Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Polonia Przemyśl - STAL 4 : 1

Polonia Przemyśl - STAL 4 : 1
Niestety "Stalówka" poniosła dotkliwą porażkę z drużyną z Przemyśla.
Miejmy nadzieję, że w nastepnym meczu będzie lepiej.

Komentarze (34)

~kolo | 2004-05-11 19:45

No do kurwy nędzy to już paranoja 4:1 kto gra w tej stali. Jeszcze trochę a będzie grać z jastkowicami.
Szlak trafi Palika i jego bandę kopaczy

~czarny | 2004-05-11 19:52

dlaczrgo kibice stalówki nie wpadli na ten mecz ???? ciekawi mnie to :/

~Tomek | 2004-05-11 19:54

Palik chujem.Chce zeby wrócił Brzeżnski on nasza drużyne wprowadził do 2 ligi

~rocky | 2004-05-11 19:56

Palik jesteś najsłabszym ogniwem w tym zespole WYPIERDALAJ ze Stalówki !!!!!!! Już nie mydlij nikomu oczu jesteś skończony!!!!!!!!!!!!

~StalOwieC | 2004-05-11 20:03

co sie qwa z ta stalówka stalo Wescie sie zastanówcie chlopcy co wy wogole robicie

~flex | 2004-05-11 20:23

to juz lekki obciach zeby Stalówka w 3 lidze dostawała po 4-1... ;/ nie wiem co sie dzieje ale Stal sie stacza... Mam nadzieje ze ten sezon jescze tak dociągniemy, ale w przerwie letniej cos sie ruszy i znow bedziemy walczyć o 2 lige. pozdro dla fanów Stalówki,Racovi i Resovi. !! Forza STAL !!

~/.\ | 2004-05-11 20:26

Żebym nie wiem jaki trener był to i tak byś my przegrali ten mecz. Czemu ? Bo kopacze nadaja sie na IV lige i niższa !

~Stalowka N.Z. | 2004-05-11 20:36

NIE ROZUMIE JEDNEGO JAK MIASTO (CHOCIAZ JUZ NIE WIEM CZY ST.WOLA TO MIASTO) MOZE PRZEGRYWAC 4:1 I NIE CZAJE DLACZEGO DRUZYNE KTORA POWINNA GRAC W 2 LIDZE NIE MOZE SOBIE ZNALEZC TRENERA BO Z TEGO CO WIEM TO TRENERZY SIE W STALOWEJ ZMIENIAJA Z JEDNEGO NA DRUGIEGO PRZEZ OSTATNIE LATA STALOWKE TRENOWALO Z 10 TRENEROW A ZMIENIALI SIE PO 2-3 RAZY KURWA KAZDY ZMIENIA TAKTYKE NA INNA KAZDY SPROWADZA "PILKAZY" KTORZY SIE BARDZIEJ NADAJA DO KOPANIA BURAKOW W POLU NIZ PILKI NA BOISKU. MOZE BY ZROBIC JAKAS PETYCJE CZY JAKIEGOS INNEGO WALA ZEBY PALIKA WYJEBAC KSZO JUZ ROZJEBAL TERAZ STALOWKE ??
UCIEKL Z TAMTAD BO SIE ZORIENTOWAL ZE JEST OSTATNIA OKAZJA JAK BY NIE STALOWKA TO PEWNIE BY JAKAS DRUZYNE POKROJU TURBI CZY CZEGOS TRENOWAL!!
CHOCIAZ WATPIE CZY BY GO TAM CHCIELI.
JESTEM ZALAMANY ['][']['] STAWIAM CI TE SWIECZKI CZESLAWIE PALIKU ABYS ZMADRZAL!!!!
... ZA STAL ZA ZKS POJDZIEMY AZ PO ZYCIA KRES ...

~przemek | 2004-05-11 20:54

DUPA jebani internet fanatycy.prawie zaden z wac nie jezdzi na wyjazdy a wszyscy komentujecie mecze.kto wam dał prawo ??
zacznijcie jezdzic na mecze to bedziecie kims a nie fanatykami netowymi.za kim wy jestescie za STALÓWKĄ w necie czy co ??
pomyslcie anie pierdolicie głupoty

~Przemyślanin | 2004-05-11 21:05

Ładne bramki były, szkoda, że nie było nikogo od Was, bo po przygotowaniach policji wszyscy ssię was spodziewali :/ Szkoda, ładny mecz był.

