Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zarząd Stali Stalowa Wola spotka się z trenerem Januszem Białkiem.

Zarząd Stali Stalowa Wola spotka się z trenerem Januszem Białkiem.

Szkoleniowiec piłkarzy przedstawi w piątek władzom klubu swoją opinię co do zmian w kadrze pierwszoligowego zespołu. Ze stalowowolskiej drużyny mają odejść w przerwie zimowej zawodnicy, którzy nie sprawdzili się w rozgrywkach jesiennych.

- Trener Białek przedstawi swoją wizję składu na rundę wiosenną, określi pozycje, na które brakuje mu wartościowych graczy – mówi Dariusz Schlage, dyrektor stalowowolskiego klubu. – Chcemy wzmocnić zespół, ale wiadomo, że lista życzeń będzie ograniczona finansowymi możliwościami klubu. Czy do drużyny mogą wrócić byli piłkarze Stali, na przykład pomocnik Kamil Karcz z Cracovii Kraków? Ja ze swej strony chciałbym, żeby tak się stało, ten zawodnik pozytywnie wypowiadał się o naszym klubie, dobrze spisywał się u nas w poprzednim sezonie. I z tego co wiem, byłby gotów wrócić do Stalowej Woli.
 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (23)

Adm.t. | 2009-11-26 20:49

Władysław Łach - były trener Stalówki jest przymierzany do roli szkoleniowca w I ligowym Podbeskidziu B-B.

Zatorze | 2009-11-26 21:17

Pozostaje mu tylko pogratulować. A my raczej zajmijmy się bieżącymi sprawami jak pisałem wcześniej jutro się zbiera zarząd o 9, więc jest to bardzo ważny temat dla nas kibiców. Bo właśnie tam zapadną decyzje ewentualnych wzmocnień drużyny oraz tego kto z niej odejdzie pod warunkiem podpisania porozumienia stron z wyżej wymienionymi stronami czyli klubem a piłkarzami.

Mystery69 | 2009-11-26 23:56

Oho większa część sezonu za nami a u w Stali zaczyna mówić się o transferach i o utrzymaniu w 1 lidze. Ludzie i prezesi zejdzcie na ziemię. mamy 10 pkt ledwo co uciułanych. nie potrafimy wygrać u siebie z motorem prowadzac 2-0 i mogąc podwyższyc na 3 z 4-0. przegrywamy wygrany mecz z podbeskidziem. a co najważnieszje wielki prezesynio zatrudnia cecherza, który nadaje sie na okręgówkę. czas posprzedawać tych dziadków którym sie juz nie chce grać. i zaczac już budowę składu na 2 lige z młodymi perspektywicznymi graczami, jakimi m.in. jets wg mnie przymierzany chłopak ze Stali Mielca. tym bramkarzom, którzy są obecnie takze nalezy jak najszybciej podziekowac bo tylko wstyd przyniesli sobie i Stalówce. mamy 10 pkt na cuda już nie ma co liczyć. jestesmy w 2 lidze i koniec tematu.

Zatorze | 2009-11-27 00:17

Nie wypowiadaj się jeśli masz to robić w takim stylu jak teraz bo szkoda moich i czyjś nerwów na czytanie tego typu komentarzy.

Omen | 2009-11-27 00:20

A ja tam wierzę w utrzymanie.Bo co innego pozostało.I wkurzają mnie wpisy typu- powyżej o 2 lidze i chłopaku z Mielca.Bo jakby Stalowka zdobyła 30pkt na wiosnę i pozostała, pierwszy bił byś brawo i pisał -a nie mówiłem

Felipe77 | 2009-11-27 08:15

Kszo ma dograc juniorami lige.nie maja kasy odchodza podstawowi zawodnicy beda grali młodzi syn Darka Brytana itp takze jest opcja na to ze spadna z hukiem chociaz ciut za duzo tych punktow maja ale jak rzeczywisce beda grali sami juniorzy to wszystko powinno byc w plecak poczwszy od 13 marca czyli meczu z nami:) jakby jeszcze z jeden klub stracił płynnośc finansowa:) to szanse sa:)bo Przemek Znicza spusci to wiecej niz pewne motor tez powinien poleciec wiec grajmy do konca a nuż sie uda chociaz realnie patrząc to sie nie ma prawa udać:)pzdr dla niekumatych:)

Adm.t. | 2009-11-27 08:44

Felipe77 - GieKSa też gra juniorami i też mieli dostawać 'baty'...

