Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Falstart "Stali".

Falstart

Piłkarze pierwszoligowej Stali w sobotnim meczu na boisku KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrali 0:2 (0:1) z gospodarzami. - Dobrze wykonywaliśmy stałe fragmenty gry, ale nie potrafiliśmy ich zamienić na bramki - podsumował kapitan „Stalówki" Krzysztof Trela. - Teren w Ostrowcu jest ciężki do zdobycia. Przyjechaliśmy tu po zwycięstwo, ale niestety się nie udało - doda

Pierwsze 45 minut gry to wyrównane widowisko, w którym składnych akcji było jak na lekarstwo. Piłką więcej grali gospodarze, ale Stalowcy dobrze ustawiali się w obronie nie pozwalając piłkarzom KSZO rozwinąć skrzydeł. Pierwszy groźny strzał na bramkę miał miejsce w 17 minucie gry, kiedy to napastnik miejscowych Adam Cieśliński minimalnie chybił, uderzając z 20 metrów.

„ZŁAP MNIE BEJBE"

Dużo więcej w tym czasie działo się pod bramą główną stadionu. Kilkudziesięciu fanów KSZO zniesmaczonych długą kolejką do kas zdecydowało się siłą wedrzeć na trybuny. Policja i służby porządkowe były górą w tym „pojedynku", ponieważ zatrzymano ponad pięćdziesięciu kibiców. Na trybuny dostało się zaledwie dwudziestu.

Pierwsza groźna akcja „Stalówki" miała miejsce w 34 minucie meczu. Kapitan Stali - Krzysztof Trela dokładną, prostopadłą piłką uruchomił Wasilewskiego. Napastnik zielono - czarnych zamarkował uderzenie i wypuścił Iwana Łytwyniuka w uliczkę. Łytwyniuk oddał zbyt anemiczny strzał z 13 metrów i golkiper KSZO - Michał Wróbel nogą wybił piłkę. Chwilę później z ponad 30 metrów uderzał, bardzo aktywny w tym meczu Trela, jednak i z tym kąśliwym uderzeniem poradził sobie ostrowiecki bramkarz.

Próby pomarańczowo - czarnych zakończyły się powodzeniem w ostatniej akcji pierwszej połowy. W prawym narożniku boiska piłkę prowadził Frańczak. Trzech Stalowców próbowało mu ją odebrać, ale zdołał dośrodkować wprost na głowę znanego z występów w Stalowej Woli Krystiana Kanarskiego, który stojąc sześć metrów przed bramką pokonał Wierzgacza.

WIERZGACZ LEPSZY NIŻ BORUC

Druga odsłona widowiska to próby gości ze Stalowej Woli na wyrównanie stanu meczu i kontry „kszoków". Wszędobylski Trela dośrodkowywał z każdej pozycji, zarówno ze skrzydeł, jak i rzutów rożnych czy wolnych. Jednak poza zamieszaniem, nic groźnego z tego nie wynikło. Gwóźdź do trumny podopiecznym Białka wbił Frańczak w 75 min gry, gdy dobił futbolówkę to pustej bramki, po rozpaczliwej interwencji Wierzgacza. Trzy minuty wcześniej ten sam zawodnik mógł rozstrzygnąć losy meczu, jednak jego uderzenie z 12 metrów tylko otarło się o słupek bramki Stali.

- W drugiej połowie musieliśmy się odkryć, by zdobyć wyrównującą bramkę. Było jednak ciężko, straciliśmy drugiego gola, trzeba było gonić wynik - mówił po meczu najlepszy wśród gości Krzysztof Trela. - Nasza gra stawała się coraz bardziej chaotyczna, gdy zbliżaliśmy się do końca spotkania - podsumował Trela.

Do końca KSZO kontrolowało grę. Jedyną godną uwagi sytuacją Stali był błąd Wierzgacza w 85 minucie meczu. Kiks golkipera Stalowców bliźniaczo podobny był do pamiętnej bramki, jaką puścił Boruc w reprezentacyjnym spotkaniu w Irlandii Płn. Jeden ze stoperów Stali podał do popularnego „Stacha", ten naciskany przez Folca nie trafił w piłkę, która niechybnie zmierzała do bramki. Na szczęście dla przyjezdnych Wierzgacz szybko zorientował się i wybił piłkę tuż przed linią bramkową.

