Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka gotowa na KSZO.

Stalówka gotowa na KSZO.

Kibice piłkarscy bardzo długo czekali na wznowienie rozgrywek. Już w najbliższy weekend dojdzie do pierwszych po przerwie zimowej spotkań o ligowe punkty. Bardzo ciekawie zapowiadają się hutnicze derby, które zostaną rozegrane w Ostrowcu Świętokrzyskim.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Stali Stalowa Wola borykają się z problemami finansowo-organizacyjnymi. Obie ekipy już w sobotę zmierzą się w bezpośrednim pojedynku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dla obu zespołów będzie to bardzo ważny mecz. Gospodarze muszą spokojnie gromadzić punkty, które będą im potrzebne do utrzymania. Z kolei Stalowcy tych oczek potrzebują na gwałt. W ligowej tabeli KSZO i Stal dzieli różnica aż 15 punktów. To bardzo dużo, zważając na to jak krótka jest runda rewanżowa, gdyż dwa spotkania z wiosny zostały już rozegrane jesienią.

Jeśli powtórzyłaby się sytuacja z lat poprzednich, to do utrzymania zespołowi z Ostrowca Świętokrzyskiego potrzebnych będzie około 8-10 oczek. Sobotnia wygrana znacznie przybliży drużynę KSZO do bezpiecznego miejsca na koniec sezonu. Z kolei zielono-czarni bez względu na wszystko muszą z wyjazdów przywozić chociaż jeden punkt. - Jeśli nie można wygrać na obcym terenie, to należy chociażby zremisować - stwierdził w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl obrońca Stalówki Daniel Treściński.

Na potyczkę z KSZO zielono-czarni udadzą się praktycznie w pełnym składzie. Zabraknie jedynie kontuzjowanego Marka Drozda. - Na spotkanie do Ostrowca Świętokrzyskiego udadzą się z nami zapewne Piotr Szymiczek i Longinus Uwakwe, ale jeszcze nie wiemy czy będą do naszej dyspozycji, gdyż zmagają się z drobnymi urazami. Pozostali są gotowi do gry - dodaje opiekun jedynego przedstawiciela Podkarpacia na zapleczu ekstraklasy Janusz Białek. Stal na zawody z KSZO pojedzie wzmocniona o Cezarego Czpaka, który w ostatnich dniach zdecydował się wrócić do Stalowej Woli i przedłużyć umowę z klubem z ulicy Hutniczej.

W środę Stalowcy rozegrali ostatni mecz sparingowy przed startem ligi na wiosnę. Pierwsza drużyna Stali wygrała po dwóch golach Abela Salami z zespołem juniorów. W hutniczym mieście mają nadzieję, że po przyjściu Kamila Gęśli konkurencja w ataku podniesie się, a co za tym idzie każdy z napastników będzie musiał włożyć jeszcze więcej pracy niż wcześniej, dzięki czemu Stalówka może zacznie strzelać więcej goli, które w konsekwencji będą dawały komplet punktów w poszczególnych konfrontacjach.

Sportowefakty/

Komentarze (16)

Marcin93 | 2010-03-4 19:27

Sesu20 | 2010-03-5 08:44

Nigdy Nie Spadnie!! STALÓWKA Nigdy nie Spadnie!!

Daniel26 | 2010-03-5 09:15

Szkoda że niema wyjazdu:(

Marcin93 | 2010-03-5 10:39

Jp88 | 2010-03-5 15:24

Cytat z Echa: Na pewno jesteśmy lepszym zespołem i uważam, że potwierdzimy to na boisku. Będzie trudno, ale myślę, że wygramy 3:0, a gorącym dopingiem pomogą nam nasi kibice – mówi Krystian Kanarski, kapitan KSZO i były zawodnik stalowowolskiej drużyny.
Coś strasznie pewny siebie jest Kanar.
» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

Jack | 2010-03-5 16:10

Ludzie ogarnijcie się ! Prezentacja to nie próba dopingu. Będą na tej imprezie goście i nie pasuje się uczyć nowych piosenek tylko zaśpiewac to co najlepiej wychodzi. O czym wy piszecie. Dajcie spokój Bo do prezentacji zostało 3 dni a tu kombinacje z nowymi tekstami.paranoja. Nikt się nie nauczy i wyjdzie lipa.

Stalowiak10 | 2010-03-5 16:17

Musze na ten mecz jehac jak nie autobusem to swoim autem bo ja zawsze tam gdzie nasza stal gra hej hej hej STAL

Slim1938 | 2010-03-5 17:53

Przedsiębiorstwo budowlane Molter dołączyło do grona sponsorów sekcji piłki nożnej Resovii. To dziesiąty duży darczyńca piłkarzy "pasiaków". Budżet rzeszowskiego drugoligowca wynosi około 1,2 mln zł.

Koko | 2010-03-5 18:47

w Resovi mają sponsora bo zarządzają w niej dobrzy i kąpetentni ludzie:)

Edek38 | 2010-03-5 18:48

Panie i Panowie.Na forum sa odpowiednie TEMATY ,typu:poprawa dopingu, przyspiewki itp,itd.Uprzejmie prosze tam przeniesc swoje propozycje i dyskusje.
Podobnie maja sie sprawy linkow do gier ,kupna /sprzedawania czegos.
Nie zasmiecajcie komentarzy tego typu postami.
Rozumiem,ze to "pierwsz strona " i najbardziej "poczytna", najlatwiej wiec zaistniec tutaj ale trzeba sie troszke wysilic i korzystac rowniez z FORUM.
W miare mozliwosci zbedne posty beda wiec kasowane a autorow prosi sie o wpisywanie wiadomosci w odpowiednich dzialach.
dziekuje!

Rocky\"stal\"one78 | 2010-03-6 10:48

....mysle ze Staloweczka dzis wywiezie punkcik z Ostrowca,chociaz cichutko licze na komplet punkcików.......a Kanarskiemu cos sie strony o wynik pomyliły 0:3 chyba chcial powiedziec :) pozdro dal kumatych!!!!

Adm.t. | 2010-03-6 12:25

dziś urodziny obchodzi były już bramkarz Stalówki - Tomek Wietecha. Wszystkiego dobrego!!

Koko | 2010-03-6 13:27

właśnie piłkarze są w drodze do Ostrowca :)

Januszowski2 | 2010-03-6 15:10

TOMEK. Wszystkiego Najlepszego.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (999) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 7 171 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 86 094 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 165 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 29 168 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.0221