Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Widzew - STAL - Zapisy na wyjazd !

Widzew - STAL - Zapisy na wyjazd !

Przypominamy wszystkim, że SRODA to OSTATNI DZIEN zapisów na wyjazd do Łodzi !!!

Sklepik bedzie czynny do 18:00.Dla spoznialskich mozliwosc zapisu rowniez podczas spotkania kibicow w "Pubie Stalowka" o godz. 20:00.

Jest to ostatni mecz w tym roku.Kopacze radza sobie coraz lepiej wiec warto ogladnac na zywo to spotkanie. Oczywiscie liczymy na niespodzianke - zwyciestwo.

ZBIORKA NA PARKINGU PRZED DWORCEM PKS O GODZINIE   9:30   !!!!

WYJAZD  GODZINA  10:00  !!!! .

KOSZT AUTOKARU  -  35 PLN.   KOSZT BILETU -  20 PLN.

Wazne informacje na temat zapisow :

ZAPISY   TRWAJA    DO SRODY   11.11, do godziny 18:00.

1. Zapisujemy sie TYLKO I WYLACZNIE w sklepiku kibica  !!![ ewntualnie ,wieczorem w Pubie].

2.Podczas   zapisywania sie na liste wyjazdowa NALEZY ZAKUPIC BILET wstepu na mecz -cena 20 PLN.

3.Podajemy jak zwykle: IMIE , NAZWISKO , PESEL ; do tego ,obok tych danych wpisujemy  NUMER ZAKUPIONEGO BILETU.


4.Zapisy internetowe NIE OBOWIAZUJA. Osoby ,ktore sie zapisaly do tej pory przez internet MUSZA ZROBIC TO PONOWNIE W SKLEPIKU.

Osoby przebywajace poza miastem moga poprosic znajomego, ktory ich zapisze i wykupi za nich bilet.

Sposob zapisow i godzina odjazdu sa takie a nie inne po to by uniknac trudnosci z wejsciem na stadion, ktore spotkaly nas w Lodzi ostatnim razem.Poza tym moga byc rozne warunki atmosferyczne co wplynie na czas przejazdu.
Na dzien dzisiejszy nie wiadomo nic na temat podwyzszenia liczby biletow dla nas.Najpierw wykorzystajmy to co jest a pozniej bedziemy "kombinowac"   wiecej.

p.s W Sklepie Kibica beda do nabycia Oryginalne ciuchy takich marek jak  :Bad Boy, Manto, JP, Pit Bull , Pretorian , Everlast , Prosto, Lonsdale.  Serdecznie zapraszamy!!

Komentarze (23)

Stal_1938 | 2009-11-9 19:30

No panowie tak sie wypytywaliscie o ten Widzew, a tutaj bilety na was jeszcze czekaja. Te bilety juz dawno sie powinny rozejsc, termin dobry, ostatni mecz w roku.
Zapisywac sie i jazda !

Stal 1938 | 2009-11-9 19:36

» http://www.youtube.com/watch?v=ZaYi6.....


najlepsze to jak zaczyna bebnem nawalac :)

Jacek1449 | 2009-11-9 19:38

czy poda mi ktos link do podsumowania 18 kolejki 1 ligi z tvp sport bo przegabiłem w telewizji o 18:20

Stal 1938 | 2009-11-9 20:06

» http://www.youtube.com/watch?v=2-Uid.....

niech ktos nagra cos podobny film jak bedzimey szli na stadion :)

Jack1938 | 2009-11-9 20:44

Panie i Panowie dla przypomnienia to jest ostatni wyjazd jesieni do ekipy która zawsze stawiała się u nas w konkretnej liczbie . Nie ma co czekać tylko zapisujemy się w max-liczbie i jedziemy z dopingiem .
Następny wyjazd będzie w marcu a może w kwietniu .
Hej Stalóweczka Hej ZetKaeS

Karolek | 2009-11-9 21:15

taki żal mieliście że "tylko 350 biletów" a dzisiaj TYLKO 160 osob zapisanych.
żenada.

Dobrzeciradze | 2009-11-9 21:27

Pffffff, to faktycznie ubogo jeżeli tylko 160 osób jedzie.

Adam | 2009-11-9 21:40

W tej chwili Widzew ma pierwsze miejsce w kibicowaniu w kraju. Wykorzystali to, że Kuchenkorz gra tam gdzie ich miejsce, czyli we Wronkach, a Wisła w Sosnowcu. Legia to już ekipa wyjazdowa.

Orzech^ | 2009-11-9 21:51

ludzi zapisanych jest duzo więcej niż 160, więc nie siejcie zamętu.
Sklep bedzie czynny jutro do godz. 18 i specjalnie dla tych wszystkich którzy nie mieli czasu podejść w poprzednich dniach, sklep bedzie czynny także w środę w godz od 10 do 18 !
Tak więc zapisywać sie !

