Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka bez Igora Migalewskiego!

Stalówka bez Igora Migalewskiego!

Ukraiński piłkarz odchodzi z pierwszoligowego zespołu ze Stalowej Woli. Podopieczni trenera Janusza Białka zremisowali w środę w sparingu ze Spartakusem Szarowola w Łęcznej 0:0.

Dobre i złe wieści napływają z pierwszoligowego zespołu piłkarzy Stali Stalowa Wola. Z naszej drużyny zdecydował się odejść ukraiński pomocnik Igor Migalewski, który prawdopodobnie otrzymał propozycję z jednego z klubów w swoim kraju i rozwiązał umowę w stalowowolskim klubie. Do "Stalówki" wraca z kolei inny pomocnik, Cezary Czpak, któremu umowa skończyła się w grudniu i bez powodzenia szukał nowego pracodawcy. W sparingu w Łęcznej zagrał z kolei w naszym zespole nowy bramkarz. Wkrótce więcej informacji.

W sparingu ze Spartakusem w stalowowolskim zespole pojawili się dwaj nowi piłkarze: 26-letni bramkarz Paweł Zarzycki z GKS Jastrzębie oraz 19-letni pomocnik Sebastian Łętocha z Kolejarza Stróże. Pod znakiem zapytania stoi powrót do Stali z Wisły Płock Kamila Gęśli, którego menadżer jak na razie nie dogadał się w kwestii wysokości ewentualnych zarobków napastnika w stalowowolskim klubie. Umowę ze „Stalówką” rozwiązał już pomocnik Adam Łagiewka.

Stal w meczu ze Spartakusem grała w składzie: Zarzycki – Szymiczek, Maciorowski, Treściński, Lebioda – Litwiniuk, H. Uwakwe, Trela, Łętocha - Salami, Wasilewski oraz Gilar, Myszka, Wasilewski, Wieprzęć.

Źródło: EchoDnia.eu

Komentarze (17)

Kibic256 | 2010-02-10 20:24

jak maił ważny kontrakt to czemu z nim rozwiązali chyba że mieli wobec niego duże zaległości jedynie to mi przychodzi na myśl jeśli poszli piłkarzowi na ręke straszny błąd popełnili nie dość że jeden z lepszych opuszcza to nic za niego nie dostają a wiadomo każda kasa jest ważna

Daro | 2010-02-10 20:32

Z tego co się orientuję to Michajewskyj i Mychalczuk mieli tylko do grudnia umowy. Po prostu jej nie przedłużył.

Jack1938 | 2010-02-10 20:41

Dajcie już sobie na luz z tymi zaległościami wobec zawodników ( była okazja w dniu dzisiejszym by zaczerpnąć wiadomości na spotkaniu które było w PUB-ie ) pytam jakie zaległości . Rozmowa jest jedynie o jednej pensji więc o czym mowa . A Igor w kontrakcie miał zapis że , gdy pojawi się dla niego coś co go interesuje może odejść . Jedzie na obóz z drużyną z rejonu " Dombas " występującą w tamtejszej Ekstraklasie czy tam zostanie sam jeszcze nie wie . To są jego słowa a nie że , odchodzi bo coś tam . Wymyślacie historię której nie ma ,to tak jak gdyby siedział wędkarz z wędką nad brzegiem rzeki której nie ma . A wracając do karnetów ; podczas spotkania w PUB-ie normalinie mi ich fizycznie brakło - takie było natężenie kupujących .

German | 2010-02-10 20:46

Karty Społem SKSSW - Genialny pomysł i realizacja z dwóch powodów. Piewszy najwazniejszy dla nas kasa dla klubu i drugi mimowolnie promujemy i wspieramy lokalne sklepy, lokalnych pracowników dajemy przez to większy zbyt towarów na lokalnym rynku a kasa nie ucieka wraz z podatkami z Miasta a dodatkowo idzie do Klubu.
Mam jedna propozycję, dostęp do kart jest aktualnie mocno ograniczony. Ciągle czytamy nazekania ze na zebrania SKSSW przychodzi malo ludzi a tylko w ten sposob na razie mozna dostac karte. A wielkie grono kibiców i nie tylko nigdy nie przyjdzie na zebranie a karte nie tylko chciałoby mieć ale chętnie by używali.
Mam propozycje aby zwiekszyc dostep do kart.
Po pierwsze dobrze byloby aby karty byly dostępne od razu w sklepach. W sklepach społem wisiałby jeden plakat informacyjnyc i kto chciałby mógłby używać. W tej sytuacji korzyści są po obu stronach SKSSW i SPOŁEM. Stowarzyszenie ma kase dla klubu Społem większy zbyt. Druga opcja to dostęp do kart podczas meczu, tylko w tym momencie trzebabyłoby sie zastanowic w jaki sposob. Czy warto dołączyć taką kartę do biletu czy np byłaby to forma cegiełki, ktoś kupuje karte za 5zł kasa idzie do klubu kibic ma karte dzieki której moze wspierać klub. Podsumowując powtórze co napisałem na początku jest bardzo dużo ludzi którzy na zebranie nie przyjdzie i do nich trzeba dotrzeć albo na meczu albo w sklepie. Śmiem twierdzić ze nawet ludzie nie związani ze Stalówka taką karte mogliby używać.

