Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

Komentarze (11)

Stalex | 2010-07-8 23:15

Wkradło się trochę błędów; Po pierwsze zadłużenie wobec ZUS wynosi 154 tysiące, a nie 1,5 millona zł. Po drugie było to 3 nasze podejście do uzyskania licencji..... Teraz Spółka oczekuje na pismo z PZPn-u o odowie przyznania licencji i od daty otrzymania pisma mamy 4 dni na uzupełnienie braków i złożenie odwołania....

Okulickiego | 2010-07-9 00:40

Słuchajcie.... naprawdę dajcie spokój jakiemuś błagalnemu proszeniu się o licencje. Pzpn jasno określa co powinien zrobić klub aby takie pozwolenie otrzymać ! Nasza Stalówka jako Spółka ......NIE .....powinna brać udziału w jakimkolwiek oddawaniu czegokolwiek i komukolwiek..... Poprzednie stowarzyszenie ZKS i LUDZIE nim zarządzający to ONI powinni oddać to co pożyczyli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Zapytam tak ? Co do k..wy robi tam dalej p. Żak ? ...... Nie tak dawno powstała spółka koszykówki ...no i oczywiscie jest w niej p. Żak i Zakład Pracy Chronionej Wodex ......teraz jak koszykarzy już nie ma bo dług olbrzymi to p. Żak do piłki pcha się !!! ??? Wcześniej deklarował oficjalnie że niestety jego pracownicy mało zarabiają więc na klub nic nie może przekazywać ???


Normalnie o co tu chodzi ???

Mój komentarz nie jest po to aby kogoś atakować ale chcę zwrócić uwagę na fakt iż : "Nowa" Stalówka
(czyt: Spółka) .......jak najbardziej na TAK

Nowy Zarząd w skład którego wchodzą kibice również na TAK !!!

ale na litość ..... ! skoro wszystko nowe to i nowi ludzie a nie że w zarządzie spółki Lompe , Zak itd...itd....
Ocknijcie się .......!!! Nikt na świecie nie będzie z Wami gadał jak dowie się że dalej ci ludzie coś mają do powiedzenia w klubie !!!!!!

Po prostu oni dalej będą krecić wały tylko teraz to Wy będziecie za te wały odpowiadać !!!! Tak będzie dopóki ich nie wywalicie.....Samo wywaleniem potraktujecie ich bardzo łagodnie a powinni mieć dożywotni zakaz udziału w zawodach Stalówki !!!

Na koniec : Jeszcze raz apeluję ..... Jest "nowa" Stalówka .... bez długów i bez "darmozjadów" .... Zacznijmy od najniższej klasy czyli 4 ligi ... Za 2-3 sezony odrobimy zaległości sportowe . A tak to dalej będzie lipa !!!

California | 2010-07-9 01:03

Czytając komentarze to co nie zrobi spółka to i tak będzie zle jeden chce grać w 2 lidze a drugi chce zaczynać od 4. Ja myśle ze spółka nie powinna płacić zaległości ale powinna zacząć grać od 2 ligi bo im wyżej tym łatwiej o sponsorów i kibiców na meczach. Mam jednak nadzieje ze Stalowka zostanie w 2 lidze bez długów. Jedni piszą ze Zak nie wiadomo co tutaj robi ale zwrocie uwagę ze wodex jest jedyna firma co daje kasę i jeśli daje to niech zostanie i jak dojdą inni to już będzie wiecej kasy dla klubu.
Pozdrawiam i mam nadzieje ze wszystko będzie ok

Adamek | 2010-07-9 01:15

Wszyscy jada na Żaka... a gdyby nie on... to Stalowki juz dawno nie bylo by na mapie pilkarskiej polski... moim zdaniem to odrobina szanunku jaki jest taki jest... Na filmie jest powiedziane o Szlage... ze wydal 2x wiecej niz mial... moze na tym sie skupmy... co zrobil z tymi pieniedzmi.

