Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nabór do redakcji serwisu www.stalowka.pl

Nabór do redakcji serwisu www.stalowka.pl

Ponieważ na naszej stronie mamy więcej adminów niż pisanych jest tygodniowo newsów, postanowiliśmy zwerbować kogoś nowego do redakcji, a poprzednim usunąć możliwości logowania się i administracji.

Potrzebujemy w redakcji osób, które siedzą często na internecie na sportowych stronach takich jak sportowefakty.pl, echodnia.eu, 90minut.pl itp. by dodawały newsy na bieżąco.

Jako, że oficjalna strona klubu www.stalstw.pl, a raczej jej prowadzący Adam K. mówiąc grzecznie nie uzupełnia jej na czas musimy pełnić także rolę informacyjną klubu ZKS Stal Stalowa Wola.

Portal www.stalowka.pl to kilkaset tysięcy wejść miesięcznie, a więc musimy spełniać oczekiwania odwiedzających dodając jak najwiekszą ilość informacji.

Osoby zainteresowane pomaganiem w rozwoju serwisu, proszone są o kontakt na gg - 12280518.

Warunkiem nie jest pełnoletność, tylko sumienne, częste dodawanie informacji z portalów sportowych na temat naszego klubu oraz uzupełnianie relacji, wpisywanie wyników, uzupełnianie tabel przez okres kilku lat.

Komentarze (16)

Stal 1938 | 2009-10-7 17:50

moze my bysmy pojechali do sosnowca i do lodzi pociagiem 2 mecze wyjazdowe w tej rundzie to kazdy mysle ze kase by mial dawno u nas nie bylo wyjazdu pociagiem chcialbym bardzo jechac pociagiem do lodzi na mecz w widziewem zastanowcie sie duzo osob by pojechalo pozdro
tak jak oni
» http://tomxx.net/pix/lightbox/der1.jpg




czy beda zamawiane takie kominiarki te 1 z czacha chetnie kupie
» http://szaliki.com/kominiarki.php

pozdro

Damianos_17 | 2009-10-7 19:45

Może mi ktoś powiedzieć czy są jakieś zniżki na bilety będąc studentem / uczniem ? Chodzi mi o mecze domowe.

Stal_1938 | 2009-10-7 19:48

Teraz zapisywac sie na Leczna i jedziemy wszyscy!

Daro | 2009-10-7 19:48

Nie ma takich zniżek. Tańsze bilety mogą jedynie nabyć kobiety i dzieci do lat 13 (za 5zł), a tak to każdy płaci zależnie od tego na jaki sektor chce wejść.

Adam | 2009-10-7 20:54

Dzieciaki za darmo wchodzą z tego co wiem.

Stal 1938 | 2009-10-7 21:03

» http://www.lksfans.pl/index.php/foru.....

zobaczcie fajnie by bylo jak by u nas bylo cos takiego

Xoxoxo | 2009-10-7 21:22

jest coś takiego niedawno powstało na przeciwko policji ! Jest siłownia i nauki walk !

Koko | 2009-10-7 21:35

czas na zmiane ochrony czy nie lepiej by było jakby zrobić rekrutacje wśród kibiców którzy mogli by być ochroniarzami mieliby np koszulki z napisem stadionowa ochrona albo zmienić ten je..bany SYSTEM na jakąś inną firme :)

Koko | 2009-10-7 21:59

» http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t..... a dochód z meczu zostanie przekazany na leczenie Jakuba Ławeckiego byłego piłkarza Stalówki

Johnyy | 2009-10-7 22:42

Pociag ze Stalowej to jest bezsens bo koszt wyjazdu byl by 2x wiekszy9temat byl walkowany mase razy) wiec niema to najmniejszego sensu

Marco | 2009-10-8 00:23

» http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,444.....

Wiem że nie na temat ale to się nazywa prawdziwy kibic na dobre i na złe...

Razer | 2009-10-8 15:49

Mam nadzieje ze jak wszedzie pisze wyjedziemy o 10:30 ale znajac zycie to kolo 12...

Stalex | 2009-10-8 19:21

Koko dajcie spokój z tematem ochrony bo to jest już nudne...Widziałeś kiedyś żeby ktoś sam pilnował siebie...
Jeżeli masz wątpliwości to idż do klubu i spytaj o wpływy z biletów w tym sezonie i poprzednim a może wkońcu zrozumiesz o co chodzi. Albo zależy Ci na ty żeby wchodzić za darmo albo zależy Ci na Stalówce, żeby miała troche grosza...
Odpowiedz sobie sam!

Damianos_17 | 2009-10-8 21:05

Jeszcze tak się zapytam. To jeżeli nawet kupię bilety w MOSIRZE, w kasie kilka dni przed meczem, to też w cenach 10,15,20 ?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2037) » 1938fc (1344)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (652)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 51 728 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 53 137 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 25 877 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 42 205 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.0144