Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bogdan Łeptuch nie żyje - pogrzeb odbędzie sie w środe o 13:30

Bogdan Łeptuch nie żyje - pogrzeb odbędzie sie w środe o 13:30

W niedzielę w godzinach popołudniowych w szpitalu w Stalowej Woli zmarł nagle nasz kolega - kibic Bogdan Łeptuch, bardziej znany był wśród kibiców z  tzw. „Starej Gwardii”.
Miał 39 lat. Większość swojego życia poświęcił na wyjazdy  za "Stalówką" i do końca swoich dni pozostał  wierny zielono-czarnym barwom.

 
Wszyscy ci kibice "Stalówki" którzy Go znali niech przyjdą go porzegnać w Mszy świętej w Kościele  pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej ul. Ofiar Katynia 57 .
Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na środę 25.11.2009 o godz.13.30  
 
Wszyscy kibice proszeni są o wzięcie ze sobą szalików klubowych.

Komentarze (15)

1938-ssw | 2009-11-23 20:33

Boguś ostatnimi czasy sporo przeżył ,tragiczna śmierć matki,widać nie mógł do końca sobie z sobą poradzić:stres,zamar twianie,samotność,mo że używki i niestety Jego młode serce nie wytrzymało.Niech Mu teraz tam na górze będzie lepiej,może zrobi Nam jakieś względy u Najwyższego,bo Stalówkę tylko cud moze uchronić.Pamiętam Go od najmłodszych lat,zawsze skryty,trochę zagubiony,ale zawsze był kolegą i najwierniejszym kibicem.Świętował z Nami pierwszy awans Stali do Ekstraklasy w 87 r.a póżniej te niezapomniane wyjazdy pociągami w kilka osob na Lecha,do Gdańska czy Lubina.Ostatnio na Motorze na młynie jeszcze zamieniłem z Nim kilka zdań,póżniej kilka razy widziałem na mieście i kto by pomyślał,ze tak młody chłopak odejdzie z tego świata.Przez te kilkadziesiąt lat poświęcił sie Stalówce i Stalówkę miał w sercu.Pamiętajmy o tym i przyjdżmy licznie pozegnać Naszego brata po szalu.Potraktujmy to jak traktujemy wyjazdy,czyli rzecz świętą i stawmy się w bardzo dużej liczbie ,by odprowadzić Go na ostatniej drodze do tamtego lepszego świata.

Pokal | 2009-11-23 20:33

Myślenie ma kolosalna przyszłość.

Lubelak | 2009-11-23 21:48

Niech ktoś wklei jego zdjęcie, warto by młodzi chociaż wiedzieli jak wyglądał. Zaslużył sobie na to ja niewielu innych....

Balder14 | 2009-11-24 05:43

Pamietam jak niejednokrotnie stalismy obok siebie z szalem w reku... Spij dobrze.....

Koko | 2009-11-24 06:50

na najbliższym mecz koszykówki czyli w Sobote o godz 18:00 minutą ciszy powinniśmy uczcić pamięć Bogusia zróbmy to dla niego wkońcu był jednym z naszych najlepszych kibiców[*]

Jack1938 | 2009-11-24 09:51

Szkoda że , Bogdan już z nami nie pojedzie i już nie powspominamy tych starych sytuacji ze szlaku kibicowskiego takich jak spotkanie z Ruchem na stacji Katowice Piotrowice . Z wielkim szacunkiem oddajmy cześć w tej ostatniej chwili koledze .
"Moda przemija styl pozostaje " Bogdan pewnie nie znał tych słów ale był im wierny do końca .

Johny | 2009-11-24 10:31

Bogdan - do zobaczenia : gdzieś, kiedyś....

Jacek1449 | 2009-11-24 12:55

Koledzy Zapalmy Znicza Dla Bogusia Zróbmy To Dla Niego [*] [*] [*]

19stalowiak38 | 2009-11-24 13:13

co da Mu ten znicz "wirtualny" ? wymysł dzieci neo, ehh.

Zapalmy znicza, ale na pogrzebie, na jego grobie..

As1912 | 2009-11-24 20:14

Boguś był kibicem oddanym stalówce i zostanie w naszej pamięci na zawsze -chcecie żeby był lepszy doping:BOGDAN ŁEPTUCH a eja eja...... podpisano -"OJCIEC"

Stalówek | 2009-11-24 20:21

nie znalem Go osobiscie ale nie chodzi o to zeby teraz slodzic jaki to On był.ale był...sprawial wrażenie ze stadion na Hutniczej to Jego miejce.tam sie chyba najlepiej czuł.widzialem Go ostatnio 1 listopada,jak ktos wspomnial o śmierci matki,ubrany na czarno i jakis taki przybity,zmarniał wyraznie...

Olo222 | 2009-11-24 20:55

w pamięci pozostanie od lat śpiewane czasami słynne BOGDAN ŁEPTUCH a eja eja ooo

Kriss | 2009-11-25 10:33

Bodzio miodzio aejaeja oooooo !

Rodzinkak6 | 2009-11-25 11:35

Bodzio miodzio aejaeja oooooo !
Zawsze w naszych sercach
[*][*]

Bucior | 2009-12-9 20:16

Szkoda że zmarł Boguś, to był mój sasiad z pietra z wojska polskiego 3. Żal mi że nie byłem na pogrzebie ale obecnie jestem zagranica, ale na szczęśćie moja mtak była.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2037) » 1938fc (1346)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (653)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 149 890 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 504 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 12 105 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 30 218 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.01821