Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Korona Kielce - STAL 1 : 0 (0:0)

Korona Kielce - STAL  1 : 0  (0:0)

Niestety Korona sobie nie mogła dzisiaj poradzić ze Stalówka to zrobił to sędzia - który podyktował strasznie kontrowersyjny rzut karny. Po którym na znak protestu piłkarze Stalówki opuścili boisko i udali się do szatni - lecz po kilku minutach wrócili.
W meczu rundy jesiennej - w taki sam sposób Korona pokonała Stalówkę - też wygrała dzięki sędziemu.
Niestety taka to jest piłka w naszym kraju - aż słow brakuje -> korupcja na każdym kroku. Ktoś wreszcie powinien chyba rozwiązać "kolebkę" korupcji - PZPN - bo niestety za takie numery sędziowie powinni mieć dożywotni zakaz sędziowania. A PZPN ukarze ich najwyżej zakazem sędziowania 1-2 meczy - po którym ci sędziowie kontunuować będą swój proceder.

W takich sytuacjach - brakuje słów !!!!

Komentarze (126)

~ziom | 2004-05-22 18:08

pozdro Stalówka!

~stal | 2004-05-22 18:47

ten karny to pewnie znowu z powietrza, bo korona sie meczy ze stalowka

~kibic | 2004-05-22 19:00

stal przegrywa 1:0.sedzia huj,nie potrafia sobie bramki strzelic tylko musza kupowac!!!i to ma byc lider!!!brawo dla naszych zawodnikow za walke!!!

~tyt | 2004-05-22 19:01

domyślałem sie takiego scenariusza... korona nie mogła szczelić bramki to pomógł im sędzia... to już będzie reguła w meczach z kielcami. oni chyba zamierzają ustawiać wszystkie mecze do końca sezonu. przecież to jest kurwa rozbój w biały dzień! szkoda skradzionego punktu i szkoda chłopaków bo na pewno się starali. a kielcom życzę jak najgorzej... to co oni prezentują to nie jest sport tylko najzwyklejsza polityka piłkarska : uda się strzelić bramkę - spoko / nie uda się : pomoże nam sędzia

/////ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE\\\

~:: | 2004-05-22 19:14

Sędzia huj sędzia huj strzel mi laske ty kurwo zajebana:P

~kon | 2004-05-22 19:16

slepy to sendzia

~Tomus | 2004-05-22 19:17

żółta szmata pas czerwony to kolporter pierdolony!! a sędzia to ma huja jak moja babka

~tyt | 2004-05-22 19:22

niech korona awansuje do tej II ligi. niech stąd jak najszybciej wypierdala!! niech opłacają sędziów w II lidze, moze wtedy przynajmniej w naszej grupie zmniejszy się korupcja

~ZKS | 2004-05-22 19:40

ZAJEBAĆ SĘDZIEMU W SOBOTE!
TAK JAK NA KORONIE!!!

~piro | 2004-05-22 19:41

Po co nasi wyłazili z szatni.Trzeba było zostać. Pierdolić sędziego i korone

~Korona | 2004-05-22 20:10

Pierdolcie sie sami w III ligowym grajdole. PA-JA-CE, PA-JA-CE!!!

~kris | 2004-05-22 20:12

na układy nie ma rady,wy tez kupowaliscie mecze wchodząc do 2 i 1 ligi,wiec bez glupich tekstów....

~flex | 2004-05-22 20:14

ehh... rzeczywiscie szkoda słów zeby coś powiedzieć o tej korupcyjnej koronie... dobrze ze nie jestem z kielc i nie musze sie wstydzić za swój klub... juz wole biedną ale uczciwą Stalówkę... ...:::Nasza Miłość Jest Silniejsza Od waszych Pieniędzy::.. !! !! !! 4ever STAL !!

~bombel | 2004-05-22 20:34

wy to kurwa macie zajebistą drużynę. po huju

~WALET | 2004-05-22 20:35

MECZ BYL POD DYKTANDO KORONY TO CO ZAPREZETOWAL WAS ZESPOL TO WOLA O POMSTE DO NIEBA USTAWIENIE STALI 1- 10 - 0 - 0 JAK TAKIE DROZYNY MOGA GRAC PRZECIEZ TO JEST ANTYFUTBOLL. ZAWIJAC SIE DO OKREGOWKI PAJACE

~flex | 2004-05-22 20:40

korona kurwy zatkajcie morde !! wole mieć słabą Stalówke niż kupującą co drugi mecz korone !! ja na waszym miejscu bym sie tu nie wpisywał bo to WSTYD !! większość waszyc punktów jest kupionych !! korona PSY !!

~qba | 2004-05-22 20:56

KORONA HUJE,SZMATY,
ŚĘDZIA JEBANY SPRZEDAWCZYK !!!!!!
STAL 4EVER !!!

~tyt | 2004-05-22 21:05

antyfutbol mówisz?? a kupowanie meczów i sędziego to twoim zdaniem prawdziwy futbol?! brawo!! tak dalej!! najlepiej od razu wyciągnąć walizkę pełną kasy i kupić po prostu miejsce w wyższej lidze!! możecie podać sobie ręke z aferowianką jaworzno...futboliści...heh

~antyburak | 2004-05-22 21:06

Czytając te wasze niby komentarze,mówię o was kibic,tyt,tomus,zks,piro,fleks i inne krowie ogony,parówy,gumowce i.t.p. przeczytajcie komentarz waszego kumpla -adamicho-po meczu tej waszej pożal się boże "drużyny" z Górnikiem Wieliczka i będziecie mieli odpowiedż na debilne żale które was dręczą, wy wiejskie smutasy.

~PaweL | 2004-05-22 21:19

Czeba Wpierdolic temu sedziemu !!!

~kibic3 | 2004-05-22 21:47

daleko tak nie zajada. w kosza tez wygrywali w 1 lidze o mecze kupowali. weszli do ekstraklasy i tam juz nie dalo sie za bardzo kupowac meczy i co. nawet nie wiem czy istnieje tam koszykowka. tak samo bedzie z pilka. szybko wejda ale jeszcze szybciej stamtad wyleca.

~walet | 2004-05-22 22:18

WSZYSCY ZARZUCAJA NAM KUPOWANIE MECZY, LUDZIE GDZIE WY ZYJECIE OD OKREGOWKI PO EKSTRAKLASE WSZYSTKO JEST PRZESIAKNIETE KASA I TO GRUBA.TAKIE JEST ZYCIE KTO MA KASE TEN RZADZI, A GOLASY TACY JAK WY I NADODATEK TACY MARNI PILKARZE TO KLASA A.

