Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing : Górnik Łęczna 5-1 Stal Stalowa Wola.

Sparing : Górnik Łęczna 5-1 Stal Stalowa Wola.

W ostatnim sparingowym spotkaniu tydzień przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali wysoko w Łęcznej z miejscowym Górnikiem 5:1.

Jedynego gola dla podopiecznych Janusza Białka uzyskał w 85 minucie spotkania Krystian Lebioda. Bramki dla Górnika strzelili : Prejuce Nakoulma 23, Janusz Surdykowski 40, Grzegorz Szymanek 50, Dawid Sołdecki 80. Ostatniego gola zdobył samobójczym strzałem obrońca Stali, Daniel Treściński.

 

W drużynie Stalówki zagrał Cezary Czpak który najprawdopodobnie w rundzie wiosennej będzie występował w zielono-czarych barwach. W sparingu nie wystąpił Longinusa Uwakwe który doznał urazu we wcześniejszym sparingu ze Stalą Poniatowa. Jednak ma być on gotowy na pierwsze spotkanie ligowe z KSZO, które odędzie sie już za tydzień, 6 marca.

 

Górnik Łęczna: Sergiusz Prusak - Grzegorz Bronowicki, Wallace, Piotr Karwan, Krzysztof Radwański - Bartłomiej Niedziela (46 Piotr Bronowicki), Veljko Nikitović (60 Radosław Bartoszewicz), Adrian Bartkowiak (60 Rafał Niżnik), Sławomir Nazaruk (60 Dawid Sołdecki) - Prejuce Nakoulma (46 Grzegorz Szymanek), Janusz Surdykowski.
 

Stal Stalowa Wola: Stanisław Wierzgacz (46 Paweł Zarzycki) - Mariusz Myszka, Daniel Treściński, Jacek Maciorowski, Krystian Lebioda - Jurij Mychalczuk (46 Piotr Gilar), Sebastian Łętocha (46 Cezary Czpak), Krzysztof Trela (46 Kamil Gęśla), Iwan Łytwyniuk - Paweł Wasilewski, Abel Salami (75 Łukasz Stręciwilk).

 

źródło : własne / 90minut.pl

Komentarze (18)

Koko | 2010-02-27 15:11

fajnie że grał Czpak ale widziałem transfery w 1 lidze i podobno Motor Lublin chce go » http://www.90minut.pl/transfery.php?..... ;)

Matek | 2010-02-27 15:28

Niech idzie do motoru amator i tyle 2 gole strzelil i mysli ze jest gwiazda szok niechcial grac to niech ma troche honoru i niech nie gra.

Cristo82 | 2010-02-27 15:47

Niezły wynik z Górnikiem;) Wiem, że to tylko sparing ale mimo wszystko.... Tragedia, takich wyników nie powinno byc nawet w towarzyskich.

Zkstal | 2010-02-27 16:14

matek śmieszny jesteś, z tego co ja wiem to gdyby nie Czpak stalówka by miała nie 10 pkt a max 6.

5:1 co tu dużo mówić wynik odzwierciedlający skład jakim drużyna dysponuje, i prawdopodobnie wyniki jakie będą w tym sezonie.

Cóż ogrywać już juniorów na II lige lub na okręgówke

Aleksander | 2010-02-27 16:39

Ciekawe czy dyrektor sportowy Stalowki wie o wyniku,bo zapewne jest w drodze do Koszalina!!!Zgadzam sie z poprzednikiem,nieste ty w tej rundzie bedziemy dostarczycielem punktow,zreszta tak jak na jesieni....smutne to ale prawdziwe

Koko | 2010-02-27 16:46

co będzie to będzie ale trzeba wierzyć w utrzymanie :)

Stal zks | 2010-02-27 17:50

a co z Henrym Uwakwe ?

Ramzes | 2010-02-27 18:25

Petycja przeciwko paradzie pederastów w Warszawie pod nazwą Europride 2010!!!
Kto chce niech przeczyta i jesli nie zgadzasz sie z propagowaniem dewiacji na ulicach naszych miast podpisz. lupie komentarze pedalskich przydupasow niepotrzebne!
» http://stopeuropride2010.wikidot.com/

-stal- | 2010-02-27 18:38

Do kolegi wyżej. Henry grał dzisiaj w meczu juniorów, strzelił zresztą ładną bramkę z rzutu wolnego. Z tego co słyszałem to nie dostał pozwolenia na prace, przez co nie może podpisać kontraktu i występować w drużynie seniorów. Prawdopodobnie jednak będzie grał w juniorach. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. Jak ktoś będzie miał pewne info to niech napisze.

