Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie z prezesem PSA "STAL STALOWA WOLA"

Spotkanie  z prezesem  PSA

W niedzielę 11 lipca 2010 roku o godz.18.00 odbędzie się w  "Słoneczku " spotkanie z prezesem Piłkarskiej Spółki Akcyjnej - Grzegorzem Zając.

 

Na spotkaniu zostana poruszone bieżące teamty związane z powstaniem spółki i jej dalszą działalnością .

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich symapyków piłki nożnej do wzięcia udziału w dyskusji .


 

Liczymy na zainteresowanie i liczne przybycie

Komentarze (18)

Lukik223 | 2010-07-6 16:27

Naajjlepszego Slawek ;]

Lukik223 | 2010-07-6 16:34

Imponująca inwestycja w mieście. Czy Stalowa Wola ma szansę stać się ośrodkiem akademickim?

W ubiegłą środę, 30 czerwca 2010 roku w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie doszło do podpisania umowy o dofinansowanie na stworzenie kompleksowej bazy naukowo - dydaktycznej i socjalnej dla uczelni wyższych w Stalowej Woli. Na realizacji projektu nasza gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 59 058 988,00 zł.

Władzom miasta udało się pozyskać na ten cel dodatkowe 3 miliony złotych, co cieszy zwłaszcza prezydenta miasta Andrzeja Szlezaka: - "Ten nasz projekt przeżywał różne perypetie i w różnych momentach był zagrożony. Po podpisaniu tej umowy mamy pewność, że nikt nam tu już z boku nie przeszkodzi, żaden wojewoda, czy RIO. Jeżeli coś będzie nie tak to w zasadzie z naszej winy, ale mam nadzieję, że tak nie będzie".

Inwestycja opiewa na bagatelną kwotę w wysokości 84 401 017,83 zł. W wyniku jej realizacji powstaną trzy obiekty: przy ulicy Popiełuszki budynek Biblioteki Międzyuczelnianej (Uniwersyteckiej) , przy ul. Kwiatkowskiego budynek dydaktyczny wraz z wyposażeniem dla potrzeb Filii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz przy zbiegu ulic Hutniczej i Kwiatkowskiego budynek socjalno - dydaktyczny dla potrzeb Oddziału Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.


Geno | 2010-07-6 17:10

Tom435 | 2010-07-6 19:00

Mamy ta licencje dzis miała być decyzja??

Biggie | 2010-07-6 19:15

W poniedziałek na treningu Stali Stalowa Wola zjawiło się 23 zawodników. Szkoleniowiec Stali Stalowa Wola Sławomir Adamus bacznie przyglądał się testowanym zawodnikom. Swoje umiejętności i przydatność do gry w ekipie z Podkarpacia próbowali pokazać Rafał Pydych i Krystian Pydych obaj z Partyzanta Targowiska, Rafał Turczyn grający ostatnio w Resovii, Marcin Sikorski z Radomiaka Radom oraz Łukasz Kamiński z Avii Świdnik. - Ci piłkarze będą z nami trenować przez cały tydzień. Będę się im bacznie przyglądał. Na razie nie mogę ich ocenić po jednych zajęciach - stwierdził opiekun zielono-czarnych.

wiecej na:
» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....

Geno | 2010-07-6 19:16

Co do licencji to podobno jeszcze jutro rano jada...

Daro | 2010-07-6 21:21

Posiedzenie PZPN jest jutro.

Komisja rozpatrzy wnioski Stali Stalowa Wola, Polonii – Redos Nowy Tomyśl, OKS 1945 Olsztyn.

Ad_stalowka | 2010-07-7 10:15

Jesli nie otrzyma licencji ten klub to bedzie to wielka katastrofa sportu w Stalowej Woli.Upadla druzyna koszykarzy a teraz bliscy są tego kopacze.Jak będa grac w jakiejs 4 lidze z Sokołem Nisko czy Nową Dębą to będzie to poprostu jedna wielka katastrofa tego klubu, nawet posune sie do okreslenia ze w historii bo taka prawda.I wtedy gratulacje szczere za zniszczenie sportu beda wedrowaly do dzialaczy i wladz tego miasta ktorzy wola inwestowac w jagodowa stolice Polski.

Bolek | 2010-07-7 10:49

Szykujemy taczki i jedziemy po Bronka i wywieziemy go do Stanow.

Luka | 2010-07-7 11:32

Ad_Stalowka zgadzam sie z Toba w zupelnosci.Robienie z tego miasta jakiejs jagodowej stolicy czy miasta komiksow to jakas paranoja,nie przynosi to ZADNEJ promocji Stalowej Woli,nawet mieszkancy smieja sie z tego i nikt nie wie o co chodzi...Mamy takie wladze w miescie,ktore nie wiedza ze nie ma lepszej promocji(zwlaszcza dla miasta tej wielkosci) niz sport na wysokim poziomie(szczegolnie futbol).Sportem interesuje sie ogromna rzesza ludzi w Polsce i bardzo duzo osob zna Stalowa Wole wlasnie stad ze czyta w prasie i slyszy w tv o Stali.A kogo obchodza jagody czy komiksy?Chyba tylko grupke jakichs pasjonatow o ktorej istnieniu wiedza tylko oni sami.A mamy ogromne tradycje i podwaliny pod to,aby nasze miasto bylo slawione przez silny klub grajacy w wysokiej lidze.Przeciez to miasto kocha pilke,zreszta nie tylko miasto ale caly region.Widac to bylo na lepszych meczach,gdy nawet jesli Stalowce nie wiodlo sie najlepiej,pojawialy sie tlumy na trybunach.Ma powstac nowy stadion.Jesli ktos nie wykorzysta tego faktu,oraz super klimatu dla pilki noznej jaki tu panuje,bedzie to wielka porazka wladz...Karmiac ludzi jagodami i komiksami doprowadza do tego,ze Stalowa Wola zawsze bedzie mylona z Zelazowa Wola,gdzie urodzil sie Chopin...

Spawn | 2010-07-7 14:34

Brawa dla Staszka ,mimo trudnej sytuacji jaka jest w naszym klubie postanowił zostać ,na pewno wszystko pujdzie w dobrym kierunku i nie bedzie żałował tej decyzji. STF

Kamil | 2010-07-7 16:17

Nie mamy licencji!!

Slim1938 | 2010-07-7 16:18

» http://www.90minut.pl/news/128/news1..... ja pier... jeb.... PZPN no to kur... Lipa

Stalówka_1938 | 2010-07-7 16:19

W związku z niespełnieniem wymogów finansowych komisja nie przyznała licencji Stali Stalowa Wola. --- ja piernicze to jest koniec Lepiej szukajmy chetnego na odsprzedaż licencji bo inaczej to koniec futbolu w stalowej woli baa wogole sportu :((:((:(( 8lipca mozna sie jeszcze odwołać ale co nam to pomoże marne szanse ale wierzyc trzeba ze sie uda :((

Hyde | 2010-07-7 16:29

I co teraz ? będziemy grać w okręgówce ?

Paryro | 2010-07-9 12:18

Pierwsze co trzeba zrobić to wyj..... Żaka i ta jego świtę choinkowa. Niech nie mówią że coś robią bo to pustaki i nic nie potrafią załatwić, a jak Żak chce mieć Vodex i hotel Stal to niech sobie wynajmie od klubu i miesięcznie płaci dzierżawę.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 464 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 037 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 090 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 495 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.02389