Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Los Klubu w naszych rękach - Ratujmy Stalówkę!

Los Klubu w naszych rękach - Ratujmy Stalówkę!

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola wspólnie z Klubem ZKS Stal Stalowa Wola organizuje akcję „Ratujmy Stalówkę” która ma na celu sprzedaż karnetów na mecze rundy wiosennej I Ligi Piłki Nożnej.      

Specjalnie stworzona na tę okoliczność szata graficzna karnetów pozwoli każdemu kibicowi poczuć się sponsorem Stalówki.W obliczu obojętności organów i osób które mogłyby i powinny okazać pomoc, SKSSW apeluje do wszystkich mieszkańców naszego miasta, firm i instytucji którym nie jest obojętny los naszego Klubu o zaangażowanie w akcję. Karnety będą rozprowadzane przez SKSSW i ZKS Stal,  a środki  pozyskane w ten sposób pozwolą na poprawienie katastrofalnej sytuacji finansowej Stali. Jest to czas, gdy my kibice musimy wziąść odpowiedzialność za Klub również na siebie.

Czas skończyć internetowe dywagacje i pokazać wszystkim niedowiarkom że stać nas na konkretne działanie. Pracujemy w różnych firmach i instytucjach, mamy dostęp do wielu ludzi na codzień nie interesujących się piłką nożną w Stalowej Woli. Teraz przyszedł moment w którym musimy wykorzystać wszystkie te kontakty, aby zachęcić możliwie najszerszą grupę ludzi do zakupu karnetów.
Liczymy również że większość z nas - kibiców bywających na każdym spotkaniu przy ulicy Hutniczej 15 zrozumie powagę sytuacji i wesprze w ten sposób ukochaną Stalówkę!

Jutro tj. 10.02.2010 o godz. 19.00 w Pubie Stalówka [ ul. Siedlanowskiego 3 D ,wejście od strony Orlika ]      można będzie nabyć karnety i uzyskać więcej informacji na temat całej akcji.

SKSSW

Komentarze (20)

Sstalowiak | 2010-02-9 18:17

po ile KArnet..?? żebym wiedział ile kasy musze zmotać

Koko | 2010-02-9 18:29

czy te karnety są też na sektor B czy tylko na krzesełka i krytą ??

Zatorze | 2010-02-9 18:32

Jutro jest spotkanie, po tym spotkaniu jak się dowiem wszystko napisze na stronie. Pozdrawiam

Dantes | 2010-02-9 21:36

Kolejne spotkanie na które przyjda ci sami ludzie, nikt nowy. Do póki są takie ruchy kadrowe w klubie nikt nie da ani złotówki, nikt chce miec nic wspolnego z tymi ludzmi. A juz na pewno wykup karnetu na cała runde. Pisząc ze "razem","wspólnie ", współorganizujecie jakas akcje z klubem pograzacie sie tym samym. Kilka osób kupi karnet, 5 osób zapisze sie do stowarzyszenia, dostanie karte społem i to bedzie na tyle. A ci ludzie którzy zawiedli sie na rzadzacych a mogliby cos zrobic, od czasu do czasu przyjdą na mecz powspominac.

Jack1938 | 2010-02-9 22:00

Dantes zawsze możesz zostać przewodniczącym tych wspominających . My robimy swoje czyli działamy realnie

Zatorze | 2010-02-9 22:02

Panie Dantes
Swoją pomoc zaoferowało już kilka firm, my jako twórcy tego pomysłu również kupimy te karnety. To jest właśnie podejście człowieka któremu zależy. W ten sposób nigdy nic nie osiągniemy. Karnet ma za zadanie wspomóc klub finansowo a czy pan tego chce czy nie to już pana sprawa.

