Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Porażka Stali na koniec roku.

Porażka Stali na koniec roku.

Ostatnie spotkanie Stali Stalowa Wola w tym roku zakończyło się porażką z liderem Widzewem Łódź. Podopieczni Janusza Białka przegrali w Łodzi 3:0. Tym samym piłkarze Stalówki przez zimę pozostaną na ostatnim miejscu w tabeli.

Bramki dla drużyny Pawła Janasa zdobyli: Marcin Robak, Piotr Grzelczak i Dudu Paraiba.

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 3:0 (2:0)
1:0 - Robak 19'
2:0 - Grzelczak 31'
3:0 - Dudu 50'

Składy:

Widzew Łódź: Mielcarz - Broź, Ukah, Bieniuk, Dudu, Budka (86' Bożkov), Juszkiewicz, Panka (82' Zwoliński), Grzelczak, Sernas (76' Grzeszczyk), Robak.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Piszczek, Maciorowski, Szymiczek, Trela, Uwakwe, Migalewski (62' Mychalczuk), Gilar (46' Myszka), Wasilewski, Czpak (54' Krawiec).

Żółte kartki: Broź (Widzew) oraz Uwakwe, Trela, Krawiec (Stal).

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

Widzów: 7450.

 

źródło : własne / SportoweFakty.pl

Komentarze (23)

Krzy123 | 2009-11-14 21:00

Nie napinaj sie.
Porazka i koniec.
Smiesznie wypadli ci, ktorzy zapowiadali walke i moze zwyciestwo.

Jack1938 | 2009-11-15 01:47

Lubelak ? też jesteś internetowy a ja myślałem że jedziesz z nami . Tylko mi nie pisz że dzieci żona bo jest standard . ZMIaNY SĄ KONIECZNE I ZMIANY NASTĄPIĄ .TAKIE SĄ REALIA bo Stalówka to nie jest moda tylko styl

Prison | 2009-11-15 08:17

Przekula | 2009-11-15 08:53

Dobrze, że przegrali. Jakby Stal jakimś psim swędem zremisowała na Widzewie, to działacze stwierdziliby, że mamy super drużynę, z potencjałem i nie trzeba nam wzmocnień.
Teraz mam nadzieję, że sprowdzą kilku wartościowych zawodników i na wiosnę powalczą. O utrzymanie będzie bardzo ciężko, ale wierzę że sie uda - trzeba jednak lściągnąć lepszych zawodników.

Kumil92 | 2009-11-15 09:08

no i niby jakich zawodnikow sciagniesz jak nie ma kasy.. ? ;p
4, 5 liga.. z takich lig moze sciagna jakies gwiazdy :) ...

Liber | 2009-11-15 10:08

» http://www.widzewiak.pl/fotogaleria/.....

Kibice Stalówki w Łodzi , niestety tylko pół sektora

A`gugu | 2009-11-15 11:14

Panie Prezydencie albo kasa na piłkę albo przegrana w wyborach.

Daro15 | 2009-11-15 11:22

bedzie jakis filmik z dopingu czy cos ?;]

Ssw\'38 | 2009-11-15 11:24

Na zakończenie rundy, wielkie podziękowania dla chłopaków z Częstochowy za liczne wsparcie w Łodzi jak i te wcześniejsze!.

Raków RKS & Stalówka ZKS !!! WIECZNA SZTAMA !!!

19stalowiak38 | 2009-11-15 11:58

Kilkanaście lat
nasza zgoda tra
Hutnicze kluby dwa
Raków & Stalówka !

CZĘSTOCHOWA JEST RAKOWA !

