Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka zabiega o Karcza.

Stalówka zabiega o Karcza.

Kamil Karcz nie załapał się do kadry Cracovii, która pojechała na obóz przygotowawczy do Spały. Być może zawodnik trafi do Stali Stalowa Wola, w której grał już w poprzednim sezonie.

- Rzeczywiście negocjujemy z Cracovią. Rozmowy są jednak na takim etapie jeszcze nie można przesądzać czy zakończą się po naszej myśli. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja - powiedział trener Stali Janusz Białek.

Wczoraj do jego ekipy dołączyło trzech Ukraińców. Igor Mihalewski i Igor Mychalczuk wrócili ze świątecznych urlopów. Przyjechał też Iwan Litwiniuk, który jesienią bronił barw Hetmana Zamość. - Negocjujemy także z Zagłębiem Lubin na temat wypożyczenia z tego klubu Krystiana Getingera oraz ze Stalą Mielec, z której chcemy pozyskać Grzegorza Witkowskiego. - dodał szkoleniowiec.

W tym tygodniu piłkarze Stali oprócz soboty trenować będą dwa razy dziennie. Dzień wolny od zajęć będą mieli w niedzielę.

 

źródłó : Super Nowości.

Komentarze (8)

Sędzia | 2010-01-12 18:58

niestety jaki trener takie wzmocnienia, czyli żadne

Gargamel1293 | 2010-01-12 19:00

fajnie byloby zobaczyc Karcza z powrotem w Stalowce ;)

3821 | 2010-01-13 10:34

do Sędzia.

a jakim polem popisu ma się w tym momencie trener wykazać jeśli chodzi o dokonywanie transferów ???? sprawa jest prosta. mamy taki a nie inny budżet i nie wiadomo kogo tutaj Ci nie sprowadzi.

niestety jaki zarząd takie wzmocnienia !!!

ZKS & RKS

Bolo55 | 2010-01-13 10:50

» http://sport.wp.pl/kat,32286,title,P.....
Tak sie robi pieniądze, trudno było go zatrzymać? Nie, wystarczy tylko podpisywać kontrakty na dłużej niż na jeden sezon albo i pół. Chyba widać było co on prezentuje i że są perspektywy ale co tam przecież w klubie jest tyle kasy, ze bańka w tą czy w tą żadnej róznicy nie robi, bo jak coś to może ojciec dyrektor coś dołoży z własnej kieszeni.

3821 | 2010-01-13 10:53

Przetarg na obsługę gastronomiczną.

ZKS Stal Stalowa Wola ogłasza pisemny przetarg na obsługę gastronomiczną meczy piłkarskich o mistrzostwo I ligi rozgrywanych na stadionie w Stalowej Woli w rundzie wiosennej 2010 roku.


Oferty pisemne należy składać w kopercie w sekretariacie klubu przy ulicy Hutniczej 15 do dnia 31 stycznia 2010. Rozpatrzenie ofert nastąpi komisyjnie w dniu 1 lutego 2010.



Czyli dochodzę do wniosku że klub nie chcę aby obsługą gastronomiczną zajmowali się kibice ???

Cristo82 | 2010-01-13 12:36

A niby dlaczego mieliby się tym zajmowac kibice? Jeżeli są w stanie przedstawic najkorzystniejszą dla klubu ofertę to z pewnością będą prowadzic gastronomię na terenie obiektu. Tylko, że do tego trzeba miec też zarejestrowaną działalnośc gospodarczą i odpowiedni sprzęt. A przetarg na takie działania musi byc żeby nie byc posądzonym o "układy". Mam tylko nadzieję, że nie wygra go znajomy prezesa klubu albo np. kuchnia z hotelu Hutnik co też może się zdarzyc;))

Edek38 | 2010-01-13 14:17

Panowie ,spokojnie.Pisanie o nowych nabytkach w Stali ,obojetnie czy to uzupelnieniach czy wzmocnieniach to narazie w 90% nawet spekulacjami nie mozna nazwac.Jak zwykle wszystko bedzie [ albo i nie bedzie]zalatwione w ostatniej chwili.

Co do gastronomii to zapomniales,ze trzeba "garowe" skonczyc,heh.
Zapewniam,ze mielibysmy[kibice] wiecej pozytku gdyby to wlasnie nam[kibicom] przyznano"kielbaski ".
W tym momencie jednak i w gastronomii na stadionie bedzie raczej kryzys.Chyba ,ze grajki sie obudza...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
2021-08-14 Wisłoka Dębica - STAL
2021-08-18 STAL - Wisła Sandomierz
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2799) » 1938fc (1548)
» Vielitz44 (1266) » Edek38 (1262)
» Filip kacper k. (1199) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (587) » Misio (534)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 27 281 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 632 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 388 razy
RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 394 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.01412