Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Motor. Kolejny ciekawy pojedynek przy Hutniczej 15.

STAL - Motor. Kolejny ciekawy pojedynek przy Hutniczej 15.

Coraz mniej czasu zostaje do spotkania,ktore urasta do rangi "derbowego". W kilku "miejscach" na stronie [m.in. komentarze, forum] można zapoznać się z różnymi informacjami na temat tego meczu. Ponizej ważniejsze wątki i ustalenia.

BARWY - każdy kibic pragnący wejść na"młyn" zobowiązany jest do posiadania szalika ! Jego brak spowoduje zakaz wstępu na sektor. Poza tym w miare możliwości (a są one duże) każdy ubiera na siebie zieloną lub czarną bluzę / kurtkę / koszulkę.

OSIEDLOWE ZBIÓRKI KIBICÓW - wiekszość osiedli ma podany czas i miejsce zbiórki. Każdy z nas powinien zadbać o jak największą ilość osób na zbiórce. Apelujemy o spokojny i kulturalny przemarsz w okolice stadionu.

SEKTOR "B" I DOPING
-każdy kibic przekraczający bramkę wejsciowa na "młyn"  jest zobowiązany do czynnego udziału w dopingu. Sam się na to zgadza wchodząc na" ten" sektor. Daje z siebie wszystko przez cały mecz. Motywuje osoby w najbliższym otoczeniu do głośnego śpiewu.


NOWE PRZYŚPIEWKI
- wysyłamy link z nowymi piosenkami do wszystkich, uczymy się ich. Trenujemy podczas drogi na stadion. Przed meczem sprawdzimy ile osób i jak bardzo się przyłożyło do tego.

Nie straszny nam jest zimy smak,
Nie straszny śnieg i wiatr,
Dopingujemy zawsze tam, gdzie nasz  ZetKaeS gra!

WSZYSCY NA HUTNICZĄ  15 !!!
IDZIEMY PO ZWYCIĘSTWO !!!


Proszę nie komentować tekstu w sposób wulgarny i bezmyślny !
 

PS. Komu coś nie pasuje odnośnie wprowadzonaych zasad - to ma miejsce na innym sektorze !
Na naszym sektorze płaci się mniej ale są wymagania !!!

Komentarze (31)

Cisse | 2009-10-14 10:56

UL. ŻWIRKI I WIGURY!
ZBIÓRKA NA 'TRÓJCE' O 13:00!
KAŻDY MA OBOWIĄZKOWO BARWY!

Cisse | 2009-10-14 11:22

» http://www.youtube.com/watch?v=6UPWkSP9iNw

prazapowiedz wyjazdu na widzew.
z nudów.

pozdrawiam.

Cisse | 2009-10-14 11:41

Adam | 2009-10-14 12:13

Przepraszamy, Zainteresowanie akcją KoniecPZPN przerosło nasze oczekiwania!

Strona jest przenoszona na bardziej wydajny serwer, który umożliwi szybki dostęp do strony licznej grupie osób.

Powracamy około godziny 18:00. Zapraszamy ponownie.

Dolny | 2009-10-14 12:28

jak nie umiecie nie bierzcie się za zapowiedzi.. sama muzyka nie wystarcza..

Dolny | 2009-10-14 12:28

bez urazy:P

Cisse | 2009-10-14 12:33

Kacperku zrób lepszą ;)

Enslave | 2009-10-14 12:57

Ale powaznie popracuj nad nią :P

Cisse | 2009-10-14 13:00

ale to jest zapowiedz zapowiedzi;D
konkretna zapowiedz zrobi ktos inny.

Dolny | 2009-10-14 13:19

zrobię zapowiedź po formacie;D

Sineva | 2009-10-14 13:32

Nie ma co sobie robić nadzieji i jakiejś wielkiej mobilizacji... Niestety mecz zostanie przelozony na 99.9%. Taka pogoda ma sie utrzymac do Niedizeli/Poniedzial ku. Pzdr.

Volzerex | 2009-10-14 14:01

Prognoza pogody dla miasta Stalowa Wola (14.10.2009)

Dziś (wschód Słońca - 06:54, zachód Słońca - 17:43):
Temperatura: 1 °C
Ciśnienie: 1000.5 hPa
Wiatr: 25 km/h
Śnieg: 200 mm
Deszcz: 9.4 mm

Jutro (wschód Słońca - 06:56, zachód Słońca - 17:41):
Temperatura: od 0 °C do 2 °C
Ciśnienie: 1007.9 hPa
Wiatr: 10 km/h
Śnieg: 20 mm
Deszcz: 1.2 mm

Temperatura plusowa więc będzie robiła się ciapa

Johnyy | 2009-10-14 14:05

S...... nie siej zamentu gosciu, i co z tego ze sie utrzyma pogoda? to nie lublin ze nie potrafia boiska ogarnac to po pierwsze a po drugie pogoda z dnia na dzien ma sie poprawiac prowonkancie zaje.......ny

Spawn | 2009-10-14 14:17

MOTOR DZIWKOOO MECZ JUŻ BLISKOOO !!!