Skssw | 2009-11-15 12:25

» http://pokazywarka.pl/0chbeg/

Zdjęcia z telefonu

Stal_1938 | 2009-11-15 12:56

Raków RKS & Stalówka ZKS ! Do przyszlego!


pozdro dla internetowych

Ramzes | 2009-11-15 13:09

dosys fajna i wymowna oprawa Widzewiakow,tego typu opraw powinno byc coraz wiecej,mam nadzieje manifestowanie patriotyzmu,przynale znosci kulturowej,lokalnej. Na wielu stadionach w Polsce sa tego typu\'\'politycz ne\'\' manifestacje.Chodzi o to ze PZPN nie moze zabronic nam dumy narodowej!!! i manifestowania jej.Reasumujac niech wiedza ze nie moga wszystkiego podpinac pod rasizm i tego typu dyrdymaly i tym sposobem zastapic prawdziwych kibicow niedzielnymi piknikami(bez obrazy dla nich)

Michalinho2 | 2009-11-15 16:16

Jestesmy kibicami jednej druzyny :) wiec pomyslmy razem jak zmienic pilke w Stalowej Woli a nie klocic sie. Kazdy z nas mi inny pomysl na uratowanie 1 ligi wiec zacznijmy logicznie myslec a nie wymyslac bajkowe pomysly.Wy..biemy pol druzyny i co dalej za oszczedzone pieniadze kupimy zawodnikow. Ilu tych zawodnikow kupisz? Pieniadze rzecz 1 my kibice mamy teraz przerwe zimowa i musimy przez nia niezle popracowac zeby Stalowowolska pilka zostala w 1 lidze.Kilku zawodnikow powinnismy zmienic.A jakby tak zaoferowac dobremu napastnikowi z naszego wojewodztwa o 1 tysiaka wiecej pensji niz w obecnym klubie co ma ... przyszedlby z otwartymi rekami do nas. Patrzcie na 2 lige wschodnia czy zachodnia. Np. we wschodniej czarny kon rozgrywek LKS Nieciecza jakos jedzie sobie z przeciwnikami bo maja zgrany zespol. Najlepszy ich strzelec obecnej ligi to Smolka (8 goli) nie mowie zeby go sciagac od razu ale przyjrzec sie mu czy innym ja wiem ze po moim komentarzu poleca teskty ze zaraz sciagniemy Walata albo Adamczyka i bedzie to samo co rok temu.Ja skautem nie jestem wiec na tych sprawach srednio sie znam.Z takiego Jastrzebia ostatnie miejsce kilku jest tam zawodnikow co znaja smak pilki 1ligi czy ekstraklasy.Taki Wawrzyczek mial byc przymierzany do Stalowki i co... kazdy wie jak to sie skonczylo i gdzie gra.W Świcie Nowym Dworze Mazowieckim tez jest kilku ciekawych pilkarzy.Pisze tylko o 2 lidze bo nizszych ligach kogo znajdziemy dobrego grajka do naszego klubu..?Watpie.. Choc trzeba byloby wczesniej sie rozgladac i znow bedzie jak co roku ze wszystkie kluby 1 ligi robia wielkie zakupy a Stalowka w ostatnich dniach okna transferowego podpisuje kontrakty z nowymi zawodnikami.Wiadomo ze chodzi o kase. Powiem szczerze jesli kogos konkretnego nie sciagniemy w tym oknie transferowym to nie ma co liczyc na utrzymanie.Jak nie ruszymy z wysokiego C to mozemy sie pozegnac z 1liga.Raz remis pozniej 5 przegranych pozniej remis nastepnie 1 wygrana tak bedzie wygladac runda wiosenna pilkarzy Stalowki jesli nic nie zmienimy oraz zarzad.
A my kibice powinnismy tez sie starac.Moze moj komentarz jest za ciekawy lub konkretny w pomysly ale takie jest moje pole widzenia w tej sprawie.
Pzdr :)

Koko | 2009-11-15 17:18

właśnie my kibice powińiśmy wspólnie zastanowić sie w jaki sposub uratować 1 lige w Stalowej powinniśmy sie jednoczyć i zrobić coś dobrego dla dobra klubu i piłki w Stalowej a nie najeżdzać jeden na drugiego .A żeby zmienić zarząd to musi sie jak nawięcej nas zapisać do Stowarzyszenia bo razem możemy coś zdziałać i wywalić ten zarząd a żeby klubem żądziła osoba z pomysłem i która znalazłaby sponsora :)pozdro