~* stal * | 2004-05-11 21:16

Czy wygrasz, czy nie, ja i tak kocham Cię w moim sercu jest STAL i na dobre i na złe... pozdro dla Resovi i Rakowa

~Bógmacher | 2004-05-11 21:43

Jeszcze sprzedamy mecze Sandecji Koronie i Heko. Zobaczycie, ja to wiem na 120 % Tak będzie !!!

~Ziom | 2004-05-11 22:13

Dziwicie sie Palikowi On to olewa bo od przyszlego sezonu bedzie dyrektorem sportowym w KSZO i jego to wali On i tak ma juz prace na przyszly rok wiec co go tam stalowa obchdodzi.

~kibice Stali | 2004-05-11 22:21

Na meczu wyjazdowym Stalówki w Przemyślu było dwóch kibiców Stali. Młyn Polonii to około od 40-50 osób. Wywieszają 3 flagi ksm polonia i karolek. Na początku meczu wyrzucają konfetti i serpentyny. Na meczu machają 10-cioma flagami na kijach w 10 minucie meczu odpalają białą świece dymną. W 13 minucie Stal traci pierwszą bramke. Prowadzą intensywny doping do 30 minuty meczu często bluzgając na Stalówke. W 36 minucie Stal traci drugiego gola. Do przerwy Stalówka przegrywa 0:2. W przerwie meczu opuszczamy stadion Przemyśla udająć się w drogę powrotną pociągiem.

~Stalowka38 | 2004-05-11 22:29

no nie poszlo chlopakom i sklejciue sie bylo minelo nik nie potrzebuje waszych komentarzy kazdy ma zly dzien a od palika sie odpierdolcie bo gdyby nie on napewno by nie bylo tego co jest teraz tylko duzo duzo gorzej czego wy wymagacie od tych mlodych chlopakow odrazy awansu do 2 ligi i tak juz wiecej punktow zdobyli niz banda ozoga i rybaka wiec dajcie sobie spokuj z glopimi wpisami bo sa one naprawde smieszne w stanie jakim znajduje sie klub taki zadluzenie to be3dziemy sie cieszyc jak podejdziemy do rozgrywek w nowym sezonie a wy huj wie czygo sobie wyobrazacie wazne ze chlopaki walcza i chca grac w pilke i sie pokazuja

~kolo | 2004-05-11 23:06

do niejakiego huja to ze ktoś tam jezdzi to nieznaczy ze znasię na kopanej!!!! stal niestety wypada fatalnie i trzeba zniwelować to co jest tego powodem.
Wielkie pozdro dla fanów stali

~kilofer | 2004-05-11 23:33

do stalówka 38.Nie wiem gościu czy ty chodzisz na mecze ale od Mietka to sie odpierdol,bo to legenda stali i więcej zrobił niż te kopacze palika,jak nie masz pojęcia o piłce to stul pysk prostaku.

~kolo | 2004-05-11 23:42

do stalówka38 - wiechciu idz dostarej niech ci da cycka

~radek | 2004-05-12 01:41

Co to jest żby spadkowicz z 2 ligi przegrywał 1:4 z drużyną walczącą o utrzymanie??A handelek to kurwa jest i tyle. Mietka rybę wyjebali bo był hanelek?A no był, ale jest i nadal będzie, bo piłkarze nie handlują tylko klub.Jeszcze 9 lat temu Stal grała fantastyczne mecze w pierwszej lidze z legia czy olimpią-dla mnie meczem legendą.Pytam się gdzie jest ten kapitał który zdobył ten klub przez 28 sezonów w 2 lidze i 4 w pierwszej??Każdy się z nami liczył a teraz w mysich kiszkach mają lepsze kluby.Dzieje się źle bo jest zła atmosfera wokół piłki i sztuczne ruchy jej nie poprawią tzn. kluby sympatyków.Kibice, wszyscy kibice mogą dać z siebie wiele ale potrzebują nadziei (mecz z wisłą w pucharze w 99r).A pierdolenie typu mietek lub ryba sprzedawczyki jest chamstwem i tyle.

~kibic2 | 2004-05-12 07:03

dopóki nie będzie forsy, dopóty będziemy gnić w 3 lidze.

~Ziom | 2004-05-12 10:49

Prawda jest taka ze Mietek i spolka mecze sprzedawali ale cos dla tego klubu zrobili...i wiem tez ze dzis widac braki Mietka w srodku pola niema kto poderwac zespolu a on to potrafil, mial doswiadczenie a teraz sami praktycznie 4 ligowcy i Wychowankowie wiec zespol bez doswiaczenia..no to nie dziwcie sie ze nie ma efektow w postaci np. 3 pkt. na wyjezdzie. Pozdro.

