Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Komentarze trenerów po meczu Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola.

Komentarze trenerów po meczu Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola.

Widzew Łódź po wygranej ze Stalą Stalowa Wola powiększył przewagę na drugą w tabeli Pogonią Szczecin. - Mamy teraz sześć oczek więcej od Portowców - powiedział na konferencji prasowej po sobotnich zawodach szkoleniowiec łodzian Paweł Janas.


Janusz Białek (trener Stali Stalowa Wola): Gdybyśmy strzelili bramkę na początku tej potyczki, a mieliśmy ku temu sytuacje, to może wszystko potoczyłoby się inaczej. Szybko stracony gol podciął nam skrzydła. Potem Widzew zdecydowanie dominował. Gospodarze byli lepsi i zasłużenie wygrali.

 

więcej : www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/11/14/obawialem-sie-tego-spotkania-komentarze-trenerow-po-meczu-wi/

Komentarze (18)

Marcin93 | 2009-11-16 17:47

Adamjcf | 2009-11-16 17:56

Tyle było szumu wokół tych zielonych koszulek/pelerynek, które wszyscy mieli kupić i założyć na meczu i nic z tego nie wyszło.

Kibol | 2009-11-16 19:03

Stalowiak38 | 2009-11-16 20:24

Niech ktoś kumaty powie mi jak to jest jedziemy na mecz a centralnie wisi flaga REakowa. Zgoda jest rzecz święta i Raków nas solidnie wspomógł ale to był mecz naszej kochanej Stali a na zdjęciach to wygląda jakby to był mecz Rakowa.
A może ktoś się pomylił, bo na zdjęciach nie widać żadnej konretnej flagi Stalówki?

Koko | 2009-11-16 20:49

a propo sezon tranferowy sie zaczął kluby już testują sprawdzają zawodników a nam jak zwykle zostaną resztki trzeba już myśleć o wzmocnieniach ale to już w interesie klubu a terener musi sobie dobrać skład jakim będzie chciał dysponować np Hajduka z Resovi o ile by go puścili :)A jeszcze czy wiadomo czy do klubu napływają jakieś oferty od piłkarzy którzy by chcieli grać w naszym zespole ??

Fryty | 2009-11-16 20:49

oprawy oprawami kopacze dalej graja wielkie g... zamiast patrzec na obecna sytuacje klubu wy sie przejmujecie flaga Rakowa.Beda przegrywac 10:0 a wy bedziecie wtedy pisac o nierowno wywieszonej fladze bo to jest najwazniesze?? 6 wpisow nie majacych nic wspolnego z tematem, a wiec komentarzami trenerow o meczu, Bialek zbawca sie nie okazal,nie wygral zadnego meczu odkad obial kadre, o tym nic nie piszecie jakos??

Koko | 2009-11-16 20:57

to nie jest wina trenera że piłkarze przegrywają tu trzeba zmian w zespole dajmy czas Białkowi na dobranie sobie składu przyjdą nowi ale żeby grali a nie symulowali kontuzje trzeba odświerzyć skład chociażby potrzeba nam Bramkarza czy obrońców lub jakiegoś klasowego napastnika który strzela bramki jak na zawołanie:)sam prowadze wirtualny klub i troche wiem jak dobierać zawodników do składu i zarządzać klubem

Stal 1938 | 2009-11-16 20:58

czego pilkarze nierzucali koszulki nam z tego co pamietam konczy sie sezon koszulki sie daje kibicom a



moze ktos mi podac slowa piosenki co pod koniec meczu spiewal ki..ak


cos slowa bylo wiosna nadejdzie ze beda na kolana klekac przed nami prosze niech ktos mi napsize ta piosenke :)

1938-ssw | 2009-11-16 21:53

Jest to stara pieśń,którą w latach 80-tych śpiewaliśmy zaraz po pierwszym spadku z Ekstraklasy w pierwszym sezonie w 2 lidze,pamiętam to jak dziś a brzmi ona tak:Nadejdzie wiosna ,z nią lepsze czasy,powróci Nasza Stalówka w szeregi Ekstraklasy,x2,a jak powróci,wszytskich rozje..bie,jebnie Gornika,Lech,Legię i mistrza Nam zdobędzie. Bardzo dobra przyśpiewka tak samo jak:Sluchaj Jezu jak Cię błaga lud,czy o Moja Stalówko nie zdradzę Cię.Szkoda ,ze nikt z młodych tego nie zna i śpiewamy ich na meczach,a warto.

Icetea | 2009-11-16 23:40

kolego wyżej..

część młodych jadąca w jak to moge nazwać " WESOŁYM AUTOBUSIE" pokazała ze też zna te stare przyśpiewki ;)

Kumar | 2009-11-16 23:47

Icetea: a ten wesoły autobus to niby który?:)

Icetea | 2009-11-16 23:57

ten w którym jechała większość chłopaków ze stowarzyszenia :)

Restra | 2009-11-17 08:24

» http://www.youtube.com/watch?v=yIf8UiagfRg

Wtedy jeszcze wygrywaliśmy...

Skobel88 | 2009-11-17 10:30

W autokarze to sie potraficie bawic szkoda ze nie na sektorze.
pozdrawia Club 28:)

Heja | 2009-11-17 13:25

DOKLADNIE POPATRZCIE NA WIEKOSZC EKIP KAZDA DOBRZE BAWI SIE NA SEKTORZE TYLKO U NAS TAK SZTYWNO A W AUTOBUSIE TO SIE MOZESZ BAWIC JAK DO SZKOLY JEDZIESZ JEDEN Z DRUGIM :-)

Wars | 2009-11-18 16:32

» » http://www.lockerz-invited.yoyo.pl/


PSP,PS3,XBOX360 !!!! PRAKTYCZNIE ZA FREE!!

Intel | 2009-11-19 16:54

powiedz gdzie widziałeś te zabawy na trybunach innych ekip?! obstawiam ze na kibice.net.. dlatego zejdź na ziemie i zachowaj żale dla siebie..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 12 8-2-2 26
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
5 ŁKS Łagów 12 7-1-4 22
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 12 3-1-8 10
17 Tomasovia 12 1-3-8 6
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3089) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1307) » Filip kacper k. (1268)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (606)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 16 510 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 90 328 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 21 389 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 32 892 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.01336