Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sobotni mecz z Wisła Płock przełożony

Sobotni mecz z Wisła Płock przełożony

Z powodu obfitych opadów śniegu mecz Stal Stalowa Wola - Wisła Płock zostanie rozegrany w innym terminie. Niestety przyszło nam czekać kolejne tygodnie na pierwszy mecz rewanżowej rundy na własnym stadionie.

Więcej informacji wkrótce.

Komentarze (13)

Dolny | 2010-03-12 12:19

..na szczeście :D

Dolny | 2010-03-12 12:21

bo w taką piździawice mało osób by przyszło

Biggie | 2010-03-12 12:41

przełożą na jakąś środę a wtedy też więcej nie przyjdzie

Johnyy | 2010-03-12 14:07

Dolny jesli myslisz ze to nam na dobre wyjdzie to ejstes w bledzie:)

Mlynarek | 2010-03-12 14:21

Z jednej strony dla nas to dobrze, jutro kilku zawodników z powodu kontuzji nie mogłoby grać z powodu kontuzji. Pożyjemy zobaczymy

Darqs_nisko | 2010-03-12 14:24

na pewno nie wyjdzie na dobre zmiana terminu zawodnikom!!!Po wygranym meczu u siebie z Wisłą Płock ( na co każdy z nas liczy) może chłopaki by sie odbudowali może zaskoczyła by w nich jakas iskierka nadziei a tak to trzeba bedzie znów grac mecz wyjazdowyyy i oby tylko z jakim zapasem punktowym.
Pozdrowienia :]

Johnyy | 2010-03-12 14:57

zarzad nie ma nic wsoplnego z boiskem
boiskiem opiekuje sie mosir

najpierw pomysl potem pisz:)

**** | 2010-03-13 10:05

Wg. mnie bedziemy musieli częsciej organizowac konkursy dla strzelcow zwycięskiej bramy.. np.300 zl i moze wtedy bardziej ich zmobilizujemy.. szkoda ze musimy sie posuwac juz do takich srodkow ale ja innego sposobu nie widze... wszyscy na Wisle !!!

**** | 2010-03-13 18:50

Tragos30 tu ni chodzi o stadion bo flota sandecja i kilka innych klubow tez nie ma sie czym chwalic... tu chodzi o to ze zarzad juz od dawna sobie olewal i powoli sie staczalismy az do teraz i jestesmy juz na dnie.. bo jak by wczesniej cos probowali dzialac to moze by wpadl jakis pilkarz , sponsor itp.. ale nie to nie ...

Lubelak | 2010-03-13 19:24

Mystery69
Motor nie liczac kilku grajków: Białek, np. to ma skąłd zdecydowanie gorszy pd naszeg. organizacja jest tam jeszcze gorsza choć trochę drgnęlo dzięki zmianom w Zarzadzie.
Co do Baniaka, to bierze on 20.000 na rekę, większośc kasy obecnej na grajków (rozliczenie za tamten sezon plus nadrobienie zaległości) to kredyty (wzięte przez prywatne osoby) i kasa prywatnych osób. Reszta to kasa z miasta. To wystaczy im na kilka miechów. potem będzie dramat, przynajmniej nic nie zapowiada polepszenia a wręcz odwrotnie. Zresztą to są problemy Motoru nie nasze.
My mamy kupę własnych, bo zmian w klubie nie widać....

Stalex | 2010-03-13 19:55

Tragos30!
Mniemam że to Twój wiek w nicku upoważnia Cię do podawania się za znawcę piłki. Może nim i jesteś ale zapominasz o tym że na grajków trzeba mieć pieniądze. Kontrakty zawodników za Łacha odbijają się czkawką właśnie dziś! Ok.1,5 mln długu który sam się nie zrobił.
Co do wyników Łacha przy takim składzie to mocno bym się zastanowił, bo o utrzymanie walczyliśmy do końca, a parę meczów też ewidentnie mu nie wyszło. Nie wspomnnę o zatrudnianiu graczy którzy nie zagrali ani minuty, nie daniu szansy młodym zawodnikom, albo choćby o słynnym Kmieciku który zawitał do nas "po znajomości", nie grał nic a dobrą kasę wziął......
Nie licytujmy się więc, jak było, a jak jes,t bo powtarzam jescze raz: KASA JEST PUSTA!!!
Widzę że wątpisz w pomysły SKSSW z kartami Społem i karnetami, więc skoro się tak znasz geniuszu - to powiedz skąd wziąść tą brakującą kasę????
Z tego co piszesz to wnioskuję że lepiej wątpić we wszystko i nic nie robić. Żenada! Nawet tak trudna sytuacjia nie zwalnia nas z bycia z tą drużyną na ddobre i na złe.
Wierzę że doczekamy się jescze lepszych czasów dla Stalówki, ale napewno nie jęcząć, wątpiąc i nie robiąc nic. Samo nic się nie zrobi.....
Pozdrawiam

Bzc1938 | 2010-03-14 13:38

W rundzie wiosennej jedziemy tylko do Nowego Sącza, Szczecina i Lublina. Na te mecze wejdziemy na 100% więc zaliczmy te wyjazdy w konkretnych liczbach, a szczególnie wyjazd na Pogoń, bo na Motor i Sandecję jest nie daleko i na pewno nas tam będzie dużo.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 685 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 131 377 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 182 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 23 825 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.21234