Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL Stalowa Wola - Heko Czermno 0 : 3 (0:0)

STAL Stalowa Wola - Heko Czermno 0 : 3 (0:0)
Niestety nasi pilkrze przegrali kolejny mecz. Korzystny wynik z v-ce liderem udalo sie utrzymac tylko w pierwszej polowie. W drugiej polowie padly 3 gole dla gosci. W tym dwa z rzutow karnych.
Bramki dla gosci zdobyli: Piechna 61 (k), Grzegorzewski 83 (k), Trela 88.

Komentarze (39)

~x | 2004-05-29 19:22

sprzedac wszystkich pilkarzy zamknac stadjon a wszystkie pieniadze dac na koszykowke bo koszykarze sie chociaz staraja .

~stalowiec | 2004-05-29 19:24

No i oczywiscie 1-szoplanową postacia w tym pseudomeczu byl sedzia.1-szy karny moze byl ale drugi?? No i pozniej zalamka.Cos mi sie ostatnio wydaje ze na sile PZPN chce Stal wyrzucic do 4 ligi.Z Wisla i Sandecja pewnie bedzie to samo czyli DRUKOWANIE.

~Loser | 2004-05-29 19:31

Taaakkk, kurwa wszyscy sie na Stalowke uwzieli.
Byłem i wstyd mi było co nasi grali. Dobrze, że deszcz padał bo płakać się chciało z poczynań naszych na boisku. 3:0 - to tak naprawde najmniejszy wymiar kary. Teraz żal, że nie ma już tych starszych oni nie robili pośmiewiska !!!

~flex | 2004-05-29 19:36

albo to jest jakies fatum albo misja PALIKA !! przyszedł z ostrowca, ściągnął do Stalówki jakiś słabych piłkarzy, wyrzucił starych którzy jeszcze potrafili wygrać mecz i znowu wrócił do ostrowca.... krótko mówiąc zrobił wszystko zeby STAL upadła jak najnizej... ale to ci sie NIGDY nie uda !!

~;(((((( | 2004-05-29 19:37

Nasze najgorsze koszmary się spełniają...

~kibol | 2004-05-29 20:03

no ja kurwa nie wiem ci piłkarze są pojebani czy co cza jakąs zadyme zrobic
pozdro dla kiboli

~ziom z garażu | 2004-05-29 20:09

pocałujcie mnie w dupe i jak gówno poczujcie sie jak ze wszystkich sił .... wiecie o co ochodzi (dla kumatych) jedyny zawodnik stali to Wietecha,a reszta do wora i nad san...

~Łeeee | 2004-05-29 20:16

Po raz kolejny nasi kopacze dali plamy ...jak tak dalej pójdzie to ...bójcie sie chamy do 4 ligi ....spadamy ...Do zakonczenia sezonu 3 kolejki ...stal musi w tych 3 meczach zdobyc 3 pkt i nasi sie utrzymaja ...ale najpierw trzeba zdobyc te 3 pkt.

~ja | 2004-05-29 20:20

ty admin wez popraw ten wynik;) takich cudow niestety nie ma:(

~Fix knora | 2004-05-29 20:26

Albo nie poprawiaj - udawajmy że wygraliśmy - BRAVO Nasi

~hui was to obchodzi | 2004-05-29 20:39

KORONA jest w 2 lidze swietjemy awans!!!!wy swietujcie spadek!juz sie chyba nie spotkamy...pozdrowienia dla kibicow koronki

~radek | 2004-05-29 20:52

To nie wina Palika ani sprzedawanie meczy. Ludzie spójrzcie obiektywnie ci piłkarze są poprostu słabi. Najbardziej mnie martwi sprawa szkolenia młodzieży- popatrzcie w tabele lig juniorskich. W związku z czym moje pytanie jest takie jak nie ma kasy, jak nie ma juniorów to czego wy chcecie? Jedyną receptą na to jest przekształcenie sekcji "piłkarskiej" w drużynę juniorów i skupić się na koszu (szacunek dla chłopaków, którzy grają za wiele niższą kasę i mają 3 miejsce). Tak więc "sympatycy" STALI zastanówcie się czego oczekujecie. Ja kocham ten klub, ale takie są realia. Wolę żeby go rozwiązali a nie żeby każdy go okradał, bo serce mi się kraje. To by było tyle.

