Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja zawodnikow "Stali" Stalowa Wola!!!

Prezentacja zawodnikow

Prezentacja odbędzie się 8 marca-poniedzialek o godzinie 18( nie będzie czekania na spóźnialskich) w Miejskim Domu Kultury. W związku z miejscem [MDK] prosimy wszystkich o zachowanie zdrowego rozsądku aby nie narazić organizatorów na nieprzyjemności. Wystarczająco dużo w naszym mieście jest nieprzychylnych głosów wobec piłki i jej kibiców, więc pokażmy że stać nas na dobrą , kulturalną zabawę.W zwiazku  ztym obowiazywal bedzie bezwzgledny zakaz picia alkoholu oraz palenia-czegokolwiek[papierosy,ognie sztuczne,race itp,itd odpadaja].Wszyscy razem zadbajmy o przestrzeganie tego.

Zaproszeni zostali przedstawiciele lokalnych władz i sponsorów więc zadbajmy o wysoka frekwencje i stwórzmy razem wspaniałą atmosferę. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji -w tym dla kobiet. Będzie pokaz filmików,występ  zespołu tanecznego i koncert zespołu rockowego oraz ...Przyjdz i przekonaj sie sam!!!

Dla kobiet i dzieci do lat 10 (za okazaniem legitymacji ) wstęp za darmo!!!

Dla pozostalych bilety są już do nabycia w kasach MDK-u w cenie 5 zł !
Zachecamy do nabycia biletow wczesniej by uniknac ewentualnych kolejek i spoznien.

Mobilizacja na osiedlach i wstawiamy sie w duuuzej liczbie.Bedzie to doskonala okazja to proby dopingu!!

Najwazniejsze informacje:

PONIEDZIALEK- 8 MARCA  , GODZINA 18 !!!

MIEJSKI DOM KULTURY [ KINO "WRZOS"],

WSTEP  5 PLN !!!

SKSSW serdecznie zaprasza wszystkich Sympatykow" Stalowki"!!!

Apelujemy jednoczesnie o zachowanie "ladu i skladu"!!!

Komentarze (26)

Zatorze | 2010-03-2 23:52

Jest to dla nas wszystkich wielki sprawdzian przed władzami miasta aby pokazać im że to miasto żyje piłką interesuje się nią i chce jej w jak najlepszym wydaniu...

Mcr. | 2010-03-3 02:43

Na tej smutnej uroczystości nie zabraknie napewno Prezydenta Szlęzaka a ilu nas będzie ?

Jack1938 | 2010-03-3 08:02

Mcr jesteś w jakimś dołku psychicznym ? Pytam ponieważ nie rozumiem Twoich słów .

Stefan | 2010-03-3 09:32

W sobotę zwycięstwo z Kszo, a w poniedziałek na prezentacji będzie feta :-)
Oby tylko grajkowie nasi zagrali z pełnym zaangażowanie w Ostrowcu.

» http://direct.streetrivals.de/beg?k=95e2-5512-210

Bzc1938 | 2010-03-3 11:00

Niech się wszystkie osiedla i FC mobilizują. Pokażmy wszystkim, że jest nas dużo. Dawać wszystkim znać!

Tomasz | 2010-03-3 11:50

odebedzie sie ten sparing ??? jesli tak to o ktorej godzinie ??

-stal- | 2010-03-3 12:22

Odbędzie się. Godzina 15.30

Harry1938 | 2010-03-3 13:00

z kim ten sparing i gdzie ??

Jacek1449 | 2010-03-3 13:08

do kolegi wyzej Sparing odbedzie sie o godz 15:30 na bocznym boisku -z juniorami stalówki :::))) bd sie działo

Aleksander | 2010-03-3 16:08

Kiedy wlasciwie jest mecz stalowki w Ostrowcu???Na stronc juz od 3 miesiecy podaja ze w niedziele 7 marca!!!A w innych mediach ze w sobote 6!!!To w koncu kiedy!!!!!Prosze o info...

Wyjechany | 2010-03-3 16:21

Aleksander masz jak na dłoni date,godzine,z kim w tabelce"Następny mecz"

Suawek | 2010-03-3 18:10

Stal Stalowa Wola - 2 - 0 - Stal Stalowa Wola (juniorzy)
Do połowy było 0:0.

Darqs_nisko | 2010-03-3 19:14

Obydwie bramki dla Stalówki strzelil Abel Salami

Stalowiak1938 | 2010-03-3 20:04

Mobilizacja na prezentacje!!! szykuje sie fajna zabawa!! kto przyjdzie ten nie pozałuje jest duzo niespodzianek!! pozdrawiam i do zobaczenia na prezentacji!!!

Slim1938 | 2010-03-3 21:28

Slim1938 | 2010-03-3 21:29

» http://www.90minut.pl/news/117/news1..... no i o Czpaku który podpisał nowy kontrakt

Lubelak | 2010-03-3 22:12

A tak to wyglądało u Motorynek:
» http://www.motorlublin.com/forum/vie.....

Zatorze | 2010-03-4 00:13

musi być nas na prawdę bardzo bardzo dużo niech nas usłyszy całe miasto które trzeba pobudzić z zimowego snu i przygotować do nadchodzącego sezonu :)

Adam | 2010-03-4 06:49

wreszcie pseudo kibiców i lansiarzy nie będzie na meczach Stalówki bo podobno jak gramy z Wisła będą mieli mega ważną ustawke na ultrasonline. Z Spartą Szydłowo ponoc.

Stalowiak1938 | 2010-03-4 08:54

» http://www.youtube.com/watch?v=lgNH2.....

Hej w naszej Stalowej gdzie kominy w herbie są
jest taka drużyna która w pierwszej lidze gra
Heja hej Stalowo ukochany klubie nasz
Heja hej Stalowo ty kibiców wiernych masz!

Stara piosenka z troche zmienionym tekstem!! uczyć sie na prezentacje

Koko | 2010-03-4 09:02

do Adam to prawda ma być ustawka na ultrasonline ze Spartą ale ja wole być na meczu niż siedzieć przed komputerem

Aleksander | 2010-03-4 10:49

JA mam wiesci ze Stalowka gra w sobote 6 marca o godz 17!!!!!!!DLACZEGO NA STRONCE JEST CALY CZAS ZE W NIEDZIELE 7 MARCA?????

Adrian | 2010-03-4 12:38

zebys sie pytal

Marcin93 | 2010-03-4 19:27

Stalex | 2010-03-5 16:13

Stalowiak1938 odpuść z tymi nowymi tekstami, bo jak już ktoś napisał to nie próba dopingu tylko poważna impreza i pasuje żeby wszystko poszło jak najlepiej. I tak nikt się tego nie nauczy, więc nie siejmy zamieszania którego jest i tak dużo przy organizacji tej imprezy.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 55 205 razy
STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 45 924 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 47 758 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 440 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.01731