Belucci | 2009-11-9 21:55

Karolek i ten niżej nie strzelaj z ucha jak nie znasz tematu,wszystkie bilety będa wykorzystane na bank.Jutro bilety wykupują dopiero fan cluby a także "wyjazdowcy" wiec nie sugeruj sie liczbą ktorą ktoś tam ci powiedział.

Johnyy | 2009-11-9 22:26

heh
a skad taka pewnosc B. ze jutro wszystkie fan cluby i wyjazdowicze akurat kupuja ;p?

Bleble | 2009-11-9 23:03

BYLEM OD 17 I SKLEPIK ZAMKNIETY
!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
nie kazdy moze przyleciec o 13 czy 16
a jak juz sie pisze ze do 18 to wartoby nie robic ludzi w ch...

Daro | 2009-11-9 23:40

BleBle - czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Dzisiaj sklepik był otwarty normalnie, a jutro i pojutrze będzie do tej 18.

Aleksander | 2009-11-10 11:13

KIBICE WIDZEWA JEZDZA WSZEDZIE BARDZO DUZA GRUPA BO ICH DRUZYNA GRA BARDZO DOBRZE W LIDZE!!!!SA LIDEREM ZRESZTA 2 ROK Z RZEDU I PEWNYM KANDYDATEM DO AWANSU ,MAJA BARDZO DOBRYCH PILKARZY....NIE MOZEMY SIE ROWNAC Z NIMI,MY MAMY TAKICH DZIALACZY KTORZY ZAKONTRAKTOWALI SLABIENKICH PILKARZY Z NIZSZYCH LIG I STAD TAKIE WYNIKI!!!!

Daro15 | 2009-11-10 11:21

dupa dupa dupa ... moze i Widzew ma wyniki ... ale od nas niema checie zeby sporo ludzi jechało ... prawda jest taka niema wyników nie jedziemy na mecz ... niestety wiekszosc 'kibiców ' ma takie zdanie ;/

Belucci | 2009-11-10 11:33

No bo niestety ale takich właśnie w większosci mamy kibiców,tzw.kibice sukcesu,sezonowcy.Ja k druzynie idzie to pierwsi ogłaszają sie ojcami sukcesu,jak jest gorzej to nawet na meczu u siebie ich nie widać,nie mówiąc o wyjeżdzie,gdzie trzeba się poświęcić i wydać kasę.W Łodzi będą Ci prawdziwi najwierniejsi,bo w tamtym roku to połowa była z przypadku.Teraz zostaną w domach i będą tu na stronce wylewać swoje żale i ekspertyzy,podczas gdy drużyna będzie walczyła w Łodzi o życie.

Spoxter | 2009-11-10 11:49

"Kibicem się jest a nie bywa"

Gargamel1293 | 2009-11-10 16:05

bedzie relacja z tego meczu? bo jestem chory i na 100 nie pojade ;/

Zielono-czarny | 2009-11-10 16:39

pewnie bedzie a czego ma nie byc. na sportowych faktach poszukaj w dniu meczu. WSZYSCY JEDZIEMY!!

Przekula | 2009-11-11 12:44

Nie ma co liczyć, ze Widzew ten mecz odpuści. Wystawią najsilniejszy skład: » http://polskatimes.pl/dzienniklodzki.....

Heja | 2009-11-11 23:54

PYTANIE DO ORZECHA MAM CZY BEDZIESZ ZAMAWIAL TAKIE KURTECZKI » http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=59431 " KTORE POSIADA ZATORZE ORAZ SRODMIESCIE " ?? Z GÓRY DZIEKI ZA ODPOWIEDŹ POZDRO


WSZYSCY NA WIDZEW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Heja | 2009-11-12 21:00

Alex Prus ze Stalowej Woli najlepszym piłkarskim sędzią w USA2009-11-12 20:14:00 Paweł Bialic

W Polsce piłkarskich sędziów aresztują, w Stanach Zjednoczonych - nagradzają. Pochodzący ze Stalowej Woli 45-letni Alex Prus został właśnie najlepszym arbitrem zawodowej Major League Soccer.

Prus jest pierwszym Polakiem, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. Głosowali na niego sami piłkarze, trenerzy, sędziowie i dziennikarze zajmujący się piłką w USA. Prus pokonał - uwaga! - ponad 140 tysięcy konkurentów. Tylu bowiem jest w USA zarejestrowanych sędziów piłkarskich. Na miano najlepszego pracował 13 sezonów, w których ustrzegł się kontrowersyjnych decyzji. Jak sam przyznał w rozmowie z nowojorskim "Nowym Dziennikiem", to największy sukces w jego karierze.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 13 8-3-2 27
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 ŁKS Łagów 13 7-2-4 23
5 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 13 3-2-8 11
17 Tomasovia 13 1-4-8 7
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3091) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1269)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (612)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 31 659 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 81 676 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 39 736 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 316 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.01304