Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zarzycki i Łętocha w Stali Stalowa Wola,

Zarzycki i Łętocha w Stali Stalowa Wola,

W pierwszoligowej Stali będą występować wiosną dwaj testowani ostatnio zawodnicy: 26-letni bramkarz Paweł Zarzycki z GKS Jastrzębie i 18-letni pomocnik Sebastian Łętocha z Kolejarza Stróże. W środę stalowowolan czeka kolejny sparing.

Nowi piłkarze złożyli we wtorek swoje podpisy na umowach ze Stalą w stalowowolskim klubie, a dołączyć ma do nich jeszcze także napastnik Kamil Gęśla - wychowanek Stali - który ma wrócić z Wisły Płock. W środę drużyna rozegra kolejny mecz kontrolny, ze Stalą Rzeszów o godzinie 12 na sztucznej murawie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

- Kamil Gęśla ma jeszcze skontaktować się ze swoim menedżerem, ale jesteśmy z nim po rozmowie i uzgodniliśmy warunki umowy - mówi Leszek Kaczmarski, prezes Stali.

- Na tym prawdopodobnie zakończymy transfery w przerwie zimowej w naszym zespole piłkarskim, chociaż trener Janusz Białek być może znajdzie jeszcze do drużyny nowego obrońcę. A co z Cezarym Czpakiem? Próbowaliśmy się z nim skontaktować, ale nie udało nam się to we wtorek rano, chcemy, by ten zawodnik określił się jak najszybciej, czy chce u nas występować wiosną czy jednak zrezygnuje.

źródło: Echo Dnia

Komentarze (22)

Przemex7 | 2010-02-16 15:19

no dobraa.....
Ale czy to są wzmocnienia które dadzą nam utrzymanie.??
Bo z tego co mi wiadomo to taki jest cel.
ALE wierze w STALÓWKE!!
Damy radę!!!
1938 Stalówka THE FIRM

Waski38 | 2010-02-16 16:32

pomysł na kase

zrobić koszulkii dla młynu. najlepiej zeby sie tym orzech zajął. i sprzedawac je drozej np o 50 zl. on by sobie cos mogl na tym zarobic a reszte na klub...
mysle ze bedzie duzo chetnych

Adamjcf | 2010-02-16 16:40

Do Waski38 - kibice nie mają portfeli bez dna. Poza tym gdyby piłkarze nie zawalili frajersko kilku meczów zwłaszcza z motorem to mieliby teraz gdzie trenować bo kibice odśnieżyli by im boisko.

Volzerex | 2010-02-16 16:49

Wąski taka jest prawda że są wśród nas młodzi nie pracujący kibice, a to Twoje 50zł to juz lepiej sobie na wyjazd zostawić. Chcesz pomóc? kup karnet ! Używaj kart Społem, zapisz sie do SKSSW, złóż deklaracje członkowską do klubu i płać 60zł rocznie !

Mystery69 | 2010-02-16 17:50

wspaniałe wzmocnienia wprost na poziomie 2 ligowym. to już Resovia lepsze wzmocnienia zrobiła mimo, że gra niżej.

Jack1938 | 2010-02-16 18:14

Już znawcy się odzywają . A karnety kupili zapytam .
W sparingu z Motorem jechali jak trzeba . Zawodnicy już zaskoczyli że , utrzymanie to podstawa a teraz czas na was wierni kibice ze Stalówką w sercu . Do zobaczenia w niedzielę pod krytą

Daro15 | 2010-02-16 18:51

ema ;] bedzie jakis doping w niedziele ?? wstep za darmoszke? czy jak ...

Lilo | 2010-02-16 18:55

Podpisanie umowy z zawodnikiem o nazwisku Łętocha to nic innego jak danie doskonałego argumentu dla prezydenta.
Ojciec tego zawodnika to trener okocimskiego pochodzący z mielca tak jak trener Białek.
Dlaczego o tym piszę? Bo to zwykłe kolesiostwo promowanie chłopaka który dostaje od klubu określoną sumę pieniędzy a niczym nie różni się od wychowanków.Zamiast zacząć ogrywać swojego wychowanka i dać mu stypendium lub zapewnić dwa stypendia dla młodych chłopaków z naszego miasta dajemy szansę chłopakowi z mielca z którego za pół roku będziemy mieć zero pożytku.No chyba że się mylę i klub podpisał z nim umowę długoletnią i zastrzegł sobie określoną sumę pieniędzy z następnego klubu za jego promocję i szkolenie.Ale myślę że się nie mylę mało tego jestem wręcz pewny że nieudolni działacze na taki pomysł nie wpadli.
I nie mam zamiaru płacić za dziadostwo dawać swój procent z podatku czy kupować karnet.Bo niby dlaczego mam płacić za coś co w przyszlości nie poprawi jakości klubu?

Stalówka 1938 | 2010-02-16 18:56

własnie jak to z Tym meczem organizujecie doping ?:))

Bartek9412 | 2010-02-16 19:34

a co jest w niedziele jakiś sparing czy co bo sie nie orientuje??

Edek38 | 2010-02-16 20:36

Lilo, jak nie masz zamiaru nic robic, to zmien rowniez portal.Skoro Cie to nie interesuje to po co zabierasz glos.
To czy transfery sa trafne pokaze runda.Narazie mozna tylko gdybac.

Bartek9412 | 2010-02-16 20:57

czy w niedziele jest jakiś mecz? proszę o odpowiedź

Magic | 2010-02-16 22:50

Bartek nie uczyli w szkole czytac?

Stalex | 2010-02-17 04:05

Lilo! Za swoje wypowiedzi powinieneś dostać w łeb!!! Jak Ci nie pasuje to "Kobieta i życie" i cześć.


Do Okulickiego!- żyjesz? Chciałeś się spotkać? Czy to ściema? Kontakt na pw lub mail skssw@stalowka1938.p l

Waski38 | 2010-02-17 08:28

ale chyba lepiej szukac jakis srodkow na pomoc niz nic...

karnet kupie

karty nie mam bo nie jestem z stw to lepiej zostawic chyba dla kogos innego

Stowarzyszenie... oczywiscie myslalem o tym, tylko prawko zrobie. Może za 2 miesiace bedziecie mnie widzeic w jego szeregach

Harry1938 | 2010-02-17 08:53

jest dzisiaj jakis sparing?
jak to to gdzie?
oraz z kim?

Kumar | 2010-02-17 09:05

Waski zejdź już z tych komentarzy bo tylko pośmiewisko z siebie robisz.

Volzerex | 2010-02-17 09:17

Tak jest dzisiaj sparing na sztucznej murawie w Ostrowcu ze Stalą Rzeszów

Jacek1449 | 2010-02-17 10:33

Co jest w niedziele :????? jakiś mecz sparingowy czy jak bo sie nie orientuje jaki doing ???????? helooo napiszcie cos jak wiecie

Waski38 | 2010-02-17 10:45

Kumar nie pasuje to nie czytaj... adminowi sie nie spodobają to usunie. lepiej cos proponowac chodz nie zawsze trafne pomysły. niz siedziec i sie spinac.

bez poważania i bez odbioru. Narazie

Harry1938 | 2010-02-17 11:44

będzie relacja z meczu na jakieś stronie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1878) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1181) » Vielitz44 (1113)
» Filip kacper k. (993) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 13 581 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 74 291 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 42 911 razy
MKS Myszków - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 183 razy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.02