Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Daniel Treściński zostaje.

Daniel Treściński zostaje.

Piłkarz „Stalówki” zgodził się na obniżkę poborów i chce walczyć z zespołem o utrzymanie w pierwszej lidze. - Zostaję w Stali Stalowa Wola – mówi Daniel Treściński, piłkarz naszego pierwszoligowego zespołu.

 

Zgodził się na obniżkę poborów w klubie i chce pomóc „Stalówce” wiosną w walce o utrzymanie. Dzisiaj stalowowolanie wznawiają treningi po świąteczno-noworocznej przerwie.

Popularny „Teresa” był jednym z ośmiu zawodników, którzy na początku grudnia otrzymali wypowiedzenia w klubie. Zdecydował się jednak zostać w Stali, za koszt renegocjacji swojej umowy i obniżenia pensji.


- Były retusze, jeżeli chodzi o finanse w moim przypadku – przyznaje Daniel Treściński.

– Zdecydowałem się zostać w zespole, sprowadziłem rodzinę do Stalowej Woli, bo zamierzałem od początku wypełnić swój kontrakt do końca sezonu. Chcę jak najlepiej przepracować okres przygotowawczy w zimie i być gotowy na walkę ze „Stalówką” o utrzymanie w pierwszej lidze.

Obrońca, który przyszedł do Stali z GKS Katowice, rundę jesienną miał straconą. Przed sezonem leczył kontuzję, którą źle zdiagnozowali lekarze.

Uraz okazał się nie tak groźny, ale Treściński nie mógł odpowiednio przygotować się latem do sezonu. W meczach jesiennych spisywał się poniżej oczekiwań, stracił miejsce w składzie, znowu miał kłopoty ze zdrowiem.


Ci, którzy pamiętają „Teresę” z wiosny, wiedzą jednak, że w dobrej dyspozycji jest podporą stalowowolskiej defensywy.

- Mam nadzieję, że nowy rok będzie dla mnie zdecydowanie lepszy niż miniona jesień – mówi piłkarz.

– U trenera Janusza Białka zagrałem w meczu pucharowym z Zagłębiem w Sosnowcu, który przegraliśmy, ale byłem wtedy świeżo po wyleczeniu kontuzji i jedyne, co mogłem zaprezentować na boisku, to ambicję. Wierzę w to, że uda się uratować wiosną dla Stalowej Woli pierwszą ligę. Różne głosy dochodzą też z innych pierwszoligowych klubów, one też przeżywają swoje kłopoty.


„Stalowcy” wznawiają dzisiaj treningi na swoim stadionie o godzinie 14. Mają pojawić się na zajęciach nowi piłkarze, wśród kandydatów do gry w naszym zespole wymieniani są Krystian Getinger z Zagłębia Lubin i Grzegorz Witkowski ze Stali Mielec, w grę wchodzą też Ukraińcy oraz piłkarz rodem z Łodzi.

 

źródło : Nowiny.

Komentarze (14)

Zielak69 | 2010-01-6 12:00

Bardzo dobra wiadomość, że Treściński zostaje.
Jeżeli chodzi o Witkowskiego:
» » http://www.stalmielec.com/?news=4461

Poland1938 | 2010-01-6 12:24

Poniedzialek 11.01.2010 godzina 19:15 mecz ze Zniczem Jaroslaw. Ktos jedzie? Pisze tutaj bo nie chce sie logowac na forum z ktorego nie bede korzystal.

Aleksander | 2010-01-6 13:39

NO wlasnie do meczu w jaroslawiu zostalo tak niewiele czasu a nigdzie nie ma informacji o wyjezdzie,MUSIMY WSPOMOC NASZA STALOWKE!!!jesli ktos ma jakie kolwiek informacje odnosnie wyjazdu bardzo prosze,napiszcie....

Volzerex | 2010-01-6 14:40

o 14 nie było żadnego treningu ;)

Ramzes | 2010-01-6 15:04

No wlasnie co z treningiem?? czy wie ktos na 100% o jakis wzmocnieniach? czy obecni sa w Stalowej jakis pilkarze ,do ktorych przymierza sie klub?

Poland1938 | 2010-01-6 16:27

co z nami bedzie gdy spotkamy sie na zakrecie?;)

Artur | 2010-01-6 16:37

Adamjcf | 2010-01-6 17:01

Ci kretyni chcą utrzymać pierwszą ligę piłkarzami z 4 ligi, no nie.

Ramzes | 2010-01-6 18:50

Stalex, Zatorze dajcie jakis news cos napewno sie dzieje;)
od razu pisze , ze nie moge podjsc do klubu z pewnych przyczyn.pozdrawiam

Aleksander | 2010-01-6 18:53

TO JUZ STALOWKA nie ma zaplecza ekstraklasy,no i pieniazkow bo jesli beda sprowadzac 3 czy 4 ligowych graczy to ja takich zawodnikow nie chce ogladac w barwach MOJEGO UKOCHANEGO KLUBU i nie bede chodzil na mecze....WSTYD I ZENADA,mam nadzieje ze pojda po rozum do glowy,do wziecia jest np SWIERCZEWSKI bardzo doswiadczony pilkarz

Edek38 | 2010-01-6 18:55

Jak beda jakies istotne , pewne informacje to napewno sie pojawia.

Stalex | 2010-01-6 20:34

Spokojnie info będzie już....już niedługo.
To nie specjalnie dobrze, ale w związku z zapaścią finansową Klubu nie oczekujcie dynamicznych działań zarządu i dyrektora.
Karuzela ruszyła dopiero dziś więc spokojnie jak bedziemy znać szczegóły działań dowiedzą się wszyscy.
Pozdrowionka

Zatorze | 2010-01-6 20:43

Ramzes, masz rację coś się dzieje ale na razie to trzeba milczeć bo nie tylko my czytamy te komentarze. Trzeba mieć jakiegoś asa w rękawie. Mam nadzieje że idziemy w dobrym kierunku. O samym zarządzie szkoda gadać. Bo sami wiecie że tam nigdy się nic ciekawego nie działo. Milczeliśmy z kartami Społem efekt jest. Tu też warto poczekać. Ktoś to rozwalił przez kilka lat, My nie uporządkujemy przez rok, trzeba czasu.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 28 246 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 259 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 221 razy
STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 192 935 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.0154