~ | 2009-11-15 17:43

Z mojego punktu widzenia sprawe zmian kadrowych w Stalówce należy powieżyć trenerowi - niech on zadecyduje którzy zawodnicy powinni grać w tej drużynie a którzy nie . To jego rozliczymy za postawe Stalówki w meczach wiosnnych . W chwili obecnej powinniśmy skupić się na na DURNIACH którzy sterują naszm klubem ( gdzie płyniemy pod ich sterami II czy odrazu III liga ? ) Co za DURNIE podpisują tak sformułowane kontrakty z piłkarzami ? Słabo grający lub niegrający piłkarze otrzymują bardzo wysoką zapłate za swoje usługi a rezygnacja z takich grajków też jest kosztowna. Niech mi nikt nie próbuje tłumaczyć że zawartych umów niedało się skonstruować inaczej bo takie a takie są wymogi PZPN . Dowodem tego że się da jest rostanie Piechny z Polonią Warszawa . Wszędzie można tylko u nas nie . Ciągle tylko płaczą że nie mają kasy ...

Adam | 2009-11-15 19:05

Od drużyny jest trener Białek bo to on ustala styl gry drużyny i dobiera zawodników pasujących do jego koncepcji i żaden przeciętny Kowalski choćby miał miliony to druzyny zgranej nie zrobi. Wtracając sie możemy tylko pogorszyć sytuacje( Polonia Warszawa i słynny Wojciechowski) no chyba że brak zaangażowania to tutaj problemu nie widzę. Ale w Górniku takie metody nic nie wniosły bo Zabrze z kandydata do awansu stało sie przeciętniakiem.

Michalinho2 | 2009-11-15 19:10

Masz racje trener powinien podejmowac decyzje wedlug sprawy transferow.A my kibice powinnismy mu pomoc.Sadze ze nikt z nas nie ma skonczonej szkoly trenerskiej ale kazdy umie logicznie myslec.Sadze ze mozna przez zime cos ciekawego wymyslic aby uratowac pilke w Stalowej Woli.
Moze wprowadzic do sklepu Stalowki jakis ciekawy produkt zeby kazdy mogl kupic i sie nim cieszyc chwalic.Ja wiem ze w sklepie jest juz wiele rzeczy na temat Stalowki i zgod ale ceny niektorych z nich sa niezle zawyzone.Sam chetnie kupilbym niektore rzeczy ale hajsu brakuje.Nadchodzi grudzien bedzie Mikolaj moze wymyslic jakas pozyteczna akcje.A pieniadze przeznaczyc na potrzeby klubu ale nie do reki lesnych dziadkow bo oni nasze ciezko zarobione pieniadze by zabrali ale trzymac.Duzo jest pomyslow ale trzeba dojsc do wspolnego porozumienia miedzy nami kibicami zeby nikt nie mowil zle o drugim przeciez kazdy chce przychodzic na mecze Stalowki w przyszlym sezonie w 1 lidze

Zielono-czarny | 2009-11-15 19:17

Kaniafcb | 2009-11-15 22:30

Może komuś wiadomo co ze stanem zdrowia Kuby Ławeckiego?

Lubelak | 2009-11-16 09:40

Kuba jesli dobrze pamiętam info sprzed 3 tygodni jest na rehablitacji. Była juz na zabiegach w Lublinie i Krakowie, cały czas przebywa w Lublinie. Stan zdrowia podobno jest coraz lepszy.

Przemex7 | 2009-11-16 16:35

ja wiedziałem chłopaka w Turbi który mi sie zajebiś**e podobał po względem techniki i szybkości
byłem chyba na trzech meczach w Turbi i może Turbia przegrywa ale na 5 meczy bramkę strzela...

może to się wydawać śmieszne że 4 liga ale gdyby go tak na testy w przerwie zimowej wziąść myśle żeby się sprawdził
No bo wkoścu na zawodników z ekstraklasy nie ma pieniędzy to trzeba stawiać na takich.


AVE STALÓWKA!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1879) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1182) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 032 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 31 187 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 703 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 38 949 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01972