Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Górnik Wieliczka - STAL 2 : 0

Górnik Wieliczka - STAL  2 : 0
Niestety Stalówka znów poniosła porażkę.
Tym razem w Wielczce.
Do końca sezonu pozostało już tylko 4 mecze - w których musimy wywalczyć jakieś punkty. A bedzie naprawdę ciężko gdyż pozostałe mecze to mecze z drużynami z czołówki.

Komentarze (28)

~\./ | 2004-05-15 20:48

Mozna tego było sie spodziewac po przegranym meczu w przemysle :-)

~Tomek | 2004-05-15 20:50

z gadzam sie

~kolo | 2004-05-15 21:15

do huja, podobno lepiej gra się kopaczom z silniejszymi. ale zajebiscie w 4 lidze same derby

~Patience O | 2004-05-15 21:16

Pierdole tabele Stalowka outsiderem ! TABELA KŁAMIE , TELEWIZJA KŁAMIE , POCZTA KŁAMIE , MEDIA KŁAMIĄ , RADIO KŁAMIE , SZKOŁA KŁAMIE , UNIA KŁAMIE .. tyt

~krystian | 2004-05-15 21:28

nie no to juz sa jaja!

SPRZEDAWCZYKI!!!

~Stalowka38 | 2004-05-15 22:34

przestancie wkoncu pierdolic glopoty o jakis sprzedanych meczach bo to jest smieszne

~kiedys-chodzilem-na-mecze | 2004-05-15 23:20

moze i kilka meczy sprzedali, ale bez przesady nie wszystkie. oni sa po prostu tak slabi ! w 4 lidze bedzie lepiej przynajmniej miejsce w srodku tabeli, nie zagrozone spadkiem bedzie (chyba)

~bez przesady | 2004-05-16 00:04

Los debilos von Palikos dos Ostrowcos Futbalistos!!!

~3 | 2004-05-16 01:51

co wy gadacie o jakiejs 4 lidze zastanowcie sie Stalówka ma sie utrzymac a nie wy tylko myslilcie o najgorszym jak przegrywaja a jak wygraja jakis mecz to to sa bscy itp. zastanowicie sie co wy piszecie a nie jakies pierdoly mowicie :/

~resovia | 2004-05-16 09:51

stalówka ty kurwo jebana spierdalaj dziwko

~raków czestochowa | 2004-05-16 09:54

cześć kurwy jebane my niechcemy z wami zgody bo jestescie jebniete skórwysyny

~zks | 2004-05-16 10:21

ej ty "resovia" i "rakow czestochowa", dlaczego wpisaliście się w tym samym czasie na stronę? DO ADMINA!: Bana gównarzowi! Ile ty młody masz lat? 12, 13? Nie masz co robić? Na onecie możesz takimi wpisami pokomentować... Nie wchodź tu więcej!
__________________________
S-t-a-l_R-e-s-o-v-i-a_R-a-k-o-w

~Barwa | 2004-05-16 11:37

Bylem na meczu, szkoda bo sytyacje były i mozna sie bylo spokojnie o zwyciestwo pokusic. poczatek drugiej polowy to gornik nie wychodzil ze swojej polowy. Kiepska gra obrony lacznie z bramkarzem i slaba skutecznosc napastnikow... Górnik Wieliczka- Stal Stalowa Wola 2-0

~Madmax | 2004-05-16 13:13

I think that Stal will be 10 in this season. Palik is sucker

~alko | 2004-05-16 13:19

pazdro dla stalowki

~buehhh | 2004-05-16 16:46

z taką grą wonnnnn do 4 ligi buehhhhh hahaha - qrwa weźcie coś rubcie bo prze ora heh - nie bede ujawnial z kąd jestem ale wstyd mi za was ! qrwy jebane - ........was pierdoli ! hah

~tyt | 2004-05-16 17:03

3, ludzie tylko stwierdzają fakty. ja sie wcale nie zdziwie jak spadną, bo są na prawde ciency i taką postawą nie zasługują na miano 3-ligowca i prezentowanie barw naszej Stalowki! mozemy podziękować naszemu dobroczyńcy, palikowi który tradycyjnie nasciągał szmelcu który potrafi tylko biegać po boisku i nie ma z niego zadnego innego pozytku...

