Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wisła Kraków II - STAL 1 : 1 (0:1)

Wisła Kraków II - STAL  1 : 1 (0:1)

Stalówka remisuje z Wisła Kraków II 1 : 1.

Relacja z tego meczu tutaj:
www.stal-sw.net/live1.php

Komentarze (27)

~patryk | 2004-06-5 19:01

szkoda ze nie udalo stali utrzymac 0-1 ;(

~Robert | 2004-06-5 19:20

Brawo dla Stali. Jutro mecz rezerw o 16 !! Stal II - Zryw Dzwikowiec

~tomeks | 2004-06-5 20:02

Siarka 0-2 Tomasovia !! buhahahaha
4 liga 4 liga Siareczka buhahaha
Jak dobrze pojdzie jutro ze Zrywem to moga byc derby! .... Stal ll - Siarka buhahahaha
GRATULUJE STALÓWCE ZE WYWALCZYLI REMISIK CHOCIAŻ LEPSZE BYŁABY WYGRANA ALE DOBRE I TO ;)
CAŁY TARNOBRZEG DAWAĆ OPISY NA GG ! :
BUJCIE SIĘ HAMY DO IV LIGI SPADAMY buhahahahahaha

~gripes | 2004-06-5 20:14

ja sie tam z potkniecia Siarki cieszę tylko dlatego ze nas nie wyprzedzi i mozemy dzięki temu być spokojniejsi o utrzymanie... ale jak patrze na to jak w całym regionie upada piłka to normalnie żal dupe ściska. jeszcze nigdy nie było tak kiepsko. poza tym z Siarką są jedne z ciekawszych meczy Stalowki niezależnie która liga. mam nadzieję ze w przerwie zespół zasilą jacyś nowi zawodnicy bo jak nie to i my sie znajdziemy w IV lidze na następny sezon.
chociaż z drugiej strony to 4 liga nie koniecznie musiałaby być nudna : Siarka,Resovia,Stal M,Stal S, Rafineria...

~z | 2004-06-5 20:22

Znów powtarzył się cud - "Cud nad Wisłą" - Stalówka remisuje! Jak ty było możliwe?

~live | 2004-06-5 22:14

co powiecie na temat LIVE bo nie wiem czy sie dalej udzielac?

~kolo | 2004-06-5 23:54

świetnie stal remisuje ale co dalej, chyba dość biedolenia. My chcemy normalnej piłki, dość liczenia ze spadnie ktoś a nie STAL

~XxXxX | 2004-06-6 09:27

I ...Spoox Stalówka prznajmnej zremisowała moim zdaniem jest dobrze i niech tak bendzie na sandecji...
Pozdro dla wszyskich kibców stalówki!!!

~Darios | 2004-06-6 10:52

Spoko sprawa ta relacja live, ale napewno dla tych ktorzy sa zagranica lub naprawde niemogli byc na meczu. Wszyscy inni powinni ogladac mecz na zywo. Mam nadzieje ze przez to frekwencja widzow na meczu nie spadnie.
Chociarz z drugiej strony kto ma chodzic na mecze to chodzi nikogo za reke ciagnac nie bedziemy.

~zielak | 2004-06-6 11:20

bylem widzialem.chcialem sie podzielic..grali dobrze.braklo szczescia i czasami umiejetnosci..ale brawo..brawo bilem tez po bramce.znalazo sie oczywiscie paru bezzebnych wislakow-chyba szukali przygod i gosci ze stalowej..wiekszych atrakcjii nie bylo>elo.pozdrowki dla poniatowskiego

~Blejk | 2004-06-6 13:26

Ilu było Stalówki kibiców jesli było ?

~jaki wynik ? | 2004-06-6 16:33

Może wie ktoś jaki wynik Stal ll - Zryw ?? Ja pojde do pololwy zobaczyc ale teraz jaki wynik ??

~Barwa | 2004-06-6 16:48

Tez bylem na meczu, a kibicow ze Stalowki z szalikami w barwach klubowych bylo tyle samo ile na meczu w Wieliczce czyli 0 (slownie ZERO!!!) Poza tym Stal grala w I polowie ladnie i madrze natomiast w II troche sie cofneli, oddali pole i przestali tak smialo atakowac. A tak w ogole to ludzi(normalnych kibicow, nie zadymiarzy) ze Stalowej Woli bylo wiecej na trybunach niz z Krakowa. Dla wszystkich obecnych POZDRO.

