Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL II STALOWA WOLA - ZRYW DZIKOWIEC 1-3 (0-2)

STAL II STALOWA WOLA - ZRYW DZIKOWIEC 1-3 (0-2)
Ponad połowa kibiców obecnych na meczu, przyjechała z Dzikowca i jak się okazało, warto było. Fani rezerw "stalówki” mogli tylko oczy przecierać. Nie były to takie rezerwy, bo z pierwszego składu pochodziła większość grającego w niedzielę zespołu. A, że zespół ten grał, tak jakby pierwszy raz, to już inna sprawa.
W pierwszej połowie gospodarze oddali tylko dwa strzały na bramkę Zrywu. Za te dwa strzały goście odwdzięczyli im się dwoma golami. Oba były autorstwa Andrzeja Szczęcha, przy obu nie popisał się młody Marcin Michalak.
Druga połowa była weselsza. W 53. min. Dziedzic ograł obrońców i spudłował w sytuacji sam na sam. Chwile później Michalak wręcz podał mu piłkę, a napastnik gości i tak nie trafił do pustej bramki. Nie wykorzystał tez trzeciej "setki”, ale zrehabilitował się trafieniem z bliska, po ładnej centrze M. Mokrzyckiego.
0-1 Szczęch (16-wolny), 0-2 Szczęch (45, z wolnego), 1-2 Rogala (50, z wolnego), 1-3 Dziedzic (75, asysta M. Mokrzyckiego).
STAL: Michalak - Koluch (54. Sieczko), Pająk, Słowik (75. Cupak) - Kochańczyk, Jakubiak (65. Gromadzki), Skiba, Woźniak, Rogala - Stręciwilk (61. Jarosz), Bieńko.
ZRYW: Kunat - Grabiec, Skop, R. Mokrzycki, Romaniuk - M. Hopek, Winiarski (86. Batory), Gniewek, Szczęch - Dziedzic (89. Grądzki), M. Mokrzycki (78. Kotula).
Sędziował Jerzy Wiącek (Rzeszów). Widzów 200.

Komentarze (13)

~kibic stali | 2004-06-7 21:26

NIC SIE NIESTALO STALOWKO NIC SIE NIESTALO NIC SIE NIESTALO STALOWKO NIC SIE NIESTALO

~kolco | 2004-06-7 23:11

palanty jak ich jeszcze III-ligowi kolesie.
no przecież dwie stalówki w 4 lidze niemogą grać.
pozdro dla bezzębnych kiboli

~łoś super gówno | 2004-06-8 07:59

będzie jakiś młyn na sandecji??
bo jedni jadą na derby rzeszowa inni do rakowa a u nas nikt nie zostanie :P :]

~Autor | 2004-06-8 11:48

Nikt nigdzie nie jedzie ! Wszyscy zostają na Sandecje !!

~Autor | 2004-06-8 13:57

Na policjantów w Gorzycach posypały się kamienie i kije. W odpowiedzi był gaz i pałki.


Regularna bitwa pseudokibiców Cracovii z policjantami i ochroniarzami, pierwszy raz wywiązała się na pół godziny przed meczem. Rozjuszeni szalikowcy z Krakowa próbowali wedrzeć się na sektor miejscowych. Ich zapędy ostudziły gaz i pałki. Gdyby nie zdecydowana postawa służb porządkowych, na stadionie w Gorzycach mogło w niedzielę dojść do tragedii. Trzech najbardziej agresywnych kibiców stanęło wczoraj przed sądem.


O tym, że na mecz Tłoków z Cracovią do Gorzyc wybiera się duża grupa kibiców z Krakowa, głośno było od dawna. Ale nikt nie podejrzewał, że na stadionie przy ulicy Piłsudskiego będzie ich więcej, niż miejscowych! Szacuje się, że przyjechało ponad 850 osób. W ostatniej chwili kserowano bilety, bo tylu kibiców jeszcze nigdy w Gorzycach nie było. Na tę też okazję zmobilizowano około 160 policjantów i 40 ochroniarzy.
Ostatecznie około 300 przyjezdnych ulokowano w "klacie", co grzeczniejszych zdecydowano się posadzić na trybunie gospodarzy, ale z dala od szalikowców Tłoków. Ci zresztą nie mieli zamiaru wszczynać burd, wręcz przeciwnie - gorąco i efektownie dopingowali piłkarzy swojej drużyny. Pojawiły się kolorowe postaci smurfów, były świetlne race. Do ekscesu doszło jedynie w przerwie meczu, kiedy to grupka szalikowców z Krakowa, wywołała bójkę z kilkoma miejscowymi.
Jednak kilkudziesięciu pseudokibiców nie przyjechało z Krakowa po to, żeby dopingować swoją drużynę. Przyjechali po to, żeby się bić. Szalikowcy gospodarzy nie reagowali na zaczepki, więc pseudofani "pasów" postanowili walczyć z policjantami i ochroniarzami. W ich stronę posypały się kamienie, patyki i wszystko to, czym dało się rzucać. Fanatycy z Krakowa nie oszczędzili też przenośnej toalety toi-toi - budka fruwała po całym sektorze gości....

~gram tam w 2 stali | 2004-06-8 18:54

!!!!!!!!!!!! mecz spredano ---3 zawodników ''starych ''sprzedali wiem o tym na 100% ale nie powiem kto bo ich zakatujecie

~...... | 2004-06-9 10:10

jak wiesz kto sprzedał to mów a jak nie to po co piszesz co kolwiek?

~...~~ | 2004-06-9 10:48

Faktycznie fatalnie grali. Mozliwe ze sprzedali mecz. Ale masz dowoy to podaj je i powiedz kto sprzedał !! a nie!!

~fun | 2004-06-9 16:14

Tak to potwierdzone, w najblizszym czasie wszyscy sie dowiedza. Cala trojka ma byc zawieszona i ukarana polrocznym zakazem gry.

~xxx | 2004-06-9 19:01

JAKUBIAK.KOCHANCZYK.BIENKO. Sprzedali za trzy tys.info.z Dzikowca100%. JAKUBIAK JUZ dzisiaj rozwiazal umowe.

~Siemens Sqad | 2004-06-10 00:14

czy jest o tym napisane w jakiejs gazecie? Skad masz takie info?

~klik | 2004-06-10 13:07

czego na stronce nie ma bannera allegro ?? czyzby skurwiele zablokowali konto ?? pzdr

~quo | 2004-07-14 13:05

a czy trzeba było płacic jakiemus bience albo innym kochanczykom? wystarczy ze dali na bramke jakiegos młodego siusiaka który chyba bronił pierwszy raz w zyciu. przeciez ten koles nie potrafił dobrze sie w bramce ustawic nawet, juz nie wspominając o tych "zagraniach". poza tym zwykle jak wybija sie piłke to kopie sie ją byle wyzej i dalej, a wszyscy co byli widzieli jak on wybijał (po ziemi i lekko jakby nie miał w ogóle siły). a o tym kto stanie na bramce nie decydował bieńko czy kochanczyk tylko trener...
PS: i tak Stal II nie mogłaby wejsc ze względów finansowych klubu. poza tym jak sie niedawno okazało (pisze to 14 lipca bo dopiero teraz sie dowiedziałem ze strona znów działa) niemal juz na 100% klub wycofuje z rozgrywek druzyne rezerw. to juz było z góry wczesniej ustalone i ja juz na długo przed meczem wiedziałem kto bedzie zwycięscą...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2020) » 1938fc (1328)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1052) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (649)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 246 razy
Odra Opole - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 246 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 901 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 21 083 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.02355