Stalowiak82 | 2010-02-27 19:59

H Uwakwe neistety nie bedzie mogl zagrac w pierwszym zespole Stalowki , mozliwe ze bedzie gral w druzynie juniorow ,Pzpn nie wyrazil zgody na gre Henrego na tym poziomie rozgrywkowym z powodu jego wieku , nie ma chlopak jeszcze 18 lat wiec nie moze wystepowac info pewne tyle w tym temacie.

Dzidek | 2010-02-28 08:51

Do Robert99- wyślij mi email rp-73@o2.pl to dowiesz sie wiecej. Pozdro

Zielak69 | 2010-02-28 10:04

Do Stalowiak82:
Jak się ma skończone 16 lat to można grać nawet w Ekstraklasie. Np. Bodzio W. debiutował w niej mając 16 lat i 8 miesięcy.

Mystery69 | 2010-02-28 10:16

No to już za tydzień inauguracja rundy wiosennej. Spodziewałem się troszkę lepszych wzmocnień ale cóż trzeba grać tymi kogo się ma. Wg mnie pierwsza jedenatska powinna byc nastepujaca:
Staszek Wierzgacz -
Krystek Lebioda - Macior - Jarek - Tresciu -
Iwan Łytwyniuk - Krzysiek Trela - Jurij Mychalczuk - Kamil Gęśla -
Abel Salami - Wasyl
Czyli skład bardzo ofensywny. W bramce Staszek, który miejmy nadzieje nie bedzie robil bledow. Obrona doswiadczona jest bardzo. Pomod ciekawa. Oby Ukrainiec szybko i dobrze się wkomponował w sklad. liczymy na dużo asyst Krzyśka i na troszkę szybszą grę. Jurij i Kamilek widze w pomocy zaraz za napastnikami. powinni dogrywac dużo fajnych piłek do Wasyla i Abela. Miejmy nadzieje ze Abelowi będzie się chciało grac i to grac najlepiej jak tylko potrafi. Wasyl zawodnik z dobrym zastawieniem z niezłym strzałeł z dystansu. Cóż kadra jest jaka jest. Widziałbym jescze jedno wzmocnienie w obronie i dwóch pomocników nowych: defensywnego zamiast kontuzjowanego Uwakwe, który jak dla mnie był najlepszym zawodnikiem Stali oraz dobrego skrzydłowego, który ciągnąłby grę do przodu. Pewnie już nie będzie transferów w Stali, bo zarząd już skreślił tą druzynę. Dlatego ci którzy są w kadrze muszą poprostu w każdym meczu mega zapier.... Na wsparcie kibiców mogą liczyć w każdym meczu, zresztą jak zawsze. Mamy 10 punktów. Wg mnie do utrzymania wystarczy zdobyc na koniec 38-40 punktów. Czyli z 28 musimy wywalczyć poprostu. Gdzie ich szukać? Podstawa do mecze u siebie. 7 meczyków. Wisłę, GKP, Flotę, MKS, Znicz, Łęczną i Wartę trzeba poprostu ograbić z punktów. oby było to 1 zero w każdym z nich. Nie ważny już styl trzeba to wygrać i już. Do tego trzeba coś ugrać na wyjazdach. Trzeba powalczyć w OStrowcu o X, na Bukowej wywalczyć remis, w Bielsku X, w Nowym Sączu remisik i pozostaje wygrać na Lubelszczyźnie. Przy takim układzie pozostaniemy w 1 lidze. Czego sobie i wszystkim kibicom Stali Stalowa Wola życzę na koniec sezonu. Pozdrawiam

Matek | 2010-02-28 11:36

Stach - Szymiczek, Macior, Teresa, Lebioda - Trela, Uwakwe, Litwiniuk, Gilu - Gęśla, Abel - mam nadzieje ze Abel i Krystek zaczną cos grać bo teraz są ceiniami z poprzedniego sezonu

Stalowiak82 | 2010-02-28 11:44

DO ..Zielak69..
.... owszem ze mozna grac jak sie ma 16 -LAT ale za zgoda rodzicow !
A Henrego Rodzicow tu nie ma , wiec jest wykluczony z rozgrywek na tym poziomie do czerwca bo wtedy skaczy 18-nastke Tyle w temacie Pozdro.

Jack1938 | 2010-03-1 17:27

KARNETY , daty i godziny do zapamiętania .
SPRZEDAŻ KARNETÓW WIOSNA 2010 ;
-03.03 środa Restauracja SŁONECZKO od 18tej do 19tej
-08.03 poniedziałek MDK prezentacja od 17tej
-codziennie w kasie klubu ZKS STAL !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 12 8-2-2 26
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
5 ŁKS Łagów 12 7-1-4 22
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 12 3-1-8 10
17 Tomasovia 12 1-3-8 6
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3089) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1307) » Filip kacper k. (1268)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (606)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 616 razy
Raków Częstochowa - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 410 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 63 925 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 22 406 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01292