~* stal * | 2004-05-22 22:26

Na meczu od nas ok.100 samochodami i busami, bramka strzelona niesłusznie, karnego nie było, a tak pozatym to pare minut przed strzeleniem bramki, gdy stalówka remisowała na tablicy wyników pisało już 1:0 dla korony, a cały czas było 0:0. Więc widać że tu jakiś przekręt... a i dobry był też ochroniaż z kielc, hehe... kto był na meczu ten wie o kogo chodzi... pozdro dla kibiców Resovii i Rakowa

~kk fan | 2004-05-22 22:46

schwajcie sie z ta stalowka nic nie pokazali. non stop wasza druzyne Koroneczka cinela hehehe karny sluszny jak nie byliscie to nie piepszyc głupot. Nie wiecie jak sedzia gwizdal to nie pierdolic mi tu głupot ze był stronniczy pajace

~Stal | 2004-05-22 22:48

Jednym słowem to ten sędzia to skurwiel JEBAĆ takich. Ale ja kocham Stalówke mimo wszystko, czy wygrywa czy przegrywa ja na zawsze z nią. My wiemy jak było na prawde a nie korwa..... . Szkoda słow. Wiemy na ile stać nasz ukochany klub i wali nas to czy przegra ze sprzedawczykami jebanymi w dupe. STALO KOCHAM CIE

~tofik | 2004-05-22 23:20

korupter kielce - 2 liga,ale tylko na jeden sezon-wdowczyk wezmie kase i popierdoli do 1 ligi i tyle bedzie waszej radochy...wole maslo widelcem smarowac niz ze scyzorykiem korupcjowac :]

~MKS_FAN_CZARNOW | 2004-05-22 23:27

Prawda jest taka o Stalowej Woli że kazdy w Polsce ją PIERDOLI.

PS. Jacy są sędziowie w naszej "Ekstraklasie" a co dopiero w III zajebanej lidze gdzie jak masz hajs to cie już chcą zgnoić.
JEEEEEBAAAĆĆĆĆĆ WASSSS KURRRWWYYY JEEBAANEE FRAJJERYY !!!

~Crusader | 2004-05-22 23:34

Proponuję zmienić nazwę klubu z Korona na Łapówka.
Pozdrowienia dla Stalówki!

~STALOWA | 2004-05-23 01:59

To co sedziowie wyprawiaja w meczach Korony to przechodzi ludzkie pojecie ! :) Kazdy chyba dobrze wie ze Korona naczele z panem wdowczykiem znakomicie znaja grono sedziow 3ligowych i pomagaja im w pensjach za mecz !! :) Za co oczywiscie sedziowie gwizdaja 11naski na zawolanie. Przypatrzcie sie uwazanie i zanalizujcie mecze korony !! :) W Krakowie w ostatniej minucie sendzie gwizdnol 11 tylko dlatego ze o wlasne nogi przewrocil sie (bodajze malocha) ... w nastepnej kolejce z posada w bramce musial sie pozegnac zawodnik Staszowa ktory dosrodkowanie ewidetnie wypuscil z rak... Nie udalo im sie chyba tylko zaplacic za mecz z Stala Rzeszow ktora by sobie nie dala napluc w twarz gdyby sedzie byl zaplacony... napewno by jakos zadzialal. A co do LZPN to powinni oni sie zajac meczami korony przeciez nie jedno takie "widowisko" jest sfilmowane i udukomentowane zachowaniee sedziow lub zawodnikow ktorzy pomagaja wygrac kolporterowi. :) Dziwie sie rowniez sposorowi ktory wyklada pieniadze na klub i (mysle ze chcialbym wykladac na SPORT a nie na szerzenia sie korupcji) Jak wejda do II ligi to przeciez tam nie wiele mniejsza jest korupcja.. :> sedziowie rowniez nie zarabiaja duzo wiec kolportem im pomoze !!! :) Mysle ze zejscie pilkarzy Stali do szatni zostanie rozpatrzone przez LZPN i moze ktos wkoncu zainteresuje sie ta sprawa... najlepiej jakby ukarali Kielce -10pkt !! albo cos w tym stylu.. bo to nie jest uczciwe wywalczenie awansu !! To nie jest SPORT... dziwi mnie ze nie widza tego kibice (normalni - nie hooligani) korony

~korona | 2004-05-23 08:12

oj co ja widze korona jest w 2 lidze , golasy do a klasy

~likier | 2004-05-23 10:08

jaka jest strona tej jkies tam korony??

~ba | 2004-05-23 12:24

ja pierdole co za chamy z Kielc , nawet sie nie potrafia zachowac , przypomniał bym im cos z histori ale nie ma z kim gadac !

~kibic z Kielc | 2004-05-23 13:22

byłem na meczu nikt niczego nie kupił to nie był pierwszy kontrowersyjny karny w polskiej lidze inna sprawa że graliśćie bardzo słabo POZDROWIENIA I POWODZENIA

~KORONA MISTRZ | 2004-05-23 13:56

IDZCIE WIEŚNIAKI(z woli stalowej)NA POLE ZBIERAĆ BURAKI

BUJCIE SIĘ CHAMY DO DRUGIEJ LIGI WRACAMY
KORONA PANY

~KORONA MISTRZ | 2004-05-23 13:58

IDZCIE WIEŚNIAKI(z woli stalowej)NA POLE ZBIERAĆ BURAKI

BUJCIE SIĘ CHAMY DO DRUGIEJ LIGI WRACAMY
KORONA PANY

~KORONA MISTRZ | 2004-05-23 14:00

IDZCIE WIEŚNIAKI(z woli stalowej)NA POLE ZBIERAĆ BURAKI

BUJCIE SIĘ CHAMY DO DRUGIEJ LIGI WRACAMY
KORONA PANY

~KORONA MISTRZ | 2004-05-23 14:01

IDZCIE WIEŚNIAKI(z woli stalowej)NA POLE ZBIERAĆ BURAKI

BUJCIE SIĘ CHAMY DO DRUGIEJ LIGI WRACAMY
KORONA PANY

~kociołek22 | 2004-05-23 14:41

Cała prawdę wypowiedział jeden z kibiców z Kielc. Przyznał otwarcie, że mając kasę Kolporter kupuje mecze. I nic sie na to nie poradzi - taka jest polska piłka. Szacunek jednak dla niego, że to przyznał a ne pierdoli coś od rzeczy o słusznym karnym, świetnej drużynie i takie tam.

~NORWEG | 2004-05-23 14:48

ZOTLO CZERWONA,KIELECKA KURWA KORONA!!!TYLKO STAL ZKS!!!

~SS | 2004-05-23 14:49

Frajer tyt napisał: "...to co oni prezentują to nie jest sport...". Pojebusie, zastanów się, bo moim zdaniem gra dziesięcioma obrońcami to jest wstyd i antyfutbol. Także ty, jako kibic stalówki nie powinieneś się wypowiadać na temat tego czym jest sport. Po pierwsze NIKT MECZY W KIELCACH NIE KUPUJE, bo to jest krótkowtrwałe i prędzej czy później każda korupcja wychodzi na jaw. Klicki miałby za dużo do stracenia, a przede wszystkim firma KOLPORTER. Po drugie to powinniście się cieszyć, że nie dostaliście jak Resovia, bo wczoraj wasz bramkarz wyjmował wszystko, pomagały wam słupki i raz piłke wybiliście z samej linii. Jeśli stal sw jest taka "wielka" to powinna chociaż ze 3 razy wyjsc za połowe. CHUJ WAM W DUPE. 2 LIGA, 2 LIGA KORONA!!!

