Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie Kibicow Stali !!!

Spotkanie Kibicow Stali !!!

  Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zaprasza wszystkich członków,sympatyków i osoby zainteresowane działalnością Stowarzyszenia na spotkanie, które odbędzie się w "Pubie Stalówka" (Klubie Kibica) w dn. 11.11.2009 [ sroda ] o godzinie 20:00 .

  Poruszone zostana m.in tematy dotyczace klubu,pilkarzy,kibicow oraz dzialalnosci samego SKSSW.Mamy nadzieje,ze licznie stawia sie wszyscy ,ktorym los klubu i kibicow nie jest obojetny.Jak  wiemy jest sporo do zrobienia.Zachecamy wiec do wziecia udzialu w dyskusji.
 
Podczas spotkania bedzie mozna "wstapic w szeregi" SKSSW i tym samym aktywnie uczestniczyc [ nie tylko komentujac na stronie] we wszystkich dzialaniach Stowarzyszenia.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Komentarze (15)

Fryty | 2009-11-8 08:50

no i poruszone zostana ale ciagle zostanie tak jak było (działania) i nie ma na co liczyc zabardzo, mozemy sobie tylko pogadac o pilce i o klubie,powiedziec ktory grajek dobrze gral a ktory zle, a pozostanie wszystko na swoim miejscu,zostanie tak jak bylo (dzialania [klub]) wiec nic to nie zmieni??? tak uwazam, bo stanowiska w klubie zle sie trzymaja i nie bardzo staralbym sie chcial dowiedziec jak to zmienic to znaczy ze klub nie staralby sie ze mozna by bylo to zmienic (dzialania [klub]) to znaczy ze kazdy pozostanie na swoim miejscu a my sobie bedziemy rozmawiac jak towarzystwo,hulanka, swawola (browar) a i tak wszystko pozostanie tak jak w koncu zawsze niestety w tym klubie wlasnie było?

Fcstalówki | 2009-11-8 08:56

Chyba trzeba próbowac no nie ? Jak tak uważasz to zmotywuj ich na spotkaniu odpowiednio!

Jak mi brakuje troche do 18 to moge sie zapisac?

Edek38 | 2009-11-8 09:15

Fryty-Chlopcze jest niedziela rano.Obawiam sie,ze jeszcze jestes zamroczony[ browar [dla nieletnich?? ]] i nawet klawiatura jest Ci obca: przecinki ,kropki, caps look.
Z podejsciem ludzi takim jak Twoje nie ma co liczyc na zmiany, oby zmienilo sie ono kiedy juz "dojdziesz do siebie" i rozjasni Ci sie umysl.Do srody moze znajdziesz jakies pozytywy i zaszczycisz nas Swoja obecnoscia[ mozesz pic soczek ,po nim moze jestes wiekszym optymista].

" ja wierze ze gdy postawstanie w Stalowej bogaty klub ze sponsorem to bezie walka o najwyzsze laury (ekstraklasa) bo ten klub na to poprostu zasluguje, i ja tak sobie jeszcze raz myśle że trzeba w koncu znalezc sposnora odpowiedniego zeby zaczeli szukać (Kwiecinski,miasto) a wtedy i te pieniązki sie znajda, trzeba poprostu tutaj w tym momencie checi na to?"
TWOJE SLOWA DLA PRZYPOMNIENIA.

Gdybys sledzil na bierzaco poczynania ludzi z SKSSW ,to napewno mial bys pojecie o jakichkolwiek zmianach,ktore juz nastapily a nastepne nadchodza.
Niestety ,obawiam sie ,ze nalezysz do [ licznej] grupy internetowych znawcow tematu.
Postaraj sie zmienic nastawienie, przelamac sie,odejsc od komputera i udzielic sie w slusznej sprawie.

Nie odpisuj mi, PROSZE!

Adamjcf | 2009-11-8 09:45

O ile dobrze pamiętam to żeby sie zapisać to trzeba mieć ukończone 16 lat.

Fryty | 2009-11-8 11:04

a czy damy też mogą sie tam zapisywać?? (kobiety) czy są tam jakieś damy (kobiety) czy tylko męska częśc widowni

Marconi1938 | 2009-11-8 11:33

Zauważyłem Fryty że zainspirowało Cie używanie nawiasów ;D

Adam | 2009-11-8 12:20

Lato chce z Lompe uczynić jakiegoś delegata w miejsce Grenia. W głowie tosie nie mieści.

Suawek | 2009-11-8 13:13

Adam: to by było akurat dobrze - facet ze Stalówki przy samym prezesie związku. Na pewno wyszłoby to nam na plus.

Johnyy | 2009-11-8 13:16

Ta masz racje suawek, ale taki ktos jak adam nie byl by soba gdyby nie robil zamentu :))

Ssw1938 | 2009-11-8 13:44

i tu potwierdzam Adama dzisiaj w Cafe Futbol o tym mówili

Stalex | 2009-11-8 14:34

Fryty - proszę nie wpisuj już nic, bo nie dość że jak ktoś zauważył za każdym razem piszesz co innego to logiczny poziom tego co piszesz jest poniżej 10-go roku życia:)
Mam wrażenie że dla zabicia czasu klepiesz w klawiaturę byle klepać...
Dla pozostałych zainteresowanych zasady działania S.K.S.S.W. są dostępne na stronie; skssw.pl i tam proponuję szkukać interesujących Was informacji.
Pozdrawiam

Adam | 2009-11-8 14:56

Ale przecież ogółem co ten człowiek sobą reprezentuje?? Jeśli tacy ludzie mają decydować w piłce to do następnego wieku na mecze będzie przychodziło po 5000 ludzi, a drużyny nie będą sie kwalifikowałydo europejskich pucharów.

Krakus | 2009-11-8 15:11

Adam zauwaz ze to nie jest problem Lompego. Tak wyglada wlasnie caly pzpn. Nie ma tam innych niz dziadow po zawodowce albo i nie, ktorze cale lata siedza na stolkach. Prezes jest tego najlepszym przykladem. Swietnie to ujal kiedys Gmoch: "zeby byc prezesem zwiazku nie wystarczy tylko umiec pisac i czytac"
Dlatego tez najlepszym sposobem bylo by rewolucyjna zmiana warty w Polskiej pilce, ale jak wiadomo sa na to minimalne szanse.
Wiec jesli taki Lompe ma zostac przydupasem Lato, to jest to najlepsza z mozliwych decyzji dla Stalowki. Bo wiadomo ze narazie nic sie nie zmieni, a Lompe moze cos dla nas ugrac, ot chocby to zeby nas sedziowe nie przekrecali...

Adam | 2009-11-8 15:17

Nie nie trochę zamętu zrobiłem. Został wybrany na delegata tylko w jakimś głosowaniu, czyli to będzie tak,że pojedzie do jakiegoś hotelu dwa dni przebaluje odda głos na Late i trzeciego dnia będzie trzeźwiał. Lato wie, że Greń będzie głosował przeciwko niemu to mu odebrał prawa do bycia delegatem.

Stalex | 2009-11-8 16:17

Koledzy powymieniajcie sobie poglądy na temat pana Lompe na forum, bo mało ma to związku z newsem.
Sprawiacie wrażenie jakbyście mieli ochotę tylko dla zasady polemizować z kimkolwiek...albo jakby Wasze możliwości komunikacyjne ograniczły się tylko do tych komentarzy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 63 523 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 730 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 54 534 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 075 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.02265