KSZO Ostrowiec Św. - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0) Kanarski 45, Frańczak 75

KSZO: Wróbel - Matuszczyk, Kardas, Ciesielski, Stachurski, Cieciura (86 Kajca), Skórnicki, Białek (76 Wieczorek), Frańczak, Cieśliński, Kanarski (Folc)

Stal: Wierzgasz - Lebioda, Treściński, Maciorowski, Szymiczek, Łytwyniuk (57 Mychalczuk), Łętocha, Trela, Gilar (78 Czpak), Gęśla (43 Salami), Wasilewski

Sędzia: Paweł Pskit (Łódzki ZPN)

Widzów: 1700

TwojRegion24.pl

Komentarze (10)

Edek38 | 2010-03-7 21:59

Ciekawe ilu uzytkownikow przeczyta poprzednigego "newsa" i przemysli swoj post przed jego wklejeniem.

Za tydzien kolejne wyzwanie,tym razem rowniez przed kibicami na wlasnym stadionie.
Oby pilkarze i kibice staneli na wysokosci zadania.

O meczu z KSZO wypada jedynie jak najszybciej zapomniec.Bylo takich wiele.
Cierpliwie czekam na mila odmiane.

Stalex | 2010-03-7 22:51

Wychowanków jest w teraz w kadrze 8, ale ubliżanie im czy komu kolwiek z zawodników niczego nie poprawi.
Chodzi o poziom komentarzy, które powinny być sposobem wyładowania frustracji po kolejnej jedynce w szkole....
Falstart jest , ale płakanie nad rozlanym mlekiem niczego nie zmieni....
Jutro jest prezentacja a w sobotę kolejny mecz więc skupmy się na tym.
Pozdrawiam

Edek38 | 2010-03-7 23:36

Nawigator.
Nie do konca potrafie odczytac intencje Twojego wpisu.Jako "chory" mam prawo.
Jestes pierwszym "zdrowym",ktory ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.O ile czytales "news" nizej.
Przegrali pierwszy mecz,zapewne nie ostatni w tej rundzie [choc chcialbym inaczej].
Kto mial zejsc na ziemie i sie obudzic to juz to zrobil-pisze o czesci kibicow,ktorzy odwazyli sie wziasc sprawy w Swoje rece i cos robic by uzdrowic sytuacje.

Sa jednak tez tacy jak Ty i Tobie podobni,ktorzy maja pozywke z niepowodzen i odczuwaja wielka satysfakcje kiedy to oni maja racje a innym nie idzie.
Zycze Ci i Tobie podobnym byscie odczuwali tak samo wielka dume w czerwcu ze Swoich przepowiedni.Jaki to bedzie zaszczyt dla Was napisac duzymi literami:" A NIE MOWILEM !!!"
Czy tak naprawde tego chcesz??Czy poprostu piszesz dla samego pisania i prowokowania niepotrzebnych dyskusji??
Ogarnijcie sie ludzie!!!

Jw27 | 2010-03-8 00:16

Bedzie walka i doping do końca. Jeśli Spadniemy to z podniesionym czołem. Najeżdzanie i drwiny nic nie dadzą. Wiecej wiary w zwycięstwo. Nie możemy więcej grać na 0:0. Musimy zaryzykować!

Sztomek1 | 2010-03-8 09:38

A ja mam takie pytanie
W czym Białek jest lepszy od Cecherza?
Cecherz w 10 meczach zdobył 5 pkt.
Białek w 10 meczach zdobył 5 pkt.
Cecherz był wyzywany a Białek jest prawie bogiem

Suawek | 2010-03-8 09:48

Wpływ trenera Białka na postawę drużyny można osądzić dopiero po pierwszych paru meczach. Trener Cecherz miał przepracowane z piłkarzami całe lato, zaś trener Białek przyszedł w połowie rundy, przepracował zimę, a po tym okresie przygotowawczym Stalówka zagrała dopiero 1 mecz. Okaże się w praniu jakim jest trenerem!