Nic nie robicie a byście chcieli zmian, Wy nawet nie myślcie o jakiejkolwiek zmianie z takim podejściem.
Dziękuje za pomoc Dantes

Stalex | 2010-02-9 22:03

DANTES żal mi Cie człowieku, komu zrobisz nazłośćć? Działaczom? Piłkarzom? Chyba poprostu sam sobie aby później móc narzekać. Normalnie ręce opadają przy takich.........ludzi ach jak TY!
Nawet nie zadasz sobie trudu aby przyjść na spotkanie i dowiedzieć się na co pójdą pieniądze z tych karnetów itp. Takim jak Ty nikt nigdy nie dogodzi, naszczęście jest grupa ludzi która wierzy że jesteś jednym z chorych odosobnionych przypadków....
I TY mienisz się kibicem Stalówki???????

Stalowiak38 | 2010-02-9 22:05

Banować takich internetowych lesczy jak DAntes! sam nic nie robi a wszystko wie nailepoiej. Bana mu!!

Stalex | 2010-02-9 22:07

I jescze jedno rozgarnięty człowieku-dantesie! jak sobie wyobrażasz że sami bez zgody Klubu wydrukujemy karnety na mecze? Zanim coś napiszesz pomyśl czadem, o ile to możliwe......

Lzss | 2010-02-9 22:18

Umiecie tylko narzekać i nic więcej to Wam się nie podoba tamto się Wam nie podoba powiem krotko i na temat Myślcie Twórzcie I Dzialajcie

California | 2010-02-9 22:41

Ok ja powiem tak...
Ja juz kontaktowalem sie z Mariuszem i mowilem zeby zalozyc mozliwosc placenia paypal-em jest to wegodne bo nie musze chodzic po bankach tylke przez internet mogę przelać każda sumę, wiec jakby można było kupić karnety przez internet z miła chęcią kupię nawet 3 a wy będziecie mogli je rozprowadzic np w sklepie ze jak ktoś tam wyda jakas sumę to weźmie udział w losowaniu tego karnetu a wam przeleja jakas sumę na konto SKSSW

A podrugie jak stowarzyszenie ma już konto to założyć paypal to jest chwila ale niestety tego ja nie mogę już zrobić
pozdrawiam

Stalex | 2010-02-9 23:33

California zobaczymy co da się z tym zrobić, bo w związku z kosztami rachunek Stowarzyszenia jest w Banku Spółdzielczym:)
Pozdrawiam

Cisse | 2010-02-10 07:59

Bedzie to karnet na caly stadion czy tylko jak w tamtej rundzie na sektory a i c?

Kumil92 | 2010-02-10 08:31

Panowie, mam pytanie. Trzeb cos wypełniac jak sie pojdzie po ta karte kibica? (społem)

dzieki :)

Edek38 | 2010-02-10 09:09

Trzeba wypelniac torbe zakupami w sklepach spolem.

Koles gdybys czytal od poczatku wpisy to nie zadawal bys pytania, ktore padlo kilka postow wyzej.

Jest to kolejna inicjatywa ,w ktorej wszyscy mamy duze pole do popisu.Postarajmy sie aby karnety rozeszly sie wszystkie.

Jw27 | 2010-02-10 09:21

Wiecej osób kupiło by karnet jakby zarząd poprzez SSKW zobowiązało się do zmian: utworzenia S.A., budowa boisk treningowych, te ze sztuczną nawierzchnią, stworzenie planu szkolenia młodzieży od 6 lat do seniora w oparciu o sprawdzone metody szkolenia np.AJAX A. pzpn powinien udostepnic takie dokumenty. Zatrudnic trenerów z papierami i na bieżąco doszkalać. W klubie muszą działać ludzie energiczni, młodzi. Przydałoby sie stworzyć sklep z pamiątkami przy nowym stadionie, a teraz sklep internetowy. Ja kupie chociaż nie dam rady byc na większości meczów.

Zielono-czarny | 2010-02-10 09:42

Zikic | 2010-02-10 10:30

zobaczymy ktore osiedle kupi najwiecej karnetow!
Teraz mozna pokazac przywiaanie do klubu

Ramzes | 2010-02-10 14:44

przestancie z ta smieszna rywalizacja miedzy osiedlowa!!!!!!!!!! moje osiedle jest najlepsze buahaha

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1882) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (997) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 260 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 9 717 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 12 189 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 26 679 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.01688