Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz na Hutniczej już w sobotę!!!

Mecz na Hutniczej już w sobotę!!!

Wreszcie!!! Już w najbliższą sobotę nasza Stalówka zagra pierwszy mecz rewanżowej rundy sezonu 2009/2010 na swoim terenie. Przeciwnikiem będzie Wisła Płock, a spotkanie rozpoczyna się o godzinie 15:00.

Nie trzeba chyba nikogo zapraszać na to spotkanie, bo wiadomo jak potrzebni jesteśmy teraz naszemu Klubowi. Kto został już fanem Realu lub Barceony niech zostanie w domu, z resztą widzimy się przy ulicy Hutniczej!!

Barwy OBOWIĄZKOWE !!!

Komentarze (17)

Marco | 2010-03-9 16:51

Krótko , zwięźle i na temat więc do zobaczenia w sobotę i jedziemy z dopingiem :)

Ps. Cecherz znów zmienił klub -> » http://www.90minut.pl/news/117/news1.....

Zuch | 2010-03-9 16:59

Nie liczy sie odległość (mam do przejechania ponad 250 km), ale wiara w jakże ważne zwycięstwo. W sobotę muszą być 3 pkt.

Sakiro | 2010-03-9 17:12

Wielka mobilizacja! z tego co wiem to z Płocka trochę osób przyjedzie

Esende | 2010-03-9 17:29

co się tak czepiliście tego Realu i Barcelony kibicuje Blancos już ponad 10 lat ( nigdy nie byłem na meczu, oglądam w tv :) jak by się ktoś miał zaraz przysadzić :) ) i w niczym mi to nie przeszkadza w chodzeniu na H15 i w wyjazdach. Pozdrawiam ZKS !

Stalówka 1938 | 2010-03-9 17:41

duzo osob w młynie i głosny doping !!

Lubelak | 2010-03-9 19:17

nie rozumiem tego ale do Realu czy Barcelony. Przecież w SW są kibice Barcy jeżdżący na mecze i Stalówki i Barcelony. Ani to poziom z polską kopaną ani godzian nie ta. mecz Realu i FCB jest w niedzielę, wiec nie koliduje.

Karpaciarz | 2010-03-9 19:17

mam pytanie ... jakie ceny biletów na sektory ? Z góry dzięki :))

Sakiro | 2010-03-9 19:30

młyn- 10zł
krzesełka- 15zł
kryta- 20zł

Zyga | 2010-03-9 20:21

Slaba jakosc ale jak na razie to nie ma nic lepszego» http://www.youtube.com/watch?v=TTeGyMtX6fc

Forever stal | 2010-03-9 20:25

w sobote wszyscy na mecz !!!!!! pokażmy ze zalezy nam na stalówce . Ona nigdy nie spadnie !!!! utrzyma sie :)

Bzc1938 | 2010-03-9 20:31

Jest to najciekawszy mecz pod względem kibicowskim na Hutniczej w rundzie wiosennej, dlatego MOBILIZACJA na osiedlach i w FC. Obecność obowiązkowa! Ubieramy zielone lub czarne kurteczki, bluzy, koszulki i bierzemy zielono-czarne szale!

Scotty | 2010-03-9 20:42

jeżeli w dalszym ciągu nie będzie żadnego konkretnego nagrania z prezentacji, to postaram się w piątek skleić troche swojego materiału i wrzucić na yt. Korzystając z okazjii, dzięki chłopaki za pochwały, staram sie jak tylko mogę.
Apropo zapowiedzi, przykro mi ale nie dam rady raczej już zrobić żadnej do końca tego sezonu ponieważ w tej chwili mam bardzo mało czasu. Nadrobię w nastepnym bez względu na to gdzie wylądujemy choć wierze że zostaniemy w 1 lidze
Do usłyszenia!

Koko | 2010-03-9 20:48

fajny filmik to co było na prezentacji to mizga a jeszcze większy doping ma być w Sobote więc to będzie nasz dzień więc wszyscy w Sobote godz 15:00 i jazda wspomóżmy ich dopingiem :)

Darekstalowka | 2010-03-9 21:23

Wybiera sie ktos z Krakowa w sobote rano na ten mecz autem ?? jeżeli tak prosiłbym o kontakt pw na forum taki sam nick.

Ad_stalowka | 2010-03-10 10:27

Co ma do tego Real i Barcelona? zwlaszcza jak ich mecz jest w niedziele i nie koliguje.Widac ze pisal to jakis mlodzian co o swiatowej pilce nie ma zadnego pojecia.Miejmy nadzieje ze w koncu nastapi jakies przelamanie, nie maja nic do stracenia,zwlaszcza ze Wisla Plock to sasiad w tabeli i z kim bedizemyw ygrywac jak nie z takimi rywalami? Zeby miec jeszcze jakies szanse to trzeba koniecznie wygrywac z dolem tabeli i liczyc na korzystne wyniki innych, przydala by sie taka seria zwyciestw.. pytanie tylko czy stac tych grajkow.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (998) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 16 404 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 47 450 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 325 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 564 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.02131