~koroniarz | 2004-05-23 14:56

No i grajcie sobie po tych III ligach z dumą i honorem, jak dobrze że wychodzimy z tego dziadostwa. Niezła taktyka 1-10-0 na nic wam sie zdała.
NA UKŁADY NIE MA RADY(też coś o tym wiecie jak wchodziliście do I ligi:)))))

~I.....I.....I | 2004-05-23 15:01

Mecz kupiony a teraz przez cały tydzień trzeba sprzedawać te zasrane kieleckie gazety aby użerbać na następny. Ale pojebany ten kielecki pseudo-klubik i jego pachołki w żółto-czerwonych sukienkach.

~I.....I.....I | 2004-05-23 15:17

To wytłumacz mi to kielecki roznosicielu prasy:
mecze w których zdobyliście ptk dzieki karnym w koncówkach meczu:
-Polonia- Korona -2ptk
-Korona- Sandecja -2ptk
-Korona- Stal Rz. -1ptk
-Wisła II- Korona -2ptk
-Korona -Stal SW -2ptk
--------
odejmij sobie -9ptk

i mecze które nie obeszły sie bez echa :

-Korona -Siarka
-StalSW- Korona
-Staszów- Korona
-StalRz - Korona

i za te mecze odejmij sobie kilka ptk i zobacz gdzie twoja zasrana drużynka by była w tabeli.

Ale wy i tak bedziecie wmawiac wszystkim ze jesteście tacy dobrzy :):):)
-

~Kibic | 2004-05-23 16:03

Gdzie reszta komentarzy - zabolało - i najlepiej wykasować :-(

~korona | 2004-05-23 16:24

huja graliśćie w 1 i 2 lidze jeszcze większego gracie w 3 lidze jak tak dalej będziecie grać golasy to traficie do A KLASY hłe hłe.............

~Kibic | 2004-05-23 16:35

Kropki - kreski to do Ciebie. Rozumiem, że jesteś zagorzałym fanem Koronki i byłeś na każdym spotkaniu – a ja powiem tyko o dwóch meczach (byłem na obu). Korona - Stal St.W. (jesienią i wiosną było podobnie. Pełni roszczeń i pretensji Stalowcy z miernymi umiejętnościami piłkarskimi i Korona która mimo słabiutkiej gry zasłużenie pokonała Satlówkę.
Lider w Kielcach jest jak najbardziej zasłużony i przestań pieprzyć o kupionych meczach bo to jedyna twoja odpowiedź na niepowodzenia własnej drużyny.

~co był na meczu | 2004-05-23 17:12

Byłem na meczu Korony ze Stalą Rz-ów w Rzeszowie i co też karny tylko , że Słuszny ale 5 min wcześniej taka sama sytuacja pod bramką Korony a sędzia chuja niczego nie widział Dopiero jak Stal wpadła na boisko i koleś podbił do sędziego z pięściami to wtedy kutas starał się normalnie sędziować... chyba się dobrze wystraszył i słusznie cały stadion dawał KORUPTER KIELCE, chuj niech opłacają sędziów to zobaczymy dobrego bankruta hihi;) i zobaczymy czy zatrzymają się bez kasy choćby na III lidze.

PS. Kierownictwo KORUPTERA Kielce miało osobistą ochronę na stadionie Stali, czyżby się bali linczu za przekupstwo sędziego ???

~Nazi | 2004-05-23 17:16

Pajacu z Kielc jak my wchodzilismy do drugiej to przynajmniej uczciwie, bo mielismy najsilniejsza i najlepiej grajaca druzyne, nie potrzebowalismy pomocy sedziow bo jechalismy po wszystkich, a wy druzyne macie teraz slaba i dlatego musicie kupowac. a tak na marginesie to nie wiem po co wy tam wejdziecie bo kibicow na druga lige nie macie. Zobaczymy gdzie pojedziecie.

~kibic2 | 2004-05-23 17:29

stal przegrała wiem że was boli ,wszyscy pierdolicie o karnym prawda jest taka że stal nic ale to dosłownie NIC nie grała

~kibic2 | 2004-05-23 17:32

Ogladałem skróty w TV Kraków i normalnie szok. Koruptor fuck Scyzoryki w 2 lidze już wam tak nie pójdzie !!!

~fan | 2004-05-23 17:52

kibice sie znajdą... kolporter zapłaci... a co do karnego... niestety był :(

~bednarek | 2004-05-23 18:25

nie wiem o co stalowej chodzi. niech znajda sponsora i ida do ekstraklasy. tak samo stali rz-ow i inne kluby. stal wygrala i na wisle i w hetmanie i my sie nie napinamy ze kupila czy nie kupila. gowno nas to obchodzi. stalowa tez kupilaby ostani mecz zeby w lidze zostac.

~zks | 2004-05-23 19:16

PANOWIE NIE KUPUJEMY PRASY W kolporterze (JEST TAKI W CENTRUM I W LIDERZE !!) MOZNA POZNAC PO NAPISIE I TAKIM SMIESZNYM ZNAKU DROGOWYM JAKBY ANI GROSZ DLA TYCH KURW !!

~* stal * | 2004-05-23 20:59

Chuj was obchodzi iloma piłkarzami graliśmy w obronie... jak macie takie zajebiste gwiazdy to z naszą stalą powinniście wygrać bez przekrętów, a prawda jest taka że wasi piłkarze to huja grają a mają się za gwiazdy. Jesteście dnem, i w II lidze zobaczycie, że pieniądze to nie wszystko. Drużyna musi mieć jaki kolwiek charakter, i umiejętności. W II lidze będziecie przegrywać z pierwszym lepszym przeciwnikiem. Zresztą nie tylko pod względem piłkarskim, ale też pod względem hool's. Wypierdalać z III ligi, bo my tu korupcji nie chcemy. Stal będzie walczyć o II ligę ale legalnie, bez przekrętów.