~tomeks | 2004-06-6 17:07

do przewy Stal ll 0-2 Zryw :-( i po IV lidze ....

~Bełkot | 2004-06-6 17:12

Coraz Dalej 4 Liga :(:(:(

~Stalowka N.Z. | 2004-06-6 18:06

STALOWKA 1:3 ZRYW

~ŁobaQ | 2004-06-6 18:14

Tragedia. Chlopakom sie nie chce grac :/.
Pierwsze 2 bramki dla Zrywu z rzutu wolnego. Pierwsza w prawy rog a druga wlewy. Bramkarz zawinil. Potem podal gosciowi pod nogi i malo co nie bylo 3:0
Bramka dla Stali z rzutu wolnego. Tragedia :/

~ugachaka | 2004-06-6 21:53

mam pytanie jak to pozniej jest czy 2 druzyna gra w barazach????
szkoda glupio stracohych trzech bramek
:(:(:( no i nasi zagrali troche slabo wiecej chyba oczekiwalismy od nich przeciez w zrywie graja same dziadki a u nas bylo 5 zawodnikow z 1 skladu POZDRO

~panoramix | 2004-06-6 22:14

zdiecia z ostatniego meczu stali www.wisla.w-a.pl/wisla2_stal_stalowa_wola/

~zks | 2004-06-7 07:45

ale zryw mial Beckhama albo i lepiej moze van Hoijdonka mzoe widzieliscie jak koles siekal bramy z rzutow wolnych !! nr 9 polaczenie ronalda i beckhama !! ok.20m do bramy koles podchodzi jeb i brama se mysle spoko (mialem mowic ze bedzie gol) pozniej jakies 30m koles podchodzi (a ja mowie no to dwa) zajebal az milo popatrzec !! KOLES WAZYL JAKIES 90KG WZROSTU 150 WIEK 40LAT a gral poprostu klasa swiatowa.Gdyby mieszkal np.w Porto legalnie by gral w pierwszym skaldzie, moglem wziac autograf :( jak strzelil 2 barmke to wyszlem bo jakby sie rozpedzil to by ze 6 huknął !!!!!!!!!!!

~ŁobaQ | 2004-06-7 09:45

Masz racje "ZKS" Mały Zidane hehehe na Euro 2004 go :))) Michalak szmaciarz. Puscil takie 2 bramki ze ja bym je obronil

~Blejk | 2004-06-7 10:35

Byłem na meczu ze Zrywem no i okazało się żę doświadczenie znowu było górą. W naszym składzie sami młodzi. A tam 30-45 i nie ma się co dziwić. Ale za rok sie uda. Kibice ze Zrywu siedzą na krytej i na krzesełkach i machają flagą amy nic nawet oni na naszym miejscu ale co nie ma co ich ruszać dzieci 8-10 lat z rodzicami (:(:(:(:(:(:(:(:(

~ŁobaQ | 2004-06-7 11:14

Nie ma co lać kibicow ze Zrywu. Ale odpieprzyli tką wioche widac ze jakies niedojeby... :) myslą ze mają kawałek szmaty 2 trabki i przyjechali na podboj stalowej WOli. Niech zwrocą uwage na to ze to tylko rezerwy. Najmłodszy z grajacych u nas miał 17 lat wiec niech sie jeszcze wstydza ze bramke stracili a nie podniete mają :)

~Fanatyk | 2004-06-7 13:37

Najlepszy byl playboy z Planety czesto widziany na fazie Michalak.Co za beztalencie takich jak on nalezy wysylac do Jastkowic albo gdzies w pizdu bo w szanujacym sie klubie nie powinno byc miejsca dla takich jak on.Mister kurwa z Planety pedalek ja pierdole ludzie ale cyrk...

~... | 2004-06-7 15:15

do fanatyka od Michalaka to sie odwal

~Kibic | 2004-06-7 16:19

Fanatyk jak jestes taki dobry to koreczki i na boisko bo nie tacy bra,karze puszczja szmaty a tak pozatym to moze Ty własnie staniesz miedzy słupkami??????????czlowieku dlaczedo ty jestes taki prosty

~ŁobaQ | 2004-06-7 16:46

Michalak popelnil duzo bledow i niestety tak sie to skonczylo :( Ale nie ma powodow do obrazy!! recenzja o meczu tutaj :
www.stal-sw.net/?go=news&op=show&Nid=228&PHPSESSID=602493807195ba50511eea8289abea3f

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 19 704 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 672 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 12 901 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 197 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01615