Zasada | 2010-07-9 07:13

Nowy Zarząd chce dobrze, mądrze goście mówią, ale po starym Zarządzie pozostał dług i to jet kulą u nogi. Może być ciężko z tą licencją, ale trzeba walczyć do końca. Robić coś na pokaz po to, żeby upaść jeszcze niżej est bez sensu. Tak jak było powiedziane w relacji video RADOSNA TWÓRCZOŚĆ pana Schlage teraz przynosi efekty. Wyparowały pieniądze, a długi pozostały, może trzeba było zacząć naprawę klubu od rozliczenia tego pana?

Mx310user | 2010-07-9 12:02

Okulickiego co Ty wypisujesz za brednie... co do Lompe i reszty jak najardziej na tak... ale jak pisali wyżej gdyby nie Żak to Stalówki by nie było na piłkarskiej mapie Polski...

J.lo | 2010-07-9 13:49

Tak jak piszą poprzednicy, dług zrobiono wcześniej i teraz ponosimy konsekwencje. Chwała dla ludzi z nowej Spółki że wogóle wzięli się za to i jak widać robią co mogą żeby było dobrze. Malkontentów zawsze będzie kupa, buraków też co klepią w klawiaturę i nic poza tym. Dlatego powtarzam szacun dla przedstawicieli nas kibiców którzy próbują uratować co się da. Bo pomyślcie co byłoby gdyby zostawić to tak jak było, dziadki by tego nie ogarnęły i nie byłoby nic. Działać nie jest łatwo, ale próbować trzeba i napewno lepsze to niż stanie z boku i przyglądanie sie na cały ten syf. Szacun dla PREZESA i jego ludzi. Zaresztą zawsze chcieliśmy dostępu kibiców do klubu i teraz go mamy. Wykorzystajmy to jak najlepiej, pomagając jak możemy a nie czepiając się chłopaków.

Jack1938 | 2010-07-9 15:07

Pisałem to już wcześniej ale zostało wykasowane hehe .
Pan Lompe nie pełni jakiejkolwiek funkcji w PSA STAL .I tyle w temacie .

Ilfenomeno | 2010-07-9 21:11

a ja tam uważam że Okulickiego ma racje.... jeśli zaczynamy od nowa to zacznijmy od nowa bo inaczej dalej bedziemy babrać sie w bagnie!!
niech bedzie ta IV liga.... może akurat tego potrzeba... przede wszytskim gruntownych zmian!! PRACA OD PODSTAW to powinien być priorytet!!
dlatego jestem zaskoczony troszke nominacją na trenera... zapewne usłysze wiele inwektyw, ale... niech tam, warsztat trenerski "jakikolwiek" ma, ale czystego sumienia to nie bardzo.... tym bardziej zdziwiony jestem bo swego czasu kilka osób chciało "przepytać" ówczesnego/obecnego trenera osobiście....
pozdrawiam i NIGDY NIE ZGINIE STALÓWKA NIGDY NIE ZGINIE

Jack | 2010-07-9 21:50

Ilfenomeno więc kto Twoim zdaniem powinien zostać trenerem? Kandydatów było dwóch Brzeziński i Adamus i bierz pod uwagę że do określonej ligi trzeba posiadać licencje trenerskie, nie może być pan Wiesiek z warzywniaka na rogu. Wybrano tak, jak wybrano napewno każdy ma swoje zdanie na ten temat i ma do tego prawo, ale uszanujmy wybór zarządu który jakby nie było jest od nas.
I jescze jedno prezes napewno potrzebuje podpowiedzi i uwag, ale jescze bardziej wsparcia, naszego wsparcia.

Hujjuhsuperten | 2010-07-13 03:48

hahhaa.... gratulacje szlage! a durni stalowiacy liczyli h*j wie na co... wszyscy macie we lbach poje*ane

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2020) » 1938fc (1327)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1051) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (649)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 136 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 203 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 23 622 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 595 razy
Osób Online: 84 / Czas gen. strony: 0.01568