Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie Kibicow Stali !!!

Spotkanie Kibicow Stali !!!

  Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zaprasza wszystkich członków,sympatyków i osoby zainteresowane działalnością Stowarzyszenia na spotkanie, które odbędzie się w "Pubie Stalówka" (Klubie Kibica) w dn. 11.11.2009 [ sroda ] o godzinie 20:00 .

  Poruszone zostana m.in tematy dotyczace klubu,pilkarzy,kibicow oraz dzialalnosci samego SKSSW.Mamy nadzieje,ze licznie stawia sie wszyscy ,ktorym los klubu i kibicow nie jest obojetny.Jak  wiemy jest sporo do zrobienia.Zachecamy wiec do wziecia udzialu w dyskusji.
 
Podczas spotkania bedzie mozna "wstapic w szeregi" SKSSW i tym samym aktywnie uczestniczyc [ nie tylko komentujac na stronie] we wszystkich dzialaniach Stowarzyszenia.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Komentarze (15)

Fryty | 2009-11-8 08:50

no i poruszone zostana ale ciagle zostanie tak jak było (działania) i nie ma na co liczyc zabardzo, mozemy sobie tylko pogadac o pilce i o klubie,powiedziec ktory grajek dobrze gral a ktory zle, a pozostanie wszystko na swoim miejscu,zostanie tak jak bylo (dzialania [klub]) wiec nic to nie zmieni??? tak uwazam, bo stanowiska w klubie zle sie trzymaja i nie bardzo staralbym sie chcial dowiedziec jak to zmienic to znaczy ze klub nie staralby sie ze mozna by bylo to zmienic (dzialania [klub]) to znaczy ze kazdy pozostanie na swoim miejscu a my sobie bedziemy rozmawiac jak towarzystwo,hulanka, swawola (browar) a i tak wszystko pozostanie tak jak w koncu zawsze niestety w tym klubie wlasnie było?

Fcstalówki | 2009-11-8 08:56

Chyba trzeba próbowac no nie ? Jak tak uważasz to zmotywuj ich na spotkaniu odpowiednio!

Jak mi brakuje troche do 18 to moge sie zapisac?

Edek38 | 2009-11-8 09:15

Fryty-Chlopcze jest niedziela rano.Obawiam sie,ze jeszcze jestes zamroczony[ browar [dla nieletnich?? ]] i nawet klawiatura jest Ci obca: przecinki ,kropki, caps look.
Z podejsciem ludzi takim jak Twoje nie ma co liczyc na zmiany, oby zmienilo sie ono kiedy juz "dojdziesz do siebie" i rozjasni Ci sie umysl.Do srody moze znajdziesz jakies pozytywy i zaszczycisz nas Swoja obecnoscia[ mozesz pic soczek ,po nim moze jestes wiekszym optymista].

" ja wierze ze gdy postawstanie w Stalowej bogaty klub ze sponsorem to bezie walka o najwyzsze laury (ekstraklasa) bo ten klub na to poprostu zasluguje, i ja tak sobie jeszcze raz myśle że trzeba w koncu znalezc sposnora odpowiedniego zeby zaczeli szukać (Kwiecinski,miasto) a wtedy i te pieniązki sie znajda, trzeba poprostu tutaj w tym momencie checi na to?"
TWOJE SLOWA DLA PRZYPOMNIENIA.

Gdybys sledzil na bierzaco poczynania ludzi z SKSSW ,to napewno mial bys pojecie o jakichkolwiek zmianach,ktore juz nastapily a nastepne nadchodza.
Niestety ,obawiam sie ,ze nalezysz do [ licznej] grupy internetowych znawcow tematu.
Postaraj sie zmienic nastawienie, przelamac sie,odejsc od komputera i udzielic sie w slusznej sprawie.

Nie odpisuj mi, PROSZE!

Adamjcf | 2009-11-8 09:45

O ile dobrze pamiętam to żeby sie zapisać to trzeba mieć ukończone 16 lat.

Fryty | 2009-11-8 11:04

a czy damy też mogą sie tam zapisywać?? (kobiety) czy są tam jakieś damy (kobiety) czy tylko męska częśc widowni

Marconi1938 | 2009-11-8 11:33

Zauważyłem Fryty że zainspirowało Cie używanie nawiasów ;D

Adam | 2009-11-8 12:20

Lato chce z Lompe uczynić jakiegoś delegata w miejsce Grenia. W głowie tosie nie mieści.

Suawek | 2009-11-8 13:13

Adam: to by było akurat dobrze - facet ze Stalówki przy samym prezesie związku. Na pewno wyszłoby to nam na plus.

Johnyy | 2009-11-8 13:16

Ta masz racje suawek, ale taki ktos jak adam nie byl by soba gdyby nie robil zamentu :))

Ssw1938 | 2009-11-8 13:44

i tu potwierdzam Adama dzisiaj w Cafe Futbol o tym mówili

Stalex | 2009-11-8 14:34

Fryty - proszę nie wpisuj już nic, bo nie dość że jak ktoś zauważył za każdym razem piszesz co innego to logiczny poziom tego co piszesz jest poniżej 10-go roku życia:)
Mam wrażenie że dla zabicia czasu klepiesz w klawiaturę byle klepać...
Dla pozostałych zainteresowanych zasady działania S.K.S.S.W. są dostępne na stronie; skssw.pl i tam proponuję szkukać interesujących Was informacji.
Pozdrawiam

Adam | 2009-11-8 14:56

Ale przecież ogółem co ten człowiek sobą reprezentuje?? Jeśli tacy ludzie mają decydować w piłce to do następnego wieku na mecze będzie przychodziło po 5000 ludzi, a drużyny nie będą sie kwalifikowałydo europejskich pucharów.

Krakus | 2009-11-8 15:11

Adam zauwaz ze to nie jest problem Lompego. Tak wyglada wlasnie caly pzpn. Nie ma tam innych niz dziadow po zawodowce albo i nie, ktorze cale lata siedza na stolkach. Prezes jest tego najlepszym przykladem. Swietnie to ujal kiedys Gmoch: "zeby byc prezesem zwiazku nie wystarczy tylko umiec pisac i czytac"
Dlatego tez najlepszym sposobem bylo by rewolucyjna zmiana warty w Polskiej pilce, ale jak wiadomo sa na to minimalne szanse.
Wiec jesli taki Lompe ma zostac przydupasem Lato, to jest to najlepsza z mozliwych decyzji dla Stalowki. Bo wiadomo ze narazie nic sie nie zmieni, a Lompe moze cos dla nas ugrac, ot chocby to zeby nas sedziowe nie przekrecali...

Adam | 2009-11-8 15:17

Nie nie trochę zamętu zrobiłem. Został wybrany na delegata tylko w jakimś głosowaniu, czyli to będzie tak,że pojedzie do jakiegoś hotelu dwa dni przebaluje odda głos na Late i trzeciego dnia będzie trzeźwiał. Lato wie, że Greń będzie głosował przeciwko niemu to mu odebrał prawa do bycia delegatem.

Stalex | 2009-11-8 16:17

Koledzy powymieniajcie sobie poglądy na temat pana Lompe na forum, bo mało ma to związku z newsem.
Sprawiacie wrażenie jakbyście mieli ochotę tylko dla zasady polemizować z kimkolwiek...albo jakby Wasze możliwości komunikacyjne ograniczły się tylko do tych komentarzy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1955) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1136)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 575 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 915 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 38 064 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 76 498 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.02019