~ktoś | 2004-05-23 21:27

synku o czym ty mówisz polska piłka bez korupcji , idz sie lepij opij jeśli możesz już kupić alkohol, moge ci tylko kilka meczy podać ostatnio sprzedanych, jagiellonia -bełchatów, kszo- zagłebie lubin, układ łks- jagiellonia na remis,
polonia- odra wodzisław miał być remis tylko nie wypalił zobacz na stronie odry relacje to zrozumiesz, siedze w piłce od 24 lat i coś o tym wiem a te twoje slogany są huja warte kibole mogą nadal podniecać sie swoimi drużynami a tak naprawde piłką rządzi kasa i rekiny, a i do I ligi napewno wchodzi pogoń , bełchatów i zagłebie jeśli nie trafi w barażach na widzew , bo widzew na podobno zostać " goryszewski"wywla na to 3 miliony nowych złotych, jeśli wogóle to do ciebie dotrze to troche zrozumiesz polska piłke, a tak poza tym to Korona miała wejś i wejdzie , nie po to prezes wywala rocznie ok. 3 milionów żeby obijać sie po III lidze a wspomnisz moje słowa jeśli nie znajdzie się u was sponsor to w przyszłum sezonie możecie polecieć , i dopóki będziecie mieć prazesa " taksówkarza" który troche chce wyciągnąć kasy z waszego parkingo to tak sie stanie i żaden powtarzam, ŻADEN kibol nie ma nic do powiedzenia , tacy wysko postawieni mają w dupie kibiców

~koroniarz | 2004-05-23 22:08

Tak dla przypomnienia Kolporter rozprowadza prase nie tylko dzięki swoim salonikom prasowym ale też poprzez dostarczanie prasy do sklepów także jak kupujecie gazety w sklepach spożywczych to sponsorujecie NAS:)))
A o kibiców nie musicie sie martwić bo zawsze byli. Wasi ziomkowie z Częstochowy bali sie przyjechać bez sprzętu do CK. Z siekierami na mecz - BRAWO!!!

~nn | 2004-05-23 22:10

oj baranki kieleckie niech stalowka gra nawet w okregowce ale po ludzku dobra dawniej stal kupowala mecze ok ale wy za chuja sie nie chcecie przyznac ze ten wasz "kioskarz' biznesmen zasrany kupuje mecze bo macie za slabych jeszcze graczy bo temu waszemu chujowi szkoda bylo kasy na zakupy sie kurwa harci zyd pierdolony a stalowka teraz graja w wiekszosci juniorzy a poza tym pniaki 25 lat na drugoligowym froncie czwarte miejsce w tabeli wszechczasow troche szacunku kozaki z kosami w reku

~ktoś | 2004-05-23 22:15

wy wszscy kibole mam nadzieje że wreszcie ktoś lub sami sie pozabijacie i będzie spokój huj w dupe stali tej z rzeszowa też chciałem nawet dać wam typy na przyszły tydzień chodzi mi o mecze sprzedane ale widze że mam do czynienia z góra 20- latkami i do tego jeszcze pojebanymi w takim razie pierdole was , nadal myślcie że wasza drużyna jest the best , a i jeszcze do tych z rzeszowa co wy mieliście nadzieje że wejdziecie z I-go miejsca - jeśli tak to macie nasrane do łbów , wasz jebany sponsor Foto-hurt robi loda Kolporterowi żeby wejść do ok. 2000 punktów sprzedaży Kolportera w kraju , policzcie sobie tylko, jaka to kasa, jedna bateria dostarczona i sprzedanado salonika przez foto hurt .
Foto hurt zarabia na tej bateri 0.50gr. teraz policzcie 0.50X2000X365 dni , to da wam wynik ile może zyskać foto hutr na tej transakcji, i wy mieliście nadzieje

~nn | 2004-05-23 22:18

tak w sumie to szkoda mi tych kielc gdyby nie ten sponsorek to co wy byscie tam kurwa robili tak to jakas chociaz rozrywka jest w ogole co nie? a tak to smutno tam kurwa jak skurwysyn ale to tylko na sezon takze korzystac nie sapac bo to tylko jeden sezon co nie/ hehehe

~niuniu | 2004-05-23 23:12

Sedzia to condom ..condom ...condom !!

~Grzesiek | 2004-05-23 23:41

DO KTOŚ`a BARYŁY I RESZTY >LOLÓW<
KTOŚ TY ZNAWCY NIE UDAWAJ JESTEŚ KURWA 17 LATKIEM KTÓRY KURWA NIE MA POJĘCIA O PIŁCE...PIERDOLISZ TAKEI FARMAZONY JAK WASZ KURWA LIROJ...CZŁOWIEKU OTRZĄŚNIJ SIĘ...
PISZESZ ŻE STALOWA TO WIOCHA OK..
25 SEZONÓW-II LIGA
4 SEZONY-EXTRAKLASA
TRADYCJA KIBICE FANI
STADION NAWET MAMY LEPSZY
WEŹCIE SIĘ LUDZIE Z KIELC OTRZĄŚNIJCIE...CZASEM MIŁOŚĆ ZAŚLEPIA WADY TAK JEST DO KURWY W WASZYM PRZYPADKU
CO BY BYŁO GDYBY NIE BYŁO KOLPORTERA???BYŁO BY DNO..
KTO DOSTAWWAŁ W DUPE JESZCZE NIE TAK DAWNO
KTO PATRZYŁ JAK MY NA MURAWIE ŚWIĘTUJEMY AWANS DO 2 LIGI??
KTO WY DO KURWY I WTEDY NIE BYŁO WAM DO ŚMIECHU
STANIE SIĘ Z WAMI TO SAMO CO Z KLUBEM SPORTOWYM ZAKŁADÓW OSTROWIEC...TAKA PRAWDA
PRZYKŁAD RKS FAMEG RADOMSKO WYBILI SIĘ ODSZEDŁ SPONSOR
PRZYKŁAD DOSPELU WYBILI ISĘ ODSZEDŁ SPONSOR I CO - SAMI SOBIE DO KURWY ODPOWIDZĆIE
NAWET W OKRĘGOWCE GDYBY STAL GRAŁA CHODZIŁ;BYM NA MECZE
TU CHODIZ O COŚ WIĘCEJ NIZTYLKO FLOTA

~Blejk | 2004-05-24 00:15

Ej Stalówka olejcie tych pacześniaków z Kielc bo ni maja qrwa Nowy Jork w Kielcach niech jeśli mają to i tak są najniżej w moim łańcuchu pokarmowym więc ja ich olewam mam ich daleko i głeboko w dupie :P:) A napinacze z Kielc to sami 12-14 latkowie

~ba | 2004-05-24 08:17

jebac kieleckich ciawaresów ! :) kumaci wiedza

~zks | 2004-05-24 08:40

jestecie 3razy wiekszym miastem od nas a kibicow mamy na rownym poziomie u was jest jeden klub i powinniscie byc duzoooooooo lepsi od nas gdyby Stalowa Wola byla wielkosci kielc to kurwa bysmy was rozpierdalali za kazdym razem a wy dalej podlizujcie sie zgodom cracovia mielec sandecja nie zawsze beda w stanie wam pomoc (skoro jestescie tacy hoolsi to dlaczego jak Motor przyjechal do Was (sobota) to nie mieliscie sklady na solowki ) ehheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to pytam sie gdzie oni byli ten sklad (bo chyba w sobote nie pracuja) :) hehehhehee

~hools | 2004-05-24 09:50

kieleckie ciawy zamknąc ryj cykory !