~Ja Nisko | 2004-05-29 21:21

ty huju zajebany z Kielc zamknij dupe bo wy kurwa KUPUJECIE MECZE było to widać na meczu z Z.K.S. STAL kurwa stu pysk OK

~Ja Nisko | 2004-05-29 21:23

ty huju zajebany z Kielc zamknij dupe bo wy kurwa KUPUJECIE MECZE było to widać na meczu z Z.K.S. STAL kurwa stu pysk OK

~STARSZY KIBIC | 2004-05-29 22:15

I SAMI TERAZ ZOBACZCIE JAK NAPRAWDE GRAJA CHŁOPAKI PALIKA I MOZE ZMIENICIE ZDANIE O ZAWODNIKACH KTORZY MUSIELI OPUSCIC STALOWKE PO PIERWSZEJ RUNDZIE A TERAZ MOZEMY PODZIEKOWAC MICHALAKOWI, RYBAKOWI, KASIAKOWI SZAROWSKIEMU I OZOGOWI BO TERAZ SIE OKAZUJE ZE DZIEKI NIM POZOSTANIEMY W III LIDZE I JA OSOBISCIE DZIEKUJE IM ZA PUNKTY BO TERAZ JUZ TYCH PUNKTOW JAK NA LEKARSTWO!!!!!!!!!

~cyc-u | 2004-05-29 22:40

niech nikt nie pisze ze Stal spadnie itp.....bo mamy obeznie na 2 kolejki przed koncem sezonu 7 pkt przewagi nad strefa spadjkowa i nawet przy dwóch porazkach zostajemy w 3 lidze
pzdr.

~antyburak | 2004-05-29 23:06

No i co giganci wiejskich boisk? Przyjechali traktorzyści z czermna i złoili dupska aż miło.Coś mi sięwidzi,że w przyszłym sezonie FC turbia będzie lała LZS stalową wólkę w 4Lidze.Oj będzie lała!

~gripes | 2004-05-29 23:19

wal się antyburaku... po chuj się wpisujesz na tę stronę? zeby kogoś wkurwić?! Stalowka ma doła. OK , ale przypomnij sobie jak to 2 sezony wstecz wasi piłkarze wybiegli na murawę w Stalowej Woli z napisem na koszulkach : "gramy dla siebie"(o ile wiesz że cos takiego miało kiedykolwiek miejsce)... więc nie pierdol coś o jakims lzs. najlepiej w ogóle nie zabieraj głosu jak masz tak pierdolić. a tak poza tym to Heko przynajmniej cos pokazało (w przeciwieństwie do was) i wygrało mecz, mimo 2 karnych zasłużenie, będąc drużyną lepszą. może i wiocha, ale lepiej przegrać z wiochą fair niż w ustawionym meczu z kielcami...

~flex | 2004-05-29 23:21

antyburak masz jakieś kompleksy względem Stalówki ?!?! ps. dajcie mu bana !!

~norweg | 2004-05-29 23:48

do Starszego Kobica
nie wiadomo jeszcze cZy sie utrzymamy w tej 3 lidze,to zalezy od tego tez czy gorzyce polecą i kszo.Pozdro

~norweg | 2004-05-29 23:49

Przepraszam,chciałem powiedziec do starszego kibica

~Nie mozliwe | 2004-05-30 00:20

Smiac mi sie chce z niektórych komentarzy typu " będzie turbia lała " buahahhaa Stal nie spadnie do 4 ligi prędzej swiat sie skonczy ...