Rave | 2009-10-14 15:04

Jaro ma zostać asystentem Białka ..... hmm dziwne jak dla mnie .

Cycu123 | 2009-10-14 15:49

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....


Dyrektor stalowowolskiego klubu Dariusz Schlage nie chciał podać przyczyn dymisji Chyły. Jak powiedział, to wewnętrzna sprawa klubu z ulicy Hutniczej. W środę miał odbyć się zarząd, który miał zająć się sprawą ochrony na stadionie w Stalowej Woli oraz sprawą dalszej pracy na stanowisku dyrektora klubu wspomnianego wcześniej Dariusza Schlage. Posiedzenie zarządu zostało przesunięte na późniejszy termin.

Kto stoi za zwolnieniem Artura Chyły? Wydaje się, że za tym wszystkim stać może Schlage, który obawia się o swoje stanowisko i pozbywa się niewygodnych dla siebie ludzi. Ma on jednak poparcie prezesa sekcji piłkarskiej Jerzego Lompe. Czy to wystarczy, aby zachować swoją posadę? Wydaje się, że nie, dlatego trzeba usunąć swoich oponentów? Kto będzie następny?

Johnyy | 2009-10-14 16:01

Jak dla mnie artykul troche z dupy.
w jaki sposob niby Chyla mialby zagrazac Szlage
goscia sie cos pokrecilo chyba

Adam | 2009-10-14 16:09

hmm nie wiem czy byłeś na spotkaniu kibiców z piłkarzami, ale gdybyś był to mógłbyś sie domyślać o co chodzi.

Adam | 2009-10-14 16:09

hmm nie wiem czy byłeś na spotkaniu kibiców z piłkarzami, ale gdybyś był to mógłbyś sie domyślać o co chodzi.

Heja | 2009-10-14 16:35

WKLEJ KTOS BRAMKI Z MECZU W ŁECZNEJ , NIESTETY NIEMOGLEM BYC PONIEWAŻ BYŁEM W PRACY !
Z GÓRY DZIEKI !

Stal 1938 | 2009-10-14 16:56

uwaga do osob oganizujacy wyjazd na widzew
zeby kazdy wszedl na sektor w lodzi trzeba liste imienna wyslac tydzien wczesniej do lodzi bo ostatnio sandecja niewyslala tydzien przed meczem i nawet wyjazdu nie robili bo wiedzieli ze nie wejda

Marco | 2009-10-14 17:08

Stal 1938 zawsze można wsiąść klucz 10-tkę i im płot rozkręcić :P ale puki co skupmy się na meczu z Motorem a raczej nad tym czy on się w ogóle odbędzie... Ps. Co do Widzewa to ta ruda s**a zawsze coś wymyśli byle tylko kibiców na mecz nie wypościć;/

Złotówa | 2009-10-14 17:19

Bardzo dobrze, że Chyła nie jest II-trenerem.

On był największym nieporozumieniem w tym klubie.

Bad boy 1938 | 2009-10-14 17:21

jak bedziemy na stadionie na widzewie zaspiewamy tak


Ruda Grażyna ty jestes Ekstraklasa :)

Adm.t. | 2009-10-16 09:45

Stal 1938 - Fakt faktem, że ruda im problemy robiła ale ostatecznie kibice Widzewa doszli do porozumienia z rudą i Sandecja mogła wejść na stadion, z tym, że oni wcześniej już zrezygnowali z wyjazdu.

Cristo82 | 2009-10-16 20:59

Mam pytanie: "Kim jest RUDA???"

Fcstalówki | 2009-10-17 11:00

Ruda to Boniek :) Ruda Grazyna...

A jesli chodzi o mnie to ja chcialbym zeby rudy został prezesem PZPN. Moze jest chamski ale typ jest ogarniety i ma wiele znajomosci. Napewno by dużo zmienił

Fannn | 2009-10-17 11:39

Przypominam że Osiedle ŚRÓDMIEŚCIE Ma Zbiórkę Pod Pomnikiem Kwiatkowskiego O 13:30 Każdy Na CZARNO LUB ZIELONO Będzie to Sprawdzane Ave STALÓWKA

Łukasz | 2009-10-17 12:43

ej koszule zalozyc na kurtke

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 141 406 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 029 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 21 535 razy
STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 49 045 razy
Osób Online: 7 / Czas gen. strony: 0.01313