Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka zabiega o Karcza.

Stalówka zabiega o Karcza.

Kamil Karcz nie załapał się do kadry Cracovii, która pojechała na obóz przygotowawczy do Spały. Być może zawodnik trafi do Stali Stalowa Wola, w której grał już w poprzednim sezonie.

- Rzeczywiście negocjujemy z Cracovią. Rozmowy są jednak na takim etapie jeszcze nie można przesądzać czy zakończą się po naszej myśli. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja - powiedział trener Stali Janusz Białek.

Wczoraj do jego ekipy dołączyło trzech Ukraińców. Igor Mihalewski i Igor Mychalczuk wrócili ze świątecznych urlopów. Przyjechał też Iwan Litwiniuk, który jesienią bronił barw Hetmana Zamość. - Negocjujemy także z Zagłębiem Lubin na temat wypożyczenia z tego klubu Krystiana Getingera oraz ze Stalą Mielec, z której chcemy pozyskać Grzegorza Witkowskiego. - dodał szkoleniowiec.

W tym tygodniu piłkarze Stali oprócz soboty trenować będą dwa razy dziennie. Dzień wolny od zajęć będą mieli w niedzielę.

 

źródłó : Super Nowości.

Komentarze (8)

Sędzia | 2010-01-12 18:58

niestety jaki trener takie wzmocnienia, czyli żadne

Gargamel1293 | 2010-01-12 19:00

fajnie byloby zobaczyc Karcza z powrotem w Stalowce ;)

3821 | 2010-01-13 10:34

do Sędzia.

a jakim polem popisu ma się w tym momencie trener wykazać jeśli chodzi o dokonywanie transferów ???? sprawa jest prosta. mamy taki a nie inny budżet i nie wiadomo kogo tutaj Ci nie sprowadzi.

niestety jaki zarząd takie wzmocnienia !!!

ZKS & RKS

Bolo55 | 2010-01-13 10:50

» http://sport.wp.pl/kat,32286,title,P.....
Tak sie robi pieniądze, trudno było go zatrzymać? Nie, wystarczy tylko podpisywać kontrakty na dłużej niż na jeden sezon albo i pół. Chyba widać było co on prezentuje i że są perspektywy ale co tam przecież w klubie jest tyle kasy, ze bańka w tą czy w tą żadnej róznicy nie robi, bo jak coś to może ojciec dyrektor coś dołoży z własnej kieszeni.

3821 | 2010-01-13 10:53

Przetarg na obsługę gastronomiczną.

ZKS Stal Stalowa Wola ogłasza pisemny przetarg na obsługę gastronomiczną meczy piłkarskich o mistrzostwo I ligi rozgrywanych na stadionie w Stalowej Woli w rundzie wiosennej 2010 roku.


Oferty pisemne należy składać w kopercie w sekretariacie klubu przy ulicy Hutniczej 15 do dnia 31 stycznia 2010. Rozpatrzenie ofert nastąpi komisyjnie w dniu 1 lutego 2010.



Czyli dochodzę do wniosku że klub nie chcę aby obsługą gastronomiczną zajmowali się kibice ???

Cristo82 | 2010-01-13 12:36

A niby dlaczego mieliby się tym zajmowac kibice? Jeżeli są w stanie przedstawic najkorzystniejszą dla klubu ofertę to z pewnością będą prowadzic gastronomię na terenie obiektu. Tylko, że do tego trzeba miec też zarejestrowaną działalnośc gospodarczą i odpowiedni sprzęt. A przetarg na takie działania musi byc żeby nie byc posądzonym o "układy". Mam tylko nadzieję, że nie wygra go znajomy prezesa klubu albo np. kuchnia z hotelu Hutnik co też może się zdarzyc;))

Edek38 | 2010-01-13 14:17

Panowie ,spokojnie.Pisanie o nowych nabytkach w Stali ,obojetnie czy to uzupelnieniach czy wzmocnieniach to narazie w 90% nawet spekulacjami nie mozna nazwac.Jak zwykle wszystko bedzie [ albo i nie bedzie]zalatwione w ostatniej chwili.

Co do gastronomii to zapomniales,ze trzeba "garowe" skonczyc,heh.
Zapewniam,ze mielibysmy[kibice] wiecej pozytku gdyby to wlasnie nam[kibicom] przyznano"kielbaski ".
W tym momencie jednak i w gastronomii na stadionie bedzie raczej kryzys.Chyba ,ze grajki sie obudza...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski
2021-09-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Cracovia II - Stal Stalowa Wola

Cracovia II             Stal Stalowa Wola

4 : 0

Wiśniewski 41
Piszczek 67
Myszor 69
Myszor 86

    
Sędzia: Sławomir Smaczny (Bytom)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 8 6-2-0 20
2 ŁKS Łagów 8 6-0-2 18
3 Cracovia II 8 5-2-1 17
4 Podhale Nowy Targ 8 4-3-1 15
5 Orlęta Radzyń Podlaski 8 4-3-1 15
6 Stal Stalowa Wola 8 4-1-3 13
7 Korona Rzeszów 8 3-3-2 12
8 Chełmianka Chełm 8 3-3-2 12
9 Wisłoka Dębica 8 3-3-2 12
10 Unia Tarnów 8 2-4-2 10
11 Avia Świdnik 8 3-1-4 10
12 KSZO Ostrowiec Św 8 2-3-3 9
13 Czarni Połaniec 8 2-3-3 9
14 Sokół Sieniawa 8 2-1-5 7
15 Podlasie Biała Podlaska 8 0-6-2 6
16 Tomasovia 8 1-2-5 5
17 Wisła Sandomierz 8 1-0-7 3
18 Wólczanka W. Pełkińska 8 0-2-6 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-09-18 STAL - Orlęta Radzyń P..
2021-09-25 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3017) » 1938fc (1555)
» Vielitz44 (1296) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1243) » Fanatyk38 (900)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (616) » Misio (565)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 59 357 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 231 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 456 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 17 228 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.0138