~kibic z 15-letnim stażem | 2004-05-30 10:25

Uwazam, że młodzi piłkarze mogą jeszcze nie posiadać umiejetności czysto piłkarskich, ale braku ambicji nie da sie niczym usprawiedliwić...trzeba sobie na boisku uzmysłowić, ze reprezentuje się klub z bogatymi tradycjami piłkarskimi, który zawsze miał wymagających kibiców i ambitnych piłkarzy...swego czasu po jednym z takich koszmarów jak ten wczorajszy, Jaromir Wieprzęć w wywiadzie prasowym powiedział, że wstydzi się pójśc do sklepu po zakupy...

~Bowser | 2004-05-30 10:40

Weś ty FLEXU już tu nie pisz bo Napierała robisz przypała i kibic wielki z ciebie kurwa a nawyjazdy nie jeżdzisz stul parcha bo ci zajebie myślisz że cie nie znam znam znam więc UWARZAJ!!!!

~blizzard | 2004-05-30 10:44

To jusz nie jest gra. To jest zenada
Jestem prawie pewny ze sapdną do 3 ligii.

~Matt | 2004-05-30 10:58

pozdrowienia od drugoligowej koronki :)))))

~:P | 2004-05-30 11:26

To są jaja, ale jakby Stal spadła to może byłyby tańsze bilety... i wreszcie zaczęli by wygrywać mecze np z Turbią... chociaż nie weim

~mk | 2004-05-30 11:35

Adaś w czerwonej czapeczce był najlepszy. Dyrygował drużyną z krytej trybuny i z krzesełek z trybuny otwartej. Adaś bardzo dobrze podsumował gre stalówki i prace pana Szopy. Adaś musze Ci postawić flaszke.

~mn | 2004-05-30 11:55

Blizzard a może tak to czwartej? przecież w 3 to oni są hehehe... ale i tak nie spadną, nie ma nawet takiej opcji...pozdro

~flex | 2004-05-30 15:16

luzz... a na niektóre wyjazdy jezdze... ale nie zawsze z kibolami. poza tym jesli chodzi o chuliganke to jestem za młody. pozdro !

~DALMAD | 2004-05-30 17:21

Jak z Wisłą nie kupią meczu to będziemy mieć czwartą ligę , a nie kupią bo niemają za co . Więc klub sympatyka będzie musiał zorganizować jakąś dodatkową składkę .
Pozdro dla wszystkich ziomali
STAL RESOVIA RAKÓW

~CHzNS | 2004-05-30 21:44

Do powyzeszgo'' Jaka sładka?? Czy ten klub to wogóle działa???? Daja jakies pieniądze????? wątpie!!!!!!!!! P.S. Miały byc bany dla napinaczy i jakos dalej jest stara polemika dzieci!! ( oczywiscie nie wszystkich to dotyczy)!! pozdro''

~KSS | 2004-05-31 00:56

Do CHzNS. To moze bys tak wpadl na spotkania KSS i dowiedzial bys sie co zrobili i co robia to potem bys takich bzdur nie pisal!!! W 2 m-ce I ligi tu nie zrobisz.

~DYZIO | 2004-05-31 09:09

Z taką grą jestem ciekawy ile dostaną w dupe (Stalówka) od W#isły Kraków

~ | 2004-05-31 15:48

nie martwcie sie moze nie spadniecie

~kibic | 2004-05-31 15:54

jak nie karny to korona jak nie korona to Palik,młodzi zawodnicy ,itp...itp zawsze kogoś macie winnego

~2 LIGA | 2004-05-31 17:49

Masz rację kibic.Złej baletnicy majtki przeszkadzają.W waszym przypadku to nie karny,nie KORONA,nie sędzia.Poszukajcie problemu u siebie.Tradycja sama wam meczy nie wygra.

~antystal | 2004-06-1 11:54

JEBAĆ KURWE STALOWĄ WOLE
SPIERDALAĆ SPRZEDAWCZYKI DO 4 LIGI BO TAM JEST WASZE MIEJSCE !!!!

~hui was to obchodzi | 2004-06-3 20:01

KOMPROMITACJA WYPIERDALAĆ DO 4 LIGI

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 30 553 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 555 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 355 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 47 624 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01884