Felipe77 | 2009-11-27 09:54

Mikulenas to raczej srednio junior:) a tak na powaznie Gks ma w skladzie juniorow to sie zgadza ale maja tez kilku wyjadzaczy i to styka a z tego co wiem mam kumpla z Ostrowca maja u nich grac sami juniorzy na stypendiach sportowych kiedys juz w kszo miala miejsce taka sytuacja jak grali w ekstraklasie cała runda wiosenna juniorzy i 0 pkt.tak pisze ale tak naprawde to zenada ze musimy liczyc ze sie ktos wysypie zeby sie utrzymac pzdr

Heja | 2009-11-27 12:36

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

nasi kibice są wszędzie :-)

Koko | 2009-11-27 12:51

chyba że te 3 mln chciał na STALÓWKE przekazać:)

Kumar | 2009-11-27 13:08

"Terrorysta" byl trzezwy, wiec widac chlopak czytal wasze komentarze i chcial wziasc sprawy utrzymania w lidze w swoje rece. Tylko z kwota troche przesadzil , chyba chcial Ronaldo sciagac do nas i LM. A tak powazne to mam nadzieje ze sie wywinie, a my sie utrzymamy :)

JP !

Johnyy | 2009-11-27 13:13

Myslisz ze 3 mln to tak duzo? przecietne zespoly naszej ligi maja taki budzet ;]

Adam | 2009-11-27 13:24

Ktoś tu czytać nie umie. Pisze, że żądał 3 miliardów złotych . hahahahah. Jakby nie zdjęcie to bym myślał, że tylko B. mógłby wpaść na taki pomysł :D

Kumar | 2009-11-27 15:05

Badi jest jednym z nas i prosze bez takich komentarzy pod jego adresem. BSNT!

Ramzes | 2009-11-27 15:33

Maniek trzymaj sie!!!!!

Slim1938 | 2009-11-27 16:04

» http://www.90minut.pl/news/109/news1..... coś zaczyna się już dziać zobaczymy co to będą za transfery

Cesarz | 2009-11-27 16:47

I znow nam sie upiecze i zostaniemy w I lidze? Dlaczego? Tak jak to bylo rok temu, Kmita Zabierzow odstapila od rozgrywek i dzieki temu jedno miejsce spadkowe bylo przez nich zarezerwowane a my pozyskalismy dobrych zawodnikow i utrzymanie. Tym razem KSZO sie posypie, my zgarniemy ich zawodnikow i utrzymanie w lidze staje sie mozliwe. Dlaczego my zawsze musimy liczyc na "drapane"? Dziadki z zarzadu juz pewnie pija pod to utrzymanie.

Slim1938 | 2009-11-27 16:51

Do utrzymania nam bardzo daleko nawet jak to prawda z Kszo to mamy do nich 15 punktów straty nie mówiąc a oprócz Kszo musi spaść 2 inne drużyny do których mamy 10 bo nie licze Motoru także Boisko zweryfikuje strata bardzo duża ale do odrobienia

Kacper0 | 2009-11-27 16:53

a co młodym uwakwe? dalej trenuje z duzyną?

Szymon_koch1999 | 2009-11-27 16:59

Słuchajcie nie ma kasy nie ma graczy!hahah lol do wszystkich.

Twój tata | 2009-11-27 17:51

Podbeskidzie B-B zwolniło trenera i Władziu Łach przejmie stanowisko na 99%. Ja mu życze sukcesów bo to swój chłop :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 32 749 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 20 027 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 37 891 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 051 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.01353