Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Tomasz Wietecha ani myśli odchodzić ze Stali.

Tomasz Wietecha ani myśli odchodzić ze Stali.

Bramkarz Stali Stalowa Wola nie ma zamiaru odejść z klubu, mimo, że działacze Stali Stalowa Wola chcą z nim rozwiązać umowę.

 

W środę 6 stycznia wznowią treningi po świąteczno-noworocznej przerwie piłkarze pierwszoligowej Stali Stalowa Wola.


Jak informowaliśmy, trener Janusz Białek jest zainteresowany pozyskaniem Krystiana Getingera, piłkarza Stali Mielec wypożyczonego z Zagłębia Lubin. Sam zawodnik też wyraża zainteresowanie, a jego wypożyczenie z Lubina jest możliwe ponoć za darmo. Ponadto ma przyjechać do Stalowej Woli zawodnik z Łodzi, trener Białek chce sprawdzić też jednego z testowanych wcześniej Ukraińców. Wiadomo, że ze "Stalówki” odchodzi Tadeusz Krawiec, najprawdopodobniej także Adam Łagiewka, a zostają między innymi Stanisław Wierzgacz i Daniel Treściński, którzy zgodzili się na obniżkę poborów. Co z Tomaszem Wietechą, który dostał wypowiedzenie, ale nie zamierza odchodzić? Klub ma zamiar rozwiązać z nim umowę przy pomocy prawnika, ale i sam bramkarz zasięgał już też prawnych porad.

- Z tego co się orientowałem, to klub nie może ze mną rozwiązać umowy, którą mam ważną do końca czerwca –
zdradza Tomasz Wietecha. – Na razie w planach mam pojawić się na treningu Stali 6 stycznia. I porozmawiać z trenerem Białkiem, jaka jest jego opinia co do mojej przydatności w zespole.

 

źródło : EchoDnia.eu
 

Komentarze (22)

Zikic | 2009-12-30 10:26

Zorganizowac mecz na hali jakis np. juniorzy Stali z Rakowem.

Wstep 2 zł. Licytacje gadzetow Rakowa albo jakichs starych zgodowych szali.

Tylko niewiem czy MOSiR sie zgodzi zeby "porysowac" parkiet...

Orientuje sie ktos czy takie cos jest wykonalne?

Laziale | 2009-12-30 10:33

Wynikła bardzo podobna sytuacja do tej w SerieA między lotito-Goran Pandev(prezes-zawodn ik)
Tomek zostanie zawieszony do gry przez zarząd, złoży sprawę do sądu, którą wygra zapłacimy mu odszkodowanie, lecz zanim to wszystko się wyjaśni kontrakt bramkarza wygaśnie i przejdzie latem do nowego klubu na zasadzie wolnego transferu.

Zikic | 2009-12-30 10:52

» http://www.youtube.com/watch?v=lgNH2.....


Hej w naszej Stalowej...
Oni potrafia to spiewac a my...?

Fannn | 2009-12-30 11:58

Dobry pomysł z tym Meczykiem
Ale Własnie czy MOSiR Się Zgodzi
ZKS&RKS

Przemex7 | 2009-12-30 13:02

nom ja też popieram!!
fajny pomysł !!

» http://www.youtube.com/watch?v=uzXZ7.....

Tak się bawi Rakóww!!

Koko | 2009-12-30 14:23

Ad_stalowka | 2009-12-30 14:24

a nowych twarzy nie widac, mowi sie tylko o zwalnianiu i o Balonie.Czarno widze wiosne oj czarno.

Koko | 2009-12-30 15:01

poczekajmy do 6 Stycznia wtedy zacznie sie okres przygotowawczy zobaczymy co będzie z nowymi piłkarzami narazie trzeba czekać :)

Stalex | 2009-12-30 19:09

Tak !!! "Świetny" pomysł - tylko go jescze zrealizujcie. Wtedy będzie naprawde świetnie....:) i nie tylko wirtualnie....
Pozdrawiam

Tomeks | 2009-12-31 11:23

Stalex do Ciebie idealnie pasuje cytat z filmu Piłkarski Poker: "Pan się chyba nie nadaje do sportu, za nerwowy Pan jest". :)

Zatorze | 2009-12-31 16:07

Stalex ma rację tu tylko się podaje pomysły a nikt nie jest wstanie ich zrealizować sam. Dlatego swoją fantazje trzymajcie w ryzach. Już część pokazała na co ich stać. I bez zbędnej kłótni ale taka jest rzeczywistość, za niedługo będziecie mieli gdzie się pokazać obiecuje.

Ramzes | 2009-12-31 17:41

Stalex i Zatorze, fajne z was chlopaki! swoje lata tez macie a kazdda glupia sugestia,ktorej nikt powaznie nie traktuje dziala na was jak plachta na byka wiem ze to glupie gadanie troche wku**rwia ale panowie troche dystansu;)

Koko | 2009-12-31 18:45

Szcześliwego Nowego Roku żeby wkońcu nadeszły lepsze czasy dla STALÓWKI:)

Zatorze | 2009-12-31 20:16

Ramzes spoko tylko że w klubie jest zle a my jak to dobrze napisałeś w większości trzymamy spory dystans od tego co się dzieje Szczęśliwego 2010 :)

Alpineblaster | 2010-01-1 01:03

Szczesliwego Nowego Roku Balon , oby wszystkich tych klubowych dzialaczy , dyrektorow , oraz reszty tych jeb**nych dziadow pozwalniali w pizdu!

Gargamel1293 | 2010-01-1 18:50

sorki ze nie na temat ale w Sandecji juz planuja wzmocnienia. Na celowniku znajduje sie Cezary Czpak oraz byly gracz Stali Węgier Gergely Gheczy

Sube | 2010-01-1 19:55

Tomek nie daj się! uważaj tylko na ikonę klubu!!!

Sube | 2010-01-2 00:36

Ikona klubu to tylko M.Ożóg i tyle! a Jaromir.W. był kapitanem w KSZO i nic nie wie? Jest to przykre że taki gość chce być lepszy! ale od kogo?ma układy z dyrektorkiem i tyle!

Stefan2010 | 2010-01-2 23:42

Tomek trzymaj się - Szlage już niedługo kończy swoją misję wegetariańską, nic nie zrobił dla klubu a takich ludzi trzeba się pozbyć jak najszybciej a za pajacowanie to nie złą sumkę kasy zdziera z klubu. KIBICE KONIEC Z RZĄDAMI SZLAGE i i zmieniamy zarząd - albo jak chcecie lecimy w dół.

Volzerex | 2010-01-3 01:22

Stefan wszystko w swoim czasie. Powiedz mi no, wywalisz teraz Szlagiego i kogo masz na jego miejsce? wiem jak jest ale to tylko moje pytanie... mniej pisania a więcej działania

Kumar | 2010-01-3 01:24

A po co ktoś ma go zastępować. Z niego czy bez niego jeden pies, a przynajmniej jego wypłata zostaje w kasie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (999) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 142 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 142 233 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 580 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 217 260 razy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.01795