Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL STALOWA WOLA- ŁKS ŁÓDZ. Video

STAL STALOWA WOLA- ŁKS ŁÓDZ. Video

W zakończonym spotkaniu Stal Stalowa Wola przegrała na własnym boisku z ŁKS Łódz 2:3 (1:1).

 

"Stalówka  " rozegrała słabe spotkanie chociaż nie brakowało sytuacji strzeleckich do zdobycia kolejnych bramek , niestety nasi napastnicy nie umieli wykorzystac dogodnych okazji.

 

 

 

 

 

Bramki z tego spotkania możecie zobaczyć tutaj :

 

http://www.youtube.com/watch?v=sRkOIupAEdc

 

natomiast poniżej doping kibiców "Stalówki" z tego spotkania:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4UbFOU0y9aQ

 

http://www.youtube.com/watch?v=YKGz6mMRdzk

 

 

W przerwie meczu licytowana była piłka firmy Puma z autografami naszych piłkarzy oraz trenera , ktora została wylicytowana  za 500 zł przez  jednego z biznesmenów z Gorzyc który piłkę przekazał dla dzieci z Domu Dziecka,natomiast cała kwota pieniężna zostanie przeznaczona na zakup artykułów potrzebnych dla dzieci.

 

Organizatorem licytacji było SKSSW .

 

Po spotkaniu kolejny raz popis dała rzeszowska ochrona, która zaatakowała pałkami bezbronnego kibica Stali. To już nie pierwszy taki akt agresji wobec miejscowych fanów ze strony firmy ochroniarskiej, która obstawia wydarzenia sportowe w naszym mieście.

 

Komentarze (19)

Tom435 | 2009-10-25 13:44

Piłkarzyki pajacyki. !!!! Wiara w Stalówke, nie w piłkarzy!!!!!!!!!

Lolq | 2009-10-25 14:35

"Po spotkaniu kolejny raz popis dała rzeszowska ochrona, która zaatakowała pałkami bezbronnego kibica Stali. To już nie pierwszy taki akt agresji wobec miejscowych fanów ze strony firmy ochroniarskiej, która obstawia wydarzenia sportowe w naszym mieście."

...A wy po raz kolejny piszecie o tym wydarzeniu ale nie podajecie przypuszczalnego powodu tego ataku!. Sami z du..y nie wymyślili powodu żeby tłuć jakiegoś kibica, tylko zawsze cos wcześniej musiało się wydarzyc. Jeśli chcecie żeby zaszły jakieś zmiany w tym temacie, opisujcie dokładnie sytuacje i podawajcie konkretne powody dla których ochrona nie powinna się w taki sposób zachować. Chyba, że poprostu mają powód i o tym już trudno jest niestety napisać.

Ramzes | 2009-10-25 16:00

beda zdjecia z wczorajszego meczu?

Cichy | 2009-10-25 16:08

Cieple kluchy a nie pilkarze! Zero zaangazowania, jeden liczy na to, ze drugi cos za niego zrobi, biegac sie nie chce, walczyc sie nie chce i za co Dziadki maja im placic? ZAAAA COOOO?!!!!!!!

Rocky | 2009-10-25 16:10

Wiecie moze dlaczego w tym meczu nie wystapil Uwakwe i czy bedzie gotowy na mecz z Zaglebiem?

Stal_1938 | 2009-10-25 19:41

Ten klub to jedno wielke dno, zainwestowali w kosza, to maja. Korzykarze przegrywaja mecze jak leci, podobnie jak piłkarze, zapowiada sie na to, ze obie sekcje poleca nizej. Brawa.

Krakus | 2009-10-25 19:58

jako iz o zarzadzie, kibicach powiedziano juz wszystko, a o wyczynach naszych pilkarzy szkoda klawiarury na komentowanie, wiec takie news:
rener Marcin Dorna powołał zawodników rocznika 1995 na konsultację szkoleniową, która odbędzie się od 2 do 6 listopada 2009 w Dzierżoniowie.