~tyt | 2004-05-12 10:55

panowie, gdyby oni handlowali meczami to mógłbym spac spokojnie. prawda jednak jest taka ze oni nie handlują tylko są poprostu cieńcy. to nie jest wina piłkarzy ze tak cienko idzie Stalowce, bo mamy chyba najmłodszy zespół w III lidze. największe pretensje mozna miec do zarządu, chocby o to ze są niezaradni, bo nie utrzymali dobrych piłkarzy w druzynie... mam nadzieje ze zmiana prezesa coś da.

~Mikrusek | 2004-05-12 10:59

Teraz Siarka spadnie do IV ligi kórwa Podkarpackiej

~ehe | 2004-05-12 12:26

Juz po meczu z Resovią wiadomo było ze wtopią w Przemyslu . NIe wiem jak wy ale ja uwazam ze zawodnik z 3 ligi z druzyny w srodku tabeli POWINIEN KURWA TRAFIAĆ SAM NA SAM DO BRAMKI !! a nie kopać piłke 2 metry nad nią to co pokazali to po prostu katastrofa mimo wygranej ten mecz był okropny :[ w tak słabej formie to nie byli od lat .

~Stalowka38 | 2004-05-12 13:24

wezcie prawdziwki sie otrzasnijcie i zobaczy;ibyscie chociaz raz jak oni graja na wyjezdziew a nie mietek miesiecznie dostawal 30 baniek na wyplate a ci mlodiz graja prawie za darmo a duzej roznicy nie ma a chyba kazdy wie ze nie jest za ciekawie w klubie wiec wypierdalac od mlodych i palika

~Kibol | 2004-05-12 13:38

Palik !! Brawo W koncu pusciles do gry Stręciwilka. Czemu go nie wpuszczasz w Stalowej na boisko!! Z niego bedzie gracz!! Szkoda jednak ze Stalowka przegrala. !!

~zks | 2004-05-12 14:05

3liga i dlugo nic spadnac nie spadniemy bo nalapalismy pkt na poczatku (mietek) ale za rok spadek bankowy !!

~likier | 2004-05-12 14:32

zks chuja wiesz jak kurwa jestes taki cwany to po chuj chodzisz na mecze

~Tomek | 2004-05-12 15:25

nie wiem kto jest odpowiedzialny za tą stronę ale nadszedł czas aby zablokować te wszystkie komentarze. Wieś tańczy i śpiewa!!!! tacy z was kibice ?? szydercy i nic więcej. to prawda że błedem było zatrudnienie Palika ale co chcecie od drużyny. gra jak potrafi a jak ktoś jest wstanie pociągnąc ten wózek i pomóc naszej drużynie to zapraszam na stadion na treningi - czujecie sie lepsi no to dawać i walczyć na boisku a kto wam broni Krytykować fajnie tylko czemu anonimowo??? Tomaszewski sie chociaż podpisuje jak krytykuje !!!!

~ " S " | 2004-05-13 11:39

do ( mikrusa) hehe kto spdanie do 4 ligi to spadnie :) chyba sie pomylileś śmieciu - my potrafimy wygrywać z liderem tabeli ( 2-0 z kelcami ) z wiceliderem( 1:0 stal rzeszów ) i z 3 druzyna ( 1;0 Heco Czermno) wiec nie wybijaj sie tak :) bo jaskoś wy narazie garacie coś cieniutko ! pozdro i udanych meczów ! Siarka Tarnobrzeg Hooligan's

~Kibic | 2004-05-14 14:55

Szykujcie się do gry w IV lidze.
Szkoda że Nisko i Turbia spadną bo byście mieli blisko na mecze.Moglibyście jeżdzić rowerami.Kwieciński bankrutyje a resztę Wam wysprzeda Palik z Żakiem.
Łza się w oku kreci, kiedy na to patrzę.

~Barwa | 2004-05-14 23:17

Do TOMEK: BRAWO- popieram!!

~WOJTUS | 2004-05-17 19:32

NISKO NIGDY NIE SPADNIE Z 4 LIGII

~strylu | 2004-06-2 17:20

stalowa miasto rowerów

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 31 235 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 59 802 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 680 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 46 715 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01659