Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dolcan Ząbki-Stal Stalowa Wola 1:1 .Video

Dolcan Ząbki-Stal Stalowa Wola 1:1 .Video

 

W zakończonym meczu Dolcan Ząbki zremisował ze Stalą Stalowa Wola 1:1 .
Od początku spotkania  inicjatywa przejęliśmy inicjatywę w ataku dobrze poczynał sobie Wasilewski któremu dużo pomagał Gilar oraz Cezary Czpak, wreszcie w 38 min zdobyliśmy gola po bardzo dobrej akcji główką piłkę umieścił w siatce Dolcanu Migalewski- asystę zaliczył Gilar .
Po zmianie stron Dolcan ruszył do zdecydowanych ataków co nie przynosiło żadnych efektów  dopiero w 79 minucie gospodarze mogli wyrównać ale strzał Tataja obronił Wietecha , w tej sytuacji sędzia Cwalin dopatrzył się ponoc… popchnięcia przez Czpaka  jednego z zawodników Dolacnu.
 
 
Po tej sytuacji nadal atakował Dolcan ale Stal broniła się umiejętnie kontratakując i nadeszła ostatnia minuta spotkania kiedy to sędzia podyktował karnego z „ kapelusza” przy dużym proteście naszych zawodników , do piłki podszedł Stretowicz i całkowicie zmylił naszego bramkarza doprowadzając do remisu.
Podsumowując „Stalówka „ rozegrała naprawdę bardzo dobre spotkanie grając szybko i z pomysłem.
Na tym meczu pomimo pochmurnej pogody było ok. 500 osób , czasie meczu kibice z Ząbek  ( w młynie ok. 100 osób ) cały czas wyzywali naszego bramkarza „Łysy h… „ co zresztą słychać na skrócie filmowym , na meczu można było zobaczyć  działacza PZPN Andrzeja Strejlau oraz trenera Zamilskiego.
Na meczu obecnych  6 osób ze Stalowej Woli.

Komentarze (16)

Stal_1938 | 2009-11-8 13:25

Buractwo niesamowite w tych Ząbkach, szkoda ze takie druzyny zajmuja czolowe miejsca w lidze.

Suawek | 2009-11-8 13:27

Jeżeli faktycznie ten drugi karny był za popchnięcie rywala przez Czarka Czpaka, to niech Bóg litościwy ma tego sędziego w opiece.

Krakus | 2009-11-8 13:28

Oba karne ewidentne. Ale co zrobila nasza obrona przy 2? koles szedl tylko na karnego, minal ze 4 i frajerskie zachowanie Lebiody, przeciez on bylby juz przy lini koncowej, ale Krystek wyjchal mu w nogi. Zdecydowanie mogl odpuscic i starac sie go przyblokowac przy linni. Tak wiec tym razem Krystek odbiera nam juz kolejne punkty, bo z Motorem tez dalibysmy rade, gdyby nie Krystek i Staszek.
Balon na plus, wreszcie chyba poszedl bo rozum do glowy, pytanie czy to chwilowe czy niedlugo znow mozemy spodziewac sie wielkiego szmatlawca...

Krakus | 2009-11-8 13:31

zwracam honor to byl Czpak. Bylo 5 ludzi w polu karnym wiec zachowanie bezsensowne

Volzerex | 2009-11-8 13:39

Krakus, ta druga zółta dla Lebiody nie była za faul tylko za zagranie piłki ręką przy wślizgu przez Lebiodę, byliśmy, widzielismy!

Kotwa | 2009-11-8 13:52

Gdzie tu karne to ku..rw...a nie wiem może ktoś kto był opowie pierwszy to co ręka czy ki c...h...uj a drugi dla mnie całkiem z kapelusza gość się sam położył jaki faul chyba że się nie znam całkiem już

Johnyy | 2009-11-8 14:26

Krakus jestes debil i tyle :) kazdy juz o tym wie wiec nie musisz nam tego potwierdzac kolejnymi komentarzami z twojej strony :)

Krakus | 2009-11-8 14:30

oj johnyy, johnyy...
ty za to jestes boski, kazdy liczy sie z twoim zdaniem, jestes kumaty i wszystko dobrze wiesz.
Malo tego, to ze Stalowka jeszcze istnieje to pewnie w 90 % twoja zasluga.
I nie wiem jaka szkole szkonczyles, i czy juz w ogole. Ale jestem pewny ze to nie bylo za wysoko. Szkoda ze 99 % twoich postow to tylko obrazanie innych, ale widocznie nic innego nie potrafisz, bo i skad...?

Johnyy | 2009-11-8 14:38

Ciebie bd obrazal az opuscisz ta strone balasie

Dantes | 2009-11-8 15:19

Oni sprzedali ten mecz. Przeciez jest to żenujące, jak sie oglada relacje.
Reka w polu karnym do wyskoku uderzenia głową??? Grałem w pilke to jest nie mozliwe zeby tak ułozyc ciało - rzut karny
2 karniak - hehe gosciu nie robił zadnego zagrozenie, nic by z tej akcji nie zrobil a ten go fauluje. Bez sciemy wala nas wszaystkich w ch... a my dalej chodzimy na ta parodie

Esende | 2009-11-8 15:25

widziałeś relacje ? czy oglądałeś mecz :| bo to różnica z trybun inaczej to wygląda a po za tym po za nami kibicami Stali stronniczy przecież dziennikarze twierdzili ze to co wyprawia sędzia to parodia i 2 karne z kapelusza... a i warto dodać ze dolcan wywiesił nasz szalik na płocie...

Volzerex | 2009-11-8 15:33

Widzieliśmy ten szalik na ich płocie ale wali mnie jakiś Dolcan, ktory tak naprawdę jest za Legią...
walić wieśniaków ;/

Forever stal | 2009-11-8 16:13

brawo za zaangazowanie w meczu z dolcanem , krystek zrobil co zrobil ale za duzo tych kartek ...ale ten mecz powienien byc za 3ptk , i motor tez, to bysmy byli w mniejszym dolku niz teraz ,
jeszcze teraz walczyc chociaz o jednen punkt z widzewem i niech odpoczywaja przez przerwe zarzad sprowadzi wkoncu kogos dobrego :/ a od wiosny zapieprzac jak chca grac w 1 lidze...

Misio | 2009-11-8 16:18

W sumie to w tych Ząbkach buractwo jak u nas na krzesełkach. Nic nowego.

Jack | 2009-11-8 16:59

Misio - burak to jesteś Ty
i nie obrażaj innych kibiców którzy płacą za bilety.Bez względu na to gdzie kto siedzi jest kibicem Stalówki
Więcej szacunku dla innych to i Ciebie będą szanować...

Spawn | 2009-11-8 17:00

TO JEST PARODIA kto do piłki wyskakuje rękoma 2-gi karny jeszcze jak by mu nogę urwał to bym był szczęśliwy a tak karny co za piii tak to może wybijać w"C'' klasie i tam jest właśnie miejsce niektórych z obrony

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2242) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1180)
» Filip kacper k. (1085) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (755) » Kamil (688)
» Kamilosss (545) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 42 129 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 23 842 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 52 427 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 632 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.01621