Bogus | 2010-03-8 10:52

dzisiaj prezentacja !

Zatorze | 2010-03-8 11:36

Dzisiaj musimy pokazac ile jestesmy warci jako kibice Stalówki wszzyscy na PREZENTACJE PIŁKARZY !!!

~ | 2010-03-8 12:05

A CO Z NASZYM STADIONEM !!!!????
Kiedy zaczna cos przy nim robic ? Ciagle cos przekladaja .Jak nie drzewa to cos zle wpisane w papierach.O co w tym wszystkim chodzi???
zaraz pewnie odezwa sie malkontenci i powiedza ze jak spadniemy to po co beda budowac. Jak juz chcemy cos zaczac zmieniac w tym klubie to zacznijmy od zaplecza ,stadion jaki mamy wszyscy doskonale widza ,trubuny tragedia z tylu drewniny barak pokryty blacha , wkolo trzy boiska ,o przepraszam trzy klepiska i tor zuzlowy.!!!
Teren na jakim nasz stadion jest super tylko go odpowiednio zagospodarowac.W okolicy nie ma zadnego boiska ze sztuczna nawierzchnia ,najblizej chyba jest w Ostrowcu,czy nie mozna na boisku zuzlowym zrobic sztucznej nawierzchni i wynajmowac innym klubom, z tego co mi wiadomo koszt rozegrania sparingu na takim boisku to kilkaset zlotych.W Dukli kolo Krosna wybudowli takie boisko i w okresie zimowym w ciagu weekendu rozgrywano srednio dziesiec spotkan!!!! Mozna zarobic? tylko trzeba ruszyc dupe i poszukac sponsora ktory by wybudowl takie boisko i moglby na tym zarobic i przy okazji nasz klub by na tym zkorzystal. Ja nie wiem od czego sa w tym klubie dzialacze.?? Nic nie robia siedza i pierdza w stolki i czekaja na wyplate.
Dopoki w tym klubie nie bedzie ludzi ktorym zalezy na Stalowowolskim sporcie to w tym miescie nigdy nic nie bedzie .Nam trzeba dzialaczy. z sercem a nie pierdzi stolkow z lapanki.
W innych miastach cos robia przy stadionach a u nas cisza,tylko obietnice.Chociaz maja druzyny w nizszych ligach i jakos to nikomu nie przeszkadza w modernizacji stadionow .Nawet w takim zapyzialym Tarnobrzegu cos robia , no stadion nie powala ale zawsze to cos nowego. Lomza,Kolobrzeg,Pula wy to tylko niektore miasta w ktorych cos robia przy stadionach a kluby graja w nizszych ligach .» http://forum.igol.pl/index.php?showt.....
Ale tam wlodarze miast wiedza ze inwestuja w przyszlosc,ze kiedys beda mieli korzysci z takich obiektow.. Czas chyba najwyzszy aby w naszym miescie radni i prezydent o tym pomysleli. amen!!!!
z gory przepraszam za bledy ortograficzne.

STALOWKA THE FIRM

Edek38 | 2010-03-8 14:02

Do kolegi wyzej/

A CO Z NASZYM STADIONEM !!!!????
Kiedy zaczna cos przy nim robic ? Ciagle cos przekladaja .Jak nie drzewa to cos zle wpisane w papierach.O co w tym wszystkim chodzi???

Odp.
Jak widac z naszym stadionem nic konkretnego sie nie dzieje i zapewne w niedalekiej przyszlosci nic sie nie zmieni.
Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniadze.
Koszt stadionu ok 40 -50 mln,Szrek upiera sie ,ze kasa z miasta.Plan budowy na 5 lat-juz jestesmy sporo w plecy.
Teraz jest plan budowy hali na kosza i na stadion przeznacza ok 2 mln rocznie.Ile czasu zejdzie z budowa z taka kasa od niego -policz sobie.
Co do reszty postu. Sponsorzy=kasa=to co jest potrzebne.
Tak ,zle zarzadzali/zarzadzaj a wiec zrob cos by to zmienic.
Temat nie raz walkowany,wystarczy poszukac gdzie trzeba.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 24 190 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 25 065 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 18 174 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 152 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01509