~ktoś | 2004-05-24 09:59

jeżeli ktoś sadzi że mam 17 lat to niech mi odpowie na pytanie kto to był "dino"
dla ułatwienia to zawodnik stalówki sprzed 20 lat tylko chyba musicie spytać o to swoich tatusiów, a i nie mam zamaiaru wypierać sie że gdyby nie kolporter to pewenie że nie byłoby piłki w kielcach, to prawda ale to że huj was o taką sytuacje strzela tego nie rozumiem, jeszcze raz powiem cała polska piłka to jedna wielka "spółdzielnia" w tym sezonie tylko wisła i legia do niej nie przystąpiły, całą ligą rządzą dziłacze , stare dziadki na ciepłych posadach którzy czerpią korzyści, w kielach sponsor zrobił z tym porządek wyjabał wszystkich działaczy i stworzył przedsiębiorstwo , tak teraz bedzie w legii tak jest w wiśle kraków, cracivii, a co do kibiców to 23 lata temu byłam na meczu stalówki w II lidze nie było żadne go kibica z barwami a niestety w kielcach już w tym czasie byli fakt że może z 30 ale byli, jestteście małolatami którzy "żyją" gra swojego klubu a tak naprawde to klub ma was w dupie, nie macie żadnego wpływu na losy klubu, dla was to sens życia a dla klubu to wasza obecność to przeszkoda bo musi obstawiać mecze, i nie myślcie sobie że płcicie za bilety to coś wam sie należy , z biletów to nawet pewnie nie starczy na ochrone . więc róbcie sobie loda nawzajem i nadal sie podniecajcie.

~fan | 2004-05-24 10:28

do ktos ! Ty chyba nie jestes Dino , a tak wogóle to kazdy go zna to Wojtek M teraz tyra w jednym z stalowowolskich zakładów !

~cyc_u | 2004-05-24 10:40

To czy Korona zasługiwała na zwycięstwo a to jak wygrała to inna sprawa. Na mczu nie byłem bo nie mogłem mimo wysiłków. Ale skoro piłkarze Stali zeszli do szatni to cos z tym karnym było nie tak. A to że Korona cały mecz kontrolowała sytuacje na boisku to druga strona medalu.
Dziwia mnie tylko kibice KORONY KTÓRZY CHYBA ŻYJA W INNYM SWIECIE jezeli wy kibice Korony akceptujecie to co sie dzieje na waszych meczach to ja to pozostawie bez komentarza.

~nn | 2004-05-24 10:51

przez tyle lat sama Stal i tylko Stal a nie kolporter dospel i inne dziadostwa sprzedaliscie swoj klub on nie jest wasz ani nie dla was tego gazeciarza bedzie cieszyc ze przyjdziecie i kupicie bilety i nic wiecej bo ludzie sa spragnieni futbolu a jak grali slabo to 500 osob przychodzilo w takim miescie no rewelacja pieknie stadion zaniedbany gdzie wy zescie wtedy byli

~micek | 2004-05-24 13:00

~dsfsdf | 2004-05-24 14:59

jak pierdolicie ze tak zajebiscie graliscie i mowicie ze sedzia nie byl przekupiony to po huj wypisujecie takie cos na swojej stronce???????? nie czaje!!!"ANTYBOHATER MECZU
Sędzia Krzysztof Zalek - Przez cały pojedynek był niezwykle drobiazgowy (54 faule!) i skrupulatny (6 razy zagwizdał zawodnikom Stali źle wyrzucony rzut z autu). Odgwizdał karnego, którego większość osób nie widziała " po prostu prze HUJE!!!!!!!!!!

~asdas | 2004-05-24 15:02

ale popierdolone w dupe rzniete przkupczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurwa mac!!!

~ | 2004-05-24 15:32

2004-05-24 Karny z kapelusza [Dziennik Polski]



Kolporter Korona Kielce - Stal Stalowa Wola 1-0 (0-0)
1-0 Bilski 82 (karny)
Sędziował Krzysztof Zalek z Inowrocławia. Żółte kartki, Bilski, Małocha oraz Wietecha, Drozd, Cieślikowski, Wróbel, Rogala. Czerwona: Małocha (za 2. żółtą). Widzów 4500 (100 ze Stalowej Woli).
Kolporter: Stawarz - Pastuszka, Michalski, Gołąbek, Rutka - Kuzera, Bilski, Hermes, Cichoń (67 Małocha) - Bajera (67 Wójcik), Zabłocki.
Stal: Wietecha - Oczkowski (85 Bieńko), Drabik, Warczachowski, Cieślikowski - Rogala, Wróbel, Drozd, Sałek (67 Dziuba) - Kochańczyk (46 Radawiec), Kanarski.

Lider był w tym meczu zespołem lepszym i niewątpliwie zasłużył na zwycięstwo, ale potrzeba było kielczanom dopiero prezentu od arbitra, aby pokonać bardzo dobrze broniącego w tym meczu Tomasza Wietechę. Niesłusznie podyktowany rzut karny do tego stopnia wyprowadził z równowagi zespół gości, że na znak protestu zeszli z boiska. Po chwili wrócili na plac gry i dokończyli spotkanie. Po raz kolejny Korona wygrała mecz w sposób, który pozostawia niesmak. Widać w Kielcach hołduje się zasadzie, że cel uświęca środki...
Kielczanie od początku mocno zaatakowali. Najbliżsi zdobycia gola byli w 45 min. Na szarżę w pole karne Stali zdecydował się Przemysław Cichoń. Pomocnik Kolportera uderzył piłkę w kierunku "długiego rogu". Po drodze lot futbolówki przeciął jeszcze Zabłocki, ale wślizgiem trafił piłką w słupek.
Po przerwie przewaga gospodarzy nie była już tak zdecydowana. Gospodarze z upływem minut tracili nerwy i wdawali się w dyskusję z arbitrem. Bili głową w mur" aż do feralnej 79 min, kiedy to sędzia przyznał gospodarzom 13. rzut karny w sezonie. Nawet kibice w Kielcach przyjęli go salwą śmiechu. Stalowcy mogli pokarać podopiecznych Wdowczyka w 5 min doliczonego czasu gry. Po centrze Radawca w polu karnym do piłki najwyżej wyskoczył Kanarski, ale posłał głową piłkę ponad poprzeczką. Po meczu gracze Stali krzyczeli w kierunku miejscowych: Złodzieje!, Złodzieje!. Trudno im się dziwić.

Jak padła bramka

1-0
W polu karnym Stali Małocha pociągał za koszulkę Drozda i teatralnie padł w polu karnym, a wcześniej piłka odbiła się od jego ramienia. Arbiter dał się nabrać na ten numer i podyktował rzut karny, który Bilski pewnie zamienił na gola.

Skrzywdzeni

BogusŁaw Szopa, trener Stali: - Walczyliśmy, ale zostaliśmy ewidentnie skrzywdzeni przez arbitra, który ponadto nie pozwalał nam pograć w piłkę. W starciu Drozda z Małochą to nasz gracz był faulowany, ale sędzia w tym meczu gwizdał tylko w jedną stronę.

~cyc-u | 2004-05-24 15:34

Gery swoje kompleksy zachowaj dla siebie ....

PS. nie reagujmy na takie wpisy jak tem Gerego bo na to szkoda jest klawiatury

pzdr.

