Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Resovia Rzeszów 1 : 0 (0:0)

Stal - Resovia Rzeszów  1 : 0  (0:0)
Na "mecz  zgody" przybyło kilkudziesięciu fanów z Rzeszowa.
Ogólnie piknikowa atmosfera, a chwilami doping.
Stalówka odnosi zwycięstwo - co niestety jeszcze abrdziej pogrąża drużynę Resovii, która broni się przed spadkiem.

Komentarze (23)

~Robert | 2004-05-8 19:41

Mecz beznadziejny. Wogole ja niewiem co robi Kanarski na boisku. Palik otrząśnij sie i wywal tego pajaca. Zeby blokowal strzał własnego zawodnika który idzie w swiatlo bramki??!!
Atmosfera na trybunach super!! Świetnie popisali sioe kibice w przygotowaniu takiej atmosfery. Wielkie brawa dla Kibiców !!
ZKS Stal & Resovia forever !!

~kibic | 2004-05-8 19:50

Atmosfera Super ale pierwsza połowa na trubunach nudna 2 połowa to swiena zabawa zaprzyjazninych kibiców ładna oprawa ultras i wspaniały pociąg tylko niestetny nie dopisała frakfencja z naszej strony(stalówka) ale mimo to swietna atmosfera(Resovio nigdy nie spadniesz) Stal Stalowa Resownia lalalalala aha kiedy zdięcia z meczu????

~alko | 2004-05-8 20:14

i co stego k....... jak przegralismy

~Marek | 2004-05-8 20:22

Heh nie mogli się dogadać bo się pierdolą . Z Tomasovia to moglia Resovia to już nie.

~kibic Stali | 2004-05-8 20:23

Mecz slaby ale zwyciestwo cieszy.Tylko niech Palik zacznie stawiac na wychowankow bo po raz kolejny potwierdzilo sie ze te jego transfery sa warte a klasy (procz Cieslikowskiego).Rogala co chwile sie przewracal a Jakobiak i Kanarski ruszali sie jak muchy w smole a wychowankowie tradycyjnie sie wyrozniali.Znow dobry mecz Wietechy, w obronie znow najlepsi Drabik i Warczachowski, w pomocy Skiba i Salek, zawiodl dzis Drozd ale kazdy moze miec slabszy dzien,no i w ataku Radawiec praktrycznie sam gral i nie wyobrazam sobie bez niego ataku Stali.WIec Palik stawiaj na wychowankow bo naprawde warto.

~zks | 2004-05-8 20:24

było spox
Resovia Stalowa resovia stalowa

~stalowowolanin | 2004-05-8 20:35

mecz nudny tak jak i doping w pierwszej polowie .Ale w drugiej polowie bylo OK szkoda ze stalowka niepodzielila sie pkt z sovia . pozdro dla sovi

~Bruce Willis | 2004-05-8 20:38

Nie opowiadaj bzdur jak się nie znasz jeden z drugim.Nikt się napewno z żadną tomasovią nie umawiał bo wszyscy chcieliby pomóc resovi bo grali dobry mecz.pisaliście że z proszowicami też sprzedali tylko niewiem po co?????Otrząśnij się jeden z drugim i nie wygaduj głópstw.Mają takie umiejętności jakie mają.Więc tak wygląda ich gra.Jak jesteś byłeś i będziesz kibicem to to zrozumiesz.....

~alko | 2004-05-8 20:43

dobra jest teraz musimy wygrywac u siebie i liczyc na to zeby z gory nie spadli. pazdro dla stalówki

~Tomek | 2004-05-8 20:54

Fajnie było jakby my do kaltki a resovia na naszym młynie stała.Kanarski to nie jest ten klub.Pozdro dla Resovi

~Bowser | 2004-05-8 21:07

Fajna atmosfera na trybunach ale nie martwcie się RESOVIA i tak nie spadniecie pozdrowienia dla wszystkich kibiców resovi
STALÓWKA&RESOVIA=NA ZAWSZE RAZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~zkssss | 2004-05-8 21:22

dobra wszystko ok ale szkoda ze kurwa w tym meczu jakbysmy zapomnieli o RAKOWIE !! RAKOW BYL BEDZIE JEST NASZA ZGODA !! I TO ON JEST NUMEREM 1 PRZYNAJMNIEJ DLA MNIE I NIGDY TEGO MIEJSCA NIE STRACI !

