeby lepiej zagrali zostawic tylko wieteche chlopak sie stara. pozdro

~kibol | 2004-05-4 14:34

do wszystkich co wy pierdolicie poco STALOWKA niby miala mecz sprzedawac
po 1 -proszowianka niema kasy na kupowanie meczy bo jak by miala kase to by nie spadala z 3 ligi
po2-jej i tak te trzy pkt. nic niedadza to poco miala by niby kupowac mecz

opamietajcie sie troche i mam nadzieje ze z resovia bedzie zajebisty mecz i duzo goli.oczywiscie stalowka wygra

~CHzNS | 2004-05-4 15:19

Nie chce mówic ze ktos sprzedaje mecze! ale powiem jedno: PALIK WYPIERDALAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdro''

~apollo | 2004-05-4 16:10

Mysle ze powinni zaczac stawiac na wychowankow.Ani spadek ani awans Stali nie grozi wiec wzmocnienia pseudograczami nic nie dadza.Wyrozniajacymi zawodnikami w kazdym obecnie meczu sa wychowankowie.Pomijajac moze Warczachowskiego i Cieslikowskiego (jedyne dobre transfery) pozostali "Palikowcy" nie graja nic.Patrzcie jak graja Wietecha,Drabik Drozd Dziuba Skiba czy Radawiec, a jak "wzmocnienia".Jak gral Oczkowski a teraz z niezrozumialych przyczyn grzeje lawe.
Dzialacze zastanowcie sie!! Mamy utalntowanych zawodnikow i stawiajcie konsekwentnie na nich!! A pseudopilkarze pokroju Rogali i Jakobiaka do rezerw.

~iks_igrek | 2004-05-4 17:25

o tak

~iks_igrek | 2004-05-4 17:25

boshe ludzie...smiesznosc mnie bierze jak czytam niektore komentarze...
o sprzedaniu meczu raczej nie ma mowy bo kto by wzial pieniadze(sałek, streciwilk,drabik,wietecha
?????) i jeszcze od kogo(od bankrutujacej proszwianki???) ...
dla mnie prawda jest taka ze stalowka 3 raz wepchnela sie w bagno...jak mozna zatrudnic trenera ktory gdzie nie pojdzie to spada z ligi...3 raz ten sam trener ktory nic ze stalowka nie osignal a na dodatek teraz nasciagal zawodnikow ktorzy nie miesciliby sie w swoich klubach...włodarze stali to jedna wielka mafia ktora tak kieruje tym klubem zeby jak najwiecej miec z tego korzysci i zatrudnia ludzi takich ktorzy beda wygodni i nie beda sie odzywac a tolerowac ich polityke...
jestem jednym z wychowankow stalowki i uwazam ze STAL powinna grac swoimi chlopakami jak nie maja pieniedzy na sciagniecie dobrych zawodnikow bo nasze umiejetnosci sa porownywalne z tymi co teraz przyszli a ja osobiscie grałbym dla tego klubu nawet za darmo i z duzo wiekszym sercem niz ci co przyszli...ale taka prawda ze sciagneli podrzednych kopaczy a ci lepsi wychowankowie zmienili kluby ze swiadomoscia ze ich miejsce w druzynie zajmuje ktos z ostrowca, gorzyc czy innych druzyn w ktorych sie nie lapali...
majac takich zawodnikow w druzynie jak ... wietecha,oczkowski,drabik,radawiec,skiba,dziuba,drozd czy nawet sałek i streciwilk powinno sie nimi grac bo oni dla tego klubu graja sercem a nie piniedzmi...dodajmy do tego tych ktorzy wczesniej odeszli(sroka,łuczakowski(turbia)soja(sokol nisko)koscielski(najpierw szkolka w lodzi obecnie sokol nisko), dalej gesla(szkolka w lodzi) czy marnujacych sie umiejtnosciach wieckowskiego czy wiatrowicza a najbardziej telki w obecnej druzynie juniorow starszych stalowki tylko przez nieumiejetne kierowanie tym klubem...
koncze biadolic ale chocbysmy wszyscy kibice chcieli temu zaradzic na razie nic sie nie da zrobic
pozdrowienia dla wszystkich szalikowcow stalowki ktorzy mimo złego zawsze wspieraja ten klub...

~iks_igrek | 2004-05-4 17:28

ja jeszcze tylko do poprzednika...
moze cieslikowski jest palika ale najlepszy zawodnik obecnie stalowki jakim jest warczachowski jest transferem adamusa na ktorym wiesza sie psy za jeden sprzedany mecz...ale on dla tego klubu chociaz mial serce a nie palik kuzwa robol pierdzielony

~fan | 2004-05-4 19:33

panowie obserwuje od dluzszego naszych zawodnikow. i dla mnie panowie powinni zostac w stalowej-WIETECHA!!!!-pewny punkt zespolu,WARCZACHOWSKI!!!!-trafiony transfer.A z drabikiem tworza zgrana pare obroncow,DRABIK!!!!-mimo mlodego wieku jest dobrym obronca,RADAWIEC!!!-dobry technicznie zawodnik tylko powinien bardZiej czesciej strzelac na bramke.SPOKO!!!!!! gra nastepny mlody SKIBA!!!!!tylko mogl byc troszke wyzszy!!!,nic nie mam do CIESLIKOWSKIEGO!!! jedyny trafiony transfer od palika!!.MOGA ZOSTAC TEZ DZIUBA,KANARSKI,WOZNIAK,OCZKOWSKI.CHYBIONE TRANSFERY TO-KOCHANCZYK!!!-NIEPOROZUMIENIE!!,DROZD-wysoki drewniak!!!!!,ROGALA-widac dlaczego go wyjebali z amiki,nastepny JAKUBIAK-zly rozgrywajacy,brakuje mu sily.a FATALNY TRANSFER TO PALIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. ZGADZACIE SIE ZE MNA????!!!!!!!!!!!.

~kibic | 2004-05-4 23:09

Co do Drozda to sie nie zgodze.Ostatnio to jest jednym z najlepszych pilkarzy Stali.Moze na poczatku rozgrywek byl troche drewniany ale sie wyrobil.Co do reszty sie zgadzam..

~Sven goran erkison | 2004-05-4 23:13

tak tak zmieniajcie dalej trenerów, jeszcze w tym sezonie ze dwoch wywalimy wy mózgi jedne. najpierw bylo "adamus wypierdalaj" potem "szopa wypierdalaj" teraz mamy "palik wypierdalaj". Kogo wy do zlotego huja chcecie w stalowej??? Vincente del Boske?

~* STAL * | 2004-05-5 13:31

Po huj się kłucić? i stalowa szybko nie będzie grać w 2 lidze, więc po huj się denerwować. za to można się zająć ultras, to nam o wiele lepiej wychodzi, niż gra naszym kopaczom...w sobote wszyscy na sektor STAL& RAKÓW& RESOVIA zawsze razem

~<> | 2004-05-5 20:34

z proszowianką przegrac kompromitacja kolesie

~Ziom | 2004-05-6 19:07

Mlodziez, Mlodziez, i jeszcze raz Mlodziez...stawiac na swoich !!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1877) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1180) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (987) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 141 408 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 80 213 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 25 249 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 16 623 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01827