Daro | 2010-02-10 20:48

German - te karty są dostępne w sklepiku kibica - codziennie można ją wybrać.

German | 2010-02-10 20:52

o! to nawet nie wiedzialem, ale jednak jest to tylko dla wtajemniczonych i wiele ludzi sie po kartę nie pofatyguje (osoby starsze, pracujące w większym wymiarze godzin). Wiele osób nawet nie wie gdzie jest sklepik kibica. I do tych osób trzeba dotrzeć.

Stalowiak38 | 2010-02-10 21:03

German to dotrzyj Ty do tych wszystkich co z byle powodu nie mogą bo ludziom w stowarzyszeniu już doby brakuje
A kibice wiedzą gdzie są karty, imogą przyjść brac i korzystać. Nikomu jescze korona ze łba nie spadła jak przyszedł na spotkanie i wziął kartę. Bez jaj to co piszesz jest śmieszne. Mam kur.wa po domach Wam rozwozić

German | 2010-02-10 21:05

I wlasnie dlatego takie rzesze przychodza na zebrania

Stalex | 2010-02-10 21:06

Ludzie nie piszcie już głupot. Karty Klienta cały czas są w Pubie Stalówka i w Sklepiku Kibiców, tylko trzeba ruszyć D.U.P.E!!!
Stowarzyszenie za Was wszystkiego nie zrobi!
Może jescze zakupki robić z dostawą do domu?
Gesrman piszesz że świetny pomysł. Cieszy mnie to. A masz taką kartę?
Pozdrawiam , również wszystkich niepełnosprawnych internetowych fanów piłki nożnej.

Stalex | 2010-02-10 21:07

Skoro wiesz jak to wszystko zrobić to zrób to. Proste.

Stalex | 2010-02-10 21:11

German jescze jedno. Wiesz że gdzieś dzwoni tylko nie do końca wiesz gdzie. Jakbyś był na chć jednym takim spotkaniu wiedziałbyś na jakich zasadach taka umowa ze Społem funkcjonuje. Co można, a co nie. A tak możemy się przegadywać bez końca. I nie zapomnij że Stowarzyszenie za drukowanie tych kart płaci, a niestety kasa nie rośnie na "złotówkowym drzewku".
Zapraszam na spotkanie.

Heja | 2010-02-10 21:17


Pewny gry we Flocie może być również Bartłomiej Piszczek, który w styczniu rozwiązał kontrakt z pierwszoligową Stalą Stalowa Wola. - W meczu nie grał. Jest lekko kontuzjowany, ale znamy jego wartość i nie musimy go sprawdzać - dodał Zakrzewski. - Z trójki testowanych zrezygnowaliśmy

brawo wszystko sie sypie;/

Volzerex | 2010-02-10 21:56

Bartek Piszczek podobno chciał odejść gdzieś w okolice Krakowa i tam grać, gdzieś w rodzinnych stronach, ale to jego decyzja ;)

Dymek | 2010-02-10 22:41

Jak wygląda ta sytuacja z tymi kartami społem była by możliwość zeby poprostu paru chłopaków staneło pod społem i rozdawało te karty tym osobom Co robią zakupy i byli by chetni na takie wspomaganie klubu. No bo klienci Społem to dorosli ludzie i to do nich najlepiej jakby trafiły te karty bo to oni roba zakupy, lecz pewnie nawet o tym nie wiedzą ze jest taka akcja.
Prosze o odp jak jest z tymi kartami bo nie ma mnie w stw i nie ogarniam tego.
pozdrawiam.

Stalex | 2010-02-11 00:34

Dymek, o wszystkim było na spotkaniu, więc nie będę się rozpisywał. szkoda czasu. Nie jest to zły pomysł, ale starsi ludzie mają swoje karty stałego klienta, nasza akcja skierowana jest raczej do kibiców, choć nie tylko.
Zapraszamy nastepnym razem na spotkanie, napewno uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania.
Pozdrawiam.

Lubelak | 2010-02-11 09:38

A nie mozna napisac co było na spotkaniu? Może być na pw.

Aleksander | 2010-02-11 11:41

Migalewski byl dobry???he he smiac mi sie chce!Jak by byl dobry to by go trzymali w BELchatowie,slaby byl i tyle,w sam raz na ostatnie miejsce w tabeli....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 58 749 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 3 755 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 71 876 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 61 779 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01404