~Stalowka38 | 2004-05-24 16:06

Tylko Nasza Smierc Da Wam Wieczny Spokuj Stal Stalowa Wola Hooligan's

~jaś | 2004-05-24 16:15

wy z korony uwarzacie że karnnny był słuszny? nawet wasi kibice sie śmieli to co wy pieprzycie??

~flex | 2004-05-24 16:24

prawdziwe szmaty poznaje sie po tym ze nie potrafią sie przyzać do błędu albo oszustwa... !! i wy kibice tej złodziejskiej korony jestescie szmatami !! sami wiecie ze sędzia był kupiony a pieprzycie jakieś głupoty !! a zresztą... tacy sami są wasi piłkarze... gwiazdy... hahaha... pozdro dla prawdziwych kibiców !!

~nn | 2004-05-24 16:33

sluchajcie koronki chodzi o to ze sedzia wam mecz zalatwil i taka jest prawdz a nie pierdolenie ze nie umiemy wyrzucac autow i ze prezentujemy poziom taki a nie inny ale przunajmniej nasz swoj poziom prawdziwy a jak nie mozemy strzelic bramki to nie prosimy sie tych kurw w czarnych strojach tylko gramy swoje 1 liga czy okregowka ZAWSZE STALOWKA

~NN | 2004-05-24 16:41

wystarczy poczytac obiektywnych opinii z meczu po meczu na stadionie zapanowala dziwna cisza pilkarze po karnym skonsternowani zdziwieni jak iczesc kibicow na widownii aha czyli tak sie ciesza u was wszyscy ze "zwyciestwa' ciezko bylo wdowczykowi spojrzec sobie w lusterko rano ale w sumie bo to pierwszy czy ostatni raz? kto sie kurwa urodzil ten kanarkiem nie zdechnie

~kibic ssw | 2004-05-24 17:09

tak wy za to prezentujecie wysoki poziom hools. w stalowej ilu was było ???

~cycu | 2004-05-24 18:17

PZPN kurwy

~?? | 2004-05-24 18:32

Bede fotki z meczu???niech ktos odpisze ;]

~jaś | 2004-05-24 18:34

mks ty mówisz żebyśmy do sędziego pluli się ale wy nie potraficie przyznać się że gdyby nie sędzia to nie wygralibyście tego meczu

~nn | 2004-05-24 19:55

4ever Stal!

~bufon | 2004-05-24 19:58

CHUJ W DUPE SEDZIEMU I SCYZORYKOM !!!!

~KibicStaliRz | 2004-05-24 20:58

5 min przed rozpoczęciem spotkania StalRZ - Polonia spiker podaje wyniki z innych stadionów 'w kilecach do 80 minuty był remis a w 80 minucie...sami państwo wiecie' - cały stadion chórem 'karny'. Szkoda słów bo wszyscy widzą co robi korupter. Pozostaje mieć nadzieje że te wszystkie wałki kiedyś ktoś ukróci. Swoją drogą w II lidze już sie tak łatwo sędziów nie kupuje i korupter tam długo nie pogra. Pozdro dla kiboli StaliSW.

~CHzNS | 2004-05-24 21:36

Szczerze chciałem uniknac komentowania tego meczu i tych wpisów ale to jest naprawde smieszne!!!!!!! I zaczne od tego ze mieliscie blokowac głupie wpisy!! ciekawe ilu ze stalowowolskich INTERNET HOOL'S'' było na meczu!!! nie mowie tu o wszystkich!!!! Druga rzecz to korona'' teksty typu ilu was było??? Pojebani jestescie!!!!! a was ilu było?? nas było by 50 i przebueglibysmy po was leciutenko!!!!!!!! jestescie smieszni!!!!!! pozdro lda kumatych!!!!!!!

~kibic Siarki | 2004-05-24 23:56

Bardzo, boardzo mnie wkurwia ten KORUPTER KORONA KIELCE !!! Chyje jebane kupują mecze. I dlatego mnie bardzo cieszy wynik Siarka- Korupter 2:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~echo dniua | 2004-05-25 20:06

1:0 Arkadiusz Bilski 80 min z karnego.
Kolporter Korona: Stawarz 5 - Pastuszka 5, Michalski 5, Gołąbek 5, Rutka 6 - Kuzera 5, Hermes 6, Bilski 7, Cichoń 5 (67 Małocha 0) - Bajera 3 (67 Wójcik nie sklas.), Zabłocki 5.
Stal: Wietecha 8 - Oczkowski 5 (86 Bieńko), Drabik 6, Warczachowski 6, Cieślikowski 5 - Rogala 6, Wróbel 6, Drozd 5, Sałek 4 (67 Dziuba 1) - Kanarski 4, Kochańczyk 2 (46 Radawiec 3).
Czerwona kartka: Małocha (za drugą żółtą) - 89 minuta. Żółte kartki: Bilski, Małocha (Kolporter Korona), Drozd, Cieślikowski, Wróbel, Rogala, Wietecha (Stal SW). Sędziował: Krzysztof Zalek (Bydgoszcz). Widzów 3 tys.

Gorąca końcówka
W 80 minucie, po rzekomym fau!u pomocnika Stali Marka Drozda na Wojciechu Małosze, arbiter podyktował dla kielczan rzut karny. Decyzja ta wzburzyła graczy ze Stalowej Woli, gdyż ich zdaniem Małocha nie dość, że nie był faulowany, to sam faulował Drozda, a przy przyjmowaniu piłki pomagał sobie ręką. Zdziwienia nie potrafiło ukryć wielu kibiców z Kielc... Po chwili Arkadiusz Bilski strzałem w lewy róg zamieni! „jedenastkę" na gola i piłkarze Stali w ramach protestu usiłowali zejść z boiska (sami twierdzą, że zeszli), ale po namowach jednego z działaczy ze Stalowej Woli zdecydowali się kontynuować grę. Ostatnie minuty były bardzo nerwowe. Wojciech Małocha otrzymał szybko dwie żółte i w efekcie czerwoną kartkę, ławka Stali ostentacyjnie biła brawa sędziom i doszło do ostrej wymiany zdań między trenerami obu zespołów. Wynik nie uległ zmianie. choć w 90 minucie Stal była bliska wyrównania, ale Krystian Kanarski po dośrodkowaniu Pawła Dziuby główkował obok słupka kieleckiej bramki. Piłkarze Stali opuszczając murawę nie potrafili ukryć łez. - Nie dość, że jesteśmy biedni, to tak nas krzywdzą - mówił Marcin Wróbel. A kibice w ciszy opuszczali stadion.
W całym meczu piłkarze Stali nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę Kolportera Korony. Pierwsze niecelne ze strony gości miało miejsce w 75 minucie (Daniel Radawiec), drugie w 90 (Kanarski). W 10 minucie ładną, indywidualną akcją popisał się Michał Rogala, który posłał prostopadłe podanie do Kanarskiego. „Kanar" nie sięgnął jednak futbolówki. To w zasadzie wszystko, w Stal pokazała w sobotę w Kielcach w ofensywie, ale trudno mieć pretensje o to, że przyjezdni postawili na zmasowaną defensywę. Stal przyjechała po jeden punkt i nikt z podopiecznych Bogusława Szopy tego nie ukrywał.