~gripes | 2004-05-8 21:25

gdyby nie atmoswera na trybunach to zapłaciłbym 5 zł za samo siedzenie na stadionie bo nie byłoby na co patrzeć. szkoda ze było tak mało ludzi na meczu...

~weres | 2004-05-8 22:02

dziś grały 2 drużyny które prezentowały sie tak samo czyli 4 ligowy poziom . Szkoda że tak mało było widzów ale nie ma sie czemu dziwić jak taki poziom prezentowany był na boisku . Zastanawiam sie czemu tak palik piłuje ryja na naszych zawodników przecież oni chcą jak najlepiej może gdzie indziej jest przyczyna że grają jak grają albo jak chce żeby grali lepiej to niech ich wkońcu czegoś nauczy. Jak sie uważa za dobrego szkoleniowca to czego jest w stalowej a nie jest trenerem lepszego klubu gdzie mógłby układać te swoje klocki tylko z takich klocków jakie sprowadził do stalowej to nieda sie nic poukładać ( zobaczcie jak grali jego transfery!!) stawiać swoich młodych !! Spadek nam nie grozi wiec niech sie ogrywają na przyszły sezon z tego względy nawet że w czerwcu ,,TRASWERÓW'' już nie będzie bo i poco . jak dobrze pamiętam to palik ma nosa do transwerów jak draliśmy w 2 lidze - Salwa , Zieliński Adamczyk Powrożnik , Fudali ,Sobczak , Szymanowski Giermasiński. No i pociągneli ten wózek !!!! Mam małe pytanie i gdzie oni teraz grają ??? Stalówkw traktowali jak darmowe wakację!! - A taka firma jak stalowa musi grac w 2 lidze przynajmniej i w tym kierunku chłopaki trzeba iść . ale to w przyszłym sezonie !!! pozdrawiam !!!kbic któremu nie jest objętne co sie dzieje w stalówce.

~Twardy Roman | 2004-05-9 00:17

kto zna strone Resovi? kto bedzie wiedzial to niech napisze ok

~likier | 2004-05-9 08:15

~Twardy Roman | 2004-05-9 09:46

dzieki ci

~Garnek | 2004-05-9 10:47

Lipa resovia powinna wygrac albo przyjamniej remis a nie 1;0
Stal Stalowa Resovia Stal stalowa Resovia na zawsze razem

~kibic stalowki | 2004-05-9 11:30

zgadzam sie w zupelnosci z kibicem stali!!!!powinno sie stawiac na wychowankow,bo to oni sa wyrozniajacymi sie zawodnikami:wietecha jak zawsze bardzo dobry mecz,tak samo w obronie najlepsi jak zawsze drabik i warczachowski,w ataku radawiec,no a salek i skiba tez sobie dobrze radza!!!a transfery palika to jakies nieprozumienie!!!

~ptak | 2004-05-9 13:48

Zdjęcia z meczu dostępne na stronie Resovi:

www.resovia.rze.pl/galerie04w/g04w-stalowka.htm

~kibic | 2004-05-9 20:21

czemu na stronie STALOWKI niema fotek z meczu z RESOVIA .
pozdro dla RESOVI I RAKOWA

~CHzNS | 2004-05-10 09:24

O której i po ile jest wyjazd na polonie???? pozdro''

~tyt | 2004-05-10 18:48

ja tez uwazam ze nalezy stawiac na swoich. w Stalowce są młodzi, zdolni gracze, ale jeszcze nie ograni na tym szczeblu rozgrywek. moze jak dałoby się niektórym już wczesniej szanse to teraz byliby w zespole czołowymi zawodnikami.
mysle, ze na nastepny sezon nie ma sensu sprowadzac zawodników Bóg wie skąd (chyba ze kogos typu Warczachowski:). a co do II ligi... to w tej chwili jest nierealne. nie zalezy od zespołu ale od zarządu i całej organizacji klubu...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (787) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 19 034 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 20 020 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 158 573 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 16 185 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.01405