Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 28 kolejka 3 ligii - zakończona

28 kolejka 3 ligii - zakończona
Bo dzisiejszej porażce drużyny Tomasovii ze Stalą Rzeszów - spadek do 4 ligii piłkarzom Stalówki już nie grozi !!!

Komentarze (25)

~Fuck | 2004-05-30 20:24

Radek - najlepiej to sie pierdolnij w leb!!!

Czego oczekiwales po tak mlodym skladzie jaki ma Stalowka ?!?!?!?!
Dobrze ze sie utrzymalismy, a naspteny sezon mysle ze bedzie lepszy.

~lubelak | 2004-05-30 20:24

Jeszcze nie wiadomo, mogą spaść 4 zespoły...

~Fuck | 2004-05-30 20:27

Lubelak - mylisz sie - nawet jakby mialy spac 4 zespoly to i tak na 100% sie utrzymamy - a to dlatego ze w nastepnej kolejce Siarka gra z Tomasovia -> prosty rachunek ->zobacz tabele > w najgorszym wypadku tylko jedna z tyhc druzyn moze nas wyprzedzic

~ | 2004-05-30 20:39

moga poleciec 3 zespoły z III ligi jezeli z II ligi spadnie Kszo i Tłoki. A jeżeli zadna z tych druzyn nie spadnie to jak to bedzie spada jedna drużyna z naszej grupy III ligi czy jak ? pomotane to :D

~radek | 2004-05-30 20:56

Tak jak na tak młody skład. Dobre! Gdyby nie dziadki to już w 4 lidze bylibyśmy od kilku kolejek. Za rok nic się nie zmieni. A pierdolnoć w łeb to sobie ty możesz fuck.Ten klub już się rozleciał. Takie są fakty.

~radek | 2004-05-30 20:58

Tak jak na tak młody skład. Dobre! Gdyby nie dziadki to już w 4 lidze bylibyśmy od kilku kolejek. Za rok nic się nie zmieni. A pierdolnoć w łeb to sobie ty możesz fuck.Ten klub już się rozleciał. Takie są fakty.

~KORONA | 2004-05-30 21:07

ZAJEBISTY SUKCES TAK TRZYMAC..... GRATULACJE...

~norweg | 2004-05-30 21:20

korona,nie bądz taki mądry,zobaczymy kurwa jak za rok zlecicie spowrotem do 3 ligii i zamknij ryj kielecka gnido,nie wchodz tu więcej,bo i tak was zajebiemy
!!!

~radek | 2004-05-30 21:31

Tak jak na tak młody skład. Dobre! Gdyby nie dziadki to już w 4 lidze bylibyśmy od kilku kolejek. Za rok nic się nie zmieni. A pierdolnoć w łeb to sobie ty możesz fuck.Ten klub już się rozleciał. Takie są fakty.

~CHzNS | 2004-05-30 21:50

Ale są kurwqa przesmieszni pozerzy z korony!!!!!! Za pieniadze to nawet kurwa jakas pipdówa poleci z C klasy do 1 ligi!! A wy kurwy jebane z kielc' nawet na 3 lige nie zasługujecie!!!!!! PACHOŁKI CRACOVI!!!!!!!!!!!! ile lat gracie w 3 lidze??????? mysle ze szybko tu wrócicie!!! a moze nizej!!!!!!!!! POZERZYYYYYYY!!!!!!!! Pozdro''

~xXx | 2004-05-30 23:21

radek wes jusz zamknij ryja sam bys wyszed i bys nie pokazal nic lepszego wienc jusz starczy tych twoich zajebistych opisów
Pozdro dla wszyskich kibiców stalowki!!!

~I.....I.....I | 2004-05-30 23:51

No ale niezle radzi sobie uczeń (Szopa) Palika. W czterech meczach (3 liga 1puchar) jego bilans 0 zwyc. 0 remisów 4 porażki 0-9 w bramkach. Brawo - wiecej takich trenerów , wiecej takich zawodniczków i jeszcze z trzech Kanarskich i mamy lige .... okręgową

~funzks | 2004-05-31 01:04

KSZO jak spadnie to poleci nie do naszej grupy bo Ostrowca juz nie ma to opoczno czyli łódzkie

~kibic | 2004-05-31 09:01

teraz mozemy serdecznie dziekowac: Szarowskiemu, Kasiakowi, Ożogowi, Rybakowi, i oczywiscie Michalakowi.Dzieki nim jestesmy w 3 lidze .Nudzą mnie takiw komentarze typu za rok bedzie lepiej , juz w tym sezonie mialo byc pieknie i co??? , nasciagal Palik dziadostwa i sam podziekowal.w stali potrzebne sa ogromne zmiany .

~kibic3 | 2004-05-31 14:09

co ty opowiadasz ze mamy pewne utrzymanie niech spadna tloki i kszo i po 3 lidze jak nie wygramy nic

~kibic stali | 2004-05-31 14:51

nigdy niespadnie stalowka nigdy niespadnie

~Cyc-u | 2004-05-31 14:51

Kszo zagra w naszej grupie bo od następnego roku zagra juz pod szyledem Kszo a nie stasiak opoczno więc zostanie zapewne przydzielone do anszej grupy 3 ligi no o ile spadnie bo narazie jest na pozycji barażowej :P
pzdr.

~lubelak | 2004-05-31 20:23

Do pewnego utrzymania potrzebne sa jeszcze 2 punkty

~ | 2004-06-1 00:14

Co tu gadać STALI trzeba 2 punkty a kielce to zajebista wichura!!!!!

~Ja | 2004-06-1 13:44

Brawo! Utrzymanie się w 3 lidzie Stalówki to pierwsza dobra wiadomość w tym sezonie! Respekt! Życzę powiedzenia za rok... na pewno się utrzymamy :-)

~wilk | 2004-06-2 00:08

Kurcze jak to jest z tym spadkiem. z 3 spadaja 2 bezposrednio?ajesli spadna kszoki z tlokami to nastepne dwie?pomieszane troche

~stal38 | 2004-06-3 12:16

czesc
jw=est organizowany wyjazd na mecz z wisla ll do krakowa

~kibic | 2004-06-4 13:23

STALOWA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!

~tomeks | 2004-06-5 15:06

ile drużyn spada z lll Ligi ?? 3 czy 4 ? bo jak 3 to STAL już się utrzymała a jak 4 to jeszcze niee ....

~Kopernik | 2004-06-5 21:43

Życzyłem tym kalekom spadku, ale cóż nie udało się , może uda się w przyszłym sezonie 4 LIGA.Jeszcze jedno jeśli chodzi o Palika powinien zostac do koca sezonu a nie uciekac na wioskę do KSZO, szuka wy wymówek że grozili mu niby że go zabija w tym stylu.Jesli teraz spróbuje wrócic to wtedo dopiero zaczna mu wygrażac!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 20 804 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 227 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 32 979 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 26 070 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01922