Ofiarność Stali
Ekipa prowadzona przez Dariusza Wdowczyka w dwóch meczach poprzedzających potyczkę ze Stalą, zaaplikowała rywalom 10 goli (4 Motorowi, 6 Resovii) i sympatycy żółto-czerwonych liczyli na festiwal strzelecki w konfrontacji ze Stalą. Jednak zespół ze Stalowej Woli zagrał inaczej niż Resovia, niemal zrezygnował z przeprowadzania akcji ofensywnych i skupił się na obronie. Kolporter Korona najczęściej zagrażał rywalowi po stałych fragmentach gry. W 8 minucie Arkadiusz Bilski próbował zaskoczyć Tomasza Wietechę z rzutu wolnego, ale golkiper wyekspediował futbolówkę nad poprzeczkę, Wietecha wykazał się kunsztem przy strzale głową Marka Gołąbka w 28 minucie. W pierwszej, części miejscowi najbliżej strzelenia upragnionego gola byli w 45 minucie, kiedy strzał Przemysława Cichonia próbował dobijać z bliska Jakub Zabłocki, ale został zablokowany przez ofiarnie interweniującego Pawła Oczkowskiego. Zabłocki mógł wpisać się na listę strzelców już w 33 minucie, ale bramkarza godnie zastąpił Michał Rogala, który interweniował wślizgiem. W doliczonym czasie gry piłkę z pustej bramki po główce Cichonia wybił Marcin Drabik. Wcześniej niecelnie strzelali: Tomasz Michalski przewrotką (14 minuta) i głową (38), Cichoń z wolnego (44).

Twierdza padła
W drugiej połowie nic się nie zmieniło w sposobie gry drużyn. Kolporter Korona atakował, ale troszkę zbyt schematycznie i miał ogromne problemy z przełamaniem defensywy przyjezdnych. Goście starali się wybijać piłkę jak najdalej od swojej bramki i kielczanie konstruowali akcje od nowa. W 48 minucie anemiczny strzał Zabłockiego z około 12 metrów padł łupem Wietechy. W 50. po „klepce" z Zabłockim Hermes uderzał obok bramki z około 18 metrów, w 53. bramkarz Stali obronił uderzenie Bilskiego z wolnego. Świetnie dysponowany Wietecha momentami doprowadzał gospodarzy do rozpaczy, broniąc m.in. „główkę" Gołąbka (54 minuta), strzał Hermesa z 17 metrów (67) czy też Bilskiego bezpośrednio z rzutu rożnego (70), skapitulował dopiero przy „jedenastce" (tę sytuację i cały mecz kieleccy fani będą mogli obejrzeć dziś w pubie „Havana" o godz. 19 na spotkaniu z ekipą lidera).

Bez radości
Spotkanie było rozgrywane przy fantastycznej atmosferze, świetnie prezentowali się kieleccy kibice, ciepłe słowa należą się także 100-osobowej grupie sympatyków Stali. Goście nie wytrzymali jednak w końcówce i po stracie bramki przez ich pupili starli się z ochroną. Gdyby nie interwencją .służb porządkowych kto wie, czy nie doszłoby do bójki osób z rezerwowych ławek obu zespołów. Szkoleniowiec Siali, po tym jak Bilski strzelił gola, Wkopał na murawę drugą piłkę, a uspokoili go dopiero działacze ze Stalowej Woli. Po spotkaniu Bogusław Szopa nie miał ochoty udać się na konferencję prasową, bo wolał jak najszybciej udać się do domu. Jego podopieczni nie szczędzili ostrych stów arbitrowi i gospodarzom, a wielu fanów Kolportera Korony z kwaśnymi minami opuszczało stadion. Po wysokich wygranych z Motorem i Resovią kielczanie nie potrafili okazać radości z wymęczonej w kontrowersyjnych okolicznościach wygranej ze „Stalówką".

Mówią trenerzy:
Dariusz Wdowczyk, Kolporter Korona: - Gdyby goście zeszli z boiska, wygralibyśmy wyżej (śmiech...). Nasze zwycięstwo jest zasłużone, ale strasznie ciężko grało się przeciw zespołowi, który myślał tylko o utrzymaniu bezbramkowego rezultatu, bronił się całą jedenastką.
Bogusław Szopa, Stal: - Sędzia skrzywdził młodych ludzi, którzy dali z siebie wszystko, walczyli z wielkim poświęceniem, teraz płaczą w szatni, bo to do nich nie dociera. Ten karny to był chwyt poniżej pass, rozbój w biały dzień, trudno mi znaleźć określenie dla podłości pana z gwizdkiem. Rozgrywanie takich spotkań nie ma sensu, może lepiej wcześniej ustalić kolejność w tabeli. Przyjechaliśmy do Kielc nieświadomi, że z koniem kopać się nie można. Do 80 minuty gospodarze nie mogli znaleźć na nas sposobu i wtedy do akcji wkroczył sędzia.

Po meczu powiedzieli:
Hermes Soares, zawodnik Kolportera Korony: -Ciężko się grało, bo przeciwnik bronił się całym zespołem. Co do karnego, niewiele mogę powiedzieć, bo stałem za daleko od sytuacji.
Maciej Pastuszka, zawodnik Kolportera Korony: - Cieszą trzy punkty.
Sławomir Rutka, zawodnik Kolportera Korony: - Niech piłkarze Stali nauczą się wykonywać auty. Stal przegrała zasłużenie.
Krystian Kanarski, piłkarz Stali: - Skoro sędzia podyktował karnego to znaczy, że on był (śmiech). To była parodia.
Tomasz Wietecha, bramkarz Stali: - Karny był z powietrza. Zeszliśmy z boiska spontanicznie, ale namówiono nas dość szybko na zmianę decyzji. Idzie nam jak po grudzie, a w Kielcach „załatwił" nas pan z gwizdkiem. A z sędziami nikt jeszcze nie wygrał.
Marcin Wróbel, zawodnik Stali: - Nie dość, że jesteśmy biedni to tak krzywdzą nas sędziowie. Nigdy zespół, w którym grałem, nie został przekręcony tak jak Stal w Kielcach. Graliśmy dobry mecz, konsekwentnie w tyłach i Korona nie mogła znaleźć recepty na naszą defensywę. Do 80 minuty... Odechciewa się wszystkiego. Nawet rozsądni kibice z Kielc opuszczali w milczeniu stadion. Dziś na obiekcie Kolportera Korony dokonano zamachu na prawdziwą piłkę nożną. Taki futbol jest bez sensu.