Na konsultację powołani zostali zawodnicy:

Artur Anusik (SEMP Ursynów), Przemysław Czaczkowski (MOSP Jagiellonia Białystok), Rafał Czerniawski (MOSP Jagiellonia Białystok), Przemysław Czerwiński (Lechia Gdańsk), Tomasz Czogała (Gwarek Zabrze), Adam Dźwigała (KS Wesoła), Wojciech Fabisiak (UKP Zielona Góra), Robert Galanek (ŁKS Łomża), Dominik Głowiński (UKS SMS Łódź), Karol Izdebski (Salos Szczecin), Bartosz Jachowicz-Wróblewski (Mazur Karczew), Łukasz Kijańczuk (Dystans Chełm), Michael Komor (Silesius Kotórz Mały), Jakub Kupczyk (Warta Poznań), Piotr Majerczyk (Polonia Słubice), Artur Merchut (Pogoń Staszów), Patryk Stępiński (UKS SMS Łódź), Tomasz Stachewicz (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Świder (Stal Rzeszów), Michał Sztandar (Arka Gdynia), Jakub Ufnalewski (Stal Stalowa Wola), Alan Wilczewski (Bałtyk Gdynia), Wojciech Zawistowski (UKP Zielona Góra), Robert Żurowski (Ina Goleniów).

Kolejny czlowiek od nas, po Gesli, Gilarze, Chamerze, Kowalu...

Ad_stalowka | 2009-10-25 20:43

Pan gwiazda na murawe narzeka he? a pan gwiazda nie wie jaka jest teraz pora roku i ze polowa druzyn ma taka murawe a nie inna.W tej naszej szarej 1-szej lidze.Koszykarze pokonali ledwo ledwo dzis najslabszy zespol ekstraklasy wiec jeden malutki pozytyw a tak to co sie dzieje tu to parodia.Lecimy do 2giej ligi na leb na szyje majac wcale nie najgorszy jak na ta lige sklad, chodzi tez o to ze niektorym kopaczom sie niechce grac, to widac jak byk komu sie chce zap_ierdalac za pilka a komu nie.Panom ktorzy osiedli na laurach trzeba powiedziec dowidzenia.Michalczu k mimo ze ma nedzna skutecznosc zapieprza za 3-ch to samo Czpak bardzo pracowity grajek, ci sa godni stawiania na nich jako nielicznich z ataku na dalsza gre w Stali, moze jeszcze Wasyla bym dodal,o obronie ktos tu pisal juz kto widac ze chce a komu lata i powiewa wiec nie bede powtarzal.

Tater | 2009-10-25 22:54

koleżko adminie jeśli już kasujesz komentarze bo chcesz mieć porządek więc proponuje kasować dodatkowo wszystkie komentarze które nie są związane z tematem

Sineva | 2009-10-26 11:13

Szykować się już na jutro wszyscy, zobaczymy ilu zostalo tych prawdziwych kibiców.

Omen | 2009-10-26 12:37

I to było ostatnie spotkanie ligowe na hutniczej w tym roku
Teraz jeszcze wyjazd na Wartę,Dolcan i Widzew.
No i pucharowy wyjazd do Sosnowca
Też pierwszy mecz wiosenny zaczynamy od derbowego pojedynku w Ostrowcu z Klubem Sportowym Zakładów Ostrowieckich. Czyli 5 wyjazdów z rzędu ja osobiście nie pamiętam takiego terminarzu.

Volzerex | 2009-10-26 16:09

Jaki wyjazd na Dolcan teraz? z Dolcanem przegraliśmy inauguracje 1:4
Warta ma zamknięty sektor gości o ile dobrze wiem
Pozostaje nam Sosnowiec i Widzew

Adamjcf | 2009-10-26 17:12

Zdjęć z meczu z Łks to już chyba nie będzie?

Tater | 2009-10-26 17:28

Omen a nie pamiętasz jak na początku tej rundy były trzy z rzędu mecze u siebie? Wtedy pewnie nie byłeś zdziwiony więc teraz trzeba to odrobić

Ramzes | 2009-10-26 19:43

odnosnie zdjec,to sa one robione tylko w tedy jak w mlynie jest 1000osob i sa fajne flagi:D

Omen | 2009-10-26 20:12

Do Tater ;Pewnie pamiętam początek rundy,ale 3 mecze ,a 5 to jest różnica

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (999) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 109 270 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 51 616 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 51 056 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 027 razy
Osób Online: 5 / Czas gen. strony: 0.01827