~Stal | 2004-05-16 17:21

Stalówka to huje jebane qrwa sprzedawczyki

~* stal * | 2004-05-16 18:55

Jak wszyscy jesteście tacy dobrzy tu przy komputerze, to idźcie na następny mecz i zagrajcie... pokażcie co umiecie... bo gadać to każdy umiem, a trudniej jest grać...chłopaki się starają ale im nie wychodzi, widocznie jeszcze coś jest nie tak, ale trzeba wieżyć że w następnym sezonie będzie lepiej... Pozdro dla kibiców Resovii i Rakowa

~CHzNS | 2004-05-16 19:07

JESZCZE JEDEN MECZ PRZEGRANY!!!!!!!! MACIE WPIERDOL MUROWANY!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdro'

~Stalowka N.Z. | 2004-05-16 19:27

* stal * POPIERAM TEN WPIS A NIE ROZUMIE WPISOW KIBICOW KTORZY GROZA DRUZYNIE A ZA KLUB CHCA ODDAC ZYCIE CHUJ Z TAKIMI KIBICAMI KLUB TO DRUZYNA ZAWODNICY I NA JAKICH STAC KLUB TAKICH MAMY W STALOWEJ SA PROBLEMY Z HUTA I POWINNISMY SIE CIESZYC BO SKLAD ZOSTAL ODNOWIONY I NIE MUSIMY SIE MARTWIC ODCHODZENIEM ZAWODNIKOW NA EMERYTURY A ZE JESZCZE SIE DOBRZE NIE ZGRALI TO JUZ INNA SPRAWA KIEDYS BEDZIE LEPIEJ TO TYLKO KWESTIA CZASU



..........PIERDOL TABELE STALOWKA ZAWSZE NA CZELE..........

~CHzNS | 2004-05-17 14:31

Otrząsnij sie człowieku!!! ODNOWIONY SKŁAD!! hahahaahaha' z mojego osiedla zebrałbym lepsza pake niz ten w/w skład!!!!! a z reszta szkoda polemizowac z kolesiem co pisze o miłoscie do druzyny' a ma na koncie jeden wyjazd pewnie do gorzyc!!!!!!!!

~ | 2004-05-17 15:27

do CHzNS... no to jedź do kielc i graj, zobaczymy czy poradzicie sobie z kumplami z osiedla przeciwko koronie... a jak nie to zasponsoruj Stalówke..

~Stalowka N.Z. | 2004-05-17 17:53

DO CHzNS:
I CO PODNIECASZ SIE ZE BYLES NA 2 WYJAZDACH??
NIE BEDE KOMENTOWAL TWOJEGO WPISU ALE JAK TAKIE GWIAZDY ZNASZ TO CZEGO NIE GRAJA W STALOWCE hehhehehe ZA MALO IM PLACA??

~CZzNS | 2004-05-17 18:45

Byłem na wiecej niz 2 wyjazdy i nie napinaj sie tu głupio qrwa ze nie graja bo nie płacą! chdziło mi o to ze napisałes cos ze odnowiony skład jest!!!! Gówno a nie odnowiony!!! Palik ściągnął wychowanków bez pracy i chciał im pomóc, a teraz ich pewnie do Gorzyc ściągnie!!!! Poczekamy zobaczymy!!!!!! Pozdro'

~CHzNS | 2004-05-17 19:02

mała korekta!!!! nie do gorzyc ale do ostrowca! moja wina!!! sorka!!!!!! pozdro''

~StalStalowaWola | 2004-05-18 18:21

PANOWIE CHUJ Z WYNIKAMI WSZYSCY POWTARZAM WSZYSCY MELDUJEMY SIE W KIELCACH.KURWA MA NAS TAM BYC DUZOOOOOOOO NIE JAKIES 70 CZY CHUJ WI ILE !! CZEKAMY NA WAS JESTES KIBICEM PRZYJEDZ !!

~kibic | 2004-05-18 19:23

Mecz o 17 to po co zbiórka juz o 12!!!!????? tam sie tak długo nie jedzie !! góra 2 godziny!!!!! czekam na info!!!!!!1

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 120 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 951 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 7 330 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 40 354 razy
Osób Online: 40 / Czas gen. strony: 0.02422