Michał Rogala: - Futbolowe jaja
Michał Rogala, wychowanek Korony Kielce, nieźle zaprezentował się na obiekcie swojego macierzystego zespołu. „Kurzy' nie mógł jednak długo przyjąć do wiadomości porażki Stali 0:1.
- To, co się zdarzyło tutaj nie ma wiele wspólnego ze sportem. Wolę uniknąć komentowania sytuacji z karnym, ale mnóstwo kieleckich kibiców skwitowało ją śmiechem. To nadawało się do filmu „Futbolowe jaja".
- Nie było karnego?
- Był, ale nie wiem dlaczego został on podyktowany. Fakt, Małocha wykonał kapitalny pad niczym rasowy kaskader, ale nie dość, że faulu nie było, to napastnik Kolportera Korony zagrał na polu karnym ręką. Sędzia chciał być najważniejszy i nie potrafiliśmy zrozumieć niektórych jego decyzji. Osiem razy gwizdnął źle wykonany aut, choć wszystko było OK.
- Kto miał taki pomysł, by zejść z boiska po stracie goła?
- To tak wyszło spontanicznie, w przypływie emocji. Podeszliśmy do ławki rezerwowych, ale przerwa nie trwała długo. Tak naprawdę wolałbym zapomnieć o spotkaniu z Kolporterem Koroną.
- Lider was czymś zaskoczył?
- Nie, gospodarze starali się jak mogli, ale my broniliśmy się skutecznie całym zespołem, a kapitalnie spisywał się Tomek Wietecha. Wiem, że ludzie narzekali, że gramy defensywnie, ale nas interesowało wywalczenie punktu. Lepiej było zagrać w otwarte karty jak Resovia? Do 79 minuty wydawało się, że zrealizujemy nasz cel.
- Chciałbyś kiedyś wrócić do Korony?
- Jasne, atmosfera w jakiej rozgrywane są mecze w Kielcach jest świetna. Teraz najważniejsza jest dla mnie Stal, a w lipcu wracam do Amiki Wronki i zobaczymy, jak się wszystko dalej potoczy.

Wojciech Małocha: - Nie zrobili sztycha
W 79 minucie po rzekomym faulu na Wojciechu Małosze arbiter podyktował dla Kolportera Korony rzut karny, który Arkadiusz Bilski zamienił na gola. Piłkarze Stali mieli pretensje o tę decyzję do sędziego z Bydgoszczy, z czym nie zgadza się „Strzelba".
- Byłem ciągnięty za koszulkę, karny był ewidentny.
- Zawodnicy Stali utrzymują, to nie dość, że faulu nie było, to pomogłeś sobie przy przyjęciu piłki rękami...1
- Żadnej ręki nie było. Ale coś muszą mówić. Byli od nas zdecydowanie słabsi, nie zrobili sztycha, a teraz się użalają...
- Za co dostałeś dwie żółte i w rezultacie czerwoną kartkę?
- Pierwszą za to, że krzyknąłem do graczy Stali, by nie schodzili z boiska i zupełnie nie rozumiem sędziego, drugą za odkopnięcie piłki, z czym można się jeszcze zgodzić.
- Dlaczego tak długo nie potrafiliście zdobyć bramki?
- Gdyby w pierwszej połowie okazje wykorzystali Przemek Cichoń i Kuba Zabłocki, to po meczu nie byłoby tej rozpaczy gości. Dobrze bronił ich bramkarz, ale przecież oni niemal w ogóle nie wychodzili za połowę. Tak się chyba nie powinno grać w piłkę. Generalnie jednak najważniejsze, że w meczu ze Stalą sięgnęliśmy po komplet punktów.
- Czy to prawda, że po tym sezonie odchodzisz do Zagłębia Sosnowiec?
- Na razie chcę wywalczyć awans z Kolporterem Koroną i to jest dla mnie najważniejsze. A sukces jest coraz bliżej.

~StalRz | 2004-05-25 20:26

wojciech małocha ty skurwielu nie klam !!!!!! sukinsyn jebany !!

~Siarkoholik | 2004-05-26 15:30

Brawo dla Stalowej Korupter zawsze ma Fuksa !!

~Ultras Korona | 2004-05-28 09:46

Korona była lepsza wy pajace a stal sie bromiła w 10 więc nie pajacujcie wiejscy frajerzy

~likier | 2004-05-28 11:10

Ultras Korona zamknij morde bo wali!!

~FaN_0 | 2004-05-28 20:55

nie wiem co mam myslec na temat tego meczu ... moze tylko tyle ze szkoda straconych pkt ? jak tak dalej pojdzie to bedzie 4 liga a tego juz nie przezyje :|

~On | 2004-05-28 20:57

oj szkoda :(

~STAL38 | 2004-05-29 09:27

KIELCE SKURWIELCE PALEJALEJALO
KIELCE SKURWIELCE PALEJALEJALO

POZDRO DLA FANOW STALOWKI & RAKOWA & RESOVI ZAWSZE BEDZIEMY RAZEM

~STAL38 | 2004-05-29 09:31

ROBICIE DZIS NA MECZU Z HEKO MLYN

CZEKAM NA ODPOWIEDZ

4EVER STALOWKA & RAKOW & RESOVIA

~kibic | 2004-05-29 10:32

pierdolic korone,nie ma co debatowac nad pedalami.ZJEBY !!! nic wiecej o koronie

~himen | 2004-05-29 14:12

hujostwo i nic więcej brak słów do tych wieścniaków z pierdolonych kielc (to kurwy nie myte).huj wam w dupe stal wam jeszcze pokaż ea wy huja pokażecie w tej II lidze

~scyzroyk z kielc | 2004-05-30 16:26

nawet nie wiecie jak mi wstyd za te cioto z taka paka co oni maja to jest na 2 lige ,sorki za korone

~nn | 2004-06-12 13:13

kielce pniaki i buraki

~nn | 2004-08-27 14:43

stal the best

~nn | 2004-08-29 22:08

motor psy

~koko | 2004-08-30 10:04

stalowka!

~stal | 2004-08-31 09:25

korona psy

~zico | 2004-08-31 23:51

stal ok

~rici | 2004-09-2 09:36

sedzia chuj

~DAB | 2004-09-2 23:10

KORONKA CIOTY

~dd | 2004-09-3 11:31

sedzia kutas

~sass | 2004-09-4 00:50

korona psy

~ok | 2004-09-4 08:50

stal na zawsze

~mm | 2004-09-5 17:24

111

~jk | 2004-09-6 14:28

STALOWKA!

~ccc | 2004-09-13 17:19

siara psy

~ss | 2004-09-14 23:55

rks chuje

~kkk | 2004-09-15 23:01

1921 byl bedzie jest

~1938 | 2004-09-18 06:57

wiara walka zwyciestwo

~lll | 2004-09-21 20:54

bilski kurwa

~vvv | 2004-10-2 22:14

koronka szmaty

~nvnv | 2004-10-3 21:03

wisla dno

~lll | 2004-10-5 20:44

gks hujem jest

~STAL | 2004-10-11 11:05

I KORONKA W DUPE Z ARKA BRAWO!!

~jj | 2005-03-6 13:55

jj

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 242 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 9